Jak jim věřit?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
26. Duben 2024, 19:39:53

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak jim věřit?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3] 4 5  Vše Tisk
Autor Téma: Jak jim věřit?  (Přečteno 55382 krát)
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 20. Únor 2008, 15:19:20 »

Typson: samozřejmě... ale jakákoliv debata na tomhle fóru je buď přísně obecná nebo naprosto konkrétní, nic mezi tím...

Buchy: přátelství pro holky je IMO to mít někoho, s kym pokecáš, bavíš se, proto má každá tuny kamarádek a kamarádů, ale přátelství je něco jinýho...

Stranger: přesně vystihnuto... popravdě řečeno, neexistuje jedinej rozumnej důvod, proč holkám věřit, ale přesto se pořád snažíme se s nima sblížit... S jazykem Mrkající
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 20. Únor 2008, 15:38:56 »

"neexistuje jedinej rozumnej důvod, proč holkám věřit"

to je docela zajímavý Úsměv
Zaznamenáno

Typson
**


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 170


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 20. Únor 2008, 15:40:11 »

Aldamir: No, tak obecné nebo konkrétní, tak je to u všeho, nejen tady. Nemůžeš dávat obecně platné zákony na to jaký jsou ženský, to je hovadina..s tím co tady píšeš zásadně nesouhlasím..
Zaznamenáno

"Každý dělá chyby. Proto se vyrábí tužky s gumou na konci." Carl Carlson
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 20. Únor 2008, 17:17:34 »

D9: ber to s nadsázkou... Andílek

Typson: no jasně, ale proč se potom divíš, že tu něco řešíme obecně?
A s čim jako nesouhlasíš?
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Typson
**


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 170


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 20. Únor 2008, 17:36:39 »

Nesohlasím s řečma jako že neexistuje rozumný důvod proč holkám věřit, kde bereš tu jistotu? Dál věc, že holky mají tuny kamarádek kamarádů na zábavu, a nedokážou si toho vážit..to tvrdí teda původně stranger, ale přesto..to je na hlavu padlý.

Nicméně,aby tady mohla vzniknout konstruktivní a smysluplná debata,tak je podle mě potřeba KONKRETIZOVAT a ne ZOBECŇOVAT. Generalizováním tu ničeho nedosáhneme.
Zaznamenáno

"Každý dělá chyby. Proto se vyrábí tužky s gumou na konci." Carl Carlson
p@lo
Host
« Odpověď #55 kdy: 20. Únor 2008, 17:50:11 »

ale to ze holky si nevedia udrzat kamaratstvo povedali ony samotne. to nie je vymysel ale urcite sa to neda zovseobecnovat Mrkající
Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 20. Únor 2008, 18:12:28 »

typson: nadsázka, nadsázka, nadsázka... chápeš? Úsměv Já už to dál rozvíjet nebudu...

ale to kamarádství, za tim si stojim... a když nechceš generalizovat, tak se dá říct, že výskyt tohoto chování a povrchnosti přátelskejch vztahů je častější u osob ženského pohlaví...

btw.: ty tu chceš něčeho dosáhnout? Šokovaný
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 20. Únor 2008, 20:01:43 »

tim si tomu teda pomohl Aldamire

muzes akorat rict ze to je castejsi jev u holek nez u kluku na mnozine tech, co znas, s tim ze jsi prece 90% (temer cistokrevnej) introvert mas asi znacny vzorek
Zaznamenáno
Typson
**


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 170


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 20. Únor 2008, 20:09:07 »

typson: nadsázka, nadsázka, nadsázka... chápeš? Úsměv Já už to dál rozvíjet nebudu...

ale to kamarádství, za tim si stojim... a když nechceš generalizovat, tak se dá říct, že výskyt tohoto chování a povrchnosti přátelskejch vztahů je častější u osob ženského pohlaví...

btw.: ty tu chceš něčeho dosáhnout? Šokovaný

Tak jako, dosud tzo nevypadalo že to myslíš jako nadsázku..popravdě nic tomu nesvědčilo.Úsměv Ale dobře, beru to.. Tak dosáhnout neni to správné slovo. Prostě se poučit z chyb ostatních, v lepším případě z pozitivních zkušeností, dostat třeba pár rad..ale tím že tu budem nesmyslně blábolit jaké holky jsou k tomu nepřispějem. Nehledě k tomu že je to něco jako by ony soudily jací jsou kluci podle šovinistů,který potkaly.. Jsme už řádně off topic..takže pšš už. Úsměv
Zaznamenáno

"Každý dělá chyby. Proto se vyrábí tužky s gumou na konci." Carl Carlson
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 20. Únor 2008, 20:19:25 »

Já dodám jen to, že rozhodně nejsem z lidí, kteří by něco tvrdili nepodloženě. Jasně, že většina z vás může a bude mít jinej názor. Ale věřte mi, že 3 roky denního studia v lokále, kde z 30-člennýho osazenstva tříd tvoří 24-28 holky, vám zákonitě musej dat krapet jinej pohled na věc. Mlčím

(Jestli to teda chcete konkrétně, mířil sem tim na slečny mezi 15 a 20 lety.)
« Poslední změna: 20. Únor 2008, 20:28:35 od Stranger » Zaznamenáno

J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 21. Únor 2008, 01:51:58 »

Vidím, že už je to převrstvené dalším vývojem debaty, ale pokusím o příspěvek na téma "Mají to těžší chlapy nebo baby?"

Seřazeno od nejlehčího "údělu" k nejtěžšímu; týka se vztahů k opačnému pohlaví;
samozřejmě jde o zobecnění, vím že může existovat x konkrétních případů, kdy to zrovana neplatí;

1)atraktivní žena - má ohromné pole výběru partnera; nemusí se vůbec snažit, když nechce, nabídek má pořád dost; pokud by snad zatoužila po někom, kdo ji neosloví sám, tak má velkou šanci na úspěch, když převezme iniciativu sama, chlap bude příjemně překvapen

samozřejmě i ona může mít neuspokojivý partnerský život - třeba protože je moc náročná, nebo má prostě smůlu; ale to samý se přece může stát i příslušníkům dalších skupin a tam to může mít eště horší konsekvence

2)atraktivní muž - narozdíl od žen se od něho čeká větší aktivita, takže většinou nemůže sedět s rukama v klíně, ale často pro jeho krásný oči(vlasy, svaly... whatever) holky odhodí společenský konvence a snaží se samy; při balení velká šance na úspěch a (což jest důležité) postatně větší ochota holek odpustit mu jeho nedostatky (on je sobec, ne moc chytrej, ale tak stáááááááášně hezkej, muck)

slyšel jsem takový řeči, jako že akraktivní vzhled je prý nevýhoda, protože holka takovýmu klukovi nevěří, že není děvkař. to nemůžu přímo vyvrátit, ale ve srovnání s problémama se špatným vzhledem je to detail

3)neatraktivní muž - není bez šancí, spoustu holek může upoutat pokud je milý, komunikativní, má smysl pro humor, nebo tak něco. pokud ne, tak to má blbý. každopádně aby měl šanci, musí se hodně snažit, být aktivní a počítat s tím, že bude odmítán jak na běžícím páse, než to vyjde

4)neatraktivní žena - ve srovnání typem 3 má navíc další nevýhody - chlapi jdou po vzhledu obecně eště víc než ženský - zhoršuje to její pozici i v ženským kolektivu, protože ženský se podle toho hiearchizují, zatímco chlapi podle jiných věcí

Poznámky na závěr:
Samozřejmě že vzhled není to jediný kritérium, i ten nejhezčí člověk si to může pokazit nevhodným chováním nebo charakterem vůbec. ale důležitý to rozhodně je
Hodnocení vzhledu je sice z velké části subjektivní věc, ale má i objektivní zákonitosti (ne každej chlap považuje Táňu Kuchařovou za nejhezčí ženu planety, ale asi každej by si to s ní rozdal radši, než třeba s moderátorkou Marcelou Augustovou, nebo nějakou podobně asexuální ženou, na druhou stranu by radši bral tu Augustovou, než nějakou 200kg a tak podobně.)
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 21. Únor 2008, 12:06:35 »

Teda pánové zdá se mi že teďka mohutně zobecňujete.. Vykřičník
Statistika Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 21. Únor 2008, 13:59:31 »

1)atraktivní žena - má ohromné pole výběru partnera; nemusí se vůbec snažit, když nechce, nabídek má pořád dost; pokud by snad zatoužila po někom, kdo ji neosloví sám, tak má velkou šanci na úspěch, když převezme iniciativu sama, chlap bude příjemně překvapen

samozřejmě i ona může mít neuspokojivý partnerský život - třeba protože je moc náročná, nebo má prostě smůlu; ale to samý se přece může stát i příslušníkům dalších skupin a tam to může mít eště horší konsekvence

Dovolím si nesouhlasit - skutečně atraktivní žena to nemá tak neskonale jednochuché jak jsi předestřel . Atraktivní ženu oslovují buď pouze skutečně velmi sebevědomí jedninci (což ovšem bývají dost často idioti) anebo totální trotlové , kteří fakt nemají co ztratit . Průměrně sebevědomý muž se zdravým rozumem kalkuluje a řekne si co já tady budu ztrácet čas a riskovat odmítnutí , když u nějaké méně atraktivní ženy moje šance na úspěch bude několikanásobně větší .
A kddyž atr. žena převezme iniciativu a vyjede po někom ona tak  riskuje , že bude za k...u a ztratí kouzlo té dobývané ...

A nemají to neskonale jednoduché ani v pracovní oblasti , jistě pokud přijmacím pracovníkem je muž má atr. žena větší šanci než upocená Mařka odvedle , ale pokud příjmací proces vede žena , pošle atr. slečnu o dům dál jen tak z principu .
Pokud se atr. žena vlastní pílí dopracuje v práci k dobré pozici , každý za tím chce vidět jen to , že dobře vypadá a určitě spí se šéfem.

Atr. ženu si kamarádky nezvou na kávičku domů ani na společnou dovolenou ani na společné grilování . Obecně v ženském kolektivu je velmi špatně příjmána .

Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 21. Únor 2008, 14:12:02 »

Hm, tak to uznávám, že na tom asi něco bude
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 21. Únor 2008, 14:48:14 »

na tom asi něco bude
Něco jo. Ale zase je asi rozdíl v tom, co kdo chápe pod pojmem "atraktivní žena" Úsměv Já tedy osobně shledávám atraktivní valnou většinu ženské populace.

S tím atraktivní / neatraktivní bych si možná moc nehrál. Co to postavit tak, že průměrný kluk zaujme (tak aby z toho něco bylo) bez vyvíjení aktivity mnohem, mnohem méně holek, než průměrná holka za stejných podmínek. Ale to není žádná výtka nebo tak, prostě konstatování.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 21. Únor 2008, 15:29:11 »

Navíc atraktivní ženy maj možná problém s tím, že jim moc lidé nevěří ... pěkný vzhled totiž poukazuje na namyšlenost a u holek na častou demenci ... Já nevím jak vy ale osobně mám pocit, že budu radši věřit vesnické normální holce než nějaké kundě z Prahy ... (to jsem trošku přibarvil...)
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 21. Únor 2008, 15:55:30 »

Atr. ženu si kamarádky nezvou na kávičku domů ani na společnou dovolenou ani na společné grilování . Obecně v ženském kolektivu je velmi špatně příjmána .

Myslím, že pokud ženská zná svou hodnotu, tak s tímhle problém nemá a neřeší, že by jí atraktivnější kamarádka mohla přebrat přítele nebo manžela....ono se stejně může stát, že chlap uteče za ženskou méně aktraktivní, jen proto, že má pro něj větší pochopení (viz třeba muj strýc, který od mé tety odešel za paní méně atraktivni a ještě o 10 let starší  Šťastný....prostě byla chápavější a víc si s ní rozuměl)....
Pořád tu řešíte vzhled, že je důležitej...a co třeba inteligence? Pro mě je větší kompliment, když mi někdo pochválí mou duševní stránku než fyzickou....

to J/R: to rozdělení na atraktivní a neatraktivní ženy/muže se mi nelíbí....myslím, že spousta lidí spadá do něčeho "mezi", tzn. že někteří jedinci ho/ji považují za aktraktivní, jiným se nelíbí....
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 21. Únor 2008, 16:27:00 »

dextera Mě se zdá, že v dnešním světě se takříkajíc na inteligenci těžko balí ... ale to už tu byl ořečeno... dnešní svět JE POVRCHNÍ ... až to někdy dokáže bolet... Podivený
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 21. Únor 2008, 16:29:08 »

Když chlap uvidí ženskou  , kterou nezná , bude hodnotit vzhled , protože inteligence prostě není vidět .

Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 21. Únor 2008, 16:32:54 »

Dextera a netesi te to protoze je to hodnota tebe samotne, ktere si na sobe sama vazis vic a proto te asi mene caste komplimenty o tve inteligenci oproti tomu jak caste sou komplimenty tykajici se vzhledu potesi vice? Vzhled je pekna mrcha a ma proti inteligenci vyhodu.. presto ze pusobi hlavne na jeden smysl, tak pusobi na ten, ktery ma u vetsiny lidi hlavni roli, a to aniz bysme se s nekym vubec zacli bavit. Rikat muzem co chcem, vypadat uz tak ale je tezsi. Vzhled neni tak podstatny dlouhodobe ale mnohdy je to tak zvane lazy conditioning staci aby vzhled neodpovidal podminkam a dal uz se s clovekem nemusi nikdo parat
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 21. Únor 2008, 18:13:44 »

barbarela.trust: A kddyž atr. žena převezme iniciativu a vyjede po někom ona tak  riskuje , že bude za k...u a ztratí kouzlo té dobývané ...

heh... tak tohle je opravdu... ehm... blbost... to, aby nás sama oslovila atraktivní žena, je náš sen...
Zaznamenáno

J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 21. Únor 2008, 18:38:25 »

Pořád tu řešíte vzhled, že je důležitej...a co třeba inteligence? Pro mě je větší kompliment, když mi někdo pochválí mou duševní stránku než fyzickou....
Netvrdím, že inteligence nehraje roli. Ale řek bych že existuje určitě mnohem víc lidí, co mají problém se sexuálním životem kvůli tomu, že nevypadaj nic moc, než těch kteří maj tentýž problém, protože by byli málo chytří  S jazykem
Pro mě je větší kompliment směřující na fyzickou stránku... protože přichází míň často

to J/R: to rozdělení na atraktivní a neatraktivní ženy/muže se mi nelíbí....myslím, že spousta lidí spadá do něčeho "mezi", tzn. že někteří jedinci ho/ji považují za aktraktivní, jiným se nelíbí....
Jistě ta skupina něco mezi bude dost široká, koneckonců nikdo se nelíbí úplně všem. Ale pořád máš rozdíl mezi někým, kdo svým vzhledem odpovídá vkusu hodně holek (a je tím pádem vysmátej) a někým, kdo se třeba sem tam nějaké líbí, ale má těch "obdivovatelek" natolik málo, že (pokud nebere cokoli) si mezi nima třeba ani žádnou vhodnou nenajde

dextera dnešní svět JE POVRCHNÍ ... až to někdy dokáže bolet... Podivený
Já ti nevim, já jsem v jiným než "dnešním" světě nežil - takže nemám srovnání, abych řek, že dřív byli lidi oduševnělejší a míň povrchní. Ty ano?
Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 21. Únor 2008, 20:46:43 »

Myslím, že se stačí podívat pár let zpátky ... no deítek let ... podle mě kolem roku 1950 a dřív to bylo úplně jinak ... A když to vemu do extrému ... ve středověku a ještě dřív, bylo spíš důležitý, že je člověk umytej ... než jesi je pěknej  Úsměv
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #73 kdy: 21. Únor 2008, 21:27:47 »

Já dodám jen to, že rozhodně nejsem z lidí, kteří by něco tvrdili nepodloženě. Jasně, že většina z vás může a bude mít jinej názor. Ale věřte mi, že 3 roky denního studia v lokále, kde z 30-člennýho osazenstva tříd tvoří 24-28 holky, vám zákonitě musej dat krapet jinej pohled na věc. Mlčím

(Jestli to teda chcete konkrétně, mířil sem tim na slečny mezi 15 a 20 lety.)

To může být velmi poučné  Mrkající
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Georg
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ostravský kraj
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #74 kdy: 21. Únor 2008, 21:41:36 »

D9
Sice pravda, že je sen určitě každého, aby za ním přišla atraktivní slečna a mít to téměř bez práce. Ale na druhou stranu uznej, že když přijde úplně neznáma holka po které se všichni otáčí a bude se kolem tebe motat a nabalovat tak i když si to třeba nebudeš myslet Ty tak o okolí by jsem si nebyl tak jistý, už jen třeba ze závisti a slečna má o pověst po starané. (Netvrdil bych to kdybych neznal osobně pár příkladů).

Vzhled/intelekt docela jasné pěkná holka vás určitě zaujme více nežli ta méně atraktivní, už jen proto že se budete více soustředit na hezčí (minimálně ze začátku). Z hlediska trochu dlouhodobjejšího dáte zase spíše přednost té méně pěkné, ale zato inteligentnější před hloupou krasavicí. Ale i tak ta inteligentní pokud vás nebude fyzicky přitahovat tak to taky nebude na 100% a spíše zůstane u přátelství. Proto jde trvalý dobrý vztah vytvořit až na co nejlepším kompromisu těchto dvou prvků.

Atraktivní/Neatraktivní jde to rozdělit, ale musíte to brát trochu více globálněji a to tak, že do atraktivních si zařadíte ty co se umí upravit, nesmrdí jak "dobytci", umí se chovat atd... a až pak se to může rozdělit, ale to už musí každý individuálně dle svého vkusu.
Zaznamenáno

Kdokoli pozná sám sebe, jen ten bude milovat moudře, ten jen každý svůj úkol vykoná podle svých sil. Ovidius
Stran: 1 2 [3] 4 5  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS