Tělo vs obličej (aneb téma o všem i o ničem)

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 12:12:29

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Tělo vs obličej (aneb téma o všem i o ničem)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3 ... 21 Tisk
Autor Téma: Tělo vs obličej (aneb téma o všem i o ničem)  (Přečteno 209903 krát)
Duha

Karma: 0
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« kdy: 04. Říjen 2008, 21:18:25 »

Samozřejmě že nejdůležitější je povaha a inteligence, na tom se snad shodnou téměř všichni.. Ale přiznejme si, samo o sobě to do vztahu nestačí. Ovšem nechápu, proč kdykoli přijde řeč na schránku tělesnou, každý prohlašuje že "na postavě nezáleží, hlavně jestli máš přitažlivý obličej, krásný oči..." I okolo sebe pozoruju, že holka s nadváhou a obličejem modelky je mnohem žádanější než holka se sexy vysportovanou postavou, ale obličejem prostě.. skoro ošklivým. Já osobně jsem po rodičích nezdědila ani hezký obličej a v genech nemám ani předpoklady ke štíhlosti, ale jsem schopná dodržovat určitou disciplínu, takže postavu mám.. jo celkem sexy:) ale v obličeji nejsem hezká a nikdy nebudu, nemám ostře řezané lícní kosti, antický noc, kočičí oči ani nic podobnýho.. A nechápu, proč ve finále všichni kluci letěj na ty tlustý holky s krásnýma očima, který si svoji poloviční krásu ničím nezaloužily.. A my, ošklivky s pěkným tělem každý den běháme a nadáváme, jak je ten svět nefér... Pěkný tělo je přece aspoň důkazem zdravýho životního stylu, ale co o holce řekne pěkný obličej?...
Tak pište:) Co a proč je (pokud se omezíme čistě na vzhled) pro vás u holky důležitější, tělo nebo obličej?
« Poslední změna: 10. Prosinec 2008, 18:06:58 od LordAli » Zaznamenáno
Hunter
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ova
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 04. Říjen 2008, 21:30:51 »

No ono je vůbec nejlepší, když se to povede všechno dohromady, že jo.  Úsměv Jinak jsem z těch, kteří se podívají na holku po ose oči - zadek - a ten zbytek Úsměv Myslím si ale, že případ od případu se žebříček priorit liší, každému se přeci líbí něco jiného, pro někoho je tentýž obličej ošklivý, pro někoho přitažlivý, pro někoho přinejmenším zajímavý. Pravdu máš ale v tom, že větší procento letí na pěknou tvářičku i když je na těle sem tam nějaký špíček, samozřejmě nic extrémního. Docela by mě zajímala tvá fotka.
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 04. Říjen 2008, 22:42:27 »

tak zalezi jak je ten oblicej moc osklivej.. jestli jenom neni "krasnej" a telo mas sexy, tak nevidim problem.. jako oblicej je to prvni ceho si vsimnes (teda pokud nevazis 150kg, to bych pak uz oblicej ani neresil Šťastný) a proste me odpuzovat nesmi.. neni to ale tak ze kdyz ma holka peknej xicht a je tlusta, tak se mi libi to ne.. musi to bejt tak nejak v symbioze.. kdyz nezaujme hezkym xichtikem, musi mit pekny telo, kdyz ma nadherny oci a licni kosti jak milla jovovich tak muze mit klidne i mensi nadvahu (ale ne bejt tlusta Vykřičník).

kazdopadne tady tezko neco vyresime, kdyz nevime jak vypadas ze jo.. je mi jasny, ze do zverejnovani fotky se hrnout nebudes, ja bych sem svoji taky nedal (samozrejme proto, ze by se se mnou pak kluci nebavili a jen mi zavideli Smějící se)
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 04. Říjen 2008, 22:55:03 »

Asi se s klukama shodnem, že pokud chceš náš konkrétní názor na tebe, tak by to chtělo fotku. Ale jinak můžu říct, že krása holky je pro mně jen podnět k seznámení. Prostě takový prvotní stupeň, pak rozhoduje její charakter. Jinak já asi dávám přednost opravdu spíše postavě. Hrozně se mi líběj holky drobnější postavy, který jsou třeba tak o hlavu menší. Obličej fakt neřeš, hlavní je že nejsi tlustá.
Zaznamenáno
BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 04. Říjen 2008, 23:09:08 »

Prostě v xichtíku hezké holce chlap odpustí klidně trochu "bříško" Super!
Opačně pokud je obličej nic moc a tělo sice sexy,už to není moc ono,ale já si taky myslím že to s tím škaredým obličejem nebude tak horký,zkus hodit to foto jak říká kolega Super!
Zaznamenáno
Duha

Karma: 0
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 04. Říjen 2008, 23:20:16 »

sem foto určitě házet nebudu, kdo ví kdo to tu čte:) možná na mail..
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 04. Říjen 2008, 23:23:38 »

To se ti nedivým. Ale můžeš to poslat každému žádajícímu do jeho soukromých zpráv zde na fóru, nebo teda na můj sekundární mail který ti teďka pošlu soukromou poštou  Úsměv
Zaznamenáno
petula85



Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 38
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 04. Říjen 2008, 23:30:44 »

Me to taky muzes poslat... Úsměv  A k tomu obliceji. Jde o to, jak proste pusobis celkove. Mit sice hezkou tvaricku a 200 kg je spatny a na druhou stranu mit peknou postavu a oblicej mit jak osklivka katka, je taky spatny.  Posli fotku a uvidis Úsměv A jen tak mimochodem, jak taky nemam hezkou tvaricku a mam pritele...
Zaznamenáno
BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 04. Říjen 2008, 23:36:03 »

tak děvčata,víte od čeho jsou SZ,tak konejte Smějící se Mrkající
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 kdy: 04. Říjen 2008, 23:44:16 »

Já taky rád objektivně zhodnotím Úsměv
Zaznamenáno
JoeyJoey
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 38
Místo: Praha
Příspěvků: 69


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 05. Říjen 2008, 00:02:36 »

Také ráda zhodnotím (i když nevím, jestli jsem v objektivním stavu Úsměv).
Zaznamenáno

¡Amores perros!
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 05. Říjen 2008, 07:08:25 »

Pokud byste chtěli více zhodnocení tak klidně přijmu nějakou tu fotku  Mrkající
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 05. Říjen 2008, 09:44:48 »

Mě to neposílej, hrozně nerad hodnotím a soudím lidi podle fotky...

co to kecam... jj pošli mi jí taky Úsměv
Zaznamenáno

Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 05. Říjen 2008, 10:18:44 »

chci taky Šťastný...a taky nejsem vystřižená z časopisu....naštěstí existuje něco jako "sto lidí, sto chutí"
« Poslední změna: 05. Říjen 2008, 10:27:44 od Monny » Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 05. Říjen 2008, 11:21:07 »

hele, bylo by extrémě vhodné, kdyby to ohodnotil i někdo, kdo je v prváku na průmce (jo, myslim mě)...skus to taky poslat, ať vidíš názor různých věkových skupin
Zaznamenáno
Di-X
*


Be ready for anything.

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Praha
Příspěvků: 82


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 05. Říjen 2008, 12:15:53 »

Duha:  Holka, nevim jak si na to přišla  Úsměv, ale já bych si s holkou s nadváhou a hezkym obličejem nezačal, myslim, že tělo je mnohem důležitější a mít andělskou tvářičku není všechno. Rozhodně je pro mě přitažlivější hezký tělo a ošklivější obličej, než holka s hezkym obličejem a vyčnívajícíma špekama...

PS: Tu fotku bych bral taky, napsal bych ti názor, chodim taky do prváku jako Kazisvět, ale na školu, kde je 80% holek.
Zaznamenáno

Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 05. Říjen 2008, 12:27:38 »

Di-X:Nechodíš náhodou na zdrávku?
Zaznamenáno
Di-X
*


Be ready for anything.

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Praha
Příspěvků: 82


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 05. Říjen 2008, 12:32:18 »

Comanch: Ne, ne - chodim na SŠ Pro Administrativu EU - tam je taky hodně holek...
Zaznamenáno

Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 05. Říjen 2008, 12:37:44 »

Di-X
ti závidim, já ve třídě holky nemám vůbec, a v ročníku máme šest tříd, z toho tam je šest holek (všechny v jedný třídě a všechny taky na jinym oboru než sem já)
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 05. Říjen 2008, 12:39:49 »

Kazisvět:To znám, já na předchozí škole taky neměl ve třídě žánou holku. Prostě jen 30 kluků. A na současný škole mám ve třídě 26 spolužaček
Zaznamenáno
Di-X
*


Be ready for anything.

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Praha
Příspěvků: 82


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 05. Říjen 2008, 12:51:49 »

Duha:
A nechápu, proč ve finále všichni kluci letěj na ty tlustý holky s krásnýma očima a obličejem, který si svoji poloviční krásu ničím nezaloužily.
Ještě mě napadalo, tlustá holka s hezkym obličejem snad ani neexistuje, protože tím, že je tlustá, má tlustej i obličej a to my nijak sexy nepřijde...

A my, ošklivky s pěkným tělem každý den běháme a nadáváme, jak je ten svět nefér...
Ošklivka s hezkym tělem... není ošklivka!  Úsměv

Pěkný tělo je přece aspoň důkazem zdravýho životního stylu, ale co o holce řekne pěkný obličej?
Naprosto souhlasím, že hezký tělo znamená zdraví životní styl a to, že na tom ten člověk tvrdě maká... kdyžto s hezkym obličejem se člověk narodí no...
---------------------------------------------------------------------------------------
Kazisvět: Nojo kámo, průmyslovka je prostě pro kluky... Smutný

Comanch: No, tak to máš o 2 holky víc než já...  Šťastný
Zaznamenáno

Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 05. Říjen 2008, 13:03:11 »

komanč: mám takovej pociit, že jsem na stejný škole jako ty jsi byl před rokem.. (ječná)

btw, moje třída je 33 kluků. Ale nedá se říct že jsem překvapen, co člověk taky může jinýho čekat když jde na průmku že...

stop ot ...Úsměv
Zaznamenáno
Luci
Host
« Odpověď #22 kdy: 05. Říjen 2008, 13:05:57 »

Ahoj, taky bych ráda zhodnotila tvou fotku, určitě to s tou tváří nebude tak hrozný jak tady píšeš. Kluci podle mě hodnotí především postavu než tvář, ale zase jak u koho někdo nemá rád tmavovlasý, tak už jenom tim je pro něj nepřitžlivá a někdo zase nemá rád blondýny...a takhle to jde donekonečna...zkrátka měřítko krásy neexistuje a jestli ano, cpe nám ho televize a časopisy...a každej se snaží jít s davem, aniž by kladl důraz na své osobní pocity
Zaznamenáno
Hunter
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ova
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 05. Říjen 2008, 13:51:54 »

Chudák holka...bude se všem ukazovat jako nějaká opička na gumičce. Nic jim nedávej...jen mně!  Smějící se
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 05. Říjen 2008, 14:17:35 »

Holky, co mají pěkný tělo a nic moc obličej, mají podle mě výhodu oproti těm, co to mají naopak. V případě tý postavy mají chlapi docela podobnej vkus (někdo je sice na hubenější, někdo je na silnější, ale existuje určitý poměr ideální mezi prsama, pasem, zadkem a stehnama, ze kterýho bude slintat každej) zatímco u obličeje je to víc tak, že každýmu se může líbit něco jinýho. I když samozřejmě existují holky, co se líbí víc lidem a naopak ty, co se líbí míň.
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 ... 21 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS