Tělo vs obličej (aneb téma o všem i o ničem)

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 21:17:25

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Tělo vs obličej (aneb téma o všem i o ničem)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 21 Tisk
Autor Téma: Tělo vs obličej (aneb téma o všem i o ničem)  (Přečteno 210622 krát)
Lev



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Praha
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #75 kdy: 07. Říjen 2008, 15:57:18 »

Pokud odmyslíme od kritických případů, tak tělo je vždy důležitější než obličej. (opravdu nejdůležitější je mozek a srdce, ale budeme předpokládat, že to tam je:) ).
A je to z jednoho prostého důvodu. Upravit obličej je neskonale jednodušší než dělat cokoliv z postavou (předevšim tlouštka). To znamená, že pak můžete spolu s dotyčnou změnit to, co Vám nebo i třeba jí /ale jen neměla důvod/odvahu) vadí, nepřijde tak atraktivní.

Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #76 kdy: 07. Říjen 2008, 16:03:48 »

no, s tym nesuhlasim. Upravit postavu je mozno tazsie, ale hlavne moze to spravit naozaj KAZDY. Ale ked ma raz niekto zly ksicht, tak mu nepomoze ani svetena voda, teda nemoze to spravit kazdy ako tu postavu. S cim suhlasim je, ze hlavne zeny maju tak obrovske moznosti upravy tvare, ze niekedy je to naozaj velky posun vpred...
Zaznamenáno
Marius



Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #77 kdy: 07. Říjen 2008, 16:09:39 »

Na oblicej muze krome jineho pomoct plastika. Ale je pravda, ze na to vetsina lidi stejne nema prachy, takze to vazne neni pro kazdeho.
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #78 kdy: 07. Říjen 2008, 16:25:31 »

Kdyz ma zena luxusni telo, ale primo tragicky oblicej...to na ni pri sexu hodite noviny nebo tak? Podle me je dulezitejsi oblicej, s oblicejem zijes porad, ten se nemeni tak radikalnim zpusobem jako telo.
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #79 kdy: 07. Říjen 2008, 16:48:14 »

 Šťastný Scary Movie 2  Šťastný Pytel na hlavu a už to do ní pral  Mrkající. No prostě tlustou holku ksicht nezachrání a holku co vypadá v ksichtě hrozně nezachrání boží tělo.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #80 kdy: 07. Říjen 2008, 16:48:20 »

cassies: ne, ale dělam to s ní zezadu
Zaznamenáno

Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #81 kdy: 07. Říjen 2008, 17:05:54 »

tak se řeší krizové situace, D9 umí, chválím Šťastný
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #82 kdy: 07. Říjen 2008, 17:15:04 »

ne, ale dělam to s ní zezadu
A chudák holka z toho ve výsledku ani nic nemá
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #83 kdy: 07. Říjen 2008, 17:47:08 »

Citace
Kdyz ma zena luxusni telo, ale primo tragicky oblicej...to na ni pri sexu hodite noviny nebo tak? Podle me je dulezitejsi oblicej, s oblicejem zijes porad, ten se nemeni tak radikalnim zpusobem jako telo.

Tak je jasne, ze si vyberiem partnerku, ktora ma pritahuje Mrkající Takze nieco take ako pises nemoze nastat...Ci mas nejake skusenosti? Šťastný Ale to sa mi nechce zdat, niekde som tu na fore (aspon sa mi to tak mari) cital, ze si kocka Mrkající
Zaznamenáno
Lev



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Praha
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #84 kdy: 07. Říjen 2008, 20:18:55 »

Myslim ze se to zvrhlo do extremu. Na druhou stranu, kazdy ma rad neco jineho. Nicmene je typicke, ze zeny vzdy napisou ze oblicej je dulezitejsi Úsměv

Vyhodou muzu je, ze zeny se nerozhoduji pri vyberu partnera/milence dle vzhledu ale primarne dle pocitu/schopnosti/jak pusobi, vzhled az za dalsi. U muzu funguje vzhled na prvnim miste a pak ostatni veci.

Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #85 kdy: 07. Říjen 2008, 21:12:44 »


Tak je jasne, ze si vyberiem partnerku, ktora ma pritahuje Mrkající Takze nieco take ako pises nemoze nastat...Ci mas nejake skusenosti? Šťastný Ale to sa mi nechce zdat, niekde som tu na fore (aspon sa mi to tak mari) cital, ze si kocka Mrkající
No byvaly pritel mi na hlavu nic nehazel Šťastný, kdo vi, treba nekdy zaziju.

Nepamatuju si, ze bych sem davala fotku, jen zada.
Zaznamenáno
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #86 kdy: 07. Říjen 2008, 22:54:47 »

tohle sou věci který se nedaj oddělovat...k tomuhle se musí přistupovat jako k celku...a hodnotit komplex...jinak to nende

hlava nemůže být bez těla...a tělo bez hlavy

prsotě všecko od vzhledu až po povahu se nějak poskládá do sebe a dá to výsledek...kterej je jedinym měřitelnym měřítkem
Zaznamenáno
Lev



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Praha
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #87 kdy: 08. Říjen 2008, 10:48:43 »

tohle sou věci který se nedaj oddělovat...k tomuhle se musí přistupovat jako k celku...a hodnotit komplex...jinak to nende

hlava nemůže být bez těla...a tělo bez hlavy

prsotě všecko od vzhledu až po povahu se nějak poskládá do sebe a dá to výsledek...kterej je jedinym měřitelnym měřítkem


Myslim že řeč byla jen o vzhledu a ten oddělit můžeš. Ber to tak, že o té ženě nic nevíš, jen ji třeba vidíš v obchodě, apod. A myslim že dokážeš říct, ta mě přitahuje, s tou bych si to nechal líbit. Tak to příroda zařídila.
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #88 kdy: 08. Říjen 2008, 11:39:26 »

a niekedy ta zena ani nemusi byt nejak extra pekna (samozrejme nie zase skareda), a ani mat idealnu postavu, ale aj tak sa vam paci a vy neviete preco vlastne Úsměv Je to skor o sympatii ako o krase, a to su 2 rozne veci.
Zaznamenáno
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #89 kdy: 08. Říjen 2008, 13:33:57 »

vzhled oddělit můžeš...a pokud tě přitahuje tak tě přitahuje...ale pokud je vymytá...nebo prostě ti nesedí...tak stejně neprojde sýtem...nebo aspoň u mě

to sem tim chtěl říct
Zaznamenáno
Duha

Karma: 0
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #90 kdy: 08. Říjen 2008, 16:48:27 »

Konečně mám chvíli času, omlouvám se za pozdní reakci 8)Takže díky za hodnocení.. skoro se červenám Stydlivý ale je trapné jak tu všichni hodnotí jen mě, takže koho budeme hodnotit teď? Šťastný přihlášky ani nemusíte psát do soukromých zpráv, ať je nějaká změna:) Vlastně jako první to navrhla Cassiess: My chceme foto! My chceme foto!:-p

zvlášť děkuju Comanchovi za zevrubné zhodnocení celé mé osobnosti, ale stejně si myslím že podle profilu na lidech jinou než fyzickou stránku člověka těžko zhodnotíš..(a to ještě v tom profilu musí mít fotky, že..) S tím že vypadám mladší máš každopádně pravdu, běžně po mně chtějí v hospodě občanku a balí mě klidně patnáctiletí kluci(a vzhledem k tomu že se mi vždycky líbily kluci s dětskýma tvářičkama, tak možná jednou budu pokračovat v tradici Opočenskýho:D ) a ty fotky jsou navíc trochu starší, takže tak.  Introvert jsem v tom smyslu, že nejsem typ co by bavil celou společnost, ale ráda se s lidma seznamuju a když mám co říct tak jsem prý i celkem ukecaná... jazyky mě baví ale třeba knížku si zatím přečtu maximálně v aj, jaký se učíš ty?

Ad podhodnocení - taky jsou mi sympatičtější lidi co se podceňují než ti co si věří moc.ale ono se obecně říká že člověka s velkým sebevědomím ustojí jen osoba která si věří podobně, a nebo je naopak hodně submisivní..
« Poslední změna: 08. Říjen 2008, 16:53:34 od Duha » Zaznamenáno
Palo



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #91 kdy: 08. Říjen 2008, 17:02:50 »

Prosím než začnete hodnotit jiné, můžu dostat taky fotku, Duho?  Úsměv
Pak řeknu názor nijak neovlivněného kluka  Super! (nikdy jsem neměl ani nemám přítelkyni, proto jsem taky tady  Smějící se)
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #92 kdy: 08. Říjen 2008, 17:16:13 »

jazyky mě baví ale třeba knížku si zatím přečtu maximálně v aj, jaký se učíš ty?
No tak asi jako každej se učim AJ, jelikož je všude uznávaná jako světový jazyk a tak nemám na vybranou.
Nejlíp mi jde ale němčina. Jezdím do německa pravidelně tak 3x za rok a mám tam hodně, opravdu hodně přátel a to je velká motivace k tomu se jí učit. Knihu bych ale ještě nepřečetl, spíš jen tak obyčejný rozhovory (momentálně jen přes icq).
No a ke třetímu jazyku bych se sám asi nikdy nedostal. Učíme se ho ve škole a je to latina.

Jo a pamatuju si první lekci Italštiny  Smějící se
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #93 kdy: 08. Říjen 2008, 18:03:03 »

takže koho budeme hodnotit teď? Šťastný přihlášky ani nemusíte psát do soukromých zpráv, ať je nějaká změna:) Vlastně jako první to navrhla Cassiess: My chceme foto! My chceme foto!:-p

Tak sem dám svou a můžete zkritizovat mě  Šťastný
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Palo



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #94 kdy: 08. Říjen 2008, 18:05:53 »

takže koho budeme hodnotit teď? Šťastný přihlášky ani nemusíte psát do soukromých zpráv, ať je nějaká změna:) Vlastně jako první to navrhla Cassiess: My chceme foto! My chceme foto!:-p

Tak sem dám svou a můžete zkritizovat mě  Šťastný
jj tak začni..a taky bych rád viděl takové ty známé tady na fóru, co Avarangere? Úsměv
A protože jsem heterosexuál, co třeba Cassies, Noghri, Mawe a ještě si určitě na někoho vzpomenu... Úsměv Šťastný
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #95 kdy: 08. Říjen 2008, 18:34:24 »

Avarangera snad každej už viděl, ne?
Zaznamenáno

Duha

Karma: 0
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #96 kdy: 08. Říjen 2008, 18:39:53 »

Avarangera snad každej už viděl, ne?

Já ne třeba:)
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #97 kdy: 08. Říjen 2008, 18:52:52 »

lide.cz/Pastikar1992 Šťastný
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #98 kdy: 08. Říjen 2008, 18:55:17 »

lide.cz/Pastikar1992 Šťastný
ty?
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #99 kdy: 08. Říjen 2008, 19:08:31 »

hm, takhle jsem si te nepredstavoval....
Zaznamenáno

Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 21 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS