Svaly, důležité nebo ne?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
23. Duben 2024, 14:17:58

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Svaly, důležité nebo ne?
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Anketa
Otázka: Vadilo by Vám chodit s mužem s ochablým svalstvem?  (Hlasování ukončeno: 06. Únor 2007, 20:04:42)
ano, asi bych s ním nedokázala chodit - 0 (0%)
ano, ale pokud by jinak byl vpohodě, tak bych to nějak překousla - 10 (41.7%)
je to sice mínus, ale moc mi na tom nezaleží - 11 (45.8%)
takový kluk mi připadá citlivější a líp bych si s ním rozumněla - 3 (12.5%)
Celkem hlasů: 24

Stran: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15 Tisk
Autor Téma: Svaly, důležité nebo ne?  (Přečteno 246082 krát)
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #150 kdy: 28. Červenec 2007, 20:22:59 »

no nevim, ale kdyz budu drzet dietku, tak mit asi vanocku nebudu ne? Šťastný a plochy bricho mam uz ted... takze spis potrebuju ty cviky Super! jinak zvedani nohou je vazne prisernej cvik! fuj Šťastný
Tak aby Ti nějaký svaly vyrostly, musíš napřed pořádně dlabat(pokud teda nepatříš k těm, co nabírají i po suchém chlebu) - no a když dlabeš, tak samozřejmě nabíráš krom svalů taky tuk, který se u mužské populace usazuje nejvíce právě na břiše Smutný A když nabereš nějaká kila a chceš pořádně vyrýsovat břicho, musíš dát nějakou dietu, aby se ten tuk na břiše ztratil a svaly se ukázaly Vykřičník Ovšem pro normálního člověk stačí se nepřežírat jako prase a obzláště navečer se necpat sacharidama. No a k tomu pořádnej trénink - a to zvedání nohou ve visu je asi to nejúčinější, co může být Super!

EDIT: No a že máš ploché břicho...to ale není vánočka Mrkající
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #151 kdy: 28. Červenec 2007, 20:40:42 »

no nevim, ale kdyz budu drzet dietku, tak mit asi vanocku nebudu ne? Šťastný a plochy bricho mam uz ted... takze spis potrebuju ty cviky Super! jinak zvedani nohou je vazne prisernej cvik! fuj Šťastný
Tak aby Ti nějaký svaly vyrostly, musíš napřed pořádně dlabat(pokud teda nepatříš k těm, co nabírají i po suchém chlebu) - no a když dlabeš, tak samozřejmě nabíráš krom svalů taky tuk, který se u mužské populace usazuje nejvíce právě na břiše Smutný A když nabereš nějaká kila a chceš pořádně vyrýsovat břicho, musíš dát nějakou dietu, aby se ten tuk na břiše ztratil a svaly se ukázaly Vykřičník Ovšem pro normálního člověk stačí se nepřežírat jako prase a obzláště navečer se necpat sacharidama. No a k tomu pořádnej trénink - a to zvedání nohou ve visu je asi to nejúčinější, co může být Super!

EDIT: No a že máš ploché břicho...to ale není vánočka Mrkající

to vim taky Šťastný jenom sem reagoval na to, ze hlavni je ta dieta jak si psal a po tej diete se mi fakt vanocka nevytvori... ale ted to moc nechapu... pises ze abys mel svaly, tak musis hodne jist (to vim uz davno) aby se ti meli z ceho tvorit.. a pak napises ze kdyz chci vanocku, tak musis drzet dietu.. by ma zajimalo jak to delaj ty kulturisti, co maj ruce jak ja stehno a na brichu vanocku Šťastný
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #152 kdy: 28. Červenec 2007, 20:58:50 »

... pises ze abys mel svaly, tak musis hodne jist (to vim uz davno) aby se ti meli z ceho tvorit.. a pak napises ze kdyz chci vanocku, tak musis drzet dietu.. by ma zajimalo jak to delaj ty kulturisti, co maj ruce jak ja stehno a na brichu vanocku Šťastný

Mno ono to možná bude tím, že slovo DIETA je docela zprofanované a většina lidí si pod tím představí hladovění Bláznivý
Kulturisti, o kterých mluvíš, to dělají tak, že se cpou jak nezavření, aby nabrali hmotu ve které je samozřejmě také tuk(i když jsou jedinci, kteří nabírají skoro čistou svalovinu, ale těch je fakt málo a jsou to velcí šťastlivci). Ale potom, když chtějí břicho mít vysekané na kost, třeba před soutěží, tak musí držet dietu - je jich několik druhů a jedna spočívá například v tom, že se ve stravě razantním způsobem sníží příjem sacharidů(nebo se různě cykluje) - přičemž se samozřejmě zachová přísun bílkovin, které jsou základním stavebním kamenem svaloviny. Tělo ale energii potřebuje, takže začne brát ze zásob, které má na "horší časy" a tvoří je tuk. Pokud máš zájem o podrobnosti pošli PM, nebudem to tady zaplevelovat Mrkající

Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #153 kdy: 29. Červenec 2007, 15:52:36 »

Mawe47: nechci do tebe rypat Úsměv , ale posilovnu a praci na zahrade srovnavat nemuzes. Nevis o cem mluvis. Fitko se proste nahradit neda.
 
Podle me svaly hrajou velkou roli. Vsimnete si kdyz jste treba u vody a prochazi kolem nejaky nabusenec jak se holky otaceji Mrkající
kdyby misto neho prosel nekdo s brichem, propadlym hrudnikem atd... tak si ho ani nevsimnou

Jasne, srovnavat to nemuzu. Jen ja bych mnohem radsi kluka, kterej by se mnou vyrazil na par dni do prirody pod stan a usel by 20 kilaku z batohem, nez kluka, co by musel chodit denne do fitka a pak na me v ty priride byl protivnej, at hnu prdeli, ze me to moc trva a jakto, ze nedokazu uzvednout 30 kilovej batoh.

Proste me se svalnati kluci z fitka co do postavy nelibi a stojim si za svym nazorem, ze radsi kluka, co doma pomaha na poli a o vikendu si vyrazi zaplavat a na kolo, nez kluka, kterej je v posilce 3 hodiny denne
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #154 kdy: 29. Červenec 2007, 17:18:35 »

Jsem nikdy žádný diety nedržel a cvičil jsem po každym tréninku zvedání nohou v leže a partner zvednutý nohy zase odstrkává dolu. A výsledek ? V Chorvatsku na školním zájezdě, kam s náma jezdila textilka mi jedna holčina řekla, že mám šílený břišáky  Super! A to jsem jedl normálně na co jsem měl chuť, ale zato jsem hodně cvičil (ale ne jen břicho a nikdy ne v posilovně)  Mrkající
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #155 kdy: 29. Červenec 2007, 19:19:33 »

no nevim jesti to sem patri... ale ja mam po 4 dnech anginy taky celkem vyrysovane svaly ... Smějící se

ale svaly asi nejsou to zasadni o co se u chlapa zajimam... a kulturisti me desi  Řekni to mé ruce
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
rees



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #156 kdy: 31. Červenec 2007, 11:14:00 »

Podle me svaly dulezite moc nejsou, sice muzou byt plus, ale asi ne nejak vyznamne. Kamos je korba, ale vzhledem k tomu, ze se s holkama neumi poradne bavit, tak je mu to celkem k nicemu. Ja osobne mam namakany hrudnik, siroky ramena a trosku ruce, ale myslim, ze nemit to, tak jsem na to s holkama uplne stejne jako ted Úsměv Sice mi to obcas nejaka pochvalila, ale to neznamena, ze se mnou chce hned neco mit jen kvuli tomu. Nejvic holky stejne koukaj na ksicht...
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #157 kdy: 31. Červenec 2007, 17:38:49 »

Podle me svaly dulezite moc nejsou, sice muzou byt plus, ale asi ne nejak vyznamne. Kamos je korba, ale vzhledem k tomu, ze se s holkama neumi poradne bavit, tak je mu to celkem k nicemu. Ja osobne mam namakany hrudnik, siroky ramena a trosku ruce, ale myslim, ze nemit to, tak jsem na to s holkama uplne stejne jako ted Úsměv Sice mi to obcas nejaka pochvalila, ale to neznamena, ze se mnou chce hned neco mit jen kvuli tomu. Nejvic holky stejne koukaj na ksicht...

jj, svata pravda.. teda pokud nejsi extra vyzle, nebo nevazis 150kg... samozrejme sou i holky co uzizdej na svalach.. ale jinak je nejdulezitejsi xicht, protoze ten ukazujes porad. vim ze pro nekoho to je spatna zprava a ma ted chut vseho toho posilovani nechat, ale je to bohuzel tak Šťastný ja taky koukam holkam hlavne na xicht, a jestli je o par kil tlustsi nebo hubenejsi (opet ne extremy), nebo jestli ma uplne plochy brisko a pevnej zadek... to uz sou dalsi veci v poradi, hlavni je xicht Super!
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #158 kdy: 01. Srpen 2007, 12:14:38 »


proto podle me nejvetsi roli, jak zaujmout holku na prvni pohled kdekoliv, nejen na plazi je xicht. s tim bohuzel hodne lidi nic neudela, nekdo ma, nekdo zas ne. taky je casta kombinace serednej xicht/uzasny vypracovany telo.. je to urcite lepsi nez bejt serednej celej

Jj, přesně proto sem začal taky cvičit   Úsměv


Navic kdo rikal ze takovy kluk nemuze byt inteligentni, vtipny, mily atd...

nevim kde se vzal narozl velke svaly=zaden mozek        znam dost opravdu namakanych kluku a jsou naprosto v pohode...


V tomhle bych rozlišoval normální kluky, co si občas zajdou do fitka a takový ty fanatiky, pro který je to hlavní koníček a co často žerou nějaký steroidy a tak podobně.

I fantickej bušič nemusí nutně mít nízký IQ. Ale  svýho druhu to blbouni vpodstatě jsou, díky omezeneckýmu životnímu stylu.
Takový lidi většinou čtou z časáků jen Muscle fitness, v novinách pouze sportovní stránky, knížky vůbec, koukají jen na akční filmy, na netu vyhledávají pouze informace o kulturistice, popřípadě někde prezentují svoje fotky (pokud zrovna náhodou nemají koho šukat, tak i stahují péčko), na dovolenou pouze do Chorvatska ukazovat svaly na pláži.
Takže je opravdu velmi malá pravděpodobnost, že se s ním bude intelektuálně založenej člověk rozumět.

Nebo myslíš, že tohle neplatí na drtivou většinu z nich?!
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #159 kdy: 01. Srpen 2007, 12:31:07 »

...svýho druhu to blbouni vpodstatě jsou, díky omezeneckýmu životnímu stylu.
...
Takový lidi většinou čtou z časáků jen Muscle fitness, v novinách pouze sportovní stránky...

Nebo myslíš, že tohle neplatí na drtivou většinu z nich?!

Tohle je fakt zajímavý, jak to lidi viděj. A to jen proto, že je chození do gymu můj hlavní koníček, tréninky mám 3x-4x týdně, hnedka po nich mažu domů se najíst a spát. Na netu občas koukám mimojiné na weby o posilování a nechodím několikrát týdně do hospody jednak proto, že peníze investuju do jídla a permice na cvičení a druhak proto, že se spíš potřebuju vyspat a po škole, práci a tréninku nemám už energii na chlastání...tak jsem prostě divnej, omezenej a asociální Mlčím

A tohle říkají lidé, kteří pátky, víkendy a případné další volno po škole tráví po hospodách, barech a diskotékách. Sport provozují leda tak na gauči u televize a čtou BLESK, na webu super.cz a sledují Vyvolení a Superstar Nemocný#39;

Takže si teďka kladu otázku, zda jsem "blboun s omezeným životním stylem" já a nebo lidé, kteří mne takto nazývají a vnímají Přemýšlím Otázka
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #160 kdy: 01. Srpen 2007, 12:53:34 »

Hehehe, tak teď si nám (s názorem podobným J/R) to pořádně natřel Šťastný Ale asi je to častej problém, že se lidi nechtějí víc zajímat o rozdílný životní styl, než je ten jejich Smutný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #161 kdy: 01. Srpen 2007, 13:39:33 »

Ono svým způsobem může být, a pro některé lidi to tak asi i je, "blboun" s omezeným životním stylem každý kdo dělá něco co ten druhý nechápat..a odsuzovat a drbat je nejspíš dneska u některých lidí v módě...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #162 kdy: 01. Srpen 2007, 13:55:42 »

Ale asi je to častej problém, že se lidi nechtějí víc zajímat o rozdílný životní styl, než je ten jejich Smutný

Spíš to bude o tom, že lidi nejsou absolutně tolerantní k tomu, když se někdo odlišuje od masy ostatních Přemýšlím Nevím proč, říká se, že lidé se bojí toho, co je jiné...a nebo to může být taky proto, že nejsou rádi, když je jim nastaveno určité zrcadlo Podivený
Já tohle znám velmi dobře, neboť jsem už od malička klasifikován jako "jinej" Super!
Dalo by se to parafrázovat hláškou "je těžké být abstinentem v zemi, kde je pivo levnější než minerálka" Nemocný#39;

Je to dost podobné jako když je někdo v něčem úspěšný a pak třeba i bohatý...vlastní pílí, prací a úsilím - nastavuje ostatním zrcadlo v tom, že začínal na stejné startovní čáře jako oni a kdyby se snažili, mohli na tom být stejně. Hlavně v naší zemi to "funguje" spolehlivě a jediná věc, která se nikdy neodpouští je úspěch. Ta dřina, odříkání, ta druhá strana mince, tu už samozřejmě nikdo nevidí(nebo spíš nehce vidět) Vykřičník
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #163 kdy: 01. Srpen 2007, 13:58:29 »

Nemyslím si, že bych odsuzoval každýho kdo má jinej životní styl.
Ale pokud se někdo zajímá jenom o posilování + eště o pár věcí jako sex, motorky a tak podobně, tak prostě blboun je. A jestli já jsem taky blb, protože si myslím tohle, tak klidně ať sem, ale tento svůj názor pořád nemám proč měnit.

kvarkopako - Neznám Tě, ale pokud tomu výše uvedenýmu neodpovídáš, tak se ti omlouvám a vysekávám ti hlubokou poklonu, za to, že jsi čestná vyjímka.
nevím kdes vzal že čtu Blesk a čumím v televizi na sport (ve skutečnosti mě to baví eště míň, než čučet na rybičky v akvárku:))
btw: chození do hospy nemusí být hloupá zábava, pokud jdeš se zajímavýma lidma, kteří mají co říct.
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #164 kdy: 01. Srpen 2007, 15:47:49 »

vlastní pílí, prací a úsilím

To bude ta věc, která odlišuje různé skupiny lidí od sebe. Většina lidí totiž při pomyšlení na práci a úsilí radši volí jinou aktivitu, protože tam se nemusí snažit a dřít se. Potom je člověk, který pracuje, nebo někde vyvyjí určité úsilí v tom co dělá pro hromadu lidí "jinej" a to jen tím, že není líný se snažit a jde si třeba za svým cílem. Taky patřím mezi exoty dnešní doby, protože radši si jdu zacvičit na trénink (sice to není posilka, ale taky se tam dá do těla  Mrkající), než do nějaký hospody. Prostě mě to tam netáhne. Třeba jednou za čas mi napíše někdo jestli někam nezajdu si pokecat, ale ne každý den, spíš jednou za měsíc. A jak se říká, kdo nedělá nic, nic nezkazí, tak taky po takovym člověku není nic vidět, než jen huba plná keců co by chtěl, ale nic pro to neudělá.

To samé je to s cvičením, ve škole kdo se o něco zajímá a studuje to, tak je najednou šprt, jen kvůli tomu, že ho to baví a ví o tom víc než ostatní.
Že má někdo svaly vypovídá spíš o tom, že něco pro svoje tělo dělá, ne že spí v posilovně  Nemocný#39;. Některým lidem se líbí svaly na svém protějšku, někomu se líbí kost a kůže, každý jsme jiný. Pro mě je třeba vzor Bruce Lee, není to korba, ale svaly měl taky  Mrkající
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #165 kdy: 01. Srpen 2007, 16:51:57 »

Ale pokud se někdo zajímá jenom o posilování + eště o pár věcí jako sex, motorky a tak podobně, tak prostě blboun je. A jestli já jsem taky blb, protože si myslím tohle, tak klidně ať sem, ale tento svůj názor pořád nemám proč měnit.

no já bych řek že ten kdo se zajímá jen o to co ho vážně baví [a je jedno jesi to sou motorky nebo jaderná fyzika]...tak je chytrej celkem dost
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #166 kdy: 01. Srpen 2007, 19:49:52 »

Nemyslím si, že bych odsuzoval každýho kdo má jinej životní styl.
Ale pokud se někdo zajímá jenom o posilování + eště o pár věcí jako sex, motorky a tak podobně, tak prostě blboun je.

No ale přesně tohle na odsuzování vypadá Mlčím
Proš by ten někdo měl bejt hnedka BLBOUN proboha Otázka Já taky neříkám, že je blboun člověk, který se jenom válí v učebnicích fyziky a matiky a volno tráví ve skautu a tak podobně Vykřičník
Naopak, pokud se někdo dokáže pro něco nadchnout, naplňuje ho to a nikomu tím neškodí...tak byť je to je jediná věc a jsou to třeba motorky...je to prostě v pořádku.

nevím kdes vzal že čtu Blesk a čumím v televizi na sport
Nikoho jsem konkrétně nejmenoval Vykřičník

chození do hospy nemusí být hloupá zábava, pokud jdeš se zajímavýma lidma, kteří mají co říct.
Ano, ale zajímavých lidí je vskutku nemnoho a na to, aby si s nimi člověk měl pokaždé co říct, je spíše na škodu s nimi být v hospodě několikrát týdně navíc za podpory konzumace legálních drog různých druhů.
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #167 kdy: 01. Srpen 2007, 20:23:38 »

Ale pokud se někdo zajímá jenom o posilování + eště o pár věcí jako sex, motorky a tak podobně, tak prostě blboun je. A jestli já jsem taky blb, protože si myslím tohle, tak klidně ať sem, ale tento svůj názor pořád nemám proč měnit.
No odsuzovat někoho za to, že má jiný zájmy než já a navíc ho za to označovat za blbouna...promiň, ale to mi přijde jako docela ujetý Podivený

A tohle říkají lidé, kteří pátky, víkendy a případné další volno po škole tráví po hospodách, barech a diskotékách. Sport provozují leda tak na gauči u televize a čtou BLESK, na webu super.cz a sledují Vyvolení a Superstar Nemocný#39;
A napadlo Tě, že je hodně lidí, kteří jsou tak rozumně (z mého hlediska normálně) mezi? Já si myslím, že žádný extrém není dobrý - ať jde o posilování nebo vysedávání po hospodách.

Je to dost podobné jako když je někdo v něčem úspěšný a pak třeba i bohatý...vlastní pílí, prací a úsilím - nastavuje ostatním zrcadlo v tom, že začínal na stejné startovní čáře jako oni a kdyby se snažili, mohli na tom být stejně. Hlavně v naší zemi to "funguje" spolehlivě a jediná věc, která se nikdy neodpouští je úspěch. Ta dřina, odříkání, ta druhá strana mince, tu už samozřejmě nikdo nevidí(nebo spíš nehce vidět) Vykřičník
No tohle je bohužel typická česká závist. Lepší takové lidi neřešit...
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #168 kdy: 01. Srpen 2007, 21:05:29 »

A napadlo Tě, že je hodně lidí, kteří jsou tak rozumně (z mého hlediska normálně) mezi? Já si myslím, že žádný extrém není dobrý - ať jde o posilování nebo vysedávání po hospodách.
tohle jsem měl mimo jiné taky na mysli. hned v prvním příspěvku jsem zdůrazňoval, že mluvím o fanaticích, ne o normálních lidech, co chodí  cvičit, ale nehrotí to

Jinak pro lidi, kteří jsou plně oddaní jednomu oboru činnosti existuje označení fachidiot. Mě to přijde možná až moc drsný, nicméně psychologové to opravdu používaj.

Ať už jsi bušič, nebo fyzik, je prostě tvoje velký minus, pokud nemáš aspoň elementární zájem o nějaký věci mimo svůj obor.
I když podle mých zkušeností se s tím fyzikem se dá aspoň trochu bavit, pokud mu hned na začátku dáš najevo, že věci ohledně fyziky mi má vysvětlovat důkladně a pomalu a dávkovat v přiměřeným množství. Zatímco s bušičem si konverzaci moc představit nedokážu. Většina z nich by se se mnou asi ani bavit nechtěla, protože moc nemám svaly...
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #169 kdy: 01. Srpen 2007, 21:13:27 »

Jo přesně tohle jsem měl taky namysli. Prostě pro člověka není imho dobrý, když je zaměřenej jen na jeden obor. To totiž mimojiné často obnáší i to, že se stýká prakticky jen s jedním druhem osob, často podobně fanaticky zaměřených.
Zaznamenáno
pornxxx
*


Karma: -10
Příspěvků: 119


Zobrazit profil
« Odpověď #170 kdy: 01. Srpen 2007, 22:58:43 »



V tomhle bych rozlišoval normální kluky, co si občas zajdou do fitka a takový ty fanatiky, pro který je to hlavní koníček a co často žerou nějaký steroidy a tak podobně.

I fantickej bušič nemusí nutně mít nízký IQ. Ale  svýho druhu to blbouni vpodstatě jsou, díky omezeneckýmu životnímu stylu.
Takový lidi většinou čtou z časáků jen Muscle fitness, v novinách pouze sportovní stránky, knížky vůbec, koukají jen na akční filmy, na netu vyhledávají pouze informace o kulturistice, popřípadě někde prezentují svoje fotky (pokud zrovna náhodou nemají koho šukat, tak i stahují péčko), na dovolenou pouze do Chorvatska ukazovat svaly na pláži.
Takže je opravdu velmi malá pravděpodobnost, že se s ním bude intelektuálně založenej člověk rozumět.

Nebo myslíš, že tohle neplatí na drtivou většinu z nich?!
[/quote]


Hmm ja docela omezeny zivotni styl podle tebe asi mam, ale nemyslim ze jsem nejaky omezenec nebo idiot.  Jde videt, ze nikoho kdo
je fanatik do urciteho sportu asi neznas.
Omezenci jsou spis ti co se flakaji cely den po hospodach, sedi u televize atd... takove lidi nechapu. zadne zajmy, zadne sny.
Ja trenuju  kazdy den mimo nedele. Thai box, Grappling, posilovani atd...  o bojovych sportech, posilovani, vyzive atd.. toho vim fakt hodne...  co tak vi asi chudak co cely den chlasta nebo sedi u telky a nema zadne zajmy?



Zaznamenáno
pornxxx
*


Karma: -10
Příspěvků: 119


Zobrazit profil
« Odpověď #171 kdy: 01. Srpen 2007, 22:59:59 »

hmm asi jsem fakt omezenc Šťastný  nejak jsem zjebal citaci Stydlivý
Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #172 kdy: 02. Srpen 2007, 00:14:28 »

"je těžké být abstinentem v zemi, kde je pivo levnější než minerálka" Nemocný#39;

přesně!! je to smutné, ale je to pravda...
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #173 kdy: 02. Srpen 2007, 07:41:51 »

Vzpomínám si, že moje sestra kdysi chodila s nabušencem z posilovny  a vykládala mi, jak se při sexu zhlíží v zrcadle, aby se podíval, jak mu pěkně hrajou svaly   Smějící se Smějící se   Je pravda, že byl trošku jednodušší a neříkám, že všichni z posilovny jsou omezení, ale nevím proč, když vidím chlápka s tělem až přehnaně vypracovaným z posilky, nějak mi to na tváři vyloudí úsměv, pže si vzpomenu právě na tuhle historku....Obecně si ale myslím, že lidi, co to takhle přeháněj s posilováním, správnou výživou, aby rostly svaly, jsou  zaměření hodně na sebe  a to je asi hlavní důvod, proč by mi takovej chlap vadil....odradí mě to, pže se sobcem bych být nechtěla  Šťastný                 
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #174 kdy: 02. Srpen 2007, 07:52:37 »

Omezenci jsou spis ti co se flakaji cely den po hospodach, sedi u televize atd... takove lidi nechapu. zadne zajmy, zadne sny.
Hehe, to je nějaká univerzální odpověď všech posilovnovejch fanatiků? Úsměv Já jen, že s tímhle odvoláváním na druhej extrém jsi tu už druhej Mrkající A já opět zopakuji, že existují i lidé, kteří nejsou ani v jednom extrému, ale úspěšně to kombinují, aby dosáhli "harmonie duše a těla", aby měli poznatky z více oborů a aby měli pestřejší paletu přátel. Můj názor je ten, že ani jeden extrém není dobrý...
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS