Jak jim věřit?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 01:32:12

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak jim věřit?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 3 [4] 5  Vše Tisk
Autor Téma: Jak jim věřit?  (Přečteno 55387 krát)
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #75 kdy: 21. Únor 2008, 21:46:00 »

Buchy: To si můžeš maximálně myslet, obecně je vývoj "mentality" člověka asi nejhůře poznatelnou věcí z celé historie...
Zaznamenáno
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #76 kdy: 21. Únor 2008, 22:56:46 »

barbarela.trust: A kddyž atr. žena převezme iniciativu a vyjede po někom ona tak  riskuje , že bude za k...u a ztratí kouzlo té dobývané ...

heh... tak tohle je opravdu... ehm... blbost... to, aby nás sama oslovila atraktivní žena, je náš sen...

no to si říkáš teď dokud je to sen...ale jakmile by se to stalo...určitě bys začal uvažovat proč se tak stalo...a tim už u tebe ta holka bude ztrácet ikdyž bys to tak třeba nechtěl
Zaznamenáno
Typson
**


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 170


Zobrazit profil
« Odpověď #77 kdy: 21. Únor 2008, 22:58:48 »

Já myslim že jak kdy jak kdo..Mně by se to asi ani moc nelíbilo..ledaže by to uměla zamaskovat tak aby to vypadalo že sem ji dostal já.
Zaznamenáno

"Každý dělá chyby. Proto se vyrábí tužky s gumou na konci." Carl Carlson
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #78 kdy: 21. Únor 2008, 23:09:11 »

jo tak jasný...neřikám že by každej řekl panebože odpal ty štětko...ale ikdyby si nakonec s ňou šel nebo tak a byl šťastnej jak blecha...tak v podvědomí už stejně nebude tak vysněná jak byla...jestli vůbec
Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #79 kdy: 22. Únor 2008, 02:36:08 »

Richard: sorry, ale tohle je IMO blbost... protože spousta lidí (a já na prvním místě) by dala nevímco za to, kdyby ta holka projevila zájem jako první a byla trochu iniciativní... minimálně by člověk viděl nějakej zájem a dopředu by viděl, že má aspoň nějakou šanci a zadruhý je to prostě děsnej boost na sebevědomí... tohleto moralizující pokrytectví je mi fakt z duše protivný....
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #80 kdy: 22. Únor 2008, 06:36:22 »

Tak pročítám a pročítám a je jasný, že vaše názory (i můj samozřejmě) záleží na vlastnostech ... Myslím si, že lidi s menším sebevědomím by moc rádi a vřele uvítaly nějakou pěknou holku jak jim dává najevo svůj zájem... naopak ti se zdravým a vyšším sebevědomím by si radši tu svou holku dobyli sami... Když se zkusím vžít do situace (která by mi určitě nevadila), že o mě jeví zájem nějaká pěkná atraktivní holka, tak to je prostě balzám na pochroumané sebevědomí, ale zase na druhou stranu jak píše Richard ... najednou to je divný ... najednou to není prostě ono když holka balí kluka ... Když se nad tím znova zamyslím, tak holky, které balí kluky, se mi zdaj divný, uchechtaný, pubertální... Podle mě by bylo nejlepší, aby holky dávali jasná znamení a signály ... to už klukovi musí stačit a musí do toho jít sám ... Musí si to sebevědomí dokázat naboostovat už jen z těch signálů... už jen z toho že po vás ta holka pěkně mrkne, usměje se ... tam se člověk musí sebrat ... shrábnout tísky sebevědomí z celý hlavy a jít do toho... Každopádně u nás nesebevedomých spíš hrozí otázka "Opravdu to bylo na mě?" ... "A co když to nic neznamená?" ... "A co když si dělá srandu?" .... "Mám ji vůbec věřit?" .... "Stejně řekne ne, tak co bych to zkoušel?" ...domněnky ...dohady ... jak si na ty otázky odpovím s jistotou? ...no že to zkusím  Úsměv ...táák .. .a teď sem se trošku vypsal a sám sobě jsem vtloukl konečně do hlavy jednu důležitou věc ... heh ... sebeterapie Šťastný
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
ten největší smolař
*
Karma: -2
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #81 kdy: 22. Únor 2008, 06:57:03 »

čau.nečetl jsem si celý toto téma, ale musím souhlasit s Aldamirem. Já jsem se sice nikdy nebál oslovit dívku, ale když jsem to proved nikdy z toho nebylo víc než jedna schůzka. A pak jsem potkal svoji nynější partnerku. A hrozně mi vyhovovalo že jevila zájem i ona - sama navrhovala další schůzky a podobně. V takové situaci přeci jenom má kluk více klidu - nemusí se vnitřně přesvědčovat jestli ji zaujal. A pokud jde o otázky a pochybnosti, které tady zminuje Buchy - tak ty opravdu mohou příjít na mysli - ale doporučuji na ně rychle zapomenout nebo můžete slečnu odradit a ztratit aniž by jsme si uvědomili proč. Ale holky poznají na co myslíme, i když možná podvědomě.
Zaznamenáno
hiDDen.ID



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #82 kdy: 22. Únor 2008, 09:38:57 »

kazdy sme jedinecny,  iniciativnost nemusi byt vobec zla vlastnost, len treba dobre odhadnut ciel Mrkající
Zaznamenáno

Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #83 kdy: 22. Únor 2008, 11:26:35 »

Aladamire...nevim co je pro tebe trocha iniciativy...ale věř mi že pokud by ti nádherná holka spadla do klína...tak už na ni nebudeš koukat jako na tu supervysněnou holku kde bys dal svůj život za to aby za tebou přišla...je to něco na způsob zakázanýho ovoce

jinak holky vysílaj signálů tuny...ale opakovaných šancí moc nedávaj...právě kuli tomu aby nevyapadaly že sou zoufalý a musí se klukovi nutit...takže jakmile kluk ukáže neschopnost tak prostě zdar ikdyby se té holce líbil a chtěla by ho

a ještě zajímavej poznatek...co sem zatim za dosavadní život měl možnost poznat tak nejvíc sebevědomě se tváří holky který maj pár kilo navíc a hezký taky moc nejsou [možná proto že tuší že pokud nic nebudou dělat tak sou bez potomků]...zatimco hezký holky s mozkem co se nenosí jak adeptky na Moulin Rouge stojej nohama na zemi
Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #84 kdy: 22. Únor 2008, 14:55:58 »

Richard: i když bych neměl, tak si to neodpustim: skloňuješ blbě, pokud mě oslovuješ, tak Aldamire, cpeš tam zbytečně jedno A navíc... ale to jen trochu OT... S jazykem

takhle: nejdřív bych se samo trochu zarazil, protože je to něco neočekávanýho, zvlášť pro mě... ale opravdu by mi to nevadilo a vůbec nic by pro mě neztratilo cenu, protože já narozdíl od drtivé většiny mužského pohlaví žádný lovecký pudy nemám a dobývání holek je pro mě utrpení bez naděje, nikoliv zábava s nejistým výsledkem... Smějící se To, co říkáš, tedy možná platí obecně, u mě ani omylem...

A co je pro mě trocha iniciativy? Třeba nějakej (i pro tak natvrdlýho chlala jako sem já) pochopitelnej náznak, to, že něco udělá sama a ne až poté, co to zkusim já, že nenechává program, místo atd. u schůzek jenom na mě, že prostě dá najevo nějakej zájem a nenechá se balit jako poštovní balík... Holek, který takový nejsou, je zatraceně málo, bohužel tyhle zasr*ný společenský konvence jen tak nezmizej...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Krocanek
Host
« Odpověď #85 kdy: 22. Únor 2008, 15:32:37 »


 a dobývání holek je pro mě utrpení bez naděje, nikoliv zábava s nejistým výsledkem... Smějící se

možná právě proto nejseš tak úspěšnej ... fakt se nauč brát balení jen jako zábavu ,možná ti to příjde divný ale pokud se to naučíš tak určitě budeš hned úspěšnější
Zaznamenáno
Typson
**


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 170


Zobrazit profil
« Odpověď #86 kdy: 22. Únor 2008, 15:48:25 »

JJ, nauč se to, to je asi základ. Třeba já sem byl právě před chvílí opět odmítnut(to je jak ze sitcomu,jenom chybí potlesk a hurónský smích), leč rekonvalescence z citové újmy,která by dřív trvala třeba měsíc, už pomalu odeznívá..Tedy otevírám oči pro další hezký holky a když bude šance..chech Mrkající
Zaznamenáno

"Každý dělá chyby. Proto se vyrábí tužky s gumou na konci." Carl Carlson
Georg
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ostravský kraj
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #87 kdy: 22. Únor 2008, 15:51:07 »

 Znepokojený Si nemůžu pomoct mi tady krapet připomínáte nedávnou volbu hlavy našeho státu... Tam měli taky asi 4 hodinovou přednášku jestli se bude volit tajně nebo veřejně a přitom nikdo nechtěl ustoupit ani uznat argumenty toho druhého. A navíc každý tu iniciativu holky pokud vidím taky berete krapet odlišně.
Z vlastní zkušenosti můžu říct že jedna slečna mě teď nedávno takto nabalovala a co já blbec udělal že? Měl jsem plné oči jiné s kerou to vypadalo dosti nadějně i když jsem jí potom nevytáhnu ani na jednu schůzku Překvapený (údajně je to slečna kterou nezajíéma momentálně nic jiného než učení Kroutící očima)Teď toho docela dosti lituji protože když holka odmítne čtyři kluky a chce si zatančit jen se mnou bez toho abych si o to řek nebo to naznačil tak Kroutící očima Ale neříkám, že u jiné by mi to tak připadlo to ne záleží dosti na slečně jak vypadá a jakým způsobem na to jde.
Zaznamenáno

Kdokoli pozná sám sebe, jen ten bude milovat moudře, ten jen každý svůj úkol vykoná podle svých sil. Ovidius
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #88 kdy: 22. Únor 2008, 15:51:37 »

a dobývání holek je pro mě utrpení bez naděje, nikoliv zábava s nejistým výsledkem...

Pro mě je to to samý... co bych za to dal, kdyby za mnou sama přišla "vysněná holka" jak vy říkáte...
Zaznamenáno

J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #89 kdy: 22. Únor 2008, 16:42:42 »

možná právě proto nejseš tak úspěšnej ... fakt se nauč brát balení jen jako zábavu ,možná ti to příjde divný ale pokud se to naučíš tak určitě budeš hned úspěšnější

Když se tak koukám na tvůj věk, tam mě napadá otázka: Máš to ozkoušený nebo jen opakuješ moudra, cos slyšel od někoho staršího? Teda nic ve zlým.

Podle mě to není tak lehký, většinou když ti něco nejde, tak ho to těžko může bavit. Kór u takový věci jako nabíjení ženských, kde se neúspěch člověka dotkne o dost víc, než když tě třeba někdo porazí ve stolním fotbálku.

Prostě klasickej bludnej kruh: nemáš sebevědomí, protože tě nechcou holky. Holky tě nechcou, protože nemáš sebevědomí.
Zaznamenáno
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #90 kdy: 22. Únor 2008, 16:43:35 »

jasný sorry Aldamire...někdy neumim psát a pak následně ani číst :D

no jak řikáš možná je to tim že nemáš nějakou tu věc v sobě...ale kdybych měl vyhrát mistrovství světa tim že všechny zápasy vyhraju kontumačně...samozřejmě měl bych zlatou medaili...byl bych mistr světa...určitě bych měl radost...ale rozhodně bych si toho úspěchu nedokázal moc vážit tak jak kdybych musel porazit ostatní...samozřejmě záleží na člověku atd atd...ale věčinou pokud do něčeho musíš něco dát...víc si toho pak vážíš než kdybys k tomu přišel jak slepej k houslim a neřikej mi že tobě je to uplně jedno

jinak bohužel člověk je od přírody tak blbej tvor...že dokáže neskutečnym způsobem rozvíjet svoji lenost a dělat zázraky pro její podporu...a tam patří i to že chceš aby holka přišla za tebou...takže být tebou změnim trochu směr

prostě pokud chcu pěknou holku...tak si ji najdu...pokud vážně chci tak je to jednoduší než facka


Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #91 kdy: 22. Únor 2008, 16:56:58 »


Prostě klasickej bludnej kruh: nemáš sebevědomí, protože tě nechcou holky. Holky tě nechcou, protože nemáš sebevědomí.

Ted jsi to trefil ... neví někdo kudy z toho kruhu ven ?  Úsměv
Balení jako zábava ...? Já nevím ale určitě nebudu sám, když řeknu, že zábava, ve které člověk pořád prohrává, není ani tak zábavná jako spíš mučící ... No řekněme si - "Proč se bavit u kulečníku a pořád ho hrát, když mi prostě nejde?"  Podivený(přirovnání...)
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Typson
**


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 170


Zobrazit profil
« Odpověď #92 kdy: 22. Únor 2008, 17:00:16 »

Myslim že je to myšleno tak,abys to prostě bral s nadhledem a ne jako smrtelnou záležitost kde chyba znamená game over. Tady máš nekonečno životů. Úsměv
Zaznamenáno

"Každý dělá chyby. Proto se vyrábí tužky s gumou na konci." Carl Carlson
Jim
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #93 kdy: 22. Únor 2008, 17:02:49 »

s tím, co říká Richard nezbývá než souhlasit....sám jsem si to ověřil u jiných věcí, že pokud jich dosáhnu snadno,
tak z toho nemám takový dobrý vnitřní pocit a neumím si toho zdaleka vážit...
myslím, že to samé platí i pro dobývání holky...

jinak aby se neřeklo, tak si taky nemohu moc vyskakovat, balení holek není má silná stránka...  Kroutící očima
Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #94 kdy: 22. Únor 2008, 18:31:07 »

Richard: v poho, jen sem si chtěl rejpnout... S jazykem

pokud mám zůstat v tý sportovní terminologii, se kterou si začal, tak tým, kterej dostává příděly, je neustále bitej, na posledním místě tabulky a zlepšuje se jen velmi pomalu, tak když se mu podaří něco vyhrát, tak je v naprostý euforii a těm lidem je v tu chvíli naprosto jedno, že to bylo usmolený vítězství vlastním gólem v poslední minutě, protože to opravdu není důležitý... a o tomhle sakra něco vim, protože v reálu za podobnej tým hraju...

jestli si myslíš, že sem línej jenom proto, že by mi nevadilo, kdyby vyvíjela aktivitu i ta holka, tak fakt nevim...

a ta poslední věta fakt no comment, to může říct jen člověk, kterej v tomhle nikdy neměl problém...

Buchy: souhlasim, ale: já sem třeba levej na jakýkoliv sporty a podobný věci, ale přesto hraju fotbal a baví mě to, i když sem naprostý kopyto, to samý beach, nohec apod., hraju kulec, šipky, fotbálek, i když sem v tom špatnej... to se nedá srovnávat, protože u těhle věcí mě uspokojuje buď úspěch týmu, když mě to nejde, nebo se aspoň pobavim tim, jak to jde ostatním... a když trefim v kulecu černou blbě, tak prostě vyndám koule z kapes a postavim si to znova (mluvim o kulečníku, pro puberťáky Smějící se), u holek to takhle jednoduchý neni...

Jim: noc v životě neni snadný, a proto neni důvod shazovat případnej úspěch jenom proto, že si to měl nějakým způsobem ulehčený...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #95 kdy: 22. Únor 2008, 20:00:51 »

Nemůžete čekat, že holky vás budu balit samy, ale tenhle celej server je v podstatě o tom, jak se naučit u těch holek ten zájem vyvolávat. A atraktivita u chlapů není o vzhledu, ale o schopnosti tento zájem vyvolávat.
Zaznamenáno
Krocanek
Host
« Odpověď #96 kdy: 22. Únor 2008, 20:18:16 »

Když se tak koukám na tvůj věk, tam mě napadá otázka: Máš to ozkoušený nebo jen opakuješ moudra, cos slyšel od někoho staršího?

no tak půl na půl,pár holek sem zkusil zbalit(ale nepovedlo se) a právě tohle mi u těch,který sem tolik neznal pomohlo hrozně rychle to vymazat z hlavy a pamatoval sem si jen chyby  co nesmim udělat,ale u holek který znám dýl a v horšim případě to sou spolužačky tak už je to jiný a po neúspěchu to brát jako zábavu moc nejde ...
Zaznamenáno
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #97 kdy: 22. Únor 2008, 20:19:07 »

no Aldamire já sem k tomu už řekl víc než bylo třeba...takže mysli si o tom co chceš ty...já ti to nutit nebudu

jinak řekl si že bys dal nevim co kdyby za tebou pěkný holky hodily...což je podle mě projev lenosti a pohodlnosti...ale jesi seš obecně línej nebo ne to víš jen ty sám

a jesi máš s holkama takový problémy a seš tak moc bitej...tak můžem založit novej topik třeba aldamirova dobrodružství...a tam se to bude moct pořádně řešit...jesi chceš

a závěrem...s Galileem nejde nesouhlasit
Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #98 kdy: 23. Únor 2008, 02:52:46 »

Richard: fajn, tak si o tom budem myslet každej svoje, to je nejlepší... Úsměv

ne pěkný holky, jedna by mi úplně stačila... Provokatér Já přece netvrdim, že by bylo ideální jen pasivně čekat, která za mnou přijde, ale že by bylo fajn, kdyby holky občas byly taky trochu iniciativní... ale právě i kvůli předsudkům zabedněnců jako seš ty a některý další tady, který by si kvůli tomuhle chování o takový holce mysleli bůhvíco, se holky bojej bejt iniciativní, aby nevypadaly, že jsou snadno k mání... Sákryš

jestli to chceš na konkrétním příkladu, tak už řekněme čtrnáct dní se scházim s jednou fajn holkou a na první pohled to vypadá celkem slibně, jenže: 1) ona je bohužel spíš ten typ, na kterej se musí pomalu a opatrně, čili nějakou přímou otázkou nebo něčím takovým bych to moh jedině zazdít; 2) od chvíle, co sme se poznali, veškerá iniciativa leží jen na mě - tedy kdy někam půjdeme, kam, co tam budem dělat, o čem se budem bavit atd. atp., sama nic neudělá, neřekne, nic nenaznačuje, signály nevysílá, já sem samo zmatenej jak lesní včela, nevim, co si můžu dovolit, co ne, nad všim musim přemejšlt, jestli to neni moc rychlý, jestli sem něco neprováhal atd. atd. atd.... A přitom by stačilo jedno gesto, náznak, kontakt, abych se měl čeho chytnout... jenže to by zřejmě porušila tu odvěkou nutnost bejt dobývána jak středověká pevnost za cenu co největších ztrát na straně dobyvatele (v tomhle případě na mejch nervech)...

dobrej nápad, ale já už tu pár topiců, kde se řešej moje problémy mám, a nechci otevírat další... každopádně mám ve spoustě věcí velmi specifický názory na svět, na život a na ženský, takže mě ber spíš trochu s rezervou... Zvlášť když velmi pochybuju, že máš takový zkušenosti jako já, takže bys to asi stejnak nepobral...
« Poslední změna: 23. Únor 2008, 03:05:25 od Aldamir » Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #99 kdy: 23. Únor 2008, 11:59:07 »

Aldamir
Nemyslím, že by holky chtěly být iniciativní, ale kvuli nějakým předsudkům lidí se bojí, spíše to vychází z jejich naturelu.

K tvému příkladu:
1) podle toho co jsi zatím o sobě napsal, jsi nejsem jistý, jestli dokážeš odhadout, jak rychle se na tu holku musí. Hlavní problém kluků, kterým to s holkama nejde, je ten, že jsou moc pomalý. Mě se začalo s holkama více dařit, když jsem jednoduše zrychlil.

2)vždyť se znáte teprve čtrnáct dní, holky často začnou být iniciativní až po nějaké době. Signály určitě dává, akorát se je musíš naučit číst.

Přečti si tuhle diskusi: http://forum.qark.net/jak-na-zensky/ztratila-zajem/;msg6955#msg6955. Tam jsem se já docela hodně dozvěděl. Jednoduše řečeno, když se vidíte po několikátý, tak tím, že SE CHCE SEJÍT dává ten signál, aby jsi postoupil dále. Takže až se uvidíte přště, nečekej už na další signály a něco udělej.

A ještě jedna věc k té rychlosti. Tu můžeme sledovat ve dvou rovinách. Jednak ve fyzickém sblížení a pak ve formování vztahu (kdy se stane vážný). Když je kluk nesmělej, tak je často pomalej v té první rovině (dlouho se odhodlává už jen k prvnímu polibku), ale moc rychlej v té druhé (ještě se ani nepolíbili a on už mluví o vážném vztahu nebo si jí nárokuje pro sebe). Holky to chtěj většinou naopak. Očekávají, že to fyzické sblížení bude relativně rychlé, ale ten vtah jako takový se musí vyvíjet postupně.
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4] 5  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS