Svaly, důležité nebo ne?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 12:02:53

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Svaly, důležité nebo ne?
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Anketa
Otázka: Vadilo by Vám chodit s mužem s ochablým svalstvem?  (Hlasování ukončeno: 06. Únor 2007, 20:04:42)
ano, asi bych s ním nedokázala chodit - 0 (0%)
ano, ale pokud by jinak byl vpohodě, tak bych to nějak překousla - 10 (41.7%)
je to sice mínus, ale moc mi na tom nezaleží - 11 (45.8%)
takový kluk mi připadá citlivější a líp bych si s ním rozumněla - 3 (12.5%)
Celkem hlasů: 24

Stran: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15 Tisk
Autor Téma: Svaly, důležité nebo ne?  (Přečteno 245083 krát)
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #200 kdy: 30. Září 2007, 07:55:58 »

Nejsem chlap, takze mi muzete rici, ze tomu nerozumim Úsměv ale co jsem si vsimla, tak kluci, kteri delaj bojova umeni, maji vetsinou pekne postavy - teda, pokud nedelaji jenom tak naoko a jediny duvod k tomu, aby sli do dojo je se nasledne s kamosema ozrat. Bojova umeni  povetsinou rozvijeji celou postavu a pokud se delaji dobre, je to casem znat. A neni to "nuda" jako v posilce na pristrojich, aspon pro me teda Úsměv A rozhodne se pak nikdo nemusi bat, ze bude mit svaly jak rambo - vzhledem k narocnosti pohybu a rychlosti budou pevne ale ne obrovske..
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #201 kdy: 30. Září 2007, 10:08:06 »

O, teď jsi mě pohladila po duši  Mrkající
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
mexkvak

Karma: -11
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #202 kdy: 24. Říjen 2007, 22:43:09 »

Ja vám ted neco napíšu, ešte na základce v deváte tríde když sem mnel 15 roku sem mnel 185 cm a 45 kg, všichni se mi posmívali, od každýho bych dostal a taky sem par- krat dostal na hubu jak sem byl slabej a to jak holky tak kluc se mi smali, nemoh sem si vubec najit holku, když sem za nákou šel tak rekla jakej rambo mne to bali a pod. jiste že moje sebevodomí bylo nekde pod bodem mrazu.
Ale tak když sem šel na strední školu tak sem se tak nasral a rek si pro sebe- TY SE ZMENÍŠ! TY NA TO MÁŠ!, koukl sem se na internet, koupil časáky Muscle and Fitness, začal sem žrat jako hovado ale 250 g bílkovin denne to bylo minimum, taky sem začal chodit do fitka 4-krát do týdna a to pravidelne!!!, a hlavne motivován touhou tem pitomcum co se mi smejou neco dokazat a to bylo taky aj to hlavní ten muj cil, tak sem si koupil aj doplnky neco jako Kreatin, BCAA, ale zduraznuju že anabolika a steroidy sem nikdy NEBRAL!!!, akorat co bylo nejvic to sem bral Tribullus Terrestris ale to jen první rok,pak o dva roky pozdeji když sem chodil do 3 na strední sem se zapsal na Muay-Thai- neboli Thai-Box, a ted mam 21 a po 6-letech pravidelnyho treningu mam na svych 185 cm 115 kg, na benč vytlačím 140 kg, biceps mam 48 cm,hrudnik 120 cm a taky z toho že už chodim na muay-thai 4 roky bych dal ted na hubu všem tem debilum co se mi smály na hubu!!! a pár z nich sem si už počkal a pekne je zmastil aj pred jejich babama a ty se  pak tvarili jo a tam na vysoké se mi ted nikdo nesmeje, šak takovýmu chlapovi to by pak pekne dostali pres držku Provokatér, a je mnel pak tak perfetkní pocit jak sem tem debilum rozbil hubu, jo život je krásnej když víte jak na to Šťastný Šťastný Šťastný Šťastný Šťastný Šťastný Šťastný 
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #203 kdy: 24. Říjen 2007, 23:09:36 »

koupil časáky Muscle and Fitness
Tak to je pro začátečníka skutečně to "pravé ořechové" Projel jsem to

250 g bílkovin denne to bylo minimum
A tolik bílkovin jsi jedl od začátku, když jsi vážil tolik, kolik uvádíš? Jestli jo, tak Ti jednou Tvá játra skutečně poděkujou Podivený

tak sem si koupil aj doplnky neco jako Kreatin, BCAA...akorat co bylo nejvic to sem bral Tribullus Terrestris ale to jen první rok
Super...bezva...takže je Ti 21 let...a prakticky jsi "propálil" většinu legálních přípravků na podporu růstu...a co dáš dál, až začneš stagnovat? Za 5, 10 nebo 15 let? To je teprve čas na Tribullus Terrestris! Nejdříve si přečti jeho složení a pak si někde najdi, jak je na tom lidské tělo ve věku dejme tomu 15-25 let s produkcí látek, které tento doplněk obsahuje!

sem se zapsal na Muay-Thai- neboli Thai-Box, a ted mam 21 a po 6-letech pravidelnyho treningu mam na svych 185 cm 115 kg
Mno...tak thaiboxera s takovou výškou a hmotností bych chtěl celkem někdy vidět v akci...a obávám se, že by to příliš radostný pohled nebyl Smějící se

mam na svych 185 cm 115 kg, na benč vytlačím 140 kg
Tak tímhle se radši snad ani nikde nechlub...protože s takovou tělesnou hmotností je takový výkon na benchi spíše pro ostudu Přemýšlím
Jen tak mimochodem...kolik opakování a kolik sérií a jakou technikou?

a pár z nich sem si už počkal a pekne je zmastil aj pred jejich babama a ty se  pak tvarili jo a tam na vysoké se mi ted nikdo nesmeje, šak takovýmu chlapovi to by pak pekne dostali pres držku Provokatér, a je mnel pak tak perfetkní pocit jak sem tem debilum rozbil hubu, jo život je krásnej když víte jak na to Šťastný Šťastný Šťastný Šťastný Šťastný Šťastný Šťastný 
No...tak to seš vážně borec největší Mlčím a na spoustu slečen jsi jistě udělal ten nejlepší dojem Potlesk



btw...mohu se zeptat, jakou že to vysokou máš na mysli Otázka

Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #204 kdy: 24. Říjen 2007, 23:14:08 »

To se máš čím chlubit. Je sice hezké, že jsi udělal něco se svým tělem, ale podle toho jak jsi se vyjádřil, tak to spíš vypadá, že jsi jeden z těch, kterým narostly svaly, ale v hlavě duto.  Pssst!

Sice se mi taky lidi někdy smáli, ale byl jsem dost rozumnej na to, abych je šel seřezat za to, že se mi před X lety na ZŠ kvůli něčemu smáli  Sákryš Sákryš , To je fakt ubohost. Ale třeba jsi si dokázal, jaký jseš machr  Řekni to mé ruce Mlčím
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #205 kdy: 24. Říjen 2007, 23:48:36 »

Já myslím, že si z nás mexkvak dělá srandu. To, co napsal, vypadá úplně jako dost nedsazená parodie na americkej film typu "jak se z lůzra stal machr a všem to natřel".
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #206 kdy: 25. Říjen 2007, 07:14:42 »

Je to možné, ale bohužel jsou mezi námi i tací, na které toto "sedí" Přemýšlím
Ale je pravda, že jsou v tom postu věci, které jsou mírně řečeno "přitažené za vlasy" Sákryš
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
mexkvak

Karma: -11
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #207 kdy: 25. Říjen 2007, 12:29:06 »

koupil časáky Muscle and Fitness
Tak to je pro začátečníka skutečně to "pravé ořechové" Projel jsem to

250 g bílkovin denne to bylo minimum
A tolik bílkovin jsi jedl od začátku, když jsi vážil tolik, kolik uvádíš? Jestli jo, tak Ti jednou Tvá játra skutečně poděkujou Podivený

tak sem si koupil aj doplnky neco jako Kreatin, BCAA...akorat co bylo nejvic to sem bral Tribullus Terrestris ale to jen první rok
Super...bezva...takže je Ti 21 let...a prakticky jsi "propálil" většinu legálních přípravků na podporu růstu...a co dáš dál, až začneš stagnovat? Za 5, 10 nebo 15 let? To je teprve čas na Tribullus Terrestris! Nejdříve si přečti jeho složení a pak si někde najdi, jak je na tom lidské tělo ve věku dejme tomu 15-25 let s produkcí látek, které tento doplněk obsahuje!

sem se zapsal na Muay-Thai- neboli Thai-Box, a ted mam 21 a po 6-letech pravidelnyho treningu mam na svych 185 cm 115 kg
Mno...tak thaiboxera s takovou výškou a hmotností bych chtěl celkem někdy vidět v akci...a obávám se, že by to příliš radostný pohled nebyl Smějící se

mam na svych 185 cm 115 kg, na benč vytlačím 140 kg
Tak tímhle se radši snad ani nikde nechlub...protože s takovou tělesnou hmotností je takový výkon na benchi spíše pro ostudu Přemýšlím
Jen tak mimochodem...kolik opakování a kolik sérií a jakou technikou?

a pár z nich sem si už počkal a pekne je zmastil aj pred jejich babama a ty se  pak tvarili jo a tam na vysoké se mi ted nikdo nesmeje, šak takovýmu chlapovi to by pak pekne dostali pres držku Provokatér, a je mnel pak tak perfetkní pocit jak sem tem debilum rozbil hubu, jo život je krásnej když víte jak na to Šťastný Šťastný Šťastný Šťastný Šťastný Šťastný Šťastný 
No...tak to seš vážně borec největší Mlčím a na spoustu slečen jsi jistě udělal ten nejlepší dojem Potlesk



btw...mohu se zeptat, jakou že to vysokou máš na mysli Otázka




Hele pro začátek když vážiš málo tak musíš prímo žrat jako prase, ja si iz vás nedelám pravdu to je pravda co se stalo, jo a ty kvarkopako kolik dáš ty, taky se pochlub, určite si mylsím že nedáš víc jak já Vykřičník Jo a to jak sem psal že jsem jim rozbil hubu proste sem už takovej docela pomstichtivej, ale ted už nemam nutkani nikomu rozbit hubu, leda nakymu vožralýmu když mne v hospode nasere Provokatér
A posiluju už 6 let takže tomu asi rozumím dost, tak mne tady nepoučuj, Muscle and Fittnes je taky dobrej časopis, a ešte zkuste se vy tak namakat z 45 kg na 185 cm Vykřičník Vykřičník Vykřičník Jo a tech bilkovin mohlo bejt tak 200 g normalne, je to už 6 let tak si to nepamatuju,  a to jak chodim na Thai-box a mam 115 kg tak si nemyslete že sem nakej pomalej, sem rychlej jako blesk Vykřičník Vykřičník Vykřičník Bo čisté váhy z toho mám 105 takže jen 10 kg tuku Vykřičník A ted když nekdy potkam ty týpky co se mi kdysy na základce alebo aj na strední smály, tak jednou sem kolem nich prešel tak jen sklonily hlavu dolú a já šel mezi nima jako KING Šťastný Šťastný Šťastný Šťastný Šťastný


Super...bezva...takže je Ti 21 let...a prakticky jsi "propálil" většinu legálních přípravků na podporu růstu...a co dáš dál, až začneš stagnovat? Za 5, 10 nebo 15 let? To je teprve čas na Tribullus Terrestris! Nejdříve si přečti jeho složení a pak si někde najdi, jak je na tom lidské tělo ve věku dejme tomu 15-25 let s produkcí látek, které tento doplněk obsahuje!

No tak v tomto máš pravdu tehdy sem ešte moc nevedel jaký to má účiinky, ted už to samo vim, ale pomohlo mi to, neboj se anabolika nebudu brat Vykřičník Vykřičník Vykřičník

mam na svych 185 cm 115 kg, na benč vytlačím 140 kg
Tak tímhle se radši snad ani nikde nechlub...protože s takovou tělesnou hmotností je takový výkon na benchi spíše pro ostudu Přemýšlím
Jen tak mimochodem...kolik opakování a kolik sérií a jakou technikou?

Technikou normálním hmatem tak na úrovni ramen, úplne nahoru a pak až úplne dolú na prsa a tam na chvílu zastavit a pak dat nahoru, bez pohybu nohou, proste tak jak to nejak delaj lifteri, a tech 140 kg dam tak 2 krat, jednou dam tak 150 kg, ale to ted,. až budu mit tak 30 tak to za 9 let a to  pri pravidelnym posilovaní tak to dám aj 250 kg si myslím Vykřičník Vykřičník Vykřičník Vykřičník Vykřičník


Několik postů sloučeno do jednoho. Ovšem učit autora pracovat s funkcí CITOVAT rozhodně nehodlám!
kvarkopako

« Poslední změna: 25. Říjen 2007, 20:28:40 od kvarkopako » Zaznamenáno
mexkvak

Karma: -11
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #208 kdy: 25. Říjen 2007, 12:35:22 »

Je to možné, ale bohužel jsou mezi námi i tací, na které toto "sedí" Přemýšlím
Ale je pravda, že jsou v tom postu věci, které jsou mírně řečeno "přitažené za vlasy" Sákryš

Jo a které???
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #209 kdy: 25. Říjen 2007, 15:27:50 »

185cm a 115kg ve svalech... to musi byt hnusneeeeeee
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #210 kdy: 25. Říjen 2007, 20:15:21 »

a Ty maj zas velke kozy, uzke pasy a touhu ulovit pekne masicko... mam par takovych kamosu, a vazne to nemusim...
chjo... asi vazne pujdu do klastera
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #211 kdy: 25. Říjen 2007, 20:19:33 »

Ne ja mam 105 kg ve svalech a mne aj dost babam se to líbí Vykřičník Vykřičník Vykřičník Editováno, LordAliOtázka Otázka Otázka Je to velký číslo neboj se Šťastný Šťastný Šťastný Šťastný Šťastný
ty jsi ale hovádko boží Sákryš
« Poslední změna: 26. Říjen 2007, 13:03:59 od LordAli » Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #212 kdy: 25. Říjen 2007, 20:54:34 »

Hele pro začátek když vážiš málo tak musíš prímo žrat jako prase, ja si iz vás nedelám pravdu to je pravda co se stalo, jo a ty kvarkopako kolik dáš ty, taky se pochlub, určite si mylsím že nedáš víc jak já Vykřičník
Tak to fakt nedám...nejsem totiž fanatik. Standardně kolem 2 gramů bílkovin na 1 kg tělesné váhy. Samozřejmě se to liší podle druhu tréninku apod.

A posiluju už 6 let takže tomu asi rozumím dost
Já zapomněl, jaký jsi borec S jazykem K nám do gymu chodí dost takových co posilují "už XY let a tudíž tomu dost rozumí"...a když začnou cvičit nebo kecat, je to skutečně pohled pro bohy Mlčím

tak mne tady nepoučuj
Nikoho nepoučuji...pouze uvádím na pravou míru bludy, které zde vykládáš Vykřičník Mně to může být fuk, ale problém je v tom, že by si to mohl přečíst někdo, kdo s cvičením začíná...začít se tím řídit...a ublížit si.

Muscle and Fittnes je taky dobrej časopis
Pro profíky možná...ale pro člověka, který posiluje kondičně, může mít spíše opačný efekt.

Jo a tech bilkovin mohlo bejt tak 200 g normalne, je to už 6 let tak si to nepamatuju
Jasně...200g nebo 250g...to je přece fuk Smějící se

Bo čisté váhy z toho mám 105 takže jen 10 kg tuku
A pojem "čistá váha" je jako co Otázka To jako vylezeš na váhu - zvážíš si nejdříve svaly a potom až špeky, nebo jak Provokatér Otázka

jednou sem kolem nich prešel tak jen sklonily hlavu dolú a já šel mezi nima jako KING
Eh?

až budu mit tak 30 tak to za 9 let a to  pri pravidelnym posilovaní tak to dám aj 250 kg si myslím
Tak to pak dej zprávu...na to bych se přijel klidně podívat přes celou republiku Vykřičník A předpokládám že i potom, co nabereš hmotnost, kterou bys k takovému výkonu potřeboval (v Tvém případě někde nad 150 kg) , zůstaneš thaiboxerem, který je "rychlý jako blesk" Super!
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #213 kdy: 25. Říjen 2007, 22:36:28 »

Ach jo, se nám tu za poslední dobu vyrojilo ego, co?

Doufám, že to není nakažlivé, bo jinač začnu makat, zdělám se ve fitku a pak vás tady šecky zbiju na jednu hromadu Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #214 kdy: 25. Říjen 2007, 22:41:22 »

chjo... asi vazne pujdu do klastera
Neházej flintu do žita - jsme tu i my, normální Mrkající
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #215 kdy: 26. Říjen 2007, 08:46:00 »

Ach jo, se nám tu za poslední dobu vyrojilo ego, co?

Doufám, že to není nakažlivé, bo jinač začnu makat, zdělám se ve fitku a pak vás tady šecky zbiju na jednu hromadu Šťastný

ROTFL Smějící se Smějící se Smějící se

se k tobe asi pridam Šťastný
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Stacy
Host
« Odpověď #216 kdy: 26. Říjen 2007, 10:21:48 »

Ne ja mam 105 kg ve svalech a mne aj dost babam se to líbí Vykřičník Vykřičník Vykřičník Editováno, LordAliOtázka Otázka Otázka Je to velký číslo neboj se Šťastný Šťastný Šťastný Šťastný Šťastný

Milý zlatý, ty musíš žít ale duchaplný citový a partnerský život, viď...  Smějící se Kroutící očima Smějící se
« Poslední změna: 26. Říjen 2007, 13:05:10 od LordAli » Zaznamenáno
mexkvak

Karma: -11
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #217 kdy: 26. Říjen 2007, 11:52:02 »

a Ty maj zas velke kozy, uzke pasy a touhu ulovit pekne masicko... mam par takovych kamosu, a vazne to nemusim...
chjo... asi vazne pujdu do klastera

Tak tobe bych se asi nelíbil ale to je mi úplne fuk Šťastný Vykřičník Vykřičník Vykřičník
Zaznamenáno
mexkvak

Karma: -11
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #218 kdy: 26. Říjen 2007, 12:04:36 »

Hele pro začátek když vážiš málo tak musíš prímo žrat jako prase, ja si iz vás nedelám pravdu to je pravda co se stalo, jo a ty kvarkopako kolik dáš ty, taky se pochlub, určite si mylsím že nedáš víc jak já Vykřičník
Tak to fakt nedám...nejsem totiž fanatik. Standardně kolem 2 gramů bílkovin na 1 kg tělesné váhy. Samozřejmě se to liší podle druhu tréninku apod.

A posiluju už 6 let takže tomu asi rozumím dost
Já zapomněl, jaký jsi borec S jazykem K nám do gymu chodí dost takových co posilují "už XY let a tudíž tomu dost rozumí"...a když začnou cvičit nebo kecat, je to skutečně pohled pro bohy Mlčím

tak mne tady nepoučuj
Nikoho nepoučuji...pouze uvádím na pravou míru bludy, které zde vykládáš Vykřičník Mně to může být fuk, ale problém je v tom, že by si to mohl přečíst někdo, kdo s cvičením začíná...začít se tím řídit...a ublížit si.

Muscle and Fittnes je taky dobrej časopis
Pro profíky možná...ale pro člověka, který posiluje kondičně, může mít spíše opačný efekt.

Jo a tech bilkovin mohlo bejt tak 200 g normalne, je to už 6 let tak si to nepamatuju
Jasně...200g nebo 250g...to je přece fuk Smějící se

Bo čisté váhy z toho mám 105 takže jen 10 kg tuku
A pojem "čistá váha" je jako co Otázka To jako vylezeš na váhu - zvážíš si nejdříve svaly a potom až špeky, nebo jak Provokatér Otázka

jednou sem kolem nich prešel tak jen sklonily hlavu dolú a já šel mezi nima jako KING
Eh?

až budu mit tak 30 tak to za 9 let a to  pri pravidelnym posilovaní tak to dám aj 250 kg si myslím
Tak to pak dej zprávu...na to bych se přijel klidně podívat přes celou republiku Vykřičník A předpokládám že i potom, co nabereš hmotnost, kterou bys k takovému výkonu potřeboval (v Tvém případě někde nad 150 kg) , zůstaneš thaiboxerem, který je "rychlý jako blesk" Super!

Tak pro mne co už posiluju 6 let je Muscle and Fitnes dobrej časák, bo už sem tak namakanej že tu tréningy sou aj na mne Vykřičník Vykřičník Vykřičník
Jo a ja tam ve fitku poznam jednoho borca co je muj kámoš, co má ale 140 kg a z toho čistou vahu ale 130 kg na Thai box chodi už ale 10 let, ted ma 32 let, a ten vytalčí ale 200 kg a je furt rychlej jako blesk, vždycky chodíme nekam spolu,  a když si dáme obtáhly trička to by ste mneli videt ty baby jak se jen po nás dívaj Šťastný Šťastný Šťastný Šťastný Šťastný A taky když sme spoli tak si do nas nikdo nedovolí Vykřičník Šťastný, stačí jen když nás uvidí nakej chlap tak hned si rozmyslí že ty babe sou naše a že kdyby začal si nejak do nich že by dostal po hube Šťastný Šťastný Šťastný
Jo a ta čistá váha to je často v lékarnách jak sou ty meriče, tak to merí telesný tuk Šťastný Šťastný Šťastný Ale zas teda musím priznat že púlka mýho sebevedomí je v mým super-vymakaným tele a v že ze 4 let thai-boxu dam každýmu na hubu kdo se mi jen nejak zasmeje, proste zkušenosti z minula mne nejak zmenili Šťastný Šťastný Šťastný
Zaznamenáno
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #219 kdy: 26. Říjen 2007, 12:25:50 »

2mexkvak: vis, tady nikdo nepochybuje ze si velkej samec a superman ale ta debata s prominutim neni o tom jak rad mlatis lidi co se ti smejou ale o tom zda holkam zalezi na tom esi krom operny soustavy ma clovek i nakej ten sval Úsměv

ja radsi zustanu vychrtlej nez bych riskoval ze mi ohromny tricak, bicak bude utiskovat mozek


EDIT: jak si ctu ty prispevky mexkvaka tak si rikam ze tedy nekdo dusevne postizeny ma hroznou legraci z toho kdyz muze pozorovat jak svejma nevhodnejma recma nici tu atmosferu co tady byla ... videl bych to asi tak ze nakej clovek SELFISH, ARROGANT, EGOIST co nikdy nemel problem s holkama si dela legraci z tech co tady resi sve problemy
« Poslední změna: 26. Říjen 2007, 12:32:16 od qaz » Zaznamenáno
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #220 kdy: 26. Říjen 2007, 13:02:51 »

Drahý mexkvaku,
doporučuji ti přejít na jiné fórum. Třeba na nějaké o posilování či bojovém umění. Tam se můžeš lépe realizovat.
Tohle fórum prostě není o tvých obrovských svalech nebo o mlácení lidí!

PS: Mně osobně trpělivost s tebou a s tvými příspěvky přetekla už dávno předtím, než jsi se registroval na fórum. Věřím, že víš proč a kvůli čemu.
Pokud chceš v podobném duchu pokračovat dál, naložím s tebou stejně jako na svém webu.
« Poslední změna: 26. Říjen 2007, 13:06:46 od Qark » Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #221 kdy: 26. Říjen 2007, 13:32:20 »

Ach jo, se nám tu za poslední dobu vyrojilo ego, co?

Doufám, že to není nakažlivé, bo jinač začnu makat, zdělám se ve fitku a pak vás tady šecky zbiju na jednu hromadu Šťastný

si taky říkám :-D
Zaznamenáno
pornxxx
*


Karma: -10
Příspěvků: 119


Zobrazit profil
« Odpověď #222 kdy: 26. Říjen 2007, 18:43:59 »

Hele pro začátek když vážiš málo tak musíš prímo žrat jako prase, ja si iz vás nedelám pravdu to je pravda co se stalo, jo a ty kvarkopako kolik dáš ty, taky se pochlub, určite si mylsím že nedáš víc jak já Vykřičník
Tak to fakt nedám...nejsem totiž fanatik. Standardně kolem 2 gramů bílkovin na 1 kg tělesné váhy. Samozřejmě se to liší podle druhu tréninku apod.

A posiluju už 6 let takže tomu asi rozumím dost
Já zapomněl, jaký jsi borec S jazykem K nám do gymu chodí dost takových co posilují "už XY let a tudíž tomu dost rozumí"...a když začnou cvičit nebo kecat, je to skutečně pohled pro bohy Mlčím

tak mne tady nepoučuj
Nikoho nepoučuji...pouze uvádím na pravou míru bludy, které zde vykládáš Vykřičník Mně to může být fuk, ale problém je v tom, že by si to mohl přečíst někdo, kdo s cvičením začíná...začít se tím řídit...a ublížit si.

Muscle and Fittnes je taky dobrej časopis
Pro profíky možná...ale pro člověka, který posiluje kondičně, může mít spíše opačný efekt.

Jo a tech bilkovin mohlo bejt tak 200 g normalne, je to už 6 let tak si to nepamatuju
Jasně...200g nebo 250g...to je přece fuk Smějící se

Bo čisté váhy z toho mám 105 takže jen 10 kg tuku
A pojem "čistá váha" je jako co Otázka To jako vylezeš na váhu - zvážíš si nejdříve svaly a potom až špeky, nebo jak Provokatér Otázka

jednou sem kolem nich prešel tak jen sklonily hlavu dolú a já šel mezi nima jako KING
Eh?

až budu mit tak 30 tak to za 9 let a to  pri pravidelnym posilovaní tak to dám aj 250 kg si myslím
Tak to pak dej zprávu...na to bych se přijel klidně podívat přes celou republiku Vykřičník A předpokládám že i potom, co nabereš hmotnost, kterou bys k takovému výkonu potřeboval (v Tvém případě někde nad 150 kg) , zůstaneš thaiboxerem, který je "rychlý jako blesk" Super!

Tak pro mne co už posiluju 6 let je Muscle and Fitnes dobrej časák, bo už sem tak namakanej že tu tréningy sou aj na mne Vykřičník Vykřičník Vykřičník
Jo a ja tam ve fitku poznam jednoho borca co je muj kámoš, co má ale 140 kg a z toho čistou vahu ale 130 kg na Thai box chodi už ale 10 let, ted ma 32 let, a ten vytalčí ale 200 kg a je furt rychlej jako blesk, vždycky chodíme nekam spolu,  a když si dáme obtáhly trička to by ste mneli videt ty baby jak se jen po nás dívaj Šťastný Šťastný Šťastný Šťastný Šťastný A taky když sme spoli tak si do nas nikdo nedovolí Vykřičník Šťastný, stačí jen když nás uvidí nakej chlap tak hned si rozmyslí že ty babe sou naše a že kdyby začal si nejak do nich že by dostal po hube Šťastný Šťastný Šťastný
Jo a ta čistá váha to je často v lékarnách jak sou ty meriče, tak to merí telesný tuk Šťastný Šťastný Šťastný Ale zas teda musím priznat že púlka mýho sebevedomí je v mým super-vymakaným tele a v že ze 4 let thai-boxu dam každýmu na hubu kdo se mi jen nejak zasmeje, proste zkušenosti z minula mne nejak zmenili Šťastný Šťastný Šťastný


synku ty si asi hodne veris co....

a k tem tvym treninkum z Muscle and Fitnes Šťastný... vetsinou to jsou treningy spickovych kulturistu, kteri sypou obrovske mnostvi anobolik a podobnych veci... pro normalniho cloveka absolutne nepouzitelny trening Mrkající   cvic si dal podle tvyho MaF Šťastný Šťastný
Zaznamenáno
Sven
*


Karma: 2
Věk: 37
Příspěvků: 70


Zobrazit profil
« Odpověď #223 kdy: 26. Říjen 2007, 20:41:32 »

Berte to s nadhledem, chlapec proste jen zkousi rozprudit debatu Šťastný , protoze normalne smyslejici clovek by tohle nepsal .. Kroutící očima
Zaznamenáno
mexkvak

Karma: -11
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #224 kdy: 26. Říjen 2007, 20:53:03 »

Drahý mexkvaku,
doporučuji ti přejít na jiné fórum. Třeba na nějaké o posilování či bojovém umění. Tam se můžeš lépe realizovat.
Tohle fórum prostě není o tvých obrovských svalech nebo o mlácení lidí!

PS: Mně osobně trpělivost s tebou a s tvými příspěvky přetekla už dávno předtím, než jsi se registroval na fórum. Věřím, že víš proč a kvůli čemu.
Pokud chceš v podobném duchu pokračovat dál, naložím s tebou stejně jako na svém webu.


Co máš proti mne jak pretekla trpelivost predtým, ja nevim o cem to mluvíš Otázka Otázka Podivený:Chceš mne urazit nebo nasrat, sice dokážeš možná sbalit každou babu ale jako chlap z chlapem by sis to se mnou nevibavi a ani do očí bys mi to nepovedal :Dl, to by ses radši posral strachy až za ušima a hned utek co by ti nohy stačili jen kdyby si mne videl Šťastný Šťastný Šťastný Jo hocho to by nebylo jak zbalit holku Šťastný Šťastný
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS