Zvláštní kamarádství

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 01:41:58

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Zvláštní kamarádství
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Zvláštní kamarádství  (Přečteno 19314 krát)
pavol

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Třebíč
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 25. Březen 2011, 08:07:11 »

Asi kvůli tomu že nad tím nepřemýšlí z této strany, mě to ani tak nenapadlo nikdy brát. Někdy je hold potřeba dostat nějaký externí impulzod někoho aby se to v tom mozku seplo...
To je iten důvod proč sem napsal sem, vím že za mě nic vyřešit nemůžete, ale doufal sem že mě inspiruje nějaká myšlenka ke které bych sám nemusel vůbec dojít. No a tohle je jedna z nich.
Zaznamenáno
John94

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 03. Duben 2011, 14:20:07 »

Můj názor? Zapomeň na to.

Z těch příspěvků jde vidět, že jsi tou holkou posedlej, ale nakonec z toho žádný vztah nebude. Měl jsem podobný problém. Nejde se toho zbavit hned, ale věř mi, že svou šanci už jsi propásl  Mrkající
Zaznamenáno
pavol

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Třebíč
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 04. Duben 2011, 23:15:11 »

Máš pravdu, vnitřně určitě, asi víc než si skutečně připouštím. Ono to tedy možná i trochu zkresluje, protože já rád píšu, respektive nevím kdy přestat, ale to na tom nic nemění.

S tou šancí... je fakt, že když se nad tím zamyslím, tak šance tu asi byla velká a já ji nevyužil... já ani nechtěl, začal sem chtít až sem zmatlal co sem mohl. Ale to je jedno, s tím sem tak nějak smířený, hold poučení pro příště.
Jsem jen zmatený z ní, kamárádek mám celkem dost, ale z ní nějak pořád nechápu, třeba když mi zavolá tak si voláme klidně hodinu a pořád je co si říct, v neděli mi zavolala a přitom něco vypisovala a spletla se, tak žeprý za to můžu já a za trest ji pozvu na ledňáka... a tak různě pořád provokuje a další věci. Navíc když jsme spolu tak si myslím že je nám oběma hezky, ale na druhou stranu je zase někdy odtažitá. No ale zaujala myšlenka Joeiho, přeci jen není o co přijít, maximálně se dá získat a když si může hrát ona se mnou... proč to nezkusit
Zaznamenáno
pavol

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Třebíč
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 15. Duben 2011, 01:03:08 »

Dneska mi napsala, jestli nechci přijet, že by mi vzala energii, tak sem tam zajel, vzal sebou pizzu, v pohodě... až na to že sem možná udělal největší pitomost, respektive neudělal sem nic... Všichni u nich už spali, my seděli u ní na posteli, povídali si a najednou jsme se zadívali do očí, ale spíš tím stylem kdo to dýl vydrží, pak jsme přitom zvedali obočí, vlili oči a různý pitomosti... ale to bylo všechno. Pak už jsme odcházel, tak sem se jí ptal jestlli mi tu energii brala, nebo dávala, že mi přijde že ji mám víc a ona že ani jedno, ale jestli chci, tak že mi ji teda vezme... Chtěla podat ruku, tak sem ji ji podal ona přiložila svoji a zadívali jsme se do očí a během tak 2 vteřin sem cítil že možná omdlím, tak sem se snažil přesměrovat energii zpátky. Možná že tomuhle každej nevěříte, ale fakt to funguje, já to teda zkoušel se zvížaty, stromy a tak a vždycky mi přišlo že to něco dělá, ale co se stalo po tomto... ještě teď nechápu. S ní teda bohužel nic moc, říkala že k tomu patří ještě 3. část a to je pusa, ale tu že mi nedá... Nicméně sem sedl do auta a najednou sem měl tolik energie, jako asi snad ještě nikdy, podotýkám, že když sem byl s ní tak sem tam málem i usnul, ale těď už jsou 2 hodiny ráno a já nevím co bych měl udělat, abych mohl jít spát, sem jak nafetovanej, nadopovanej a nevím co ještě, nechápu... podotýkám, že sem nic nejedl, nepil... je to čistě duševní stav.

Nicméně sem naštvanej... na sebe samozřejmě, ležel sem jí na rameni, v posteli a já blbec neudělám vůbec nic... Jestl isem se jí někdy aspoň trochu líbil, tak teď je mi jasný, že už nemůžu.  Protože co by měla chtít s někým kdo v takovýto situaci nic nepodnikne.... Vlastně v žádný.

A ještě bych se chtěl omluvit za tenhle text, nevím jestli je srozumitelnej, ale mozek mi pracuje nějak nekorektně a nedokážu se ani soustředit na to co píšu, takže se možná budu sám divit až si to přečtu v "normálním" stavu, ale prostě se potřebuju nějak vyprázdnit...
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 15. Duben 2011, 07:00:32 »

To ej tak, když někdo čeká na ten "pravý" moment:-D

dej si facku fakt už.

A přestaň brečet, vyndej koule se šuplíku a příště až za ní pojedeš, tam si je vem s sebou.
Ano, možná je to zabitý, možná tě teď bere jako nejlepšího kámoše a nebo je do tebe zamilovaná, ale je z tebe tak zmatená, že sama nic nezkusí.

Prostě něco udělej.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
pavol

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Třebíč
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 15. Duben 2011, 07:12:46 »

Za tohle si tak spíš zasloužím vykastrovat... "pravější" moment snad ani být nemohl.

Musím se do těch koulí bouchnout abych poznal jestli je vůbec mám... zatím to tak zrovna nevypadá
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 15. Duben 2011, 09:30:45 »

Zapomeň na ní, zruš všechen kontakt, časem se z toho dostaneš... to jsem jedinej, kdo tu vidí uplně ukázkovej příklad toho, jak holka nemá vůbec zájem?

Ale, co to píšu, mg... stejně za ní budeš dolejzat furt, dokud ti to nedojde samo od sebe... jen doufam, že s ní neztratíš extrémně moc času.... Smutný
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 15. Duben 2011, 09:35:39 »

Tak je to pro něj parádní jednolitida. Neznám moc lidí, kteří svou vyvolenou a božsky uznávanou svedou. Jenže to je těžký pro zamilovanýho slyšet to, že to bude obtížnější než kdyby hledal jinde:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
cax

Karma: 2
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 15. Duben 2011, 10:17:43 »

Zapomeň na ní, zruš všechen kontakt, časem se z toho dostaneš... to jsem jedinej, kdo tu vidí uplně ukázkovej příklad toho, jak holka nemá vůbec zájem?

Ale, co to píšu, mg... stejně za ní budeš dolejzat furt, dokud ti to nedojde samo od sebe... jen doufam, že s ní neztratíš extrémně moc času.... Smutný

Já to vidím úplně stejně.
Mám taky kamarádky (vlastně moji nejlepší kamarádi jsou holky), které mi v devět večer napíšou, ať přijdu na víno. A já přijdu. A celou noc se výborně bavíme. Ale vždycky oba dva víme, že na téhle rovině to navždy zůstane a nikdy nebude jinak. V tvém případě, pavle, to tak asi vidí jenom ona. Mžná se mýlím, ale myslím si, že máš dvě možnosti: buď na to přistoupit a nepřijít o kamarádku, ale potlačit svoje city, to půjde těžko. Nebo se řídit radou D9 - zruš konakt, hledej jinde, jinak najednou zjistíš, že je ti 30 a ty jsi pořád zaseknutý ve svém "zvláštním kamarádství".
Zaznamenáno
pavol

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Třebíč
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 15. Duben 2011, 11:15:57 »

D9: právě že zrušit kontakt je něco co konkrétně s ní nemůžu, budu ji potkávat ať chci nebo ne, zrovna tak jí musím občas zavolat... v tomto je to trochu problém. Kolik ztratím času, to nevím... vždycky mi všechno trvá trochu dýl a ještě k tomu sem takovej člověk, kterej jde na všechno obráceně, v první třídě sem psával příklady od výsledku, ve 3. četl z čítanky vzhůru nohama... ne dobře to si spíš dělám srandu, i když je to taky pravda, ale pravdou je, že když je někde daný postup nějaký činnosti, tak to většinou znamená to, že já to udělám úplně jinak. To je tada taky docela špatně, ale je to moje vlastnost a na druhou stranu to má i obrovskou výhodu při konstruování a řešení různých problémů, protože se na to dívám jinak než ostatní. Ve vztahu ale trochu problém, že tam to nezávidí jen na mě a podobně "vadnou" holku asi jen tak neseženu.

Já vím, že sem to zabil už tak před půl rokem, ale když se dostanu do situace že něco má nastat, tak místo činu začnu přemýšlet a když něco vymyslím, tak je tak půl dne už pozdě že... Tohle mi teda činí problémy i jinde než ve vztazích a nějak nevím jak se toho setřepat. No ale to bude ještě trochu na delší běh. Jde o to že se musím konečně dokopat něco udělat, ať je to složitý jak chce a ať to dopadne jakkoli. Prostě už je na čase začít, tak proč ně zrovna tu...

cax: no potlačit city... to je něco co dělám a čeho se potřebuji zbavit, to mi bohužel jde až moc dobře...
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 20. Duben 2011, 12:27:39 »

ne, proboha už nic nevymýšlej.... vykašli se na ní... přesně tohohle jsem se bál no... ztratil jsi s ní už hodně času a hodláš ho ztrácet dál... chjo... nemá smysl ti nic radit očividně, jen ti od srdce přeju, abys s ní neztratil toho času až moc... Smutný
Zaznamenáno

pavol

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Třebíč
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 10. Květen 2011, 12:21:57 »

No, tak vypadá to, že mi čas nahrává do karet, pracovně se s ní už vidět nemusím, takže tím se mi dost věcí ulehčilo. Navíc mám zkouškový, tak nemám na ni ani tolik času myslet a ani si s ní psát. A takhle nějak by to mohlo i končit tento příběh, ale stala se zajímavá věc, před časem sem se dal do řeči s její nejlepší kamarádkou, kterou sem viděl předtím jednou v životě, to by nebylo až tak zajímavý jako to, že si ta kámoška z ní včera ve škole udělala srandu a použila tam mě a že si spolu píšeme a ona naprosto vybouchla(žeprý na ni koukali všichni jak na blázna proč vyvádí kvůli ničemu) a mě zvonil odpoledne telefon, tak sem to zvedl a dostal sem spršku, že proč její nejlepší kámoška věří mě a ne jí a ještě něco.. neměl sem potuchy o čem to mluví a zeptat sem se nemohl, protože mi nedala příležitost. Nějak sem to neřešil, ani nebylo jak a hlavně co. A večer sem jí tedy napsal, jestli už je to v pořádku a že jo a byla dost milá, ptala se jak se mám a tak různě, což od ní nebylo nikdy zrovna zvykem. No a teď se vrátila ze školy dřív, tak mi sdělila svoje plány, ale že teď se jde opalovat, tak sem jí napsal ať si to tedy užije a ona mi napsala "ale já jdu bez plavek :-P" a odešla...
Já vím že nemá cenu to už nějak řešit, ani to řešit nebudu, ale pobavilo mě to.

No chtěl bych vám všem poděkovat za názory a rady, omluvit se za to, že to vypadalo jako házení hrachu o zeď, ale věřte, že mi každá rada něčím pomohla.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 10. Květen 2011, 14:38:37 »

co nám to tu zkoušíš namlouvat? Šťastný řešíš to furt a budeš to řešit furt, dokud tě vyloženě nepošle do prdele (což některá udělá po týdnu, jiná po roce a jsou i takový, co to neudělají nikdy, takže hodně štěstí)...
Zaznamenáno

Storm
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 10. Květen 2011, 16:38:50 »

Řešíš to furt jinak bys to sem nepsal....Kašli na ní má Tě jen jako zdroj zábavy.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 10. Květen 2011, 17:43:41 »

Kašli na ni...buď na ni zapomeneš anebo si najednou vzpomene že tady neni něco co tady bylo a začne o tobě přemejšlet jinak a pak z toho něco třeba bude...Nicméněž to kašlaní na ní je nezbytný...bez toho bude stále trvat současný stav.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
pavol

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Třebíč
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 12. Květen 2011, 14:14:35 »

Já nepopírám že to řeším, to je pravda a dokud na ni nezapomenu tak se toho nestřepu, nicméně neřeším nic s ní, tohle byla už výjimka. Zapomněl sem na jednu důležitou "maličkost", vím, že se snaží o jednoho borce, jehož otec ji má na tělocvik a absolutně ji nemůže vystát, takže více méně na truc. No ale to je vlastně dobrá zpráva, vím, že si ze mě dělá neustále srandu a dráždí, protože ji to baví a mě to konečně dokázalo tak správně naštvat. Ale co jsem chtěl hlavně vyjádřit je to, že teď už jsem v situaci, kdy to ani nezáleží na tom, jestli se na ni dokážu vykašlat, nebo ne, prostě to tak bude, končím ve škole, mám to k ní 140km, takže i kdyby si nakrásně vzpomněla, tak tam prostě nebudu po ruce a letím do Anglie a tam má vůbec smůlu. Takže sice mě mrzí, že sem to nezvládl jen pomocí svojí vůle, ale prostě to nastane a já vím že mi to pomůže,nevím jestli to pomůže nám dohromady nebo ne, ale já snad už budu konečně schopnej normálně fungovat a hlavně... neřešit
Zaznamenáno
pavol

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Třebíč
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 11. Červen 2011, 20:49:02 »

Dneska jsem ji potkal na školení, byla vestupní hale s jednou známou, tak jsem šel pozdravit tu známou a na ni jen prohodil "slečno my se známe? zdáte se mi nějaká povědomá"... a ona začala přemýšlet kdy mě viděla naposledy, já ji ignoroval dobavil jsem se s tou známou a šel jsem pryč. Pak jsem tam hledal jednoho kolegu a potkal ji ve dveřích, měla taky školení alevěděl jsem že za 2 minuty začíná, chtěla si semnou začít povídat, tak jsem zastavil,když na mě začala mluvit, kouknul na ni a "dneska ti to vůbec nesluší" ale nevypadalo to jako sranda, prostě jsem to řekl suše jak jen to šlo. Tak začala mluvit o tom jak ji očumují pořád ti samí lidi a to tam byla naposledy před 3 měsícema. Zase jsem to přešel"hmm" a ona hned "chodí tu krásnej vysokej chlap, tak 30..." a já se na ni koukla a říkám, ať jde, že už jí to začíná a otočil jsem se a odcházím a ona za mnou ještě zavolala "má červenou kravatu, neznáš ho?" ignoroval jsem to a jel do školy na zkoušku. Pak jsem se vrátil a  šel s kolegem na oběd, pak sem ji viděl jak přichází do restaurace a sedla si k dalším koleům, kteří něco řešili, nevěděla o mě, ale rozhlédla se a spatřila mě, že tam jsem. Viděl jsem to tak koutkem oka, pořád jsem jí nevěnoval pozornost, odkud nepřišla a že jestli si může sednout, tak jsem jen prohodil, že beze všeho a dál si povídal s kolegem, chvíli to vydržela a pak se mě začala na něco ptát, tka jsem ji vždycky krátce odpověděl... Pak přišel její starší bratr a sedl si k nám, začal se vyptávat co zkouška a tak a já začal tak košatě a on, ať vynechám ty společensky líbivé věty a řeknu c oteda, tak jsem ho něčím setřel, už přesně nevím čím,ale udělal jsem to tak nevědomky, no vůbec jsem na to měl dneska dobrej den. On je totiž zvyklý vést hovor po svém, ale já mu to nedopřál a rozhovor jsem vedl já. No ale způsobilo to výbuch smíchu všech okolo. Tohle se mi během pár minut podařilo několikrát, viděl jsem že ona už skoro brečí smíchy.Pak ještě říkala že něco dělá, ale odpověděl jsem jí na to, že já chodím denně 10km po rukách, vzala to a začala se teda vyyptávat k čemu mi to je? Tak sem jí zase rozesmál tím ,že jsem řekl, že se mi to bude hodit do Austrálie. Pak mi teda na to řekla, že budu mít pěkně vypracovaný tělo, tak jsem jí odpověděl "to je smůla viď?" nechápala, tak jsem jí to vysvětlil "no že z toho ty nic mít nebudeš..." trochu jí to zaskočilo. No pak bratr na chvilku odešel a mě zvonil telefon, volala kámoška... tak jsem to zvedl a začal se s ní nadšeně bavit, díval jsem se přitom z okna a jen koutkem oka pozoroval jak na mě začala zírat a když jsme se v hovoru dostal, že nemám čas, že přijedu až večer, tak se najednou otočila úplně na druhou stranu a podepřela si bradu rukou... až jsem zavěsil, tak jsem se zase bavil s kolegem a zachvilku se k nám zase snažila připojit, vrátil se i bratr, tak jsme si objednali jídlo a zase jsem dostal nějakou otázku a "zabil" celý stůl nějakou hláškou. Pak jsem se ještě na mobilu koukal na maily a začal jsem tam ťukat smsku a mám telefon s výsuvnou klávesnicí a kouknu na ni, jak mě pozororuje co dělám, ale na displej vidět nemohla ani náhodou tak jsem hodil tázavá pohled, co je a ona chvilku nic a pak že bych si ten telefon měl taky někdy vyčistit, že to tam mám zaprášený. Pak už se moc zajímavého nedělo. Potom když jsme už končili tak přijela na hotel její kámoška, tak nám ji dovedla ukázat, já ji teda trochu znám, tak jsem se s ní začal bavit a ona se do toho pořád snažila vstoupit. Na pozdrav jsem ji teda pozdravil "Dobrý den" a podal jí ruku, ale zahrál jsem to aby věděla že si dělám srandu, ale přistoupila na to a drželi jsme se za ruku asi 2 minuty. Byla sranda, jak se snažila dostat kamarádku pryč, ale ona se mě držela taky a jen tak mimochodem, na to jak je to subtilní dívenka tak měla perfektní stisk ruky, takový přesně akorát, žádná leklá ryba ani drcení... málo kdo to tak umí, tak jsem jí to pochválil, což taky vzbudilo reakce odjinud Šťastný

Byl to zajímavý den, měl jsem tolik energie, že na mě byl v okolí krátkej úplně každý, sypaly se ze mě reakce rychlostí blesku a v daný situaci vždycky v rozumný míře drzý, ale vtipný, takže jsem nikoho neurazil. Docela mě překvapily její reakce, vím že to až tolik úplně neznamená, ale náznaky tam byly a já se tím vlastně neskutečně bavil a užíval si to. Omlouvám se za formu, vím že to asi nebude až tak čtivý, ale jak rychle mi myšlenky přicházely, tak rychle i odešly a nezůstalo po nich nic, takže to aktuálně stravitelněji nezvládnu.
Zaznamenáno
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 14. Červenec 2011, 09:22:39 »

Nečetl jsem sice komentáře, ale co tak na první pohled vidím je něco co se mi stalo taky. Nakonec jsem z ni dostal že je to fakt jen dobrá kamarádka a tak to i zůstalo a přitom tolik IZ a všeho možnýho :-D
Do tydne se dala dohromady s klukem se kterým je doted ;-)

Ja myslím, že to ale není ztracené holky mají smysl moc dobře mást a nikdo vůbec nikdo nikdy nebude přesně vedět co jim to v ty hlavě cvaká.

To s tim testem a pusou jak ti napsala opovaž se.. je to dobrej otviraček nějaký diskuze a pro tebe + se posunout dál Úsměv
Pokud ti nic nedá zadarmo tak ty ji nesmíš dát nic zadarmo 2x tak ! Pokud ji budeš chtít jako kamošku nech to takto.
Zaznamenáno

Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS