Zimní spánek partnerky?????

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 13:29:19

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Zimní spánek partnerky?????
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Zimní spánek partnerky?????  (Přečteno 4743 krát)
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« kdy: 24. Červenec 2009, 22:29:04 »

Ahoj, potřeboval bych poradit. Jsou ve vztahu chvíle, kdy má člověk pocit, že je partnerka ve stavu zimního spánku. A to se mi zdá právě teď Úsměv Jsem s ní asi rok, většinou to na další levely posouvám spíš já, což je první indikátor, že všechno není úplně jak má, že.

Můj zásadní problém je teď, co dělat, abych ji trochu popostrčil, aby byla aktivnější, iniciativnější k sexu a celkově aby do vztahu dávala víc a víc projevovala zájem? A přitom nespokojenost nevyjádřit  úplně přímo nebo ultimativně, to by bylo kontraproduktivní? Snad někdo napíše, díky předem za rady a snad pomůžou všem s tímhle, poměrně dost rozšířeným problémem Úsměv
Zaznamenáno

Happiness under construction!
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 kdy: 24. Červenec 2009, 22:38:34 »

No to je dost individuální...je nějaký důvod, aby byla ve stádiu zimního spánku? Jestli nevíš, tak bych ji zkusil trošku oťuknout, nějak nenápadně zjistit, v čem by mohl být problém (třeba si jen víc všímat maličkostí). Můžeš se zkusit chovat úplně normálně jakoby nic a třeba se chytne. Pokud ne, tak bych ji dal pokoj a chvíli ji nechal dýchat...
Ale obávám se, že 100% rada neexistuje, každý člověk je individuální...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 25. Červenec 2009, 10:29:41 »

Jo, udělal bych něco podobného. Stáhnout se a nechat jí ať se snaží. Hlavně proboha nic neříkat Šťastný To skončí leda tím, že se dozvíš "takže mě už nemáš rád" nebo "aha, tak promiň" Úsměv Ale řešení žádné Mrkající

Ale ono v praxi to moc nefunguje (fieldtested). Prostě to jsou takové cykly, kdy chvíli se z tebe může zbláznit a ty se můžeš chovat jak chceš Šťastný A pak je chladná a ty se můžeš stavět na hlavu a nic se nezmění.

Myslim, že nejčastěji se to mění při nějakých zásadních událostech (zkouškové, nějaká velká akce, dovolená, ....), tak možná zkusit tohle...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 25. Červenec 2009, 13:02:23 »

Jasně, v podstatě je několik možností:
1) Nejsem moc spokojený > rozchod (extrémní metoda, tam to zatím tedaže určitě nedospělo).
2) Promluvit si přímo (souhlasím s Avarangerem - často kontraproduktivní a chybí radost z výsledku, protože byl přímo "vynucen").
3) Spíš naznačovat a mírně couvat.
4) Jet dál jako by nic, jsou to cykly, netrápit se tím, chytne se sama nebo to nechá padnout, nechat to plynout.

Asi nejspíš 3, ale být trochu míň megahodný a megaohleduplný, aby to nebyla taková bezzubá a neúčinná verze postupu 3 a zároveň abych to nepřehnal a nevedlo to k 1 Úsměv

Důvod není ani tak ve vývoji vztahu, stereotypu nebo něco. Je spíš v charakteru.
Ale zeptám se ještě konkrétněji na ten sex. Kdysi něco takového řešil Avaranger, si vzpomínám jako pamětník, je to http://forum.qark.net/o-zenskych/mam-problem-se-sexem-ale-nevim-na-kterem-konci/.

... výsledek je asi takový, že já jsem motor a ona je brzda. Tedy - já pořád musím něco zkoušet a jde jen o to, kolik ona dovolí. To je pro mě děsně na prd, protože si přijdu, jak kdybych byl nějak moc nadrženej a pořád na ní loudil Šťastný Asi by bylo dobrý si o tom nějak promluvit - jako ve stylu "Lásko, chci sex" Úsměv Ale tam je zas hrozně na prd, že to bude jako pořád - čili "ty by si chtěl? no... nechám si projít hlavou jestli ti to dovolim" a pak když by řekla jo, tak bych si připadal jak pes na vodítku "Tak můžeš. " resp. "Nesmíš, Alíku, nesmíš" Úsměv

Galileo:
Citace
Podle mě je naprosto v pohodě, když na ni budeš trochu tlačit. Nemyslím slovně, ale při mazlení. Prostě se nenechej jen tak zastavit. Pokud tě bude brzdit jen tak jemně, tak si toho nevšímej. Jinak řečeno, trocha toho důrazu a jemné agresivity tam musí být. Teprve kdyby byl její odpor důrazný, tak přestaň. A to by byla dobrá chvíle na tu diskusi. I když se divím, že po čtyřech měsících chození ještě ta diskuse neproběhla. ... Pokud výsledek diskuse nebude pro tebe přijatelný (sex v brzké době) at už z jakéhokoliv důvou, tak se s ní rozejdi. Nejsi psycholog, aby jsi měsíce řešil nějaké její přápadné problémy.
Takže teď jinak a tvrději. Ona ti nedá zašukat, protože jsi ji nedokázal přesvědčit, aby sama chtěla. Místo toho jsi jen upozorňoval na to, že chceš ty a ve své hlavě jsi to podmiňoval tím, že je to tvoje přítelkyně a jste už spolu dlouho... atd... (a tak si to zasloužíš) Čím déle to trvá, tím se to zhoršuje.

Jak to napravit? Zaprvé odstranit z její hlavy pocit, že něco musí. Naopak, nasadit tam pocit, že nemusí a nebo ještě lépe, že nesmí!
...
Sváděj ji, dokud nebude sama prosit. A věř, že pokud vytrváš a budeš stupňovat její vzrušení, tak prosit bude!

To mi moc nefunguje Úsměv

A poznámka na závěr od Galilea, škoda, že už asi nepřispívá, měl jsem jeho posty hodně rád:

Teď už vím jedno - i když mě bude připadat nějaká holka jinak dokonalá, pokud uvidím, že v oblasti sexu patří spíše mezi ty, které to moc nepotřebují, tak nebudu v tom vztahu pokračovat. Trápili bychom se oba, kdybychom v tom vztahu pokračovali.
« Poslední změna: 25. Červenec 2009, 13:17:52 od dazed » Zaznamenáno

Happiness under construction!
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 25. Červenec 2009, 13:42:24 »

Myslim, že nejčastěji se to mění při nějakých zásadních událostech (zkouškové, nějaká velká akce, dovolená, ....), tak možná zkusit tohle...
Tohle nechápu.. jakože během toho se to změní nebo že během toho je to jiný?
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 25. Červenec 2009, 13:45:55 »

Jo, to si vytah dobře. Časem se to "spravilo", ale jen do toho směru, že se ukázalo, že nemá problém, jen to jaksi "nejde" (myšleno fyziologicky), ale tak nějak se v tom plácám. A to co radil Qark funguje v extrémním případě (nechce vůbec), ale obecně to není cesta. Pokud jen nemá náladu, tak ani neni šance ji svádět a vzrušit...

A ta poslední galileova myšlenka je perla. Jen škoda, že se to člověk vždycky doví až moc pozdě.

D9: Jak kdy. Někdy se to změní jen na dobu trvání, někdy permanentně do další vělké události.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS