Jak jim věřit?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
26. Duben 2024, 07:53:17

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak jim věřit?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3 ... 5  Vše Tisk
Autor Téma: Jak jim věřit?  (Přečteno 55378 krát)
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« kdy: 17. Únor 2008, 20:34:06 »

Měl bych tu takový problém... Už z názvu topicu vyplývá, o co mi asi jde. (Ještě - omlouvám se pokud se to tu už řešilo, nenašel jsem to ani přes zázračné tlačítko "hledat")
Mám takový problém, že holkám nedokážu věřit... A druhá část problému je, že to dávám najevo a nebojím se holce cokoliv negativního říct (jsem hodně upřímný ... říká se - Líná huba, holé neštěstí ... no já sem opak ... Ukecaná huba, hrůza pomyslet ... možná ani nejde o to že moc mluvím, ale mluvím rychleji než přemýšlím...).

To bych takle mohl uvést poslední mou příhodu... Domlouvám se s holkou na icq na nějaké té schůzce ...--je to kámoška a má kluka ale přesto mě přitahuje a chtěl jsem s ní být, ale né osamotě ... tak jsem jí napsal ať si vezme s sebou kámošku a že já p§jdu s kámošem a půjdem takle ve 4ech, že to bude možná mnohem lepší--... No a jak se tak domlouváme, tak že prej jo atd ... Jenže já tomu jejímu "ano" moc velkou váhu nepřikládal, protože už spooousty holek ... vlastně úplně všechny  Kroutící očima ...pokaždý nějak jakoukoli schůzku odmítli na poslední chvíli s různýma výmluvama, kterým jsem za boha nevěřil (udělalo se mi špatně; pohádala jsem se s mamkou a nemůžu; mám špatný známky a nemám to dovolený atd atd...) Po nějakém čase jsem té holce se kterou jsem se domlouval ale napsal že si stejně myslím že nepůjde ... Neutrální ... že mi řekne že si tu kámošku nenašla a proto že radši nepůjde .... a že si taky myslím, že kdybych jí řekl, že to neva, ať jde sama, tak že vytáhne nějaký jiný eso z rukávu, že se jí udělalo špatně apod. ...to jsem jí prostě otevřeně napsal ... zkráceně řečeno, napsal jsem ji, že nevěřím že se mnou půjde ... Tak na to napsala že už tu chuť fakt ztratila a že kámošku už měla na to atd ... ale že kůl itom uco jsem napsal nepůjde ... Neutrální ...Jasně, měl jsem držet hubu, teď už to vím ... jen nechápu, proč holkám tak vadí, když jim člověk řekne co si myslí ....  Neutrální...

To byl jen příklad... Když zvu holku ven nebo rovnou na rande ... už se ptá ms tím, že očekávám že řekne ne ... nevěřím že by nějaká mohla říct jo ... a když řekne jo tak to stejně pak změní na "ne" ... (prostě se mi to celou dobu děje ... tak už nevěřím, že by mohla jít nějaká ...) ... A nebo když mi nějaká holka řekne něco pěknýho, tak jí nevěřím a hned proti ní mám všechno co snad jde ... myslím si že je to jen nějaká provokativní koketa a že je jen milá a chce blbnout hlavy a že to stejně píše další stovce kluků ... Prostě a jednoduše ... Nedokážu věřit holkám .... nechápu je ... zdaj se mi jen ukecaný a zd áse mi že aby kluk mohl najít holku tak musí bejt strašně krásnej, výmluvnej, vtipnej, chytrej, svalnatej atd atd atd ...
Ještě nějaké info o mě ... je mi 17 .. .holku jsem nikdy neměl i když párkrát to vypadalo dobře ... ale fakt jen vypadalo ... holky hledám kolem 16ti ... tedka to vypadalo nadějně s jednou 15kou ale z nějakého záhadného důvodu se na druhej den neozvala ... už to jsou 2 týdny a dělá mrtvýho brouka ... seru na ni ... Jinak ta příhoda kerou jsem popisoval ... ta se mi stala se stejně starou holkou ... Toť asi zatím vše ... kdybyste chtěli něco vědět tak se zeptejte ...předem dík, už jen za to, že si to přečtete  Úsměv ...a eště víc předem dík za odpovědi  Šťastný
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 17. Únor 2008, 20:46:22 »

hmm no tady asi neslo o to, ze by slecna nerada slysela pravdu... ale tys ji vpalil, ze lze  ... slibilas ze pujdes, ale myslim ze nepujdes touhle vetou ztratis body u kazde a kdyby byla chlap, tak je to fakt na ranu.
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Cmelak_
Host
« Odpověď #2 kdy: 17. Únor 2008, 20:48:44 »

Tvuj nejvetsi problem je, ze jsi strasnej pesimista. Rikas, ze jsi jeste nemel holku ale kdyby jsi jim vsechno nerikal takze na rovinu tak uz ji mozna mas. Chapu, sam taky mam radsi kdyz se veci reknou na rovinu, nez nejaky pitomy naznacovani, ktery nikdo nezachyti nebo si ho spatne vylozi ale nektery veci se proste nerikaj, hlavne pokud ji jeste moc neznas a nekam ji zves.

Verim ti, ze jsi mel mnoho takovych zkusenosti, ze se ti holky na neco vymluvily ale tim, ze jim to budes rikat takhle na rovinu nic nevylepsis, spis naopak. Ver si!
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 17. Únor 2008, 20:53:16 »

nenašel jsem to ani přes zázračné tlačítko "hledat"

To je správně, ono tady totiž je tlačítko vyhledávání a okno pro hledaný výraz vlevo nahoře.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 17. Únor 2008, 20:59:15 »

Upřímnost je super věc, ale pokud chceš nějakou holku, tak (dámy prominou) na upřímnost zapomeň!!! Celý tohle je jen hra, fabulace, oblbování atd., tady s pravdou nejdřív pojdeš! Můžeš si stokrát něco myslet, ale nesmíš to říct! Já si taky myslim, že holkám se nedá věřit, ale nedávám jim to najevo, protože to je nejspolehlivější cesta, jak všechno zazdít a ty už ses o tom koukám přesvědčil... A že je nechápeš a nerozumíš jim? Tak to vítej v klubu, momentálně je takovejch lidí po světě přes tři miliardy... A dokud se neobjeví někdo jako Mel Gibson v jistým filmu, tak to tak i bude... S jazykem

Abych předešel útokům na svůj post, tak celý tohle se vztahuje na období PŘED vznikem vztahu, samo si nemyslim, že by člověk neměl bejt upřímnej ke svý holce...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 17. Únor 2008, 21:23:53 »

Cmelak_: Pesimista jsem, to je pravda ... ale blbě se toho zbavuje ... to mi asi potvrdí každej pesimista... že nejde jedno ráno vstát a prostě vše špatný jen tak hodit za sebe a vidět přes růžové brýle...
Mě prostě jen nejde do hlavy, proč člověk nemůže říkat pravdu  Šťastný ... Mě někdo říct to co jsem té holce řekl, tak mu řeknu "Proč si to myslíš?" nebo tak něco ... Určitě bych mu neřekl něco ve smyslu "Když si to myslíš, tak si pi*a...sbohem" ...  Podivený Šťastný Takže zatloukat, nemluvit, radši lhát než říkat pravdu ... no dobrý no ... Výchova rodičů - hadra  Smějící se
No hele ... teď mě tak napadlo ... LordAli, nic proti Tobě nebo já nevím jak to je myšlený ten Tvůj post ... ale jen co sem si to přečetl ... tak ve mě zamrazil pocit "co jsem udělal špatně?" a beru to jako kritiku proti mě ... vnímám to jako negativum proti mě ... i když to snad ani nemá být negativum... já si to prostě tak bblě vyložil ... zas to vidím jen černě ... ani nevím v čem to všechno může bejt ... přece by bylo divný že všechno pramení z pesimismu ... No ale to je jedno ... asi už to ani nemá smysl řešit ... dík za posty...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 17. Únor 2008, 21:49:42 »

Buchy: Taky radši říkám věci na rovinu (ale před holkama ne) a proto ti říkám, že jsi nejen strašnej pesimista, ale i vztahovačnej - LordAli tady na pravidla upozorňuje celkem pravidelně a tvrdě všechny kdo nejednají striktně podle nich.

Nemusíš nasazovat růžový brýle - růžová je stejně příšerná barva, stačí vidět svět míň černě.
Nejspíš mi nebudeš věřit, ale minimálně tři čtvrtiny těch holek, které schůzku zrušily, to nedělají proto, aby si z tebe udělaly srandu. Holky v tomhle věku jsou ještě dost limitované rodičema. Proto ji kvůli špatným známkám nebo neuklizenému pokoji skutečně nepustí ven - rodiče si myslí že půjde s kámoškou ven a budou kecat - "tak s ní prostě jednou kecat nebude" a neví že jde na rande.

Jinak při balení je někdy část pravdy nežádoucí - proto je občas dobré si ji trochu přibarvit (ale ne moc). A z toho vyplývá, že říkat holce, kterou balíš, věci na rovinu je blbost Mrkající
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 18. Únor 2008, 00:16:31 »

no milej zlatej, timhle pristupem z tebe bude starej brucoun ala jack nicholson, ale ani zdaleka tak sarmantni. neduvera k zenam kvuli tomu, ze ty si radsi hodis predem klacek pod nohy, nez aby sis nedejboze skutecne trochu nabil hubu?!?!? a pak se clovek ma necemu divit  Projel jsem to vytahni si hlavu ze zadku, pochop, ze svet se venku nespikl, aby ti delal naschvaly a pokud to nepujde a porad s tim budes chtit neco udelat, pak bez za psychologem aby te trochu propleskl.

pokud ne, ono je to jedno - pak totiz stejne muj post pochopis jako utok na svoji osobu a ne jako radu cloveka, ktery ac zenska, tak je stejne jako ty zvykly se s tim neparat a rikat veci na rovinu... je libo trocha vlastni mediciny? jsi vztahovacny, paranoidni a bezduvodne pesimisticky... zajimave, ze vetsina lidi skutecne zkousenych osudem jsou spise optimiste... jeden by si rekl proc tomu vlastne tak je... pi***inu jakou je "neuspech pri baleni holek v 17ti" za zkousku osudem vazne nepovazuji, vlastne obecne neuspech v lasce je sice deprimujici ale ani zdaleka ne tak monumentalni, aby kvuli tomu clovek prestal plnohodnotne a spokojene zit.
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Palo



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 18. Únor 2008, 00:33:05 »

Já to mám přesně naopak  Mlčím
Už 3 holky by se mnou chtěly někam jít (vlastně už jenom 2, tu jednu jsem úspěšně odpálkoval), ale mě se nechce. Vlastně chce, ale nevím, co dělat, když jsem s ní, jsem sice optimista, ale i hroznej introvert...když jsem sám někde s holkou, cítím se strašně trapně...hrůza  Šokovaný
Když už jsem to nakousl, můžete mi poradit, jak si zlepšit sebevědomí? Alespoň trochu? Neodkazujte mě na web, tam jsem to už pročetl, ale abych oslovil nějakou holku na ulici, na to fakt nemám  Stydlivý
Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 18. Únor 2008, 02:02:46 »

Palo: a už samotnej fakt, že s tebou ty holky někam chtěj jít, ti ho nezlepšuje? Co by za to spousta introvertů dala, člověče...

noghri: pěkně řečeno... jen v jednom si dovolim oponovat, neúspěch v lásce je opravdu atribut, kterej brání v tom, aby si člověk moh říct, žre žije plnohodnotnej a spokojenej život... aspoň já to takhle vidim, protože sem právě v tý situaci, kdy tohle jediný mi chybí ke štěstí...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 18. Únor 2008, 07:12:01 »

Předpokládám že Aldamir v té lásce celkem rozumí ... taky to je opravdu ta poslední věc, která mi chybí ke štěstí a já se bez ní prostě nedokážu obejít ... jinak k tomu psychologovi jdu už zítra ... a po ránu mám vždycky dobrou náladu ... takže Tvůj post noghri jako útok neberu ... Úsměv Já si vždycky naberu naději, držím j iv sobě a jsem na chvilku optimističtější, spokojenější a říkám si, že když zaberu, tak se z toho vylížu a že musím každopádně zabrat já ... a ne zbytek světa... že je to na mě a ve mě ... ale než se to stihne všechno zrealizovat tak mě zase popadne špatná nálada ... Bláznivý ...uvidíme co na to paní psycholožka...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
sorrow_soul



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 9


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #11 kdy: 18. Únor 2008, 08:15:20 »

Buchy z té situace, kterou jsi popsal mi jednoznačně vychází, že s tou holčinou jsi se ve skutečnosti sejít nechtěl (a ještě hlouběji bych to odhadnul na problém se sebevědedomím), protože pokud bys skutečně chtěl, tak bys případné zrušení předem nepředjímal (a hlavně ne přímo jí do icq, přemýšlel jsi vůbec nad tím, jak na to může asi zareagovat?) ale hezky by sis počkal, až ti to ohlásí sama Mrkající. To že sis s ní tu schůzku začal dohadovat bych přisoudil nějakému chvilkovému popudu. Zamysli se nad tím.
Ad upřímnost: je to skvělá vlastnost, v dnešnm světě mi moc chybí, ale musí jít vždycky ruku v ruce s taktností a zdvořilostí.
Ad pesimismus: také to o sobě často tvrdím. Nesmíš ho ale pustit za opratě, jinak tě určině doveze tam, kam nechces. Časem (a vztahem) se to pravděpodobně zlepší.
Myslím, že by bylo užitečné, kdyby sis v profilu vyplnil věk.
Zaznamenáno


Co zbývá moji páni? Pozorně přečíst si, tiše a bez reptání, rozsudek mlčení a nad skleničkou raki dál věřit na zázraky. Uctivost vážení! [K.Kryl]
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 18. Únor 2008, 13:29:18 »

Buchy: no kdybych v jiste zivotni fazi neprozivala neco podobneho jako ty, tak ti sem vubec nekrafu. ale nikdy jsem to nebrala tak pesimisticky - byly dny horsi, kdy jsem zrovna nemela nikoho kolem (doslova, ne obrazne) a usinala jsem s placem do polstare. ty jsou i dneska, ale otazkou je jen jak se k nim postavis. v okamziku, kdy jsem se zacala zabyvat tim umet byt stastna i kdyz jsem sama, tak se to kupodivu "zazracne vyresilo". no spis jsem to skutecne prestala brat jako tragedii a moznosti vztahu se jen hrnuly. a to jsem ted prave sama a po rozchodu, takze bych mela byt v depresi a brecet do polstare dle tveho scenare, ze me nikdo nema rad... prldlacky, na podobne blbosti je zivot moc kratky. prave si hledam nove zamestnani a tesim se, ze tam potkam spoustu novych lidi a treba i noveho chlapa. psychologa zkus a budu ti drzet palce, aby ses sam se sebou co nejdriv srovnal Mrkající

sorrow_soul: jooo uprimnost mi sla vzdy, ale s taktem budu bojovat asi nadosmrti Smějící se ale mas recht, ze obojiho dohromady je dnes sakra poskrovnu
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 18. Únor 2008, 16:42:18 »

sorrow_soul Tak s tím, že to byl chvilkový popud jsi se netrefil ... Ale s tím sebevědomím jsi se celkem trefil ... celkem hodně ... To, že jsem nečekal, až to ohlásí sama, bylo kůli tomu, že jsem jednoduše nevěřil, že by šla...

noghri zkusím se zaměřit na něco jiného než na holky ... třeba mám moc rád hudbu a na jedné díze dělám DJe Šťastný... tak bych mohl konečně začít něco skládat ... už to mám dlouho v plánu ...třeba si tím aspoň dokážu, že něco umím ...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 18. Únor 2008, 16:44:46 »

noghri: ne, že bych chtěl znehodnocovat tvoje problémy, ale musíš pochopit, že ty jako holka máš kluka na požádání... kluci to tak snadný nemaj...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 18. Únor 2008, 19:48:58 »

Jedna důležitá věc se tu ještě neobjevila.

(DRZOST a NULOVÉ FILTROVÁNÍ VERBÁLNÍHO VÝSTUPU) != UPŘÍMNOST

IMO je tvuj problém mezera v komunikaci a nízké sebevědomí. Např. tvůj příklad - normální rozumný a UPŘÍMNÝ člověk by se jí zeptal, jak to vypadá s tou schůzkou. Pokud by se vykrucovala, tak prosím, pak by jí to předhodil. Stejně si to udělal jen proto, že jsi měl pocit, že nebude chtít jít a takhle si můžeš honit triko, že "stejně nechtěla jít a tys jí to aspoň pěkně natřel"... Úsměv
 
D9: Souhlas. Ale tohle holky prostě nikdy nepochopí.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 18. Únor 2008, 19:59:07 »

Avaranger...s tím honěním trika ... tak trošku máš asi pravdu... Stydlivý Jednou jsem prostě chtěl být rychlejší než holka ... pokaždý jsem si to vyslechl tak ted jsem chtěl, aby věděla, že to vím ... (to slovo vím znamená myslím, ale když si něco myslíte, tak si myslíte, že to víte... šak to znáte...) s tou komunikací ... no moc dobře na tom nejsem ... ale ... v té prdlei světa najít příležitost komunikovat ... to je taky zázrak jak hovado ... a znáte to, zrovna když je chuť nějakou holku oslovit jen na pokec, tak žádná není na dosah ... ani k nalezení ...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 18. Únor 2008, 20:07:55 »

Komunikace != balení holek Šťastný

Komunikuješ  ve škole, ve stánku, všude a všude se také můžeš naučit jednat asertivně = neprovokovat. A taky se naučit říkat věci tak, aby si z toho vyšel dobře ať to dopadne tak nebo tak.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 18. Únor 2008, 23:08:18 »

ty jako holka máš kluka na požádání... kluci to tak snadný nemaj...
Souhlas. Ale tohle holky prostě nikdy nepochopí.


"Mě normálně fascinuje, jak si myslíš, že to maj holky jednoduchý. Podle mýho je to úplně nastejno, občas možná aji obráceně! Ale to ty asi nepochopíš. [...] My sme se s kámoškou shodly, že je nejlepší všechno nechat vyplynout ze situace a vůbec nic neřešit. [...] Však ono se to nějak vyřeší samo, když tomu necháš volnej průběh."

moje bývalá kámoška Řekni to mé ruce

Zaznamenáno

noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 19. Únor 2008, 00:05:01 »

nepovidej.. mam kluka na pozadani jo? ani ne... a nema to tak nikdo... to je jen hezka vymluva, aby si clovek omluvil sve neuspechy... at uz jsou zpusobene cimkoliv. uznavam ze jsou jedinci uspesnejsi a mene uspesni, ale mit kohokoliv na pozadani? magii skutecne nevladnu. jsem sice docela pekna, ale zato i inteligentni, temperamentni se smyslem pro dramaticno, jak drza tak uprimna a neparu se, casto pusobim az arogantne a tonem hlasu lidi nevedomky shazuji. skutecne si myslis, ze si kazdy na koho kyvnu da tu praci poznat me a zjistit, ze to tak nemyslim a ze takovou spoustu pratel nemam jen tak? hm... kez by Mrkající

na druhou stranu ja taky nechci mit kazdeho a nedela mi to tezkou hlavu a v tom je ten zasadni rozdil. a nemyslim si, ze slecny, ktere maji vyssi uspesnost u panske populace (pocetne) jsou na tom lepe nez ja nebo hur. proste otazka pristupu... nic vic nic min...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 19. Únor 2008, 01:18:52 »

noghri: já bych řek, že to mysleli spíš tak, že aby něco vzniklo, tak ten aktivní, kterej něco musí dělat, je takřka vždycky chlap, zatímco ty můžeš bejt pasivní a čekat, což je přiznejme si, jednodušší a pohodlnější pozice...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 19. Únor 2008, 01:20:38 »

noghri: Ty prostě nejsi vzorek běžné populace Úsměv Navíc máš asi vysoké nároky. Už jen to, že si většina holek myslí, že vztah "tak nějak vyplyne" svědčí o tom, že jejich "někoho hledat" znamená "neodmítat".
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
sorrow_soul



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 9


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #22 kdy: 19. Únor 2008, 10:07:05 »

Pánové, já bych se být vámi s noghri o tomhle nepřel, myslím že o ženském pohledu na věc toho (bez urážky) ví trochu víc než vy.. nebo já.
Ad. pasivita: myslím že slečny, které sedí v koutku a čekají trpělivě na svého prince se na tomto fóru nevyskytují Mrkající
Zaznamenáno


Co zbývá moji páni? Pozorně přečíst si, tiše a bez reptání, rozsudek mlčení a nad skleničkou raki dál věřit na zázraky. Uctivost vážení! [K.Kryl]
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 19. Únor 2008, 14:28:16 »

sorrow_soul: no myslim, že Avaranger to tentokárt výjimečně vystihnul naprosto přesně... Potlesk
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 19. Únor 2008, 15:43:22 »

myslim si spis, ze jen odmitate pochopit prosta pravidla statistiky a vyberoveho efektu. nebo jen pripustit, ze vas nazor na zenske mysleni je preci jen podstatne timto ovlivnen. ale ono je to jedno, od toho je nas tu vic, aby si lide mohli vybrat z tech nazoru, ktere jim budou blizsi.

sorrow_soul ma ale pravdu v jedne veci, ty vami popisovane slecny sem jistojiste nechodi stejne jako tech zbylych 75% gaussova zvonu chlapu (statisticke vyjimky nepocitaje).


Citace
Už jen to, že si většina holek myslí, že vztah "tak nějak vyplyne" svědčí o tom, že jejich "někoho hledat" znamená "neodmítat".

tak tohle mi dokaz a pak to uznam, jelikoz jsem ochotna pripustit, ze se pratelim s devacty podobneho smysleni, ktere by podobnou blbost v mozku nenasly ani kdyby ji tam peclive hledaly, protoze si samy sebe vazi. ale jinak si myslim, ze je to opovazlive nepresne tvrzeni, ktere ani vyberova statistika nezachrani pred potonutim... a to si tez myslim, ze vztah by mel vyplynout ze situace, kdy clovek bude jednat aniz by nad danymi kroky premyslel - ci spise zena, abych to upresnila, jelikoz davam prednost impulsivite a instinktu pred rozumem.

v tom je mozna kamen urazu, nedokazes pochopit, ze zeny to tak skutecne delaji a proto neco takoveho reknou. pro ne to totiz plati, to ze ty premyslis dvacet minut nad tim zda ji polibit nebo ne... ja kdyz citila, ze to klaplo z obou stran a ze se k tomu chlapec nema, tak jsem ho polibila sama. no nelibilo se mi, ze jsem to musela udelat ja, ale to uz je otazka socialne zaziteho stereotypu, v tom okamziku jsem proste jednala a nepremyslela.

je to skutecne tak tezke prijmout nejaky fakt, ktery nechapes a vis, ze ho nepochopis? proste to brat tak, jak to je? ze jsme jini a proto nas to k sobe tahne?
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Stran: [1] 2 3 ... 5  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS