Svaly, důležité nebo ne?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 09:15:19

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Svaly, důležité nebo ne?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Anketa
Otázka: Vadilo by Vám chodit s mužem s ochablým svalstvem?  (Hlasování ukončeno: 06. Únor 2007, 20:04:42)
ano, asi bych s ním nedokázala chodit - 0 (0%)
ano, ale pokud by jinak byl vpohodě, tak bych to nějak překousla - 10 (41.7%)
je to sice mínus, ale moc mi na tom nezaleží - 11 (45.8%)
takový kluk mi připadá citlivější a líp bych si s ním rozumněla - 3 (12.5%)
Celkem hlasů: 24

Stran: 1 ... 13 14 [15] Tisk
Autor Téma: Svaly, důležité nebo ne?  (Přečteno 245075 krát)
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #350 kdy: 11. Duben 2010, 12:09:11 »

http://www.hollywood-workout.org/cz/?c=c&k=cz

našel by se někdo ochotný zkusit tento přípravek co to s ním udělá ?  Úsměv
tamti uživatelé říkají jak skvěle to zafungovalo.
Zaznamenáno

Varg
**


per aspera ad astra

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 162


Zobrazit profil
« Odpověď #351 kdy: 11. Duben 2010, 12:28:20 »

Podľa môjho názoru a názoru ďalších niekoľko ľudí čo sa venuje posilňovaniu ktorých poznám sú podobné prípravky maximálne osery. Ani som si to podrobne nečítal, pretože na takéto veci som už niekoľkokrát narazil, je to iba dobre vyšpekulované tak, aby to vyzeralo že to naozaj robí zázraky. Ja osobne by som svoje zdravie neriskoval podobnými sračkami. Hlavne tam píšu o chudnutí, to nemá so svalmi respektíve s ich naberaním nič spoločné, akurát ich odhalí, ak nejaké sú.
Dobrá postava so svalmi bez nabratia výrazného množstva tuku sa dá nabrať s kvalitným tréningom a kvalitnou stravou, maximálne tak s vitamínovými, minerálovými a proteinovými doplnkami.

Keď som tam klikol na odkaz na ,,muscle max" tak ma to povozilo po niekoľkých stránkach až som skončil na nejakej, ktorá nemala s tým nič spoločné. Pre mňa ďalší dôkaz že sa len chce niekto pekne nabaliť.
« Poslední změna: 11. Duben 2010, 12:32:09 od Varg » Zaznamenáno

norek
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: U.B / Brno
Příspěvků: 74


Zobrazit profil
« Odpověď #352 kdy: 11. Duben 2010, 13:24:56 »

1) Polovina lidi na fotkach z komentaru jsou latino amerikanci  Šťastný , jeden stoji v posilovne s anglickymi napisy , druhy v nakem emericke fastfoodu . A gol nakonec , vsichni umi cesky a maji krasne ceske jmena.

2) Na fotkach se jim po uzivani pripravku na hubnuti zvetisily svaly.

Varg to rekl presne no. Ta stranka je jeden velky podvod a podobne pripravky pokud se to nekdo odvazi vubec zkusit podle me nemuzou fungovat, ciste z fyzilogickeho hlediska.

to Abruzzi : Ty chces zhubnout bo co  Šťastný ?

Jinak abych trochu ozivil tema. Zacal sem chodit do posilky tak pred 3mi mesici , kvuli zdravotnim problemum zpocatku nepravidelne , ale po mesici cviceni v kuse si to nemuzu vynachavalit. Sice je to boj , pribral sem zatim tak 2 kila , ale dost me to bavi , je to vyzva . Je tu nekdo s podobnymi pocity  Šťastný '? Objevuju zakouti sveho tela a vzlast nektere zakrnele svaly , o kterych sem nikdy nevedel.



Zaznamenáno

Znal jsem chlápka , kterej si jednou sundal šaty a skočil nahej mezi kaktusy .
Když se ho pak ptali , proč to udělal , odpověděl , že mu to přišlo jako dobrej nápad .
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #353 kdy: 11. Duben 2010, 14:15:34 »

Nechci zhubnout, jen se mi ta stránka nedávno objevila na obrazovce při spouštění jednoho filmu, tak mě napadlo jestli se najde na fórku někdo kdo by to zkusil, nic víc Úsměv
Zaznamenáno

pata07
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Místo: Východní čechy
Příspěvků: 177


Zobrazit profil
« Odpověď #354 kdy: 11. Duben 2010, 17:29:55 »

lol vždyť si odporuje.
Citace
Dokonce ačkoli moje stravovací a tréninkové zvyklosti jsou super disciplinované, ten správný pěstěný a hubený vzhled se mi prostě nedařilo dosáhnout.
a teď napíše
Citace
Můj přítel Jirka a já jsme seděli v místní restauraci, jedli jsme hamburgery,.....
a to jsem to ještě nedočetl.
Zaznamenáno
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #355 kdy: 30. Listopad 2010, 07:49:51 »

me se treba nelibi svalnati chlapi z posiloven a z nejakch sportu, ale z normalni prace doma... opravit plot, poryt zahradku... vlastne ani nemusi byt ty svaly nejak viditelne, ale at sou ucelne...

ja som toho nazoru, ze nejde ani tak o svaly, ako o kondiciu. velke svaly k vydrzi neprispeju, pretoze ich treba zasobovat vacsim mnozstvom energie (a pisete, ze sa vam to nakoniec ani nepaci) a ani tintitko vela pri vacsej zatazi nevydrzi. Takze, ak zena chce muza nejakeho, tak si myslim, ze vkondicii. A to nie len kvoli zahrade  Ďábelský riesil som rozne polohy a pri niektorych som sa riadne namakal. bolo mi to vtedy jedno. az na druhy, treti den ta svalovica  Šokovaný
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Mentor
*


Kandinsky

Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #356 kdy: 30. Listopad 2010, 10:44:21 »

Víš každý to nemá tak lehké. Ja můžu posilovat 2 hodiny každý den a efekt bude, jak když normalní člověk bude posilovat 1hodinu za týden. Už jsem to zkoušel a jelikož se ani po 4měsících nedostavil skoro žádný efekt, tak jsem to vzdal. A s rameny a hrudníkem už neudělám vůbec nic.
[/quote]

Tak cvičíš špatně Úsměv Jestli chceš mužu ti s tím pomoct, co se týče cvičení tak už cvičím dlouho a mám celkem hojné zkušenosti.
Neexistuje že by jsi za 4 měsíce nevyrostl, prostě něco děláš špatně.
K tématu : tlustej pickuper je lepší než svalnatý PFU Šťastný
Zaznamenáno

Game Nick -> Kandinsky
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #357 kdy: 30. Listopad 2010, 11:16:51 »

Citace
tlustej pickuper je lepší než svalnatý PFU

Třeba jako David X. Na tom něco bude Úsměv
Zaznamenáno
mr.Awesome



Peace out suckers!

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: T
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #358 kdy: 19. Prosinec 2010, 15:57:42 »

Rád přidám i svůj názor, protože jsem toto téma nějakou dobu řešil taky a musím říct, že to pro slečny až tak důležité není, těm záleží spíš na osobním kouzlu... Pokud nějaké svaly máte je to určitě + , ale přistupovat k tomu stím,že se začnu ládovat všemi různými suplementy abych měl co nejrychleji a nejvíce udělané svaly je přístup špatný.
Osobně preferuji spíše objemové cviky, ale to není až tak důležité. Když nejste uplný chcípatko, to ženám vyhovuje.... 86% holek,co znám se líbí spíše zdravě " narostlý" muži než napumpovaný gorily. Posilovnu bych doporučil zařadit do vašeho týdne pravidelně už jen z toho důvodu, že po konci tréningu vždycky mám skvělý pocit a dojem že nic není nemožné Mrkající
Zaznamenáno
HonneyD

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: brno
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #359 kdy: 14. Duben 2011, 00:07:06 »

zdravím lidi, moc sem nechodim, ale k tomuto tematu mám hodně co říct. Posiluju asi 3 roku a přibral jsem asi z 70kg na 95kg, ruka se mi zvěšila z 29cm na 40cm a somozřejmě další obejmy svlů taky, ale to ,,laickou,, veřejnost moc nezajímá. Posilování se stalo mou životní vášní, tak jestli chcete poradit, jak nabrat svaly, vyrýsovat, dostat se do kondice, tak napiště do zpráv. Rád Vám poradím a prokonzultuju. Úsměv
Zaznamenáno
heymee



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« Odpověď #360 kdy: 05. Leden 2012, 16:15:21 »

od kedy som zacal cvicit pribral som 35 kg su moje vztahy k zenam omnoho lepsie.. o sebavedomi any nehovorim.. zo zaciatku som chcel pribrat aby na mna leteli baby.. teraz je to moj zivotny styl a nemozem byt bez toho.. je to moja "droga" utek od reality..  myslim ze nie su dolezite pre vztah ale urcite sa bude lahsie hladat partnerka ked mas vypracovanu postavu..
Zaznamenáno

takisto podla toho zereme, po treningu SA PREZIERAM DO BEZVEDOMIA, NEPOZNAM MATKU ANI OTCA!! ZOZEREM AJ PSOVI GRANOLE!!..
Stran: 1 ... 13 14 [15] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS