Zpetna vazba

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Duben 2024, 00:55:20

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Zpetna vazba
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: Zpetna vazba  (Přečteno 27695 krát)
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 28. Prosinec 2007, 11:11:55 »

jenze ta potencialni dalsi pak muze milemu Avimu vmest, ze ho nechce, protoze se smeje potichu  ... takze jedna ho nechce, ze se smeje nahlas, druha, ze se smeje potichu ... jo, co by modelovy priklad je to pritazene za vlasy, ale doufam, ze chapes, co tim chci rict
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #26 kdy: 28. Prosinec 2007, 11:27:44 »

Jojo, chápu. Uznávám, že na tenhle aspekt, že každá je jiná, jsem trošku pozapomněl Stydlivý
Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 28. Prosinec 2007, 13:25:06 »

1.Tak jestliže chcete vycházet vycházet z toho , že slečna ve skutečnosti ani neví , proč s vámi nechce být,chodit,atd.  Tak musíte přijmout  obecný princip , že slečna v tom případě ani neví proč s vámi je,chodí,atd. Protože je naprosto vyloučeno , že pro nechuť by důvod neměla , ale pro chuť ano ! A v případě že to přijmete vlastně voláte do světa , že s tím souhlasíte , čili vám vůbec nevadí , že máte slečnu , která vlastně vůbec neví proč s vámi je !
Tak nevim jak kdo, ale já tenhle princip přijímám... Vzhledem k tomu, že ženský chování ve vztazích je víceméně nepochopitelný, tak je to celkem i logickej závěr...

2.Ženské od přírody lžou zatímco chlapům nedělá problém mluvit pravdu.
Pánové no tak ... ruku na srdce , tohle přece nemůže nikdo myslet vážně  Kroutící očima Proč je tady teda spousta témat založených muži s otázkou - jak se s ní mám rozejít (nechci ji ranit tím , že bych jí řekl pravdu ...)
Teď jste hrdinové jak moc rádi by jste slyšeli pravdu , ale ve chvíli kdy by byla skutečně pravda vyřčena by jste se začli cítit dotčeně a možná zatoužili po pomstě , nebo začli odporovat - slečna řekne hele ty se mi moc věnuješ a bly bly a vy na to - ale to přece není pravda a bla bla . A právě těmhle zbytečným diskuzím se chceme vyhnout.
Slečny prostě nechtějí zraňovat a tak volí jiná slova , upravenou pravdu , milosrdnou lež .
Ovšem mnohdy se ve vztazích co se týče takových to situací pravda začne říkat , bohužel to bývá za účelem ublížit - stejně jsi stál vždycky za hovno .. atd.
A ta hlavní lež , které  se dopouštíte nebo někteří se jí vlastně teprve dopouštět chtějí a jsou k tomu donekonečna naváděni - předstírej , že jsi takový a makový ! To je taky ta vaše pravda ?

Vzal sem to trochu z nadhledu, ale z mých zkušeností vyplývá, že to tak opravdu je... Všechny holky, se kterejma sem chtěl chodit, moh chodit nebo dokonce i opravdu chodil, tak více či méně lhaly (opravuji, neříkaly úplnou pravdu), ať už šlo o vztah ke mě nebo i jiný míň důležitý věci. Já do toho šel napřímo, nic sem nezatajoval, mluvil na rovinu a na konci byl za idiota... Smějící se

Ty témata tu možná založený jsou, protože chlapi si pořád myslej, jak jsou holky psychicky křehký a slabý a opravdu je nechtěj ranit... fakt je ten, že děvčata jsou v reálu o dost psychicky silnější...

Jak už sem psal, chlapi jsou založený racionálně a chtěl znát u všeho důvody, proto i u tohodle. To, že část z nich by se pak snažila argumentovat a podobně, v tom máš bohužel asi pravdu... Já třeba ne, protoože vim, že s holkou se racionálně argumentovat většinou nedá, ale rád bych prostě sakra věděl, co dělám blbě, jenže se to nedozvim...

K tomu předstírání - přirozeností každýho by mělo bejt jednání na rovinu (já vim, naivní myšlenka, ale proto taky říkám mělo by), jenže co máš dělat, když o tebe v tvé pravé podobě nikdo nestojí? Říká se, že všechny vztahy jsou aspoň zčásti založený na lži a klamu...

Larry flint: jasně, samozřejmě že každý(mu) se líbí něco jinýho a nezačnu se měnit jen kvůli tomu, že mi jedna holka řekne, že se jí jedna konkrétní blbost nelíbí, protože nějakou další můžu sbalit právě na tohle. Jenže třeba v mý situaci, kdy sem to za poslední dva roky vážně zkoušel na devět naprosto různých holek, ať už vzhledově, chováním, myšlením, rodinejma poměrama, charakterem, vzděláním atd. a u všech to skončilo stejně, tak už to začíná trochu zavánět tim, že problém neni nějaká věc či vlastnost, která se nelíbí určitejm holkám, ale která zřejmě vadí většině holek a je snad logický, že bych rád věděl, o co jde, abych se moh pokusit se toho zbavit, nebo ne?
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 28. Prosinec 2007, 13:37:45 »

Hele a potřebuješ ty vůbec ženskou s mozkem , když jsi skutečně přesvědčený , že my ženy fakt nevíme co děláme , nevíme co cítíme , nevíme nic ? Nastačila by ti nějaká po lobotomii ?
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 28. Prosinec 2007, 13:45:36 »

musim uznat ze tohle je dost spatna vlastnost muzu. tvrdit, ze to, ze k nam dana slecna nic neciti a to je jeji jedinej duvod k tomu proc nas nechce, neni zadnej logickej duvod a ze to nestaci jako vysvetleni, je chyba. A ze se s nima neda bavit a pouzivat logicke argumenty? taky hloupost... na svete neexistuje clovek co by mel vyhrocene 'zensky' nebo 'muzsky' zpusob mysleni... ony maji svuj duvod akorat my ho neakceptujem.. to je vsechno, ony zas nekdy neakceptuji nase 'bezcitne' racionalni pristupy. chtel sem este neco dodat ale nak mi to vysumnelo z hlavy tak to dopisu az si vzpomenu.. takze asi mate smulu Úsměv
Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 28. Prosinec 2007, 13:59:11 »

Hele a potřebuješ ty vůbec ženskou s mozkem , když jsi skutečně přesvědčený , že my ženy fakt nevíme co děláme , nevíme co cítíme , nevíme nic ? Nastačila by ti nějaká po lobotomii ?

Ale nebuď hned taková urážlivá... Smějící se

Vycházím pouze a jen ze svých zkušeností a tohle jsou trochu vyhrocený závěry, který mi z toho vycházej... Super! Ale neřek sem, že vy ženy nevíte, CO děláte (to víte až moc dobře), ale že často nevíte, PROČ to děláte, v tom je s dovolením trochu rozdíl... Neřek sem, že holky jsou hloupý nebo něco takovýho, jen že myslej jinak a dost často nepochopitelně. Přeber si to jak chceš...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 28. Prosinec 2007, 14:09:56 »

O urážení nemůže být ani řeči , ale teď jsi mě skutečně dojal , tak my možná trošku víme co děláme , ale vlastně nevíme proč ?  Šokovaný

Věř mi , že většina žen ví co dělá a tudíž taky ví proč to dělá .

Z čeho vůbec takovou kravinu dedukuješ ? Kolem tebe se snad vyskytla "zombice" která nevěděla proč to či ono dělá ?

To že neznáš důvod konání , neznamená , že ten důvod neexistuje .

Pokud bych já na základě svých zkušení chtěla globalizovat , paušalizovat a "dojednohopytleházet" tak všichni chlapi jsou - nevěrní , agresvní , psychicky labilní , sobečtí ...... LŽOU  A PODVÁDĚJÍ ... chrápou .........
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 28. Prosinec 2007, 14:17:42 »

Smějící se ..kupodivu jsem si vzpomnel

NELOGICKEHO/BEZDUVODNE neexistuje prakticky nic, tak jsou oznacovany veci o kterych dotycny nevi z jakeho duvodu se deji.. jelikoz se vsechno odehrava podle nejakych pravidel da se dycky naka logicka pricina najit... (v tech normalnich situacich se ani nemusi zachazet vetsinou do hloubky)

nikdy nevime s jakyma informacema operuje dana osoba ktera podle nas kona neco nelogickeho, z jeho pohledu to musi byt logicke, jeho mozek nefunguje nahodne, pracuje s nakyma informacema, kdyby mel ty informace co my mohl by dojit i k reseni ktere by nam prislo logicke nebo naopak kdybychom si my uvedomili jeho duvody zaclo by nam jeho konani davat smysl
Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 28. Prosinec 2007, 14:23:32 »

To že neznáš důvod konání , neznamená , že ten důvod neexistuje .

Jelikož se s tebou nechci dál přít, tak řekněme, že ti uznám výše napsané a tím tuto debatu ze své strany končím. Pouze s tím dodatkem, že já bych ten důvod rád znal, ale nikdy se ho nedozvíc sem nucen usuzovat, že třeba ani žádnej konkrétní nebyl, že sem jí prostě jen uplně nepasoval...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 28. Prosinec 2007, 14:27:58 »

no imo to prave muze bejt ten duvod.. ja nevim teda proc by to nemelo stacit, kdyz nema dojem ze bys mohl dokazat ze se myli tak ti prece dalsi sance davat nemusi
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 28. Prosinec 2007, 18:01:20 »

Proč je tady teda spousta témat založených muži s otázkou - jak se s ní mám rozejít (nechci ji ranit tím , že bych jí řekl pravdu ...)
No, nechci nic řikat, ale myslim, že tyhle témata se dají spočítat na jedné ruce, narozdíl od témat "Proč?", "Jsou všechny takové?", "Proč holka eřekne pravdu?" atp.
Teď jste hrdinové jak moc rádi by jste slyšeli pravdu , ale ve chvíli kdy by byla skutečně pravda vyřčena by jste se začli cítit dotčeně a možná zatoužili po pomstě , nebo začli odporovat - slečna řekne hele ty se mi moc věnuješ a bly bly a vy na to - ale to přece není pravda a bla bla . A právě těmhle zbytečným diskuzím se chceme vyhnout.
Mít na stole jasný důvod, tak nic neřeším. Naopak ve chvíli, kdy je "důvodem" nějaká očividná kravina (např. "Nejsem pro tebe dost dobrá"), tak se snažím rejpat a zjišťovat, což je přesně to, čemu se chceš vyhnout.
Slečny prostě nechtějí zraňovat a tak volí jiná slova , upravenou pravdu , milosrdnou lež .
Slečny prostě nechtějí zraňovat (sebe - tím že by si musely ušpinit ruce, tím že řeknou pravdu) Úsměv
Ovšem mnohdy se ve vztazích co se týče takových to situací pravda začne říkat , bohužel to bývá za účelem ublížit - stejně jsi stál vždycky za hovno .. atd.
Ale neni to pravda. To je afekt. O to tady nikdo zájem nemá.
A ta hlavní lež , které  se dopouštíte nebo někteří se jí vlastně teprve dopouštět chtějí a jsou k tomu donekonečna naváděni - předstírej , že jsi takový a makový ! To je taky ta vaše pravda ?
Ne. To je ta VAŠE pravda xD Ty prostě jen těžko pochopíš, že jsou lidé, kteří pokud se budou chovat dle své přirozenosti, tak nikdy nedostanou holku jakou chtějí. Jasně že nějakou jo. Jenže právě pokud má aspoň trošku sebevědomí, tak kluk nechce "nějakou"... chce jednu, určitou - svojí.
když se směješ nahlas praská mi hlava
Očividně ne každý. Já miluju kritiku, zvlášť tu konstruktivní Mrkající
no a k cemu ti ta konstruktivni kritika bude? zacnes se smat potichu? a abrakadabra zena podmanena tvou obetavosti ti skoci do naruce? tomu sam neveris
Ne. Bude k tomu, že zjistím, jestli je slečna blbá - vadí jí něco naprosto malicherného => se*u na ni Úsměv a nebo jestli jí vadilo něco skutečně zásadního => vezmu si ponaučení do dalších vztahů. Ale je jasné, že takováhle sebereflexe není pro každého. Ale myslím, že každý člověk, který není úplný egocentrik si musí být vědomý své nedokonalosti a mělo by snad být normální se snažit zlepšovat.
Hele a potřebuješ ty vůbec ženskou s mozkem , když jsi skutečně přesvědčený , že my ženy fakt nevíme co děláme , nevíme co cítíme , nevíme nic ? Nastačila by ti nějaká po lobotomii ?
Ty máš očividně nějakej mindrák z toho, že si ženská. Jinak to nechápu. Tady nikdo nic o ženském mozku neřikal. Vy to víte moc dobře. Jenže fígl je v tom, jak k tomu dojdete. Chlap se nad tim zamyslí a postaví si pro a proti. Ženská se zamyslí a vyjde jí výsledek. Nemusí znát žádné podmínky okolo, postě jí stačí se zamyslet a má to, podle momentální nálady, rozpoložení a okolí. Ale právě díky tomuhle přístupu chápu, že je těžké to co tu píšem nějak vstřebat. Úsměv
To že neznáš důvod konání , neznamená , že ten důvod neexistuje.
To je to o čem tu mluvíme - sama jsi to vystihla. Ženská k rozhodnutí nepotřebuje pojmenovat důvod. Prostě to cítí a cesta kterou k tomu dospěla je zanedbávaná, protože je jsité, že nějaká byla.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 28. Prosinec 2007, 18:35:08 »

jednomu klukovi sem presne vyjmenovala, co mi na nem vadi a proc s nim proto nemuzu a pak sem byla dlouhou dobu u nej v nemilosti, hrozil mi policajtama, kdyz mu vubec napisu sms, odmitl mi vratit nejake pujcene veci atd... holky, ktery ho chteli utahnout na falesny tehotenstvi nebo mu lhali ohledne jinejch vztahu, ze on je jedinej... na vsechny tyhle nezanevrel, s tim, ze chudinky asi meli duvod proc to delali... takze takova zkusenost zase cloveku taky neprospeje
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 28. Prosinec 2007, 19:07:08 »

takze takova zkusenost zase cloveku taky neprospeje
Srážka s blbcem je holt průser Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 28. Prosinec 2007, 20:11:06 »

Celkově souhlasím s Avarangerem, na druhou stranu uznávám, že kritiku od holky beru pozitivně jen v malých a obratně podávaných dávkách, jinak mě buď srazí náladu a sebevědomí, nebo mě naštve, a těžko povede ke kýženému výsledku Úsměv
Zaznamenáno

Happiness under construction!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 28. Prosinec 2007, 20:35:03 »

Celkově souhlasím s Avarangerem, na druhou stranu uznávám, že kritiku od holky beru pozitivně jen v malých a obratně podávaných dávkách, jinak mě buď srazí náladu a sebevědomí, nebo mě naštve, a těžko povede ke kýženému výsledku Úsměv
No, nevim, když už je rozchod, tak je to na prd tak jako tak, tak mi kritika náladů víc už nezkazí Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 29. Prosinec 2007, 03:08:33 »

A ta hlavní lež , které  se dopouštíte nebo někteří se jí vlastně teprve dopouštět chtějí a jsou k tomu donekonečna naváděni - předstírej , že jsi takový a makový ! To je taky ta vaše pravda ?
Ne. To je ta VAŠE pravda xD Ty prostě jen těžko pochopíš, že jsou lidé, kteří pokud se budou chovat dle své přirozenosti, tak nikdy nedostanou holku jakou chtějí. Jasně že nějakou jo. Jenže právě pokud má aspoň trošku sebevědomí, tak kluk nechce "nějakou"... chce jednu, určitou - svojí.

Velmi výstižně řečeno... S jazykem

jednomu klukovi sem presne vyjmenovala, co mi na nem vadi a proc s nim proto nemuzu a pak sem byla dlouhou dobu u nej v nemilosti, hrozil mi policajtama, kdyz mu vubec napisu sms, odmitl mi vratit nejake pujcene veci atd... holky, ktery ho chteli utahnout na falesny tehotenstvi nebo mu lhali ohledne jinejch vztahu, ze on je jedinej... na vsechny tyhle nezanevrel, s tim, ze chudinky asi meli duvod proc to delali... takze takova zkusenost zase cloveku taky neprospeje

No tak to byl fakt asi pěknej idiot... Ono se to nedá zobecňovat, ne každej chlap chce vědět proč neuspěl, respektive typy, co obvykle úspěšný jsou, konkrétní důvody vzhledem ke svý ješitnosti slyšej jen neradi...

Celkově souhlasím s Avarangerem, na druhou stranu uznávám, že kritiku od holky beru pozitivně jen v malých a obratně podávaných dávkách, jinak mě buď srazí náladu a sebevědomí, nebo mě naštve, a těžko povede ke kýženému výsledku Úsměv

My, co žádný sebevědomí nemáme, v tomhle případě nemáme co ztratit a můžeme si z toho pouze pokusit vzít co nejvíc ponaučení pro příště...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 29. Prosinec 2007, 12:28:25 »

Anaranger,Aldamir - říkej tomu jak chceš , třeba zatvrzelost , ale mě skutečně irituje , když mladej kluk bez jakýchkoliv zkušeností propaguje , že ví jak ženy přemýšlejí , co si myslí , proč dělají to a to , atd. Protože mimo jiné mluvíš i o mě a já vím , že to není pravda , když bych chtěla pominout to , že jsem o deset let starší a mám už skutečně nějaké ty životní a partnerské zkušenosti a přesto si nedovolím, psát , že vím jak chlapi přemýšlejí a co si myslí .
Chlapče víš o ženských PRD a tímhle "broupytlíkovským" přístupem si to kazíš sám , protože jestliže někdy narazíš na kočku která by tě skutečně chtěla a bude to děvče s mozkem a jednou jedinkrát tě uslyší takhle mluvit , věř mi , že narazí kosa na kámen a možná je čas se zamyslet , proč vlastně máš s partnerkama problém , jestli to náhodou nebude tímto.
jsi uzavřený jakékoliv radě - dobře míňené radě - od někoho kdo by ti radil už skutečně mohl - ve tvém věku já už byla vdaná , nikdy v životě jsem neměla problém najít si partnera , vlastně jsem ani nikdy nehledala , některé vztahy vyšly , některé ne , vím jaké to je žít s mužem , potažmo muži , v zahraničí , mít peníze , nemít peníze , řešit ve vztahu sketečné problémy a umět je vyřešit a vyřešit je , nebo nevyřešit , vím jaké to je dělat chyby a učit se z nich - můžu ti radit , protože ty zkušenosti mám . A i přesto , že je mám nikdy bych si nedovolila takhle generalizovat a dělat ze sebe babku vševědku , která ví jak druhé pohlaví myslí , protože vím , že i přesto všechno pořád vím příliš málo . Zatímco ty na základě prakticky nulových zkušeností si myslíš , že víš dost a proto ti znova opakuji , víš o ženských "PRD" . A teď už je jen na tobě jak s tímhle naložíš .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 29. Prosinec 2007, 12:39:49 »

barbarela.trust: velice hezky řečeno.
Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 29. Prosinec 2007, 15:22:24 »

Anaranger,Aldamir - říkej tomu jak chceš , třeba zatvrzelost , ale mě skutečně irituje , když mladej kluk bez jakýchkoliv zkušeností propaguje , že ví jak ženy přemýšlejí , co si myslí , proč dělají to a to , atd. Protože mimo jiné mluvíš i o mě a já vím , že to není pravda , když bych chtěla pominout to , že jsem o deset let starší a mám už skutečně nějaké ty životní a partnerské zkušenosti a přesto si nedovolím, psát , že vím jak chlapi přemýšlejí a co si myslí .
Chlapče víš o ženských PRD a tímhle "broupytlíkovským" přístupem si to kazíš sám , protože jestliže někdy narazíš na kočku která by tě skutečně chtěla a bude to děvče s mozkem a jednou jedinkrát tě uslyší takhle mluvit , věř mi , že narazí kosa na kámen a možná je čas se zamyslet , proč vlastně máš s partnerkama problém , jestli to náhodou nebude tímto.
jsi uzavřený jakékoliv radě - dobře míňené radě - od někoho kdo by ti radil už skutečně mohl - ve tvém věku já už byla vdaná , nikdy v životě jsem neměla problém najít si partnera , vlastně jsem ani nikdy nehledala , některé vztahy vyšly , některé ne , vím jaké to je žít s mužem , potažmo muži , v zahraničí , mít peníze , nemít peníze , řešit ve vztahu sketečné problémy a umět je vyřešit a vyřešit je , nebo nevyřešit , vím jaké to je dělat chyby a učit se z nich - můžu ti radit , protože ty zkušenosti mám . A i přesto , že je mám nikdy bych si nedovolila takhle generalizovat a dělat ze sebe babku vševědku , která ví jak druhé pohlaví myslí , protože vím , že i přesto všechno pořád vím příliš málo . Zatímco ty na základě prakticky nulových zkušeností si myslíš , že víš dost a proto ti znova opakuji , víš o ženských "PRD" . A teď už je jen na tobě jak s tímhle naložíš .

1. a co ty víš o mejch zkušenostech? PRD Smějící se
2. s holkama, o který mám zájem, samozřejmě hovořim naprosto jinak... a opravdu si nemyslim, že moje názory a pohledy na věc (který používám a ventiluju pouze tady jakožto na fóru k tomuto určenému) by byly příčinou mých neúspěchů... Možná sem moc velkej racionalista, možná až cynik, ale jakožto původně životem těžce zkoušenej idealista sem se transformoval do přesnýho opaku...
3. uzavřen radě? A ty si mi jako něco poradila? Šťastný
4. nikdy v životě jsem neměla problém najít si partnera , vlastně jsem ani nikdy nehledala - hmm, tak zrovna takovýhle lidi dokážou někomu jako sem já fakt hodně poradit... Super!
5. určitě nevim o ženských tolik, kolik bych chtěl, ale myslim si, že v hlavě aspoň něco málo mám, dokážu si dát dohromady dvě a dvě a některý věci mi prostě vycházej takhle. Tak se prosím nesnaž že mě z pidestalu svých velkých životních zkušeností dělat idiota jen proto, že mám na něco s dovolením jinej názor...

A jen tak mimochodem, tohle je myslim už trochu OT, pač tady se původně řešilo to, že alespoň část kluků by chtěla vědět, proč neuspěly a holky to zamlčujou...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 29. Prosinec 2007, 15:39:44 »

1. a co ty víš o mejch zkušenostech? PRD Smějící se
to jaky mas zkusenosti furt nemeni nic na tom ze nikdy neuvidis svet pod tim samym uhlem jako kterakoli jedna zena

4. nikdy v životě jsem neměla problém najít si partnera , vlastně jsem ani nikdy nehledala - hmm, tak zrovna takovýhle lidi dokážou někomu jako sem já fakt hodně poradit... Super!
myslim ze by ti stejne moc nepomohlo kdyby si pouzival k baleni holek nakou metodu co by zena pouzila na to aby sbalila chlapa... rady se daj odvodit i z toho ze ocividne nekdo dokazal okouzlit ji, takze pohled z druhe strany.. ktere chovani jak zabira je imo taky zajmavy.. takze bych to s tim odsuzovanim jeste odlozil
Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 29. Prosinec 2007, 15:53:07 »

1. a co ty víš o mejch zkušenostech? PRD Smějící se
to jaky mas zkusenosti furt nemeni nic na tom ze nikdy neuvidis svet pod tim samym uhlem jako kterakoli jedna zena

Tak to je mi samozřejmě jasný... já se tu snažim jen debatovat, nemám rád, když ze mě dělá někdo blbce jen proto, že se mnou nesouhlasí...

4. nikdy v životě jsem neměla problém najít si partnera , vlastně jsem ani nikdy nehledala - hmm, tak zrovna takovýhle lidi dokážou někomu jako sem já fakt hodně poradit... Super!
myslim ze by ti stejne moc nepomohlo kdyby si pouzival k baleni holek nakou metodu co by zena pouzila na to aby sbalila chlapa... rady se daj odvodit i z toho ze ocividne nekdo dokazal okouzlit ji, takze pohled z druhe strany.. ktere chovani jak zabira je imo taky zajmavy.. takze bych to s tim odsuzovanim jeste odlozil

Opět souhlasim... primárně ale takovej člověk (v tuhle chvíli lhostejno zda kluk nebo holka) nikdy nedokáže úplně pochopit situaci, prožitky, uvažování, chování a další věci u člověka, kterej ten problém má... Jak se říká, sytý hladovému nevěří...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 29. Prosinec 2007, 16:03:48 »

Anaranger,Aldamir - říkej tomu jak chceš , třeba zatvrzelost , ale mě skutečně irituje , když mladej kluk bez jakýchkoliv zkušeností propaguje , že ví jak ženy přemýšlejí , co si myslí , proč dělají to a to , atd. Protože mimo jiné mluvíš i o mě a já vím , že to není pravda , když bych chtěla pominout to , že jsem o deset let starší a mám už skutečně nějaké ty životní a partnerské zkušenosti a přesto si nedovolím, psát , že vím jak chlapi přemýšlejí a co si myslí .
Chlapče víš o ženských PRD a tímhle "broupytlíkovským" přístupem si to kazíš sám , protože jestliže někdy narazíš na kočku která by tě skutečně chtěla a bude to děvče s mozkem a jednou jedinkrát tě uslyší takhle mluvit , věř mi , že narazí kosa na kámen a možná je čas se zamyslet , proč vlastně máš s partnerkama problém , jestli to náhodou nebude tímto.
jsi uzavřený jakékoliv radě - dobře míňené radě - od někoho kdo by ti radil už skutečně mohl - ve tvém věku já už byla vdaná , nikdy v životě jsem neměla problém najít si partnera , vlastně jsem ani nikdy nehledala , některé vztahy vyšly , některé ne , vím jaké to je žít s mužem , potažmo muži , v zahraničí , mít peníze , nemít peníze , řešit ve vztahu sketečné problémy a umět je vyřešit a vyřešit je , nebo nevyřešit , vím jaké to je dělat chyby a učit se z nich - můžu ti radit , protože ty zkušenosti mám . A i přesto , že je mám nikdy bych si nedovolila takhle generalizovat a dělat ze sebe babku vševědku , která ví jak druhé pohlaví myslí , protože vím , že i přesto všechno pořád vím příliš málo . Zatímco ty na základě prakticky nulových zkušeností si myslíš , že víš dost a proto ti znova opakuji , víš o ženských "PRD" . A teď už je jen na tobě jak s tímhle naložíš .

1. a co ty víš o mejch zkušenostech? PRD Smějící se
2. s holkama, o který mám zájem, samozřejmě hovořim naprosto jinak... a opravdu si nemyslim, že moje názory a pohledy na věc (který používám a ventiluju pouze tady jakožto na fóru k tomuto určenému) by byly příčinou mých neúspěchů... Možná sem moc velkej racionalista, možná až cynik, ale jakožto původně životem těžce zkoušenej idealista sem se transformoval do přesnýho opaku...
3. uzavřen radě? A ty si mi jako něco poradila? Šťastný
4. nikdy v životě jsem neměla problém najít si partnera , vlastně jsem ani nikdy nehledala - hmm, tak zrovna takovýhle lidi dokážou někomu jako sem já fakt hodně poradit... Super!
5. určitě nevim o ženských tolik, kolik bych chtěl, ale myslim si, že v hlavě aspoň něco málo mám, dokážu si dát dohromady dvě a dvě a některý věci mi prostě vycházej takhle. Tak se prosím nesnaž že mě z pidestalu svých velkých životních zkušeností dělat idiota jen proto, že mám na něco s dovolením jinej názor...

A jen tak mimochodem, tohle je myslim už trochu OT, pač tady se původně řešilo to, že alespoň část kluků by chtěla vědět, proč neuspěly a holky to zamlčujou...

No však teď jsi myslím velmi pěkně a dokonale předvedl jak KLUCI přijímají kritiku !
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 29. Prosinec 2007, 16:08:06 »

Citace
4. nikdy v životě jsem neměla problém najít si partnera , vlastně jsem ani nikdy nehledala - hmm, tak zrovna takovýhle lidi dokážou někomu jako sem já fakt hodně poradit...

Tak snad se tady řeší jak na ženskou , ne ? A já jsem žena  Vykřičník a byla jsem x-krát oslovována a "balena" - a kdo jiný než ženská ti může říct jestli to děláš správně nebo ne ?
Nebo ti snad lépe poradí chlap , kterému se to nikdy nepovedlo , ale má 34 teorií o tom , proč se to nepovedlo ? Kroutící očima
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 29. Prosinec 2007, 16:19:02 »

No však teď jsi myslím velmi pěkně a dokonale předvedl jak KLUCI přijímají kritiku !

A to ti to mám jako všechno odkejvat, když si myslim, že v určitejch věcech nemáš pravdu? Zkus ty přijmout to, že i když sem mladší a nemám určitě tolik zkušeností co ty, tak sem schopen si na některý věci vytvořit vlastní názor... To, že ten názor neni trvalej a pod vlivem nových okolností ho můžu naprosto změnit, je věc druhá...

Citace
4. nikdy v životě jsem neměla problém najít si partnera , vlastně jsem ani nikdy nehledala - hmm, tak zrovna takovýhle lidi dokážou někomu jako sem já fakt hodně poradit...

Tak snad se tady řeší jak na ženskou , ne ? A já jsem žena  Vykřičník a byla jsem x-krát oslovována a "balena" - a kdo jiný než ženská ti může říct jestli to děláš správně nebo ne ?
Nebo ti snad lépe poradí chlap , kterému se to nikdy nepovedlo , ale má 34 teorií o tom , proč se to nepovedlo ? Kroutící očima

Co sem pochopil, tak tady se primárně řeší, proč holky nedokážou odmítnout kluka na rovinu...

Tvé názory, rady atd. samozřejmě beru. Ale myslim si, že mně konkrétně neporadí ani tolik jakákoliv holka, natož ve vztazích úspěšnej chlap, jako chlap, kterýmu se taky nejdřív nevedlo, ale pak to nějak zlomil a dokázal bejt úspěšnej... snad mi rozumíš, jak to myslim...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 29. Prosinec 2007, 16:28:49 »

jednomu klukovi sem presne vyjmenovala, co mi na nem vadi a proc s nim proto nemuzu a pak sem byla dlouhou dobu u nej v nemilosti, hrozil mi policajtama, kdyz mu vubec napisu sms, odmitl mi vratit nejake pujcene veci atd... holky, ktery ho chteli utahnout na falesny tehotenstvi nebo mu lhali ohledne jinejch vztahu, ze on je jedinej... na vsechny tyhle nezanevrel, s tim, ze chudinky asi meli duvod proc to delali... takze takova zkusenost zase cloveku taky neprospeje
Tak tohle je jako bys vytáhla z jednoho američanského politického projevu, kde plěšatý generál pevným tónem proklamuje "you can't handle the truth"  Šťastný .

Ti kluci jsou vlastně slušní ubožáci, když si nedokáží podržet skill zvaný observing ego. Jednou mi jedna řekla že ji nepřitahuju a taky jsem okolo toho udělat pořádný divadílko. Zkratkovitě: Jestli jsi kluk a takhle někdá vyvádíš, zkus se na sebe jakby virtuálně podívat do zrcadla a říct si "jééé, co to dělám?".

(Skoro) Každý člověk má něco co by se dalo nazvat štítem - oddělovačem dějů venkovních a vnitřních. Štít je selektivní, tj. zdravý jedinec si vybírá, co si vezme na srdce a co ne.
No takhle, když příjde výtka od ženy, a ten kluk je máčka, lama, tak tahle neosobně/dobře/náhodně myšlená výtka (to už záleží jaké má úmysly holčina) projde jeho oslabeným štítem jako horký armádní nůž čerstvým máslem (jestli ovšem vůbec nějaký štít má, že) dostane se k němu do nitra, kde si to přebere jako že on je zcela špatná osoba od základů (velká chyba č.1) a v rozhození začne navenek dokazovat, že tomu tak není ~ tj. začne paličatě invertovat svou v. chybu č.1 (což už ale žádné nedává vůbec smysl, a myslí si že onen je psychouš - však ano, je Šťastný ) a to právě proto že si nedokáže srovnat "pravdu" (kterou si misinterpretoval už svým štítem) a to je velká chyba č.2
Když je jednička, vlekne se s ní dost pravděpodobně i dvojka. To je cesta do pekel (a jo, s takovými si právě holky užívaj dost "zábavy"). Ale jakmile máme případ jen jednička, bude to "chudáček kterému všichni ubližují" , ale možná na správnou cestu časem dojde.

Tohle je zábava! Dejte mi dalšího psychopata  Mrkající
« Poslední změna: 29. Prosinec 2007, 16:32:41 od Paul Denton » Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS