Zvláštní kamarádství

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 10:48:34

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Zvláštní kamarádství
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Zvláštní kamarádství  (Přečteno 19305 krát)
pavol

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Třebíč
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« kdy: 28. Únor 2011, 16:32:40 »

Zdravím,
cca před rokem jsem poznal jednu holku která se mi hodně zalíbila a byla to sestra jednoho spolupracovníka, ale nějak jsem to neřešil, pak jsme se potkali znovu při další akci a to jsme si i popovídali ale pořád jsem tomu nechával volný průběh, protože jsme věděl že je to vždy otázka času než ji potkám znovu. Navíc zájem o ni byl prozatím pouze z důvodu jejího vzhledu. Při dalším setkání jsem si ale již vzal kontakt a řekl jsem si že ji trochu poznám, jelikož chodím do školy v Hodoníně a nikoho z okolí moc neznám, tak jsem si říkal že by to mohlo být celkem fajn někoho tam poznat. Začali jsme si celkem intenzivně psát, proběhlo pár schůzek, ale tak že přišla na byt kde bydlím, uvařil jsem večeři, dívali jsme se na film, no a jak jsem ji začínal poznávat tak jsem se samozřejmě začínal i zamilovávat a ona nedávala nijak najevo že by jí to vadilo, ale nějak zvlášť zase nereagovala. Nicméně řekl bych že ve vztahu k ní jsem se dostal hodně daleko a nebudu říkat že ji miluji, ale mám ji hodně rád a začalo mi na ni záležet. No ale před vánoci jsem byl jejím bratrem požádán o odvoz na jednu akci, které jsem se neúčastnil, ale ona ano, pointa bude za chvíli. No na silvestra jsme měli naplánovaný společný program u mě na bytě o samotě, ale nebylo jí úplně dobře a mě do toho taky vlezlo, ale celý večer jsme nějakým způsobem komunikovali až do rána, s tím že plánovaný program přesuneme na jiný den. No ale pak jsme si spolu psali dál a 6.1 jsme si zase psali po icq a dostali jsme se k tomu večírku s tím že tam vystupoval jeden člověk, který je i docela známý člověk (je mu 32) a dal jí číslo a pozval ji na schůzku, vlastně si spíš o ni řekla ona. Samozřejmě následovala bezesná noc, no ale nějak jsem se s tím srovnal, navíc to ještě nic neznamená, no a spousta dalších racionálních odůvodněních kterými jsem se uklidnil. 8.1 jí bylo 18. tak jsme se s trochou problému v komunikaci na chvíli sešli a nic život šel dál, komunikovali jsme, potkávali no a ten člověk ji už 2. odmítl schůzku ale vždy až na poslední chvíli a vlastně jen díky tomu že mu zavolala, jinak nevím kdy by jí to sdělil, s tím že má nějaké pracovní povinnosti, budiž. pak jsem jel jednoho dne do Brna a vzal ji sebou spolu s mladším bratrem a její kamarádkou, no a pak jsme se šli projít a došli jsme k místu kde ten člověk bydlí  a ona se odvážila zazvonit, tak šla s kamarádkou nahoru a za půl hodinu mi oznámila naprosto omámená že ať vezmu bráchu a jedeme domů, z toho jsem pravda taky neskákal radostí, ale stalo se. Pochopil jsem tedy že hold budu "jen" kamarád a až tak zásadně jsem z toho zklamaný nebyl, protože ji mám rád a chci pro ni ať je šťastná, navíc naděje umírá poslední.
No pak se mi svěřila že je z něj trochu nejistá ale setkat se měli další týden a setkali se, zůstala u něj přes noc, nejspíš bych řekl že se spolu i vyspali, což mi tedy neřekla, no ale pochybuji že celou noc hráli šachy a v jedné posteli spali... jinak se mi svěřila v podstatě se vším. No a výsledek je takový že tedy spolu chodí, i když se vlastně o samotě viděli jen jednou a od té doby si 2x zavolali a to tím stylem že volala ona jemu a on neměl čas tak jí zavolal později... budiž toto neřeším, zmiňuji to jen z toho důvodu že jsme myslel že se to tímto mezi námi nějakým způsobem urovná, budeme kamarádi a bude jasno. Ale já jsem dost snaživý člověk a pro ty co mám rád dělám spoustu věcí a navíc pro ni, pro niž mám slabost... no hraničí to v podstatě i s kálením na vlastní hlavu jak jsem někdy ochotný, ale jsem prostě takový, vím že to musím změnit. Nicméně každý v okolí si toho všimnul a všichni si myslí že se tak usilovně o ni snažím, ale nikdo zase neví že chodí s tím 32letým. Jasný nepopírám že bych ji nechtěl, je krásná, chytrá, na spoustu věcí má už jasně vyhraněný názor a vypadá starší než je, což si myslím že je i trochu její problém, protože v některých věcích se tak naopak nechová a řekl bych že je dosti nevyspělá, o tom zase za chvilku.
To že jsem ji poznal pro mě byl celkem životní zlom, přestal jsem být takový flegmatik, kterého naprosto nic nezajímalo a začal jsem život žít a prožívat, prostě se měním, respektive mění mě ona, ale já již dlouho tušil že je v mém životě něco špatně a ona mi s tím v podstatě nevědomky pomáhá, za což jsem jí velice vděčný, dokonce mě ještě s jedním kolegou a jednou paní vytáhli na maškarní ples tuto sobotu, což před rokem by bylo naprosto nemyslitelné pro mě, obecně pro všechny moje známé to bylo překvapení že někam jdu. No ale na plese jsem zjistil že jsem se v holčině zřejmě dost spletl. Tancovalo se pak jsme si poseděli, moc se mnou nemluvila, ale pak do mě nalila 3 panáky no a pak skončila přestávka a začali hrát ploužáky, tak kolega pohotově vytáhl paní co byla s námi a já že vezmu ji a ona se zvedla, došla se mnou k parketu a řekla "s tebou ploužák tancovat nebudu", říkám ok, šli jsme si sednout a najednou ona se rozhlídla a našla tam kluka kterého znala a ten kluk měl už hodně natroubeno, ale ona za ním přišla strčila do něj zadkem začala se usmívat a už ho táhla tancovat a mě tam nechala kabelku takže jsem se vlastně od stolu vzdálit nemohl, jo v pohodě bral jsem to, ale najednou se protancovali do toho sálu kde jsem seděl a tancovali přede mnou a pak ho zase odtáhla na parket a takhle asi 3x. Pak ho odkopla a a našla druhého známého, dala si s ním něco k pití a pak jsem se prostřídal s kolegou a šel taky tancovat a snažil si to nějak nebrat, o pak jsem ji zahlídl že u stolu sedí s tím druhým a povídají si a sem tam se otočí na mě co dělám. No a pak jsme odcházeli a já čekal na kolegu a tu paní až si dojdou pro kabáty a viděl ji, jak se zastavila s nějakým dalším klukem (stáli asi 10 metrů odemě) a vášnivě se s ním o něčem baví, usmívala se drželi se za obě ruce a v jednu chvíli se k sobě hodně přiblížili, vypadalo to, že ji nejspíš políbí, ale najednou se otočila a koukla na mě a zase se vzdálila a pak si šla už konečně taky pro kabát, pak jsme se všichni sešli a šli k autu a ona na mě naštvaně vyhrkla jestli jsme jako její hlídací pes?! No tak jsem ji nechal, byla opilá, tedy ne nějak extrémně, ale bylo vidět že má zarudlý oči(dívali jsme se do očí asi 10 vteřin), no a pak nás kolega odvezl domů, já přespával u té paní doma.
Tam jsme si sedli a povídali si a došla nám spousta věcí, když jsme přijeli na ten ples tak spatřila že je tam ještě jeden kluk a její první dotaz byl jestli si myslíme že je tam i s tou svoji holkou, no samozřejmě byl a ona z toho byla trochu naštvaná, přitom si s tou holkou povídala a vzala si na ni i telefonní číslo, nevím proč... no ale zřejmě po tom klukovi i delší dobu jede, protože se té paní několikrát ptala když spolu někam šly, jestli tam bude taky a tak. Samozřejmě paní není úplně slepá tak mi hned začala říkat ať od ní dám ruce pryč že to není holka pro mě a že její chování naprosto nechápe. No jako pravda že tohle nemáme úplně podložený, ale je to náš dojem. Další věcí je že slečna je dost na peníze, což jsem tedy věděl vždycky, ale bral jsem to spíš jako motivaci, třeba to že si koupím lepší auto, což jsem tedy chtěl vždycky, ale nebyl  jsem úplně rozhodnut, navíc mám aut hodně, ale většina je jich starší než já a já je mám rád, navíc 90% času jezdím s dodávkou u který pravda komfort z jízdy není největší a když jsme odněkud odjížděli tak mi řekla úroč nemám něco takového a ukázala na nějakou luxusní audi. Navíc tedy na tom plese mi řekla, vlastně ani nevím proč, že kdybych měl aspoň prachy. Jako ne že bych byl nějaký milionář, ale mám dojem že se mnou nikdy nestrádala, ale to je zase věc jiná. To jen abych poukázal na to že si myslím že v některých věcech se tak dospěle zase nechová...

Jde mi o to že sice jsme kamarádi, ale přitom se chová ke mě zvláštně, občas poukáže na to co nemám, nic mi nedá "zadarmo" prostě se pořád musím trochu snažit, navíc na jednu stranu se svěřuje se vším a fakt se chová jako hodně dobrá kamarádka, na druhou stranu je dost odtažitá, třeba dělala si ze srandy takový ty testy na fb, když jsem byl u ní a vyšlo jí že jí dá za chvíli nějaký kluk pusu a ona okamžitě na mě "opovaž se". Jsem z toho docela zmatený, nechci si lhát do kapsy a říkat že mi o ni skutečně nejde, ale jsem smířen s tím že prostě budeme kamarádi, navíc když je teď zadaná... Jen nevím jak to udělat aby  se to mezi námi vyřešilo, pořád mi přijde že ode mě něco čeká, ale přitom  nic "nedává". Jo určitě jsem to způsobil i svojí přehnanou ochotou a snaživostí, s tím slibuji že končím, jestli to pomůže. Ještě bych chtěl podotknout že se na ni nemůžu vykašlat úplně jako na člověka, protože je v okruhu lidí, který už potkávám ať chci nebo ne a kvůli práci ji potřebuji, dělá nám asistentku, takže jsem s ní nevyhnutelně v kontaktu.
Omlouvám se za možnou nepřehlednost, ale snad to někdo přečte a pochopí, případně dokáže poradit. Díky
Zaznamenáno
Adamex

Karma: 1
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 28. Únor 2011, 17:36:21 »

Ahoj, Tvoje slečna mi v něčem lehce připomínu tu, o které jsem psal ve svém tématu "Manipulátorka", pročti si to. Jen podle toho co píšeš mi přijde, že se k Tobě chová velmi nepatřičně a zasloužila by od života "pár facek", který ale dříve či později stejně přijdou. Jinak, měl bys na ní být malinko drsnější, syndromem "hodný kluk" občas trpí kde kdo (ono, když se člověk zabouchne, tak začne dělat různý kraviny), ale možná, že Ty už to v tomhle případě trochu přeháníš, myslím to dobře - znám to od sebe.
« Poslední změna: 28. Únor 2011, 17:41:52 od Adamex » Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 28. Únor 2011, 18:03:11 »

Chlape ty seš tak hodnej, až to bolí. Sice je ve vztahu potřeba občas lehce ustoupit ze svých požadavků a udělat kompromis - tohle ale nebyl kompromis, tohle byl jednostranný ústup.

První varování přišlo ve chvíli, kdy ti oznámila, že si řekla o schůzku s tím známým člověkem. Proč by se s ním nesešla? Já se osobně taky rád setkávám s kamarádkama modelkama, právničkama a podobnýma důležitýma lidma, ale pokud mám vztah, tak na jakýkoliv zájem zapomínám. To ta tvoje slečna neudělala - naopak se ho vesele snažila sbalit. A v tuhle chvíli měla přijít nekompromisní změna tvýho chování a měl jsi v tuhle chvíli začít balit jiný holky. Ne proto, aby žárlila, ale proto, aby sis rychle našel náhradu a zbytečně se netrápil, protože tenhle vztah od týhle chvíle zabitý.

Dál jsem si všimnul toho, že hodně odkazuješ na směr "kamarádka -> přítelkyně". Takhle to nefunguje - holky to prostě vnímají jako "kamarád NEBO přítel". Bohužel myslím, že ten tvůj pocit, že od tebe něco očekává je nepravdivej. Takže moje rada - kašli na ní a přeruš kontakt jak jen to jde (kvůli tý práci to asi nepůjde úplně, jak píšeš), dokud tě to nezničí ještě víc.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 28. Únor 2011, 18:58:29 »

no už už jsem chytal chuť udělat důmyslnou analýzu celého příspěvku, ale stejně nmi stačí odpověď jen na jednu otázku...

spali jste spolu?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Atto
*


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 28. Únor 2011, 20:11:12 »

Příště jí tu kabelku nehlídej, nejseš přece, jak sama řekla, hlídací pes  Mrkající
A že ti něco napíše na netu? Na to hoď bobek... Na netu si toho člověk navymejšlí...
Kdyby si se sní náhodou viděl, jakož jí eště vez dodávkou, tak pokud si bude stěžovat na jízdní komfort zastav u chodníku a vyhoď jí. Benál neni levnej, ber to jako ekonomický opatření  Úsměv
Zaznamenáno

Don’t follow, lead.
Don’t copy, create.
Don’t start, finish.

or even,

Don't sit still, move.
Don't fit in, stand out.
Don't sit quietly, speak up.

Not all the time, sure, but more often.

Seth Godin
pavol

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Třebíč
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 01. Březen 2011, 00:08:16 »

Adamex: Jo četl jsem a podobnost vidím taky, s těma "fackama" to vidím stejně, jenže já blbec se ji před nimi snažil uchránit, samozřejmě mi došlo že to nepůjde a jednu z prvních "ran" bych měl dát já, pro její dobro...

Beduin: Hodnej... blbej je možná lepší slovo, já mám takovej "problém" v tom že se tak chovám prakticky ke všem, teda jako v mírnější podobě, ale jsem takový člověk, navíc jsem i hodně upřímný a téměř nedokážu lhát, někdo mi řekl, že bych se mohl upřímností živit, kdyby by mi za ni lidi platili.
Ta její schůzka... v podstatě neexistoval důvod proč by se s ním neměla sejít, vztah jsme spolu neměli, jen mě to v tu chvíli rozhodilo, protože jsem nevěděl co bude, protože do té doby jsem tak nějak věřil i víc v to že by něco mohlo být. Já se pak na to s ní pobavil s tím že fakt chci být kamarád. No ale neviděl jsem nějakou změnu, zvlášť když teď tedy vím jak se ke kamarádům chová, ke mě je pořád taková zvláštní, na jednu stranu se s ní můžu bavit čemkoli, ale na druhou se připadám jako prašivej. To je to co mě mrzí nejvíc. Nejde o to že je vážně hezká, ale hezkých holek znám vagon, ale jen s málokterýma si rozumím, tedy taky takový jsou... ale je jim většinou tak o 8 let víc než mě...

joei: nespali, respektive spali, když jsme spolu usnuli u filmu, ale tohle předpokládám není to co máš na mysli Úsměv

Atto: Ono s tím jízdním komfortem to ona neřekla ale sám to pociťuji, navíc odmítá jezdit i mamka dál než 50 km :-D Jen já si na to tak nějak zvykl, jen jsem potřeboval impulz k tomu abych na to přišel i já, toto neberu zrovna za zápor, spíš za klad, prostě chce to lepší auto, sice ty nový auta nemám rád.... ale já si časem zvyknu, navíc tohle s ní nemá opravdu co dělat.

Mimochodem, mám takový dojem že se ona podvědomě brání těm lidem kteří k ní něco cítí, vím že tvrdě odmítla spousty kluků kteří o ní stáli, ale řekl bych že je to možná způsobený domácím prostředím, řeknu vám, že poslouchat každý den její maminku... takový příklad, její otec hladil kočku a mamina, že ji pořád hladí a kdesi cosi, tak on ji láskyplně pohladil  taky a ona ho za to okamžitě sjela co to dělá... Tím ji nechci obhajovat, ale myslím že toto domácí prostředí má nejspíš taky nezanedbatelný vliv, protože její mladší brácha ji taky nic nedaruje, no a tátovi taky sem tam ujedou nervy, ale s takovou ženou... nedivím se mu, má svatou trpělivost.

A mimochodem, jak jsme se teď připojil, tak mi přišla od ní zpráva(odcitovaný rozhovor mezi ní a jejím starším bratrem):
"že on ti ten Pavel jako nadbíhá?
já říkám: no já doufám že ne...
a on: to doufáš blbě
tak aspoň vím že ví že mířím trošku jinam a ty nejsi zrovna můj typ.."

No reagovat na to nebudu, jednak tu ani už není, druhak ani netuším co bych na to měl říct a navíc... proč mi to proboha píše?
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 01. Březen 2011, 07:26:10 »

No jo, ona třeba i měla zájem, ona taky každá holka nejde ke klukovi domů, aby s ním jen koukala na film, i když to tak řekne, ona čekala víc, ty jsi se neprojevil a tak od toho nečekala víc a našla si jiného. co je na tom špatného?

btw, tím jak se vtírá tomu klukovi ho stejně odradí. on si s ní bude chvíli užívat a pak ji odkopne, až se jí přestane líbit, že spí i s jinejma.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
pavol

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Třebíč
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 01. Březen 2011, 11:03:48 »

No nevím jestli čekala víc, byli jsme docela blízko sebe, na dotyky nijak nereagovala, ale když jsem se přiblížil ještě blíž a podíval s na ni, tak mě ihned odpálkovala s tím že dívat se mám tam a ne na ni, i když myšlenkové pochody lidí jsou různé tak kdo ví, je to možné že jsem tímto neuspěl, to že si  našla jiného to mě až tak netrápí, jednak bych řekl že jim to skutečně dlouho vydržet nemůže a druhá věc od jisté doby jsem se prostě chtěl stát spíš kamarádem. Akorát, že i v této pozici se mnou prostě zametá. Ano způsobil jsem to určitě já a teď to musím prostě nasměřovat někam tak, abych jí vymezil mantinely za který nemůže, ona mi je v podstatě mlčky taky dala.

Mimochodem, nic jí nevyčítám, jen jsem dostal to co jsem chtěl, chtěl jsem ji poznat, poznal jsem... Prokázala mi medvědí službu v tom že mi sama ukázala proč bych ji neměl chtít. Vlastně bych jí mohl i poděkovat, protože každá zkušenost je taky zkušenost a já říkám že pokud si z toho člověk vezme nějaký "moudro" do života dalšího, tak i to trápení mělo svůj smysl. No rozhodně ad1 musím svoje chování poupravit a uvidím jak na to bude reagovat ona, víc toho udělat asi nemůžu. Byl bych rád, když zůstaneme přátelé, protože ji mám rád ale čas ukáže a ono... ze spousty věcí se dá vyspat, sic to může bolet a trvat déle, ale to je asi tak všechno co to může...
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 01. Březen 2011, 11:19:20 »

Byl bych rád, když zůstaneme přátelé, protože ji mám rád ale čas ukáže a ono... ze spousty věcí se dá vyspat, sic to může bolet a trvat déle, ale to je asi tak všechno co to může...

První krok je přestat lhát sám sobě. Ruku na srdce, kdybys s ní chtěl bejt kamarád, tak nám tady nepíšeš...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 01. Březen 2011, 11:41:09 »

co ženská říká, dělá a chce jsou často uplně jiný věci. Měl jsi zřejmě projevit víc to, co jsi chtěl. Teď už to budeš těžko měnit.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
pavol

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Třebíč
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 01. Březen 2011, 13:08:03 »

První krok je přestat lhát sám sobě. Ruku na srdce, kdybys s ní chtěl bejt kamarád, tak nám tady nepíšeš...
Jasně, máš pravdu, ať chci nebo ne, tak mě to k tomu stejně vede, ale já se dostal do takový fáze, že vím že vlastně bych ji ani nechtěl. Na druhou stranu je samozřejmě rozdíl mezi tím co si myslím a tím jak to podvědomě cítím, bude to trochu boj ujasnit si sám sebe, ale to k životu nejspíš nevyhnutelně patří, takže jestli chci žít, nezbývá než se s tím poprat.

joei: Jo nejspíš měl...sice zastávám názor, že když jde něco těžce, neznamená to že to nejde, ale v tomto případě mi přijde že mi chceš jemně naznačit že je to skutečně bezvýznamný, nebo se pletu? Musíš na mě být trochu přímější.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 01. Březen 2011, 13:27:27 »

Tak k čemu ti je honit se za zadanou holkou, která má teď v hlavě někoho, kdo má podle ní vyšší společenskou hodnotu a tím se shazovat, když je poměrně očekávatelné, že jim to nevydrží a pak můžeš být ty ten zajímavý.... ale v podstatě ti říkám, neivestuj do vašeho přátelství/vztahu víc, než kolik dává ona... netahej ji nikam ven, když tě sem tam nepozve ona.... tím nepřebíráš oteže a nezvedáš svou hodnotu, ale vypadá to podvědomě, že nemáš žádnej jinej program. což tvou hodnotu rapidně  snižuje... ona se ti přijde pak vyplakat na ramínko, jakej to byl hajzl atd.... no jo, ale jen vyplakat a pak se vychrápe s prvním, kterého potká na diskotéce lehce pod vlivem...

to opuštěný holky krátce po rozchodu dělají, aby si zase stanovily svou hodnotu na trhu, ale jelikož ty svou hodnotu u ní mít nebudeš, pokud se jí teď budeš vtírat, tak bude hledat vyšší lvl.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
pavol

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Třebíč
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 01. Březen 2011, 13:57:00 »

Takže dle tvého podpisu: ukázat že i já mám koule a ona mi je možná v jistý správný čas i olíže...

Děkuji moc, to je asi přesně to co jsem vlastně potřeboval slyšet, tak snad tento impulz je tak výrazný, abych na sobě začal něco dělat, přeci jen je mi skoro 21... včera bylo pozdě, takže nezbývá, než zvednout línej zadek a vyrazit do ulic.
Zaznamenáno
pavol

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Třebíč
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 03. Březen 2011, 19:56:45 »

No zvyk je železná košile... napsala mi že co budu dělat v pátek/sobotu, jestli pojedu domů, nebo zůstanu na bytě... přemýšlel jsem co chce a pak z ní vypadlo že chce odvézt ze třídního plesu... Já blbec už začal přemýšlet o tom jak to udělám, pak jsem si vzpomněl na vás, takže vím co udělám... nemám čas, jedu domů... ale řeknu vám, zvyk je zvyk. Ale ze zájmu jsem se zeptal co za to jestli náhodou, ale byl to dobrý pocit a toho mám na X let dopředu.

Teď si teprve uvědomuji kam až jsem to dotáhl, já bych to bezmyšlenkovitě udělal...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 06. Březen 2011, 01:39:58 »

Nikdo neřiká, žes to nemoh udělat. Moh si gamblit Šťastný "Jasně. Vezmu tě k sobě." S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
pavol

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Třebíč
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 07. Březen 2011, 18:01:38 »

Jo tak mohl, ale bylo to pro mě vlastně škodný, protože bych nemohl jet domů a nic bych z toho tradičně neměl, kdybych tu zůstával tak bych to nejspíš udělal.
No ale jistý pokrok tu je... už skoro 3 dny "abstinuju" a nenapsali jsme si ani slovo, dělám že tu nejsem, v čemž mi pomáhá i to že skutečně nemám čas, tak nemám ani nutkání ji napsat když tu náhodou je, tak jsem zvědav jestli mi přijde zase sms jestli žiju :-D

Mimochodem předtím mi tedy napsala i napsala o tom jejím vztahu. Už se měsíc neviděli ona došla na to že jí vlastně ani nechybí a to vlastně ani neví kdy se potkají...
Zaznamenáno
pavol

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Třebíč
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 10. Březen 2011, 00:54:45 »

Mám pocit že se hodně rychle blíží okamžik, kdy se mi přijde "vybrečet na ramínko"... možná že to přijde dřív než si vůbec dokážu představit
Zaznamenáno
pavol

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Třebíč
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 22. Březen 2011, 19:49:32 »

No dovolím si zase vypsat takový zhodnocení stavu, třeba ti i někdo čte...

No zase se něco změnilo a událo, já si dost věcí uvědomil. Třeba to že jsem se vlastně stal nejspíš její "nejlepší kamarádkou" nebo jak bych to nazval, setkávám se s ní až nějak moc často, někdy se k nim domů dostanu aniž bych chtěl, potkám maminku a ona mě dotlačí dovnitř,nebo když tam sedím, tak mě maminka zdrží na večeři a pak se tam zdržím třeba do půlnoci... Tatínkovi sem pomáhal na vinohradě a pak ještě něco opravovat... Sem u nich jako doma a dokonce sem zkrotil i mladšího bráchu, který mě celkem bere a dokonce se přestal chovat v mojí přítomnosti jako idiot (měl jsem s ním řeč o samotě a asi fungovala).

Co se týče jejího "vztahu" už se jí neozval víc než 3 týdny a ona už ho nejspíš taky pustila už o něm nemluví, v podstatě jak to začalo tak to i zkončilo... pokud se teda najednou neukáže a nevymyslí orginální

No a taky mám 2 "horoskopový příhody", seděl sem s ní u PC a ona si četla horoskop a tam že partner jí poskytne masáž krku a bude s ním v objetí. a jak sem seděl trochu za ní, tak jsem ji chytl za rameno, na což reagovala ucuknutím ,protože si snad myslela že ji chci uškrtit, ale když sem začal masírovat, tak mi napovídala kam a jak moc a celkem bych řekl že si to užívala no a pak když jsem odcházel, tak jsem ji objal a pak říkám "akorát to měl být partner, co?" a ona "No partner nemusí být jenom milostný", pak jsme se rozloučili... no Tady sem si něco uvědomil, sice tu někdo říkal že holky mají buď kluka, nebo kamaráda, ale pořád si nemůžu pomoct, že je to trochu jiný, aspoň tady. My jsme vlastně partneři, kromě toho sexu už tam nic neschází... na druhou stranu je fakt že i takhle funguje velký přátelství, nicméně mi pořád nedává dost věcí "zadarmo" a musím se nějakým způsobem posnažit, což mě právě trochu nahlodává, že je něco jinak... nevím zkušte na to nějakej názor, vezmu samozřejmě i to že jsem paranoidní a je to blbost to co mě napadá, jen na to chci slyšet ještě další názor, sám si 2 udělat dokážu, jen si neumím vybrat kterej je správnej.

No a včera se stala druhá "horoskopovka" situace podobná, jen s tím že tam měla napsánou akci na dnešní den "plánování společné dovolené s partnerem" a ona se na mě otočila a praví "kam pojedeme?" ale brala to spíš jako řečnickou otázku a já řekl "francie" a tak se dotazovala proč a tak... nemyslel jsem to taky úplně vážně, ale pak jsem dodal že se chystám do anglie a na to se chytla a že kdyby mohla jestli by fakt mohla taky, že by tam klidně pracovala(mám tam ségru a už dřív jsme o tom mluvili). No tohle se ukáže za pár měsíců---

Nicméně sem si taky uvědomil, že jsem rád za to jak jsem postupoval v podstatě opačně než se tu povětšinou píše v souvislosti s pickupem, byť bych třeba i uspěl, ale na druhou stranu, mohlo by to pro mě být časem překvapení ty její některé vlastnosti, ze kterých sem mírně nesvůj... ale přitom vím že je tu šance že z nich "vyroste", přeci jen jí je čerstvě 18... No navíc bych tím přišel možná o možnost ji poznat jako člověka v jiným aspektu než ve vztazích a teď vím že bych o dost přišel, až na těch pár chybiček si vlastně perfektně rozumíme, vlastně bych řekl že nejvíc ze všech lidí co znám. NAvíc byť spolu intenzivně komunikujeme jen nějaký 4 měsíce, můžu říct že ji znám už docela dost, ale hlavně ona zná mě a navíc moji osobnost i chápe a bere ji tak, což se mi u nikoho jinýho ještě v takový míře nepovedlo...

A ještě teda na závěr vzpomenu jednu její vlastnost, která se mi nelíbí a poznal jsem ji vlastně  kvůli tomu že mi říká všechno. Ona si dělá zálohy(fuj to je hnusnej výraz) z kluků a pak se vzteká že po ní najednou všichni touží když si někoho najde a že neví proč na ni všichni letí a tak... A přitom si za to může sama...Abych to objasnil, jí se zalíbí nějakej kluk, tak ho trochu pošťuchne, dá mu najevo zájem a jelikož je fakt hezká, tak to nemá tak těžký no a milá oběť se do ní zakouká no a ona si ji drží, nic s ním nemá, jen se od něj nechává zvát na večeře, do cukrárny... no a pořád ho udržuje v jakýs aktivitě, co vím tak některý i několik let. Přeci jen je to takový jiný když zdánlivě holka udržuje naději, než když odkopne a ignoruje a tak... Navíc jich má dost ale tak, že ani jeden nezná žádnýho druhýho, což je taknějak předpoklad úspěchu, protože kdyby se znali, tak by jim to možná došlo rychleji a vykašlali se na ni. Sem sitak uvědomil že tady sem mohl dopadnout taky kdybych ji nesbalil. no ale takhle mám oproti nim velkou výhodu, já ji poznal a jsem k ní mnohem blíž, vím že teď mě prostě asi jen tak neodkopne a budu jí nablízku, když bude potřebovat, ale zároveň mi ot nebrání dívat se jinde, protože takhle k ní závazky nemám... třeba ani nikdy mít nebudu, ale kdo ví, třeba jednou bude chtít i ona a třeba budu chtít i já(když se některý věci trochu změní, takhle si zrovna 2x jistej nejsem že bych fakt chtěl).
Ale fakt jsem rád že sem ji poznal, znám ji a "mám" ji, přinesla mi do života tolik sebepoznání a sebeuvědomění jako asi už nikdo jinej. No a snad mě nebudete kamenovat, ale občas sem něco ještě napíšu, když bude něco nového... to jestli to někdo bude číst je věc druhá, ale svým způsobem mi to pomáhá čistit hlavu.
Zaznamenáno
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 22. Březen 2011, 20:13:40 »

My jsme vlastně partneři, kromě toho sexu už tam nic neschází...
= jsi kamarád a na 99 % jím zůstaneš.
Jo, a jak víš, že jsi jí blíž než ty zálohy?  Úsměv
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 22. Březen 2011, 20:23:25 »

spousta řečí... ale ty bys ji měl svést, když jsi s ní osamotě
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
pavol

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Třebíč
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 22. Březen 2011, 20:45:54 »

= jsi kamarád a na 99 % jím zůstaneš.
No v podstatě s tím i počítám a nevadí mi to, ale kdo ví třeba někdy i to 1%... ale neřeším

Jo, a jak víš, že jsi jí blíž než ty zálohy?  Úsměv
No vím co si píše s nimi píše a tak, ne že bych ji pročítal poštu nebo tak, ale prostě mě nechává se dívat i se ptá co by měla odpovědět.... Nehledě na to že vím, že domů si ona jen tak někoho nepustí, co vím tak ani jeden z nich tam nebyl, maximálně ji tak mohli vyzvednout před barákem, takže když už nic jiného, tak v tomto sem určitě blíž, takže tak Úsměv

joei:
no to máš pravdu, moc řečí, málo činů. S tím o samotě... teď se mi to tak sešlo že to bylo vždycky u nich doma a tam to není nikdy úplně o samotě a ještě se mi nepodařilo setkat se jinde, teď popravdě ani nemám kdy, ale určit to přijde, jen nevím jestli ji zrovna svedu, ale nehodlám se na ni jenom koukat
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 23. Březen 2011, 08:00:18 »

Tak to před ní nestav ze začátku jako že sex je začátek vztahu, ale prostě je vám spolu fajn, tak si sem tam zablbnete, pokud nejsi její 1. nebo 2. kluk, tak by na to mohla přistoupit.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
pavol

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Třebíč
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 23. Březen 2011, 10:16:33 »

Chápu, tohle mě tak trochu napadlo... prostě abych z toho měl víc, když už se ni "starám"... Snad to zvládnu, trochu bojuji se strachem o to že by mě pak mohla "odkopnout" natvrdo kdybych neuspěl, ale zase věřím, že tím, že jsme se přeci jen tak sblížili, že ani případný neúspěch to tolik neovlivní. No snad budu mít nějakou příležitost s ní být o samotě, respektive se mi ta příležitost podaří vytvořit... Snad ne, ale určitě, já to zvládnu!
Zaznamenáno
pavol

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Třebíč
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 24. Březen 2011, 23:07:50 »

Dneska jsem nenápadně pronesl něco o tom že by občas mohla projevit i svůj vděk abych si nepřipadal tak blbě, ale nějak jsem to neřešil, ale ona jo, omluvila se mi že takovýto věci nedává moc najevo a že ji hold ještě tolik neznám, ale že je taková a že to co pro ni dělám by jen tak někdo neudělal...
No to že některý věci neprojevuje sem si všiml už dřív, ale bylo mi i objasněno proč, lidem přestala věřit... pomohl k tomu i bývalý o kterým dodatečně po rozchodu zjistila, že ji kromě jiného i podváděl. Navíc doma ji k nějakejm projevům čehokoliv nějak chybí prostor, její maminka jí neustále předhazuje že je vadná a blbá a cokoli... a to neustále, takže se tomu až tak nedivím....

A s tím sváděním... trochu jsem s tou myšlenkou bojoval z důvodu morálního hlediska, ale už jsem se s tím srovnal, něco sem pročetl i na SD fóru a tak mě to inspirovalo k tomu že vlastně nechci udělat nic špatnýho, ale vlastně dobrýho a ona to chce taky, jen o tom neví, tka doufám že mi tato sugesce pomůže k úspěchu.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 25. Březen 2011, 07:44:55 »

Bože, co je špatnýho na sexu při kterém se uvolňují hormony štěstí?

Proč tolik lidí staví sex do pozice, kde vůbec není?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS