Vzhled hraje opravdu dost velkou roli

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 15:00:27

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Připomínky, náměty a další
| |-+  QARK.net
| | |-+  Vzhled hraje opravdu dost velkou roli
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 15 Tisk
Autor Téma: Vzhled hraje opravdu dost velkou roli  (Přečteno 176499 krát)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 16. Duben 2007, 21:04:38 »

LOL, tak to ja si ani nevsim Šťastný Ale asi OK, tak mam sebevedomi Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 04. Květen 2007, 16:58:40 »

Zrovna se mi stala příhoda související s tímhle tématem. Kamárad teď kecal s holkou, se kterou jsem byl asi před dvěma měsíci na rande, který nějak nedopadlo. Tak jak kecali, došla řeč i na mě. Charakterizovala mě takto: "On je Honza chytrej, milej, hodnej, slušnej, ale něco mu prostě chybí." Kamarád se zeptal co a ona odpověděla: "Pořádnej pytel přes hlavu."

Uvažuju ale spíše o kápi ve stylu KKK, to je slušivější než pytel.
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 04. Květen 2007, 19:54:29 »

Prostě jsi kápl na špatnou holku, který jsi nesedl...to se někdy stává. Já myslím, že na vzhledu trošku záleží, ale spíš na typu, ne ani tak na tom, jestli je chlap krásnej nebo ne...Já jsem třeba typově zrzka s jemnějšíma rysama a vždycky jsem měla tmavýho chlapa s ostrýma rysama...nevím, prostě to, co nemám u sebe, hledám u někoho jinýho...světlý kluci mě prostě nějak nepřitahujou tak nějak na první pohled...těžko se to popisuje...
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 05. Květen 2007, 18:58:44 »

JohnyX: Vlastně máš asi pravdu, při seznamování je vzhled důležitý, pokud máte sex v horních pozicích žebříčku hodnot...chlap se mi líbí - přitahuje mě - můžu tedy očekávat příjemný sex (ano, vím, že vzhled není podmínkou, ale mě se to tak prostě osvědčilo)

Povaha - když bude urážlivý, vztahovačný, lakomý, upjatý, nezábavný, tak mi bude na prd, že má IQ 210....jednoduše máš nejspíš pravdu, ať se nad tím zamýšlím jak chci. Moje první reakce byla, že je to blbost,. že nejsem takhle povrchní....ale když se nad tím zamyslím, tak kluk, kterého neznám blíže a déle a není mi vzhledově příjemný...jednoduše neuspěje. Snad až po delší době, po době, kdy mi třeba dojde, že je fajn a stejně...zase si i pak budu muset uvědomit, že se mi vlastně líbí, nebo nic nebude. Je to ve své podstatě hnusné, ale je to tak. A moc by mě zajímalo, pro koho ten vzhled důležitý není.
Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 05. Květen 2007, 19:36:30 »

JohnyX: Vlastně máš asi pravdu, při seznamování je vzhled důležitý, pokud máte sex v horních pozicích žebříčku hodnot...chlap se mi líbí - přitahuje mě - můžu tedy očekávat příjemný sex (ano, vím, že vzhled není podmínkou, ale mě se to tak prostě osvědčilo)

Povaha - když bude urážlivý, vztahovačný, lakomý, upjatý, nezábavný, tak mi bude na prd, že má IQ 210....jednoduše máš nejspíš pravdu, ať se nad tím zamýšlím jak chci. Moje první reakce byla, že je to blbost,. že nejsem takhle povrchní....ale když se nad tím zamyslím, tak kluk, kterého neznám blíže a déle a není mi vzhledově příjemný...jednoduše neuspěje. Snad až po delší době, po době, kdy mi třeba dojde, že je fajn a stejně...zase si i pak budu muset uvědomit, že se mi vlastně líbí, nebo nic nebude. Je to ve své podstatě hnusné, ale je to tak. A moc by mě zajímalo, pro koho ten vzhled důležitý není.

jo, mam dojem, ze tahkle to funguje u vetsiny lidi...a ty kecy o tom, ze na vzhledu nezalezi, jsou jen pokrytectvi.
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 05. Květen 2007, 21:11:01 »

jenze uz se to tady nekolikrat rikalo, ze neexistuje jednotne meritko toho, co se komu libi. takze jiste, ze zalezi, ale ne tak jak si myslite. to na cem zalezi je ta chemie, ktera toho druheho pro vas ucini pritazlivym a takovym, aby se vam libil. Mrkající coz vim o cem mluvim, protoze objektivne, ani jeden z mych byvalych se mi parametricky vzhledove nelibil, ale chemie zafungovala tak, ze me i presto pritahovali...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 06. Květen 2007, 10:29:46 »

jenze uz se to tady nekolikrat rikalo, ze neexistuje jednotne meritko toho, co se komu libi. takze jiste, ze zalezi, ale ne tak jak si myslite. to na cem zalezi je ta chemie, ktera toho druheho pro vas ucini pritazlivym a takovym, aby se vam libil. Mrkající coz vim o cem mluvim, protoze objektivne, ani jeden z mych byvalych se mi parametricky vzhledove nelibil, ale chemie zafungovala tak, ze me i presto pritahovali...
Já tohle tak nějak nechápu, tobě se nelíbili, ale přitahovali tě? No, u mě to funguje tak, že když mě přitahuje, tak se mi prostě líbí. Jeho vzhled je mi příjemný...a až potom se od toho odvíjí ta chemie. Může být kluk sebekrásnější, ale pokud se chová jako macho, tak ztrácí body, postupně si začínám uvědomovat, že UŽ se mi tak nelíbí, nebo taky může postrádat tu přitažlivost, může být jen pěkný na pohled. Hmm...je to težké, ale jednoduše si nedokážu představit, tak jak říkáš ty, že by mě někdo přitahoval a přitom mě vzhledově neuchvacoval. Asi jsem ještě mladá, nezkušená Super!, třeba to terve pochopím.
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 06. Květen 2007, 10:46:32 »

no proste dokud nepromluvili, tak jsem si jich ani nevsimla a nevedela o nich... nemeli sanci me vzhledove zaujmout, protoze se mi proste nelibili vzhledove. az pote, co jsem se s nimi zacala bavit, interagovat, zjistila, ze je tam nejaka vzajemna chemie, tak se mi zacali libit. ale ze by vyhovovali tomu, za cim se otocim na ulici nebo tomu, co dokazu z povzdali obdivovat (ano stejne jako panove, my to delame taky;) ), to moc ne no...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 06. Květen 2007, 20:10:12 »

jenze uz se to tady nekolikrat rikalo, ze neexistuje jednotne meritko toho, co se komu libi....

Myslím, že existuje jen do určitý míry, ale přesto pořád existuje. Když se mě a mých kamarádů zeptáš, jakou kdo považuje za nejhezčí herečku (zpěvačku, modelku, nebo klidně holku ve třídě) každej řekne skoro určitě jinou. Ale když nám ukážeš na nějakou slečnu s dotazem "Brali byste ji?" budou se odpovědi hodně shodovat.

Na dovolené jsme z legrace vymysleli a používali takovou hodnotící stupnici. Není to myšleno jako machismus, nebo pohrdání ženami, tak se, dámy, prosím neuražte.
USB = Ultra Sex Bomb, SB = Sex Bomb, VF = Very Fuckable, QF = Quite Fuckable, NF = Nonfuckable, NFW = No Fucking Way!  Smějící se

S vyjímkou "objektů" pohybujícíh se kolem nejvyšších příček se naše hodnocení vzájemně lišila nejvíc o jeden stupeň!
Čili jsou zde rozdíly v detailech, jak si kdo představuje ideál krásy a překvapivá shoda v záležitostech, co ženská musí (nebo nesmí) mít, aby toho dotyčnýho začla zajímat.
Předpokládám, že holku to moc rozdílný mít nebudou, nebo jo?
Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 06. Květen 2007, 20:15:28 »

USB = Ultra Sex Bomb, SB = Sex Bomb, VF = Very Fuckable, QF = Quite Fuckable, NF = Nonfuckable, NFW = No Fucking Way!  Smějící se

LOL  Vykřičník    Smějící se  Smějící se

Ale jinak si myslim, ze mas pravdu. Proste urcity typ cloveka je vice preferovany a jiny zase mene...
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 06. Květen 2007, 21:14:01 »

Předpokládám, že holku to moc rozdílný mít nebudou, nebo jo?

predpokladas spatne, mam presne opacnou zkusenost. kdy uz tak se shodneme spis na tech modelech - cili nejvyssich kategoriich a tam se lisime o stupen ci dva dle te tve stupnice (lol btw, pobavila jsem se Smějící se). ale v tom, co je bezne pritahuje a s cim chodeji? ani s jednou snad nemame stejny vkus. sem tam se najde vyjimka. u me a daemoniack za poosledni rok dokonce tri Smějící se ale oni ti vsichni tri panova spadaji do tech hooodne vysokych kategorii tak to asi neni smerodatne Úsměv porovnanim skupin mych ex a jejich by prunik spolecneho zajmu byl skoro nulovy nebo alespon mizive nizky Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 06. Listopad 2007, 23:53:29 »

Nemáte pocit, že dokonce ani chlapům nezáleží zas až tak moc na vzhledu? Možná jsem v tom trochu zvláštní, ale pokud si pro sebe mám představit ideální holku, tak se mi vybaví spíš její povaha než fotka.

K tomu, co hlásá tento topic, mě skutečně nikdo nepřesvědčí, dokud budou ty nejšerednější chlapi největší playboyové.

Přesto za něj musim moc poděkovat, protože mě to strašlivě nakoplo, dá se říct, že mě ta jedna věta asi donutí něco dělat.  Super! Vidim totiž, jak bych moh dopadnout a první co mě po přečtení napadlo, bylo "Nedopustim, aby tohle byla pravda!!!"  Ďábelský...... (možná to byl záměr... Otázka)
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 09. Listopad 2007, 19:16:06 »

Tak já jsem přesvědčená ,že vzhled hraje roli , ale nemusí to být klasický hezoun , moje představa je asi tokováto - výška kolem 190 , urostlá postava , upravený vzhled , čisté boty , správná vůně , inteligence , správné chování , ale hlavně charisma , charisma , charisma !!!
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Sabajka
Host
« Odpověď #63 kdy: 09. Listopad 2007, 19:25:37 »

Určitě souhlasím s Barbarelou - charisma hraje sakra roli - důležitou roli a dávám hodně i na inteligenci - vzhled opravdu není všechno - neříkám, že to musím být Ken, ale měl by mě zaujmout - prostě tam musí přeskočit ta jiskřička.. Andílek Andílek
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 10. Listopad 2007, 02:14:56 »

Jenže co je charisma? To je tak možná vzheld spojený s hlasem a držením těla. Čiliže 3 věci ze kterých lze ovlivnit tak dvě (spíš jednu) Mrkající

Resp. je to tak, že "charismatický člověk" se pozná podle spousty věcí, jenže člověk, který má všechny tyto vlastnosti nemusí být charismatický. Nejde o ekvivalenci ale o implikaci Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 10. Listopad 2007, 11:07:32 »

Avaranger - jasně , že je to prakticky neovlivnitelné , že by se tedy někdo rozhodl býti charismatickým . Prostě to v sobě buď má nebo ne . Ale přesto jsou věci , které ovlivnit lze , třeba to , že dost těžko zaujme týpek , který má špinavé boty , nehty , nos si utírá do rukávu a za každým druhým slovem vole .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Sabajka
Host
« Odpověď #66 kdy: 10. Listopad 2007, 13:52:35 »

Je to prostě  člověk s osobním kouzlem., ale jen tak pro zajímavost je toto dost často myšleno negativně, v případě kultovních/náboženských osobností, které jsou schopny vést skupinu lidi k tomu, aby ho/ji bezmyšlenkovitě nasledovali, v extremních případech i nemorální či kriminální činnosti nebo dobrovolné smrti.(to jen taková kulturní vsuvka)
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 10. Listopad 2007, 17:31:53 »

Teda já nestačím zírat, kolik žen má rádo inteligentní muže. Šokovaný
V reálu se to tak vůbec nezdá. Co koukám kolem sebe, musím říct, že takový ti (pod)průměrně chytří "povrchníci" často nemaj o baby nouzi, zatímco opravdu inteligentní kluci naopak většinou suší hubu. (sám sebe teď neposuzuju, to by vypadalo, že svádím svoji loserovitost na přebytek IQ  Smějící se

Jinak má Avaranger pravdu. Vzhled, sebevědomí a charisma jsou do značný míry spojený nádoby.
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 10. Listopad 2007, 17:56:36 »

Teda já nestačím zírat, kolik žen má rádo inteligentní muže. Šokovaný
V reálu se to tak vůbec nezdá. Co koukám kolem sebe, musím říct, že takový ti (pod)průměrně chytří "povrchníci" často nemaj o baby nouzi, zatímco opravdu inteligentní kluci naopak většinou suší hubu.

S tím nelze nic jiného, než souhlasit.

Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
p@lo
Host
« Odpověď #69 kdy: 10. Listopad 2007, 18:21:28 »

bohuzial je to kruta pravda Smutný
Zaznamenáno
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #70 kdy: 10. Listopad 2007, 20:01:54 »

musím říct, že takový ti (pod)průměrně chytří "povrchníci" často nemaj o baby nouzi, zatímco opravdu inteligentní kluci naopak většinou suší hubu.

No ono je to často tím, že ti zmiňovaní "inteligentní" kluci o věcech raději dlouze přemýšlí, zatímco jiní dávno konají  Nápad
Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 10. Listopad 2007, 23:51:08 »

No ono je to často tím, že ti zmiňovaní "inteligentní" kluci o věcech raději dlouze přemýšlí, zatímco jiní dávno konají  Nápad

To je nepochybně pravda. Ale pokud by ta inteligence byla pro výběr partnera opravdu tak zásadně důležitá, jak se tvrdí, byly by slečny přece schopné pasivitu intoušů nějak překousnout a převzít iniciativu - tak jako jsou schopné to udělat u vzhledově velmi atraktivních typů.
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 11. Listopad 2007, 12:45:29 »

J/R - definuj inteligenci . Respektive tu hranici o které mluvíš . Definuj podprůměrně inteligentního povrchníka .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Kony



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Pilsen
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #73 kdy: 11. Listopad 2007, 13:53:43 »

No ja mam občas náladu a sleduju lidi a tak  Mrkající... To že na vzhledu zaleží je docela i pravda ale zaleží jak kdy, když se chcete seznamovat takhle v terénu, tak nějaký ten vzhled to chce mít, pro větší uspěch ale co jsem tak koukal, tak i méně hezký kluk, muže mít pěknou holku, bohužel co mě většinou zkazí náladu, když vidim někoho ne moc hezkýho, jak si vykračuje s pěknou holku (asi zavidim  Stydlivý), bohužel ale to je možný podle mě jenom, když se třeba už znají, znám případ, když se lidi potkávají denně a ona si ho ani nevšimne ale po roce, si ho najednou všimne ale musí jí nečim zaujmout (inteligence, v poho kluk, peníze atd..) a když se jí nelíbí, tak je s nima ráda a časem si na něj i zvykne... => i ne moc hezky kluk, muže mít pěknou holku, je to těžší ale jde to.. třeba zase u kluka je to jiný, třeba u mě, ja si nedokážu představit líbat atd. s holkou, která se mi nelíbí, prostě je mi z toho blbě ale u holek to asi tak není  Podivený jinak to pořadí, čeho si člověk prvně všimne, je bohužel tak jak napsal myslim johnyX první je vzhled a pak až to další ... ale v pruběhu doby co se znáte se to otáčí a už není na prvním místě -> pak má i méně pěkný kluk šanci ale pak i ten vztah dýl vydrží, přece jenom se říka, že se všechno okouká, tak i vzhle  Kroutící očima
Zaznamenáno

Enjoy your life in love and peace...!
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #74 kdy: 11. Listopad 2007, 14:33:28 »

Vzhled prostě hraje roli - nemůžu si pomoct , ale ještě nikdy se mi nestalo , že bych potkala chlapa a řekla si  "týý joo ten ale musí být fakt chytrý " , mnohem častěji se mi stává , že někoho potkám následně poznám a řeknu je to fakt kořen , ale bohužel je úplně debilní .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 15 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS