Vzhled hraje opravdu dost velkou roli

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
18. Duben 2024, 17:03:19

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Připomínky, náměty a další
| |-+  QARK.net
| | |-+  Vzhled hraje opravdu dost velkou roli
0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 15 Tisk
Autor Téma: Vzhled hraje opravdu dost velkou roli  (Přečteno 177973 krát)
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #175 kdy: 04. Únor 2008, 03:14:47 »

mě je blbě i z holek, co choděj do solárka, natož pak z chlapů...
Zaznamenáno

MartinKapusta
*


Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #176 kdy: 04. Únor 2008, 09:01:55 »

a mne je blbe z toho stareho jogurtu
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #177 kdy: 04. Únor 2008, 10:32:52 »

mě je blbě i z holek, co choděj do solárka, natož pak z chlapů...

 Šťastný...a ta krásná barva kůže do oranžova, kterou se pak honosí  Smějící se Smějící se....
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #178 kdy: 04. Únor 2008, 10:55:00 »

znam jen dvě holky, co chodí do solárka a můžu říct, že na kráse jim to ani trochu nepřidává... to opálení vypadá hrozně nepřirozeně a barva, kterou získáte v solárku vypadá uplně jinak než normální přírodní, co získáte na sluníčku... je to nezdravý a ono to i VYPADÁ nezdravě! hlavně tim myslim lidi, kteří to s tim solárkem přehání... některý místa (např kolem rtů) se jim v solárku opalují míň a vypadá to odpudivě... nejhorší jsou blondýny, co chodí do solárka a chodí tam často... to mi je fakt na blití, když to vidim...
Zaznamenáno

Christ

In trance we trust.

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #179 kdy: 04. Únor 2008, 11:01:53 »

tak jasne ze vseho s mirou Úsměv
Aldamire:To si opravdu nemyslim ze si to co jsi napsal.Pokud to tak vyznelo tak promin.Solarko je vec nazoru,nekdo rika zdrave, nekdo ne,a taky je spousta typu solarek.
Zaznamenáno

Otestuj si své IQ, a zjisti jak na tom jsi!
Live for the music,live for the moment,live for the weekends,live for the trance thats what we trust in.
www.di.fm/mp3/trance.pls
www.di.fm/mp3/vocaltrance.pls
MartinKapusta
*


Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #180 kdy: 04. Únor 2008, 11:23:27 »

jasne,nic se nema prehanet ale v rozumne mire to je urcite prospesne, zajdu si tam jednou, dvakrat za mesic, je to prijemne, cloveku se vycisti a prokrvi kuze, prohreji svaly, zbavi se i lehcich infekci.. telu se doplni nektere vitaminy.. a v lete se pak mnohem lip opaluju (prakticky se nikdy nespalim) a ani nemusim pouzivat opalovaci krem..  ti,co to nezkusili,by to nemeli odsuzovat..

Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #181 kdy: 04. Únor 2008, 12:39:09 »

jen taková odbočka, většině holek co znám si sice tyhle typy na pohled líběj, ale nic by s nima mít nechtěly
Kecy, kecy, kecy...nemysim si, že dámy řikaji uplnou pravdu.
Jinak znam x dle tebe "slecinek" a vsichni jsou normalni, naprosto normalni chlapi. Oni se o sebe staraji, dela jim dobre, kdyz maji cisty oblicej a vlasy...jenze tady to konci, nemaji potrebu se tim chlubit nebo naopak odsuzovat ty, co to nedelaji.Jim je to jedno, jak si zijes ty, jestli chodis nebo nechodis do solarka, pouzivas nebo nepouzivas peeling. Tak bud tak hodny a taky je neshazuj...tebe taky neshazuji.
To je to stejne, jako ponizovat treba vegetariany....proste zpusob zivota, ktery nikomu neublizuje a dela dobre jen tomu, kdo ho z vlastni vule provozuje.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #182 kdy: 04. Únor 2008, 12:49:26 »

cassies: to je trochu rozdíl... vegetariána na první pohled nepoznáš, ale metrosexuála jo a ubližují mi tim, že se na ně musim dívat... a mýlíš se... taky znam x takových kluků a JSOU to slečinky! jestli ti přijdou jako normální chlapi, tak jsi ještě asi pořádnýho chlapa neviděla...
Zaznamenáno

cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #183 kdy: 04. Únor 2008, 12:57:00 »

cassies: to je trochu rozdíl... vegetariána na první pohled nepoznáš, ale metrosexuála jo a ubližují mi tim, že se na ně musim dívat... a mýlíš se... taky znam x takových kluků a JSOU to slečinky! jestli ti přijdou jako normální chlapi, tak jsi ještě asi pořádnýho chlapa neviděla...
Nepoznas? Prave zase proti tomu znam tri vegetariany, kteri to berou jako poslani a chteji to sirit dal, takze otravuji zivot zase mne.
A ze jsem nepoznala poradneho chlapa? Boze jak si predstavujes metrosexuala? Ja nevim, ale mam pocit, ze kazdy mluvime o necem jinem. Ze vsech co znam,  je jen jeden posedly svym vzhledem, zbytek jsou - chlapi. Co ti ublizuje, kdyz se na ne dovas? to ze maji peknou plet a jemne vlasy? To, ze jsou ucesani? To ze maji pekne a ciste obleceni?
Tenhle odpor vuci metrosexualum nejak nemuzu pochopit, nevim, covam na tom muze vadit. Zkus mi to trochu vic objasnit.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #184 kdy: 04. Únor 2008, 13:09:57 »

Tenhle odpor vuci metrosexualum nejak nemuzu pochopit, nevim, covam na tom muze vadit. Zkus mi to trochu vic objasnit.
Skrytá závis, IMO. Dotyčným se nechce o sebe takhle starat a navíc by sami takhle vypadat nechtěli, ale jednoduše závidí, že se ti kluci holkám líbí, ale utěšují se tím, že se sice líbí, ale že je holky nechtějí. Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Christ

In trance we trust.

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #185 kdy: 04. Únor 2008, 13:10:41 »

cassies: to je trochu rozdíl... vegetariána na první pohled nepoznáš, ale metrosexuála jo a ubližují mi tim, že se na ně musim dívat... a mýlíš se... taky znam x takových kluků a JSOU to slečinky! jestli ti přijdou jako normální chlapi, tak jsi ještě asi pořádnýho chlapa neviděla...
Nepoznas? Prave zase proti tomu znam tri vegetariany, kteri to berou jako poslani a chteji to sirit dal, takze otravuji zivot zase mne.
A ze jsem nepoznala poradneho chlapa? Boze jak si predstavujes metrosexuala? Ja nevim, ale mam pocit, ze kazdy mluvime o necem jinem. Ze vsech co znam,  je jen jeden posedly svym vzhledem, zbytek jsou - chlapi. Co ti ublizuje, kdyz se na ne dovas? to ze maji peknou plet a jemne vlasy? To, ze jsou ucesani? To ze maji pekne a ciste obleceni?
Tenhle odpor vuci metrosexualum nejak nemuzu pochopit, nevim, covam na tom muze vadit. Zkus mi to trochu vic objasnit.
presne si vystihla slova,co jsem chtel napsat, diky ti Úsměv  Mrkající
Ava:presne Úsměv))
« Poslední změna: 04. Únor 2008, 13:14:53 od Christ » Zaznamenáno

Otestuj si své IQ, a zjisti jak na tom jsi!
Live for the music,live for the moment,live for the weekends,live for the trance thats what we trust in.
www.di.fm/mp3/trance.pls
www.di.fm/mp3/vocaltrance.pls
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #186 kdy: 04. Únor 2008, 13:52:06 »

Christ: v pohodě, já jen rád honim věci do extrémů... Úsměv

cassies: ono je tohle celý hlavně otázka hranice, co už považujeme za projev metrosexuality a co je ještě "jen" o sebe velmi dbající chlap...

Co ti ublizuje, kdyz se na ne dívas? to ze maji peknou plet a jemne vlasy? To, ze jsou ucesani? To ze maji pekne a ciste obleceni? Nic z toho neni pro mě projev metrosexuality. Ano, chlap by měl dobře vypadat a starat se o sebe, ale neměl by to přehánět - tj. pro mě je za hranicí člověk, kterej: se neustále stará jen o to, jak vypadá, každej den půl hodiny řeší, co si vezme na sebe, v koupelně pro jeho krámy už neni místo ani na zubní pastu, nejradší ze všechno chodí v bílorůžovejch barevnejch kombinacích, chodí do solárka, depiluje se všude možně i nemožně atd. atp.... tohle prostě pro mě neni chlap, ale slečinka... A jelikož s jednim takovým bydlim, tak asi vim, o čem mluvim...

Tak bud tak hodny a taky je neshazuj...tebe taky neshazuji. Promiň, ale nevidim důvod, proč bych nemoh. Prostě pokud si o někom myslim, že je z určitejch důvodů idiot, tak to řeknu, já se za klišé a neurčitý odpovědi neschovávám, sice mě proto lidi nemaj moc v lásce, ale já už jinej nebudu... Navíc se v životě řídim tím, co mám v podpisu, a o tomhle si prostě myslim, že je to špatně, je to pouze můj osobní názor a stojim si za nim...
« Poslední změna: 04. Únor 2008, 13:55:40 od Aldamir » Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Christ

In trance we trust.

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #187 kdy: 04. Únor 2008, 14:06:34 »

Kdyz si cyklista oholi nohy, oni to delaj tak neni chlap?A kdyz se chlap oholi kuli pritekyni tam dole tak taky ne?  Šokovaný
« Poslední změna: 04. Únor 2008, 14:34:48 od Qark » Zaznamenáno

Otestuj si své IQ, a zjisti jak na tom jsi!
Live for the music,live for the moment,live for the weekends,live for the trance thats what we trust in.
www.di.fm/mp3/trance.pls
www.di.fm/mp3/vocaltrance.pls
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #188 kdy: 04. Únor 2008, 14:15:43 »

Nesmíš vytrhovat z kontextu Úsměv Navíc ty vlastnosti jsou spojené  spojkou "a" tím pádem musí nastat SOUČASNĚ. A navíc to co píšeš je asi tak absurdní, jako když řeknu, že "kdo celý den sedí je líný". A ty se budeš divit, jak si můžu myslet, že vozíčkáři jsou líní. Zkoumej pohnutky ne projevy Mrkající
« Poslední změna: 04. Únor 2008, 17:28:16 od LordAli » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #189 kdy: 04. Únor 2008, 14:21:14 »

Co ti ublizuje, kdyz se na ne dívas? to ze maji peknou plet a jemne vlasy? To, ze jsou ucesani? To ze maji pekne a ciste obleceni? Nic z toho neni pro mě projev metrosexuality. Ano, chlap by měl dobře vypadat a starat se o sebe, ale neměl by to přehánět - tj. pro mě je za hranicí člověk, kterej: se neustále stará jen o to, jak vypadá, každej den půl hodiny řeší, co si vezme na sebe, v koupelně pro jeho krámy už neni místo ani na zubní pastu, nejradší ze všechno chodí v bílorůžovejch barevnejch kombinacích, chodí do solárka, depiluje se všude možně i nemožně atd. atp.... tohle prostě pro mě neni chlap, ale slečinka... A jelikož s jednim takovým bydlim, tak asi vim, o čem mluvim...

Tak bud tak hodny a taky je neshazuj...tebe taky neshazuji. Promiň, ale nevidim důvod, proč bych nemoh. Prostě pokud si o někom myslim, že je z určitejch důvodů idiot, tak to řeknu, já se za klišé a neurčitý odpovědi neschovávám, sice mě proto lidi nemaj moc v lásce, ale já už jinej nebudu... Navíc se v životě řídim tím, co mám v podpisu, a o tomhle si prostě myslim, že je to špatně, je to pouze můj osobní názor a stojim si za nim...
A to podle jednoho soudis vsechny? To si opravdu myslis, ze kazdy metrosexual se hodinu rozmysli, co si oblece? A i kdyby, tim ti snad nejak zasahuje do zivota?
A z jakeho duvodu ti vadi, ze ma v koupelne hodne vyrobku? Urcite ti nevadi, ze je na sebe patla, ale stve te, ze zabira i tve misto, ne? Tak se snad dokazete domluvit ne?
 Jeden kus, s kterym bydlís má být reprezentativní vzorek pro zbytek? neprehanis tak trochu? Co takhle nekdy projevit trosku nadhledu a mene negativismu vuci necemu, co sam neuznavas?
Jestli se nepletu, tak jsi tady nekde psal o brylich...jak jsi vybiral s kamaradkou. a proc? protoze chces v tech brylich dobre vypadat? Proc jsi si vybral moderni obroucky? Vzdyt je to zbytecne, nejak prehnane se starat o vzhled...zachazim do ironie, ale ty taky prekracujes hranice. Jsi az moc zaujaty a pritom krom jednoho prikladu jsi nerekl nic, co delaji metrosexualove sptane, vzhledem ke svemu okoli.


Nevidis duvod, proc bys je nemel shazovat? A jaky duvod je nekoho shazovat? To ti prijde normalni?  - Jachacha, bude sranda, tak ted nekoho anonymne pres net ponizim...budu borec nejvetsi, ale vzdyt jen pronasim vlasni nazor, to se smi, to muzu. -
 Promin, ale zacinas mi pripadat jako netolerantni egoista...


Jinak k tomu holeni se snad ani nebudu vyjadrovat, myslim, ze zijeme v dobe, kdy si kazdy muze nosit takovy telni porost jaky chce. S chlupama - bez chlupu...to ti dava na prvni pohled vizitku o tom, jaky je kdo clovek?

Zaznamenáno
Cmelak_
Host
« Odpověď #190 kdy: 04. Únor 2008, 14:34:27 »

Chce to najit hranici mezi tim, kdy o sebe chlap jenom dba, aby byl cistej, peknej, vonel, byl upravenej atd. a mezi tim kdy uz to vazne prehani (pul hodiny rano zkouma vsechny miniaturni tecky na tvari, dava si bacha kdyz fouka vitr aby se mu nahodou malinko neohnul vlasek, nebo nedej boze aby se nekde omylem skrabnul do ruky...). Ano, chlapy by nemeli byt nejaky smradlavy hnusny "opice" ale opacny extrem je podle me taky humus.
Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #191 kdy: 04. Únor 2008, 14:44:03 »

christ: cyklisti, plavci a podobně to z jistejch důvodů potřebujou, navíc u nich to neni tušim o módě, takže to sem nepatří. A o holení intimních partií sem taky nemluvil... Takže nedělej ukvapený závěry...

cassies: klídek, nebuď tak nervní... S jazykem Jen pro zamyšlení, tvrdíš tu o mě, že sem netolerantní egoista, protože mám jinej názor? A co jinýho seš teda potom ty? Zkus se zamyslet... Mrkající

1) podle jednoho nesoudim všechny, znám jich víc a každej den jich navíc po Praze iks potkávám...
2) nezasahuje mi do života, stejně jako mi nezasahuje do života Bushova politika a porušování lidskejch práv v Číně, přesto si dovolim mít názor, že je to špatný... To ti to tak vadí?
3) Ano, opravdu si myslim, že ty typy, který považuju za metrosexuály, se tak chovaj...
4) Ne, já svoje věci v koupelně nemám, ale myslim, že to je nepodstatný... Kdybych odsuzoval určitej styl jenom kvůli poličce v koupelně, tak to by to sa mnou asi bylo docela špatný, nemyslíš?
5) Jak můžu bejt pozitivní k něčemu, co neuznávám? Prostě se mi to nelíbí, tak to řeknu, co si z toho vezmeš, je tvoje věc. Každej máme svůj názor, já akceptuju ten tvůj a ty mi zas neber ten můj...
6) Ano, brýle mi pomáhala vybírat kamarádka, jednou dvakrát sme spolu dokonce vybírali oblečení, ale na tom přece neni nic špatnýho, stejně jako každej chci dobře vypadat, ALE NIC SE NEMÁ PŘEHÁNĚT, jak už jasnějc ti to mám napsat? Kroutící očima
7) ke zbytku se nebudu vyjadřovat, protože tě nechci urazit... Provokatér

Cmelak_: PŘESNĚ TAK TO MYSLIM, JENŽE NĚKTERÝ LIDI MĚ TU ZŘEJMĚ APRIORI NECHTĚJ POCHOPIT...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #192 kdy: 04. Únor 2008, 15:13:31 »

Mohli by jste prosím objasnit zda-li toto je podle vás metrosexuál ?

Ráno tráví v koupelně cca 30 minut , použije sprchový gel , zubní pastu , ústní vodu , vodu po holení , hydratační krém , krém na ruce , deodorant , šampon , gel na vlasy , parfém.
Parfém a krém na ruce má neustále k dispozici (v autě,kanceláři)
Večer použije sprchový gel , zubní pastu , ústní vodu , hydratační krém , krém na ruce.
Zastřihuje se v podpaží a v oblasti genitálií , zastřihuje si chlupy v nose , k holiči chodí 1x 14 dní , občas zajde na solárko , do posilovny , na masáž , ráno si oblékne to co si večer předtím nachystal , košili z minulého dne by si oblékl znova snad jen v případě války , v jeho šatníku se jistojistě nachází i několik světle růžových , bledě modrých a světle zelených košil a kravat v pastelových barvách .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #193 kdy: 04. Únor 2008, 15:15:36 »

cassies: jak jsem říkal, znam několik takovejch kluků a jsou to přecitlivělý, nechutně nezdravě opálený slečinky a co je nejhorší, jsou taky uplně hloupí... když se chlap může posrat z toho, že si zlomil nehet, tak to prostě chlap neni... toť můj názor... btw že ty chodíš často na disco?....
Zaznamenáno

Cmelak_
Host
« Odpověď #194 kdy: 04. Únor 2008, 15:30:43 »

to barbarela.trust:

Neda se (nebo aspon ja to nedokazu) presne definovat podle cinnosti kdo je metrous a kdo neni. Jsou urcity cinnosti, ktery jsou normalni jako napr. cistit si zuby, pouzivat sampon, pouzivat sprchovy gel, pouzivat deodorant, denne se sprchovat, strihat si nehty, chodit k holici pokud jsou vlasy delsi nebo nevyhovujou, holeni v podpazi a v oblasti genitalii (to je ale individualni) atd. a pak tu jsou dalsi veci, ktery zas tak nutny nejsou a ty kdyz prehani tak je to podle meho nazoru metrosexual.

Nebo jinak, kdo by se spis libil tobe a s kym by si spis chodila? S nejakym peknym klukem, kterej o sebe dba, meje se (proste ty veci vyjmenovany vejs) nebo nejakym meterosexualem kterej bude mit mnohem vic pripravku nez ty, pulku zivota stravi v koupelne a porad si bude davat bacha aby se mu neco nestalo (z kosmetickeho hlediska).
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #195 kdy: 04. Únor 2008, 15:41:06 »

Pro mě je metrosexuál ten - z vlastní zkušenosti , kdo se koupe v bazéně tak aby si nenamočil vlasy , bylo poznat že je má vyžehlené atd.

Ten o kom jsem psala a to jsem zapomněla napsat , že používá ještě jelení lůj , zapilovává si nehty atd. je pro mě naprosto normální chlap , který o sebe řádně dbá a žít s ním mi vyhovuje .

Nevidím nic špatného na tom dbát o sebe .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Christ

In trance we trust.

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #196 kdy: 04. Únor 2008, 15:43:07 »

http://www.stream.cz/video/31/6544-jsem-metrosexual-ne-homosexual
http://www.stream.cz/video/26/3479-metrosexual-pry-skryty-homosexual
http://www.stream.cz/video/38/12922-the-ark-metrosexualove-bojujici-za-svobodu
Zaznamenáno

Otestuj si své IQ, a zjisti jak na tom jsi!
Live for the music,live for the moment,live for the weekends,live for the trance thats what we trust in.
www.di.fm/mp3/trance.pls
www.di.fm/mp3/vocaltrance.pls
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #197 kdy: 04. Únor 2008, 15:43:35 »

Mohli by jste prosím objasnit zda-li toto je podle vás metrosexuál ?

Ráno tráví v koupelně cca 30 minut , použije sprchový gel , zubní pastu , ústní vodu , vodu po holení , hydratační krém , krém na ruce , deodorant , šampon , gel na vlasy , parfém.
Parfém a krém na ruce má neustále k dispozici (v autě,kanceláři)
Večer použije sprchový gel , zubní pastu , ústní vodu , hydratační krém , krém na ruce.
Zastřihuje se v podpaží a v oblasti genitálií , zastřihuje si chlupy v nose , k holiči chodí 1x 14 dní , občas zajde na solárko , do posilovny , na masáž , ráno si oblékne to co si večer předtím nachystal , košili z minulého dne by si oblékl znova snad jen v případě války , v jeho šatníku se jistojistě nachází i několik světle růžových , bledě modrých a světle zelených košil a kravat v pastelových barvách .

Tak tohle je na hraně a nedá se to jednoznačně říct, i když myslim, že to je taky účel tvého příspěvku, nebo ne? Mrkající IMO tohle je asi ještě v normě, i když to blbý solárko... Kroutící očima

christ: pochopil sem to špatně, nebo si těma linkama právě podpořil můj názor? Mrkající
« Poslední změna: 04. Únor 2008, 15:49:27 od Aldamir » Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #198 kdy: 04. Únor 2008, 15:59:23 »

Nechci nikoho odsuzovat podle hadrů, na druhou stranu si rád dělám srandu ze stylů, který se mi nelíbí. Řeknu kámošovi, že vypadá jak typická emo buznička, jinýmu kámošovi hiphoperovi, zas že vypadá jak naprcanej kačer Smějící se Ale pořád jsou to moji kámoši a je mi buřt, co nosí.

U metrosexuála je to ale tak, že v tomto případě už podle hadrů poznám na velmi vysokou pravděpodobnost, že s tímhle člověkem si rozumět nebudu. Totiž mám tu zkušenost, že čím větší je člověk blb, tím víc si potrpí na machrování se značkovýma hadrama (Jo vím, že jsou aj vyjímky potvrzující pravidlo) Co mě na některých z nich rozesmívá je kombinace totálně macho chování typu "jsem drsnej jak šmirglpapír/ chceš přes hubu pi*o?" a k tomu roztomilé růžovoučké tričko, nebo něco na ten způsob  Šťastný
Zvláště jedlej byl jeden můj spolužák šovinisticky nadávající na gaye a přitom v bundě s kožešinovým límcem a dvěma kilama gelu na hlavě byste ho od teplouše nerozeznali  Smějící se
Zaznamenáno
Christ

In trance we trust.

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #199 kdy: 04. Únor 2008, 15:59:45 »

Mohli by jste prosím objasnit zda-li toto je podle vás metrosexuál ?

Ráno tráví v koupelně cca 30 minut , použije sprchový gel , zubní pastu , ústní vodu , vodu po holení , hydratační krém , krém na ruce , deodorant , šampon , gel na vlasy , parfém.
Parfém a krém na ruce má neustále k dispozici (v autě,kanceláři)
Večer použije sprchový gel , zubní pastu , ústní vodu , hydratační krém , krém na ruce.
Zastřihuje se v podpaží a v oblasti genitálií , zastřihuje si chlupy v nose , k holiči chodí 1x 14 dní , občas zajde na solárko , do posilovny , na masáž , ráno si oblékne to co si večer předtím nachystal , košili z minulého dne by si oblékl znova snad jen v případě války , v jeho šatníku se jistojistě nachází i několik světle růžových , bledě modrých a světle zelených košil a kravat v pastelových barvách .

Tak tohle je na hraně a nedá se to jednoznačně říct, i když myslim, že to je taky účel tvého příspěvku, nebo ne? Mrkající IMO tohle je asi ještě v normě, i když to blbý solárko... Kroutící očima

christ: pochopil sem to špatně, nebo si těma linkama právě podpořil můj názor? Mrkající
jak se to vezme, jde o to ze metrosexual reknes klukovi na parketu kterej ma ruzovy triko,rifle,nagelovany vlasy s melirem tak neni urco metrous ale mozna ma sklony k metrosexaulite.Tyhle lidi beres?nebo taky ne?
Zaznamenáno

Otestuj si své IQ, a zjisti jak na tom jsi!
Live for the music,live for the moment,live for the weekends,live for the trance thats what we trust in.
www.di.fm/mp3/trance.pls
www.di.fm/mp3/vocaltrance.pls
Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 15 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS