Zpetna vazba

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 22:46:56

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Zpetna vazba
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk
Autor Téma: Zpetna vazba  (Přečteno 27652 krát)
Druid
*
Karma: 0
Příspěvků: 65


Zobrazit profil
« kdy: 20. Prosinec 2007, 20:24:29 »

Zajimalo by vas proc holka, se kterou jste sli na rande, o vas nemela zajem? Proste nejaka zpetna vazba? Dostali jste od ni nekdy uzitecnou radu, co delate spatne? Nebo taky jenom slysite kecy, jako nebyla tam ta jiskra, nejsi muj typ, nemam ted v dohledne dobe cas, ucim se na zkousky atd.  Smějící se   Zkouseli jste to z ni nekdy nejak vydolovat? Jako ja myslim, ze ono by to bylo dost uzitecny, znat detailni pohled druhe strany na me... ale toho se clovek asi nedocka  Smějící se
Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 20. Prosinec 2007, 20:29:20 »

na to zapomen, to ti zadna nerekne. NIKDY
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 20. Prosinec 2007, 20:39:44 »

Tak tak. Samožřejmně sem to zkoušel, nakonec sem se dozvěděl věci, které vůbec nedávaly smysl. PRstě přemejšlela a protože nevěděla, tak si vymyslela, čím to "asi" bylo Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 20. Prosinec 2007, 20:45:46 »

já si myslím že oni to možná samy neví, a když se na to snaží přijít, tak jenom říkaj věci co třeba vůbec nejsou pravda....
Zaznamenáno
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 20. Prosinec 2007, 20:54:00 »

A hlavně jsou takové ty kecy obecné a teoreticky menší zlo...Většina holek si asi řekne, že nechce dotyčnému ublížit, a tak řeknou "nehodíme se k sobě" nebo podobně, než aby řekly "jsi mi protivnej, moc se snažíš, prskáš, nelíbíš se mi" nebo cokoliv takového konkrétního...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 20. Prosinec 2007, 21:30:08 »

Jj. Njn. Sem doufal, že s kamaradkou to bude jine Úsměv Ale ona bohuzel byla naprosto nekriticka xD
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 20. Prosinec 2007, 22:01:58 »

Ja sem teda na zadnem rande nikdy nebyl ale
1 holka o o kterou sem se uchazel co me odmitla,
a 1 holka ktera za mnou jezdila a pak si nasla nekoho jineho
tak mi obe docela dobre otevrene a duveryhodne rekly proc, ale teda nedozvedel sem se od nich docela nic noveho
(co bych nevedel ze takovy jsem a ze to holkam vadi)
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 21. Prosinec 2007, 01:42:06 »

U kámošek to je teda aspoň z mých zkušeností jinačí, vždycky se mi snažily pomoct najít chyby a třeba mi i přímo říct, co dělám blbě...Kdežto od holek, o které jsem se ucházel a posléze mě poslaly do háje, jsem se nedozvěděl vůbec nic  Kroutící očima
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 21. Prosinec 2007, 08:30:20 »

zalezi, muzete byt jeji typ vzhledem, byt chytrej, neprskat, neslintat, zadny evidentni vady, muze si s vama holka dobre pokecat, ale tu jiskru kdyz tam nema, tak to je pak smula.
Jina vec je, kdyz clovek opravdu nejakou tu vadu ma. Jasne, ze rict "moc smrdis" asi neni dvakrat taktni a nejen, ze vyslovit to je tezky, asi ani vy byste nechteli slyset, ze moc smrdime... proto radsi rekne, ze se k sobe nehodite... nicmene to, ze ste ji nezaujaly zadny konkretni duvod mit nemusi. Mate konkretni duvod, proc mate radsi veprovy nez hovezi? Obe sou dobry, ale jedno z nich vam "jede" tak nejak vic, a pritom sou obe dobra, zalezi jen na vasi konkretni chuti... tak to je asi tak stejny, nemusi byt konkretni duvod, proc zrovna do vas se proste nezamiluje
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 21. Prosinec 2007, 09:12:38 »

to je blby priklad, na tema proc je lepsi veprove ti klidne napisu pojednani. Jako chapu jak to myslis, ale teda jmoc nesouhlasim, i kdyz verim ze to z pohledu te holky klidne tak muze byt, alespon do doby nez se donuti se o tom racionalne zamyslet. No ale teda ja sem to znich nakonec vydoloval (aspon z tech o ktere my slo, a s kteryma sem zabil hodne casu) Úsměv
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 21. Prosinec 2007, 11:31:25 »

Tak nějak se mi zdá, že holka, která mě odmítla, není nejvhodnější na to, abych se jí ptal, co jí na mně vadí. Stejně nikdy nemůžeš vědět, jestli ti řekla pravý důvod (viz příspěvek mawe).
Zaznamenáno

Happiness under construction!
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 21. Prosinec 2007, 17:30:10 »

IMHO to ale niekedy vobec nie je nejaky urcitelny dovod, mnohokrat si ti ludia jednoducho "nesadnu", resp. jej nemusis "sadnut" a naozaj nemusi vediet preco Úsměv

Mawe: Smrdel ti nejaky uz? Úsměv
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 21. Prosinec 2007, 18:10:52 »

to je blby priklad, na tema proc je lepsi veprove ti klidne napisu pojednani. Jako chapu jak to myslis, ale teda jmoc nesouhlasim, i kdyz verim ze to z pohledu te holky klidne tak muze byt, alespon do doby nez se donuti se o tom racionalne zamyslet. No ale teda ja sem to znich nakonec vydoloval (aspon z tech o ktere my slo, a s kteryma sem zabil hodne casu) Úsměv

ona to "citi", ona o tom nepremysli!!! rozhodne ne v tom smyslu, jak to chapes ty nebo ja. no offense  Mrkající
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 21. Prosinec 2007, 18:27:36 »

to je o hormonech a podobnejch vecech, je to velmi logicke i kdyz se spousta chlapu odvolava na to ze je to proste neco nepochopitelneho.. asi s tezi ti rekne zena "nejsi adekvatni po biologicke strance, promin"
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 21. Prosinec 2007, 19:42:33 »

R3v > to se mi jeste nestalo:) ale nekde na nejakem foru sem cetla vlakno "jak mu rict, ze s nim nechci na rande, protoze hrozne smrdi"

ja > jj, mas pravdu... ja to "citim", kdybych se nad tim zamyslela racionalne, asi bych myho po fyzicke strance nedokonalyho muze musela vymenit za jinyho na prvni pohled s krasnym zdravym telem, lepsimi predpoklady ke zdravym detem atd... ale kdyz me pritahuje zrovna ten muj pupkac, tak co nadelam:)
Zaznamenáno
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 21. Prosinec 2007, 20:36:31 »

Bavil sem se na toto téma se svojí dobrou kámoškou... Řikala mi, že jí je sice se spoustou kluků dobře, navzájem se svěřujou a radí si, ale nedokáže si představit, že by s nima někdy měla něco mít. Zkrátka že sou sice fajn, ale víc než kamarádství z toho nikdy nebude... Neutrální

Dál povídala, že kluk ji prostě musí něčim zaujmout a bejt pro ni nějak přitažlivej či jinak zajímavej. Prej se tomu nedá poroučet, je to spontánní a instinktivní... Ale každá holka je na něco jinýho. Neznamená, že když nejseš přitažlivej pro jednu, nebudeš automaticky ani pro druhou. Podle ní je potřeba jen nebát se a hledat.
Stranger, kamaradka mela pravdu. to neco navic tam proste uz od zacatku byt musi... samo to casem neprijde, pokud to tam uz od zacatku nebylo. [...] ja ted momentalne interaguji asi se trema klukama - vsichni jsou to kamaradi, co me pritahuji a za jistych priznivych oboustrannych podminek by k necemu dalsimu mohlo dojit, ale ta pritazlivost z me strany tam proste vzdy byla. to zda pak splnuji i nejake dalsi podminky jako psychicka kompatibilita, spravne nacasovani a tak... az to urcuje, zda bych je chtela na vztah nebo ne...

Od září sem tenhle problém stihl probrat ještě se dvěma: První z nich konstatovala, že nad tim moc přemejšlim a mám to spíš nechat všechno vyplynout ze situace, jestli dotyčný sednu, nebo ne. Je prej blbost to řešit v rovině teorie, ale tim spíš vyrazit do terénu, kde praxí všechny nedokonalosti ve svym přístupu postupně vychytám. (Ještě dodala, že nejhorší, co můžu udělat, je dělat ze sebe něco, co nejsem, ale to už je snad dost známá fráze...) | Druhá mě vypakovala s tim, že je to "holčičí tajemství", který za žádnou cenu nemůže prosáknout, jinak by to prej nebyla zábava. Svěřila se, jak jí samotný přijde srandovní a zároveň strašně vzrušující, co z toho kterýho kluka vyleze.

Mrkající Takže tak.
Zaznamenáno

barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 22. Prosinec 2007, 16:15:53 »

Ale vdyť je to přece přirozené , někdo mě pozve na rande a já to pozvání přijmu , protože jej chci poznat a na té schůzce zjistím , že mi ten člověk nesedí - důvodů může být milión - tak protě příště nejdu , nebo poděkuju už v průběhu schůzky a řeknu , promiň tohle nevyšlo . A dokážu pochopit i dámy které neoplývají takovou dávkou drzosti a asertivity jako já , že než by řelky na rovinu pravý důvod , raději si vymyslí něco společensky přijaltelnějšího co třeba dotyčnému neublíží , ale 100% je nějaký důvod !
Asi chlap snadněji přijme - teď nemám na vztah čas , protože mám hodně učení než když jsi večeřel bylo mi za tebe trapně  , nebo
nevím jestli jsem pro tebe ta pravá  kontra když se směješ nahlas praská mi hlava atd .


Vím , že přirovnání bude znít blbě , ale je to trefné , člověk si chce koupit auto a nějaký typ si vyhlídne a myslí si , že to je pro něj to pravé , pak jde do bazaru a jede na zkušební jízdu , koukne pod kapotu a najednou zjistí , že to není ono , že si to představoval jinak .
Taky většinou prodavači neřekně , to auto stojí za hovno , ale řekne já si to rozmyslím .
« Poslední změna: 22. Prosinec 2007, 16:30:09 od barbarela.trust » Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 22. Prosinec 2007, 17:41:43 »

Vím , že přirovnání bude znít blbě , ale je to trefné , člověk si chce koupit auto a nějaký typ si vyhlídne a myslí si , že to je pro něj to pravé , pak jde do bazaru a jede na zkušební jízdu , koukne pod kapotu a najednou zjistí , že to není ono , že si to představoval jinak .
Taky většinou prodavači neřekně , to auto stojí za hovno , ale řekne já si to rozmyslím .

A pokial je z nemecka, tak ma aj pretocene kilometre!
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 22. Prosinec 2007, 22:47:03 »

Asi chlap snadněji přijme - teď nemám na vztah čas , protože mám hodně učení než když jsi večeřel bylo mi za tebe trapně  , nebo
nevím jestli jsem pro tebe ta pravá  kontra když se směješ nahlas praská mi hlava atd .
Očividně ne každý. Já miluju kritiku, zvlášť tu konstruktivní Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #19 kdy: 23. Prosinec 2007, 00:00:19 »

Asi chlap snadněji přijme - teď nemám na vztah čas , protože mám hodně učení než když jsi večeřel bylo mi za tebe trapně  , nebo
nevím jestli jsem pro tebe ta pravá  kontra když se směješ nahlas praská mi hlava atd .
Očividně ne každý. Já miluju kritiku, zvlášť tu konstruktivní Mrkající
Jojo. Jen jestli si to nemyslí jen ženský, že chlap snadněji přijme lež Mrkající Já bych teda radši věděl pravej důvod...
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 27. Prosinec 2007, 16:14:29 »

Přirozeně člověk volí cestu nejmenšího odporu .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 28. Prosinec 2007, 02:33:15 »

Jojo. Jen jestli si to nemyslí jen ženský, že chlap snadněji přijme lež Mrkající Já bych teda radši věděl pravej důvod...

Myslim, že spousta kluků by chtěla vědět pravej důvod, aby třeba neopakovala pořád stejný chyby, já teda určitě... ale taky se mi to zatim podařilo dostat jen z kamarádek, který jsou ovšem ovlivněný tim, že ke mě maj přirozeně pozitivní vztah... A pak se mi to povedlo u jedný, ze který se později stala moje kamarádka, ta mi řekla, že ji odradilo to, že sem jí dával příliš najevo svůj zájem (debilní argument, ale aspoŇ byl nejspíš pravdivej)...

Já bych to pojal trochu ze široka. Nejdřív bych se chtěl omluvit všem potencionálním čtenářkám, že si neodpustim na začátek trochu machismu, šovinismu, sexismu nebo já nevim jak tohle nazvat... Primárně si musíme uvědomit, že ženy jsou nejspíš geneticky naprogramovány k tomu, aby lhaly. Začalo to už Evou, která zalhala Adamovi, že to jablko neni z toho stromu, z kterýho bylo a pokračuje to tak až dodneška, i když už se samo lže kvůli jinejm věcem, že jo... Smějící se Tím nechci říct, že chlapi mluvěj jenom pravdu a ženský jenom lžou, ale lhaní jim dělá menší problém a dokážou naopak poznat lež u druhýho. Proto to v reálu vypadá přesně naopak, protože chlapi lžou hůř, čili procento jejich odhalení je vyšší... Jeden okřídlený výrok říká, že "žena řekne pravdu, jen když se splete" a na tom opravdu něco bude...

Ale abych ukončil tenhle offtopic a naznačil, co tim vlastně chci říct - holka má spíš tendenci v tomhle případě zalhat, neříct celou pravdu, pomlčet o tom, protože má obecně problém s tim říkat věci na rovinu. A to souvisí s další věcí. Zatímco chlap rád řeší věci napřímo, na rovinu, holka naznačuje, chodí okolo horký kaše, takže většinou se pak cejtí jako debil kluk, protože nepochopil, co mu naznačuje nebo co tim slečna myslí... Takže první důvod, proč ti to ta holka nikdy neřekne je ten, že je pro ní problém ti říct pravdu, okecává se to většinou tim, že tě vlastně nechce ranit, ale tomu sem po četných zkušenostech dávno přestal věřit...

Druhý pohled můžeme vzít skrz základní (odmyslim se od fyzických parametrů, že Mrkající) rozdíl mezi oběma pohlavími. Zatímco kluk je většinou racionální, řídí se exaktními věcmi, logikou a tak, slečny mají myšlení více abstraktní, řídí se pocity, emocemi a tak. (Tady si dovolim na vysvětlenou ještě jeden OT: Pokud jste někdy někdo hrál společenskou hru Přátelé, budete vědět o co jde, ostatní rychle nastíním - jejím smyslem je uhodnout, jak bude opačné pohlaví reagovat na otázky (s možností odpovědí ANO/NE), které mu položíte. Hrál sem to několikrát s různými i stejnými lidmi a jedno měly všechny hry společný - Vždy vyhrálo dámské osazenstvo! A to ne proto, že by ti kluci byli blbí, ale proto, že nedokázali odhadnout reakce holek, protože od nich očekávali konkrétní důvody a logické myšlení. Samozřejmostí je, že zvlášť v pokročilém večerním čase, kdy maj všichni upito, se dost lže (to souvisí s první částí mýho postu). Ale zatímco kluk si dokázal byť téměř evidentní lež obhájit několika racionálními argumenty, slečna i na naprosto logické otázky většinou odpověděla jen: "že to tak cítí"...

A v tom je to v podstatě celý. Holka ti neřekne, proč tě nechce, protože většinou ani žádnej důvod nemá (pokud náhodou jo, platí první vysvětlení a to je ten vztah ke lži). Zatímco já dokážu vždycky naprosto přesně říct, proč se mi konkrétní holka nelíbí, neboť jí vidím racionálně, opačně je to tak, že kluk je vnímán nejspíš jako shluk různých pocitů a pokud prostě ten mix není správnej, tak to neklapne a vysvětlit se to prostě nedá. A určitou roli hraje i to, že zatímco ty chceš vědět, proč si neuspěl a v opačném situaci většinou holce neřekneš konkrétní důvod, proč nechceš ty jí jen proto, že ji nechceš ranit (podle po staletí chybně používaného dogmatu, že ženy jsou slabší pohlaví, křehký a zranitelný - opak je pravdou), ona ti to neřekne proto, že sama by taky nechtěla vědět, proč neuspěla...

No doufám, že pochopíte, co sem tim chtěl říct, občas to na mě přijde a stvořim takovejhle elaborát...

Jo a dámy, nežerte mě za to moc, já mám ženské pokolení vážně rád, jen se na ně po letitých nepříjemných zkušenostech dívám leckdy okem kritickým... S jazykem
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 28. Prosinec 2007, 10:23:11 »

1.Tak jestliže chcete vycházet vycházet z toho , že slečna ve skutečnosti ani neví , proč s vámi nechce být,chodit,atd.  Tak musíte přijmout  obecný princip , že slečna v tom případě ani neví proč s vámi je,chodí,atd. Protože je naprosto vyloučeno , že pro nechuť by důvod neměla , ale pro chuť ano ! A v případě že to přijmete vlastně voláte do světa , že s tím souhlasíte , čili vám vůbec nevadí , že máte slečnu , která vlastně vůbec neví proč s vámi je !

2.Ženské od přírody lžou zatímco chlapům nedělá problém mluvit pravdu.
Pánové no tak ... ruku na srdce , tohle přece nemůže nikdo myslet vážně  Kroutící očima Proč je tady teda spousta témat založených muži s otázkou - jak se s ní mám rozejít (nechci ji ranit tím , že bych jí řekl pravdu ...)
Teď jste hrdinové jak moc rádi by jste slyšeli pravdu , ale ve chvíli kdy by byla skutečně pravda vyřčena by jste se začli cítit dotčeně a možná zatoužili po pomstě , nebo začli odporovat - slečna řekne hele ty se mi moc věnuješ a bly bly a vy na to - ale to přece není pravda a bla bla . A právě těmhle zbytečným diskuzím se chceme vyhnout.
Slečny prostě nechtějí zraňovat a tak volí jiná slova , upravenou pravdu , milosrdnou lež .
Ovšem mnohdy se ve vztazích co se týče takových to situací pravda začne říkat , bohužel to bývá za účelem ublížit - stejně jsi stál vždycky za hovno .. atd.
A ta hlavní lež , které  se dopouštíte nebo někteří se jí vlastně teprve dopouštět chtějí a jsou k tomu donekonečna naváděni - předstírej , že jsi takový a makový ! To je taky ta vaše pravda ?

Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 28. Prosinec 2007, 10:28:24 »

Asi chlap snadněji přijme - teď nemám na vztah čas , protože mám hodně učení než když jsi večeřel bylo mi za tebe trapně  , nebo
nevím jestli jsem pro tebe ta pravá  kontra když se směješ nahlas praská mi hlava atd .
Očividně ne každý. Já miluju kritiku, zvlášť tu konstruktivní Mrkající


no a k cemu ti ta konstruktivni kritika bude? zacnes se smat potichu? a abrakadabra zena podmanena tvou obetavosti ti skoci do naruce? tomu sam neveris
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #24 kdy: 28. Prosinec 2007, 11:02:13 »

no a k cemu ti ta konstruktivni kritika bude? zacnes se smat potichu? a abrakadabra zena podmanena tvou obetavosti ti skoci do naruce? tomu sam neveris
Myslim, že tady nejde o slečnu, která tu kritiku vyřknula, ale o nějakou potenciální další...
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS