Vzhled hraje opravdu dost velkou roli

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 11:17:10

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Připomínky, náměty a další
| |-+  QARK.net
| | |-+  Vzhled hraje opravdu dost velkou roli
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 13 14 [15] Tisk
Autor Téma: Vzhled hraje opravdu dost velkou roli  (Přečteno 176464 krát)
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #350 kdy: 23. Březen 2009, 20:46:34 »

I nepříliš pohledný chlap si může něco užít s pěknou ženskou pokud 1) má slečna popito 2) ji odmítne jeho hezčí kamarád Smějící se

3) pokud se sebou něco dělá...
"nepříliš pohledný chlap" Směrovka s tím se dá lehko něco dělat. Někde tady je fotka Styla před/po - z takovýho vocasa na zajímavě vypadajícího chlapa. A ono to není o tvý kráse, ale o tvým mindsetu. Myslím si že sem hnusnej, nesbalím ji - tak ji logicky nesbalím, protože podvědomě vím že to nevyjde a holka to pozná. Tak to je, a tohle se nikdy nezmění.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #351 kdy: 23. Březen 2009, 22:45:58 »

na druhou stranu je fakt, že někdo má třeba tak nepřitažlivý rysy v obličeji, že i když se sebou bude něco dělat, tak pokud bude v jeho blízkosti jeho hezčí kamarád, tak má smůlu  Smějící se
Zaznamenáno
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #352 kdy: 23. Březen 2009, 23:19:44 »

Potom mu snad zbývá jen dát se do učení u mistrů R. Jeffriese nebo DavidaX  Mrkající (ale našli by se i další)
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #353 kdy: 24. Březen 2009, 16:51:36 »

Tak zrovna s těmahle dvěma bych nezačínal Kroutící očima RJ jako NLP, čili fůra studia a nic pořádnýho neumíš a DX jako upřímnej naturál do začátku moc nepomůžou. Na začátek je nejlepší Mystery a jeho rutiny, který z tebe sice udělají to co nejseš, ale vyvolají u žen zájem a to je to co potřebuješ jako "ten ošklivej a od holek nechtěnej kamarád". Později když už pochopíš v čem byla chyba, a že o vzhledu, penězích, whatever to není už nebudeš ty rutiny potřebovat.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #354 kdy: 24. Březen 2009, 19:44:34 »

PIREK: Jsem se chtěl akorát pochlubit Smějící se a ne začít tu znovu řešit stokrát řešenou věc.  Btw: Co se týče vzhledu, provedl jsem v poslední době docela razantní změny, ale jak říká hery s některýma věcma nic nenaděláš. Co se týče Stylovy vzhledový proměny, říkám to znovu: totální slizák, tohle zásadně nedávat někomu za vzor.
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #355 kdy: 24. Březen 2009, 20:18:53 »

PIREK: Jsem se chtěl akorát pochlubit

To bys řekl že sis užil a nehledal důvody proč se tak stalo.

Co se týče vzhledu, provedl jsem v poslední době docela razantní změny

To je fajn.

Co se týče Stylovy vzhledový proměny, říkám to znovu: totální slizák, tohle zásadně nedávat někomu za vzor.

Tvůj názor, neberu ti ho. Ale ženská nejseš abys to mohl posoudit.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #356 kdy: 24. Březen 2009, 21:41:31 »

Evidentně to moc ženám nevadí, že je slizák...
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #357 kdy: 24. Březen 2009, 21:53:20 »

To bys řekl že sis užil a nehledal důvody proč se tak stalo.
Ty důvody jsem ani hledat nemusel, tak to prostě bylo Super! Navíc tak jak jsem to napsal se to víc hodí do tohohle topicu Úsměv

Citace
Co se týče vzhledu, provedl jsem v poslední době docela razantní změny
To je fajn.
Toť otázka, zrovna tahle slečna říkala, že ten původní sestřih mi slušel víc. Ale to je co ženská, to názor...

Evidentně to moc ženám nevadí, že je slizák...
To máš pravdu, že asi ne.
Zaznamenáno
Nardem
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Svitavy
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #358 kdy: 26. Březen 2009, 22:26:27 »

Tak zrovna s těmahle dvěma bych nezačínal Kroutící očima RJ jako NLP, čili fůra studia a nic pořádnýho neumíš a DX jako upřímnej naturál do začátku moc nepomůžou. Na začátek je nejlepší Mystery a jeho rutiny, který z tebe sice udělají to co nejseš, ale vyvolají u žen zájem a to je to co potřebuješ jako "ten ošklivej a od holek nechtěnej kamarád". Později když už pochopíš v čem byla chyba, a že o vzhledu, penězích, whatever to není už nebudeš ty rutiny potřebovat.

Je to myslene spis tak, ze maji u holek megauspechy a pritom vypadaji neskutecne odpudive. Nejde o to co vyucuji.
Zaznamenáno

Dej si CÍL...přidej k němu SEBEDISCIPLÍNU, VYTRVALOST A VŮLI a dosáhneš všeho, co si usmyslíš. Věř mi...všeho
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #359 kdy: 27. Březen 2009, 01:36:13 »

J/R nechceš se pochlubit do PMky? Úsměv Sem zvědav, jak si na sobě zapracoval... Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
sun
*


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 115


Zobrazit profil
« Odpověď #360 kdy: 13. Prosinec 2009, 00:37:19 »

To bys řekl že sis užil a nehledal důvody proč se tak stalo.
Ty důvody jsem ani hledat nemusel, tak to prostě bylo Super! Navíc tak jak jsem to napsal se to víc hodí do tohohle topicu Úsměv

Citace
Co se týče vzhledu, provedl jsem v poslední době docela razantní změny
To je fajn.
Toť otázka, zrovna tahle slečna říkala, že ten původní sestřih mi slušel víc. Ale to je co ženská, to názor...

Evidentně to moc ženám nevadí, že je slizák...
To máš pravdu, že asi ne.

Já ti nevím,člověk musí být hlavně sám se sebou spokojený. asi fakt hodně bude hrát roli. jak se cítím to vysílám....čím více si věřim že alfou se stanu tím se ji opravdu stávám....

jak už sem psal jinde lišim se trochu vzhledem a snažim se ted řidit krásným výrokem jedné ženský "není nic přitažlivějšího, než člověk s vadou a sebevědomím."

každej na sobě může pracovat...je jasné člověk,který je hnusný,či se liší nebude mít tolik hb jako člověk,kterej v tom umí taky chodit a ještě vypadá jako Pitt... Šťastný
Zaznamenáno

Když jsem sun, v noci jsem moon Úsměv
Stran: 1 ... 13 14 [15] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS