Jak pokračovat.

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 19:17:13

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak pokračovat.
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3 4  Vše Tisk
Autor Téma: Jak pokračovat.  (Přečteno 36536 krát)
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 24. Listopad 2010, 22:23:58 »

Smějící se Tohle je úplně mimo, Joudo. Nestojíš jí ani za placenou SMS a ještě k tomu napíše takovouhle pytlovinu. Je to ale samozřejmě tvoje věc, píšu jen, co si myslím. I kdyby to bylo IZ, tak já rozhodně nechci holku, která mi píše takovýhle nesmysly, přecjenom chci trochu rozumnou holku.
Sedíš u PC, napíše ti holka. Můžeš buď bušit 5 minut smsku palcem do mobilu a platit 3 Kč, nebo jí poslat za 30 sekund zadarmo z netu. Co uděláš?

SMSka je to na nic, ale to jestli je z netu nebo ne, to rozhodně nic nevypovídá.
Zaznamenáno

Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 25. Listopad 2010, 05:30:28 »

Mě spíš osobně vaděj smsky z netu a ještě bez podpisu a vůbec vrchol všeho když je dotyčnej ukřivděnej protože jste mu neodepsali Šťastný a že nebylo kam mu nevysvětlíte Úsměv
Když píšete smsky z netu tak u T-mobile se zaregistrujte a po přihlášení se smsky odesílají pod vaším číslem > Připadá mi že to snad nikdo neví Šťastný
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 25. Listopad 2010, 08:10:16 »

Citace
To Paul: Ne každej má kredit na posílání sms Mrkající

To je docela smůla, když někdo nemá 3 Kč na SMS, něco se naučte a najděte si brigádu nebo si řekněte rodičům. Tyhle SMS "z internetu" toleruju maximálně od kámošů, se kterými se domlouvám na street nebo na něco podobného.

Citace
Sedíš u PC, napíše ti holka. Můžeš buď bušit 5 minut smsku palcem do mobilu a platit 3 Kč, nebo jí poslat za 30 sekund zadarmo z netu. Co uděláš?

SMSka je to na nic, ale to jestli je z netu nebo ne, to rozhodně nic nevypovídá.

Napíšu SMS z mobilu. Jednak mám na mobilu klávesnici jako na PC, potom se to odešle z mého čísla a tím to nevypadá tak hloupě a stejně tak mě nebaví vyplňovat captchu na t-zones. Navíc já při posílání SMS nehledím na to, zdali jí odešlu za 3 minuty, nebo za 4 minuty, je mi to naprosto jedno.

Jinak když už posíláte tyhle SMS "z internetu", tak se alespoň podepište.

2 Matth3w: No vidiš, tohle vypadá slibně. Škoda, že většina je líná si tohle zjistit a tak si dále vesele posílají anonymní SMS.
Zaznamenáno
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 25. Listopad 2010, 12:46:32 »

Aha. Ja pisu z Vodafone parku, zadarmo, pod mojim cislem a bez captcha, krome toho tam mam synchronizovany kontakty s telefonem a ukladaj se prijaty i odeslany zpravy. Ale nechci z toho delat valku operatoru Úsměv
Zaznamenáno

Josh
**


štěstí přeje připraveným!

Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 205


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 25. Listopad 2010, 14:49:56 »

to Paul27: podle mě to moc řešíš  Mrkající někdy se ti to prostě hodí víc poslat z netu, nebo zrovna nemáš kredit.
Jiná věc je třeba kdyby napsala už 5. smsku a pořád z netu. To už by možná o něčem vypovídalo. Můj názor, já bych to tak nehrotil  Úsměv
Zaznamenáno

"Po třiceti letech se naučil číst lidské myšlenky. Tři dny na to umřel nudou."

"But I want something good to die for,
To make it beautiful to live."
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 26. Listopad 2010, 13:59:20 »

Dnes mi napsala z ničeho nic sms "hhjjj".
Prý to nepsala ona, což mě nepotěšilo...
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 26. Listopad 2010, 17:58:53 »

No, popravdě to bylo trochu naivní si myslet, že to poslal zrovna člověk, kterýho sis typnul Šťastný ... to nikdo jinej na světě kromě ní nemá tvoje číslo? smutné...

Btw já taky nikdy nepíšu smsky z netu... každej člověk, kterýmu chci něco napsat, mi už automaticky stojí za tu SMSku...

Ze zkušenosti můžu říct, že když vám holky píšou z netu, neni to dobré znamení
Zaznamenáno

Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 26. Listopad 2010, 19:12:16 »

Super.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 26. Listopad 2010, 19:27:49 »

No, popravdě to bylo trochu naivní si myslet, že to poslal zrovna člověk, kterýho sis typnul Šťastný ... to nikdo jinej na světě kromě ní nemá tvoje číslo? smutné...

Btw já taky nikdy nepíšu smsky z netu... každej člověk, kterýmu chci něco napsat, mi už automaticky stojí za tu SMSku...

Ze zkušenosti můžu říct, že když vám holky píšou z netu, neni to dobré znamení
Já prostě nechápu, co je na tom divnýho, vážně. Je to rychlejší, levnější. Nevídím v tom problém.
Zaznamenáno

Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 26. Listopad 2010, 19:38:31 »

Taky nechápu, co je na tom divnýho..  Úsměv

Každopádně jsem naivní byl. Mě v tu chvíli prostě napadlo, že je to ona.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 26. Listopad 2010, 19:47:17 »

Jouda: chápu

Steamfox: je to neosobní
Zaznamenáno

Mentor
*


Kandinsky

Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 27. Listopad 2010, 11:05:45 »

Já spíš ted tak nějak docházím k názoru že se celá debata o Joudově jednolitídě se proměnila na debatu o Internetovejch SMSkách Šťastný
Převážně druhá stránka mi přišla jako diskuze u nějakýho operatora Šťastný.

Joudo : Jestli to pořád nevychází tak jsi u ní "jistota" dal jsi jí moc najevo že o ní stojíš a ona si tě ted asi nechá jako bokovku.
S tou sms to chápu, pokud jsi do ní "zalaskovanej" tak at ti přijde cokoliv bez čísla hned tě napadne že je to ten kdo chceš aby to byl.
Jediné co mě ted napadá je použít podobnou metodu jako použil Mystery u Scota Baia a té prsatky v The Game.
Seznam se s tím klukem, stan se s ním dobrym kamarádem, zjisti toho o něm všechno co jde.S kamarádkou se pak bav o tom co na něm nemá ráda,a
sám pak zduraznuj že ty jeho negativní vlastnosti ty nemáš ( nejlépe až budete ve 3 venku ).Super by bylo po tu dobu co s budeš začínat kamarádit s tim klukem 100% ignorovat ten cíl.
Příjde si pak : sakra vždyt ja ho měla na háku ? Tak co se stalo ?.
Ty jsi ten alfa, a at je to jednolitida nebo ne musíš se tak chovat Úsměv Co jsem slyšel od Daidala ve škole tak si dobrej, takže keep movin forward ! Úsměv
Good Luck
Zaznamenáno

Game Nick -> Kandinsky
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 29. Listopad 2010, 18:35:26 »

Jouda: chápu

Steamfox: je to neosobní
V případě vodafoneparku to nepoznáš Úsměv Přijde to z tvého čísla S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 29. Listopad 2010, 18:47:31 »


 Kroutící očima Šťastný

Joudo, nějakej update? Jak to vypadá? Úsměv
Zaznamenáno

Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 29. Listopad 2010, 18:51:45 »

Zatím žádné novinky. Všechno při starém. V pátek tu snad něco napíšu, pokud bude co. Mrkající
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 30. Listopad 2010, 19:45:09 »

Jsi na dobré cestě:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 02. Prosinec 2010, 17:21:02 »

Pre mňa je pôsobivé, že gameuješ spolužiačku.
Aj keď osobne už nemám problém s pozvaním na day2, phonegame a prakticky hocičím, ak je to dievča zo školy, zatiaľ je dosť big deal aj NC. Proste nejaký sociálny blok. Kroutící očima

Teraz však cítim nejaké zaujímavé reakcie od jednej baby, avšak pravdepodobne ju zatiaľ nebudem skúšať ťahať von, nakoľko je tam trocha zamotané. Avšak Tento týždeň som sa s ňou výborne zabával na prednáške, keď si sadla vedľa mňa, následne ma pozvala na čokoládu z automatu + naviazal som ďalší hlboký rapport.
Dnes ďalšie IZ, keď sme sa náhodne stretli v meste, hoci ona išla do školy a ja z nej, otočila sa, a išla cez celé centrum so mňou opačným smerom aby sa potom čo som sa odpojil, zasa vracala s tým, že jej to aj tak začína neskôr.  Ešte myslím, že jej niekto volal, avšak zrušila to a kecala so mnou... (beriem ako ďalšie IZ)

Pointa je v tom, že plánujem eskalovať k nejakému KC pri tých spoločných cestách zo školy. Aj ty si napríklad vytvoril obrovský rapport už v tom BUSe z Viedne, preto je podľa mňa celkom reálne na ňu pritlačiť nejako priamo... Tým že ju ťaháš na date jej len umožňuješ o tom rozmýšľať, idealizovať si excusy a zvyšuješ možnosť ti to odmietne... Aj tak podľa mňa väčšina vzťahov zo školského SC vzniká nejakým slovným direktom, prípadne vykusnutím sa na nejakom školskom evente/party - pozývanie na day2 nie je až tak bežné. Na day2 by si mal zvyšovať rapport a eskalovať, avšak ak sa na to reálne pozrieš tak už si to urobil tým časom, čo si s ňou bol v BUSe (hold som to začal písať ako excuse preto že zatiaľ nemám gule ju vytiahnuť na date, ale aj tak mi to príde ako zaujímavá myšlienka - čo si o tom myslíte ostatní?)
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 03. Prosinec 2010, 15:19:05 »

V úterý zamnou přišla a sama od sebe s kapkou stresu řekla (Nevěděla, jak to říct), že bychom mohli o víkendu ven.

Byl to super pocit. Jenže mě může brát jako kamráda. Nevím, jak to všechno proběhne.
Nevidím, žádný IZ. Zase je pravda, že jsme spolu moc nemluvili, ale stejně mam pocit, že něco nehraje.
Dnes jsem potkal jí a jejího kluka. Vypadala šťasně. Trochu mě to zaskočila, ale s tímhle musím počítat.

Nevidím žádné odlišné chování ke mě a k přátelům ze třídy. Zkrátka si myslím, že jsem kamarád. Uvidíme.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 03. Prosinec 2010, 15:49:50 »

Proč by byla ve stresu, kdybys byl jenom kamarád? Pokud skutečně byla trochu ve stresu z tebe, tak v tom bude víc. Ke kamarádům se se stresem nepřistupuje.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 03. Prosinec 2010, 16:38:27 »

Mohla být ve stresu z čehokoliv jinýho... nebo se to Joudovi mohlo jen zdát...
Zaznamenáno

Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 05. Prosinec 2010, 21:26:57 »

Dnešek.

Byli jsme venku. Bylo to opravdu super. Legrace, hromada IZ, kotvy, kinoška (I z její strany), negy.
Pořád bylo o čem kecat.
Asi tříkrát nahodila svého kluka a pozitivně o něm mluvila. Na to jsem vždy kývnul a obrátil rozhovor jiným směrem. V této fázi jsem si říkal, že ta pusa na konci nevyjde.
Ale jinak všechno bylo dokonalí. Občas se smála tak, že uronila i slzu nebo se zastyděla k tomu zasmála uronila slzu a ještě zčervenala.
Rozesmívala hodně i mě. Prostě všechno.

Konec mě opravdu mrzel. Zrovna tam stálo její metro a ona pospíchala, že pozdravila a utekla do vagonu. Lol..
Všechno šlo dle plánu až na tu pusu.

Nevim, jak pokračovat. Buď je to game over nebo třeba Joeiho něco skvělýho napadne. Mě nic nenapadá. Vy můžete pomoc, ale neznáte celou situaci.
Jinak si myslím, že už je pozdě. Do kluka je zamilovaná. Nevím jak jim to dlouho vydrží, když to mají takhle narychlo ten vztah, ale ještě neházim flintu do žita. Jsem ochotný v tom pokračovat. Stojí mi to za to.
Holka mi vyhovuje po všech stránkách. Vím, že je holek hodně. Ale ta, která mi vyhovuje se hledá těžko. Jestli to nevyjde, nezbude mi nic jiného než mi zase nějaká jiná padne do noty.

Nyní můžete komentovat. Jsem z toho lehce na prášky, však ne moc. Musím to brát i z té lepší stránky.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 05. Prosinec 2010, 21:40:34 »

Poučení dne: Pokud něco chceš, běž si za tím, za chvíli už může být pozdě.

Jsem si na 90% jistej že ti to s ní výjde, nevidím důvod proč by ne. Jen se musíš snažit a neházet flintu do žita Úsměv. Použíj The Secret a máš jí v kapse Mrkající
Pokud ti ta holka opravdu za to stojí, snaž se 2x víc - ale zas nebuď needy.
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 05. Prosinec 2010, 21:45:52 »

Použíj The Secret a máš jí v kapse Mrkající
 Smějící se. Moc hezká představa. Je pravda, že jsem od toho zájezdu 2x shlédnul tento dokument a beru to jako bonus. Snažím se to tajemství využívat, ale musím také i konat, což dělám. Neházím flintu do žita.

Strašně dík za podporu.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 05. Prosinec 2010, 21:49:07 »

Já možná díky Secretu budu mít taky svoji "vysněnou" lásku. Proto musíš i ty  Znepokojený
A žádný výmluvy Šťastný. Buď jsem zjistil, že je dobrý secret používat když usínáš, a nebo to byla jen náhoda  Super!
Je jasný že když s tím klukem chodí jen chvíli, tak to vypadá jako zamilovanost. Ona za pár týdnů začne vidět to špatné na něm, a až se tak stane = přijdeš na řadu ty. A začneš dělat opak toho co on. Jak píše qark.. že jí nikam nebere..? Ty jí musíš vzít do kina. Ale to už víš Mrkající
Teď sis podle mne vybudoval solidní kolonku friend, ale neřekl bych že v téhle fázi je to špatně ba naopak Úsměv.
« Poslední změna: 05. Prosinec 2010, 21:53:36 od Daidalos » Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 12. Prosinec 2010, 22:32:08 »

V pátek jí chci napsat sms, že bychom mohli do kina.
Joei mi radí, ať jí zavolám. Volám. Nezvedá. Říkám si "Oukej, zavolám jí, až půjdu z posilovny. Budu víc uvolněný."
Po hodině a půl vycházím z fitka. Volám:

Ona: Ahoj Joudo
Já: Čau "...", hele,co děláš zítra v sobotu?"
Ona: "Jdu na oslavu, co potřebuješ ?
Já: Ok, v pohodě. Nechceš v neděli do kina? Je to zlevněné na 5Okč, tak bychom mohli jít.
Ona: A kdo ještě jde?
Já: h.h.. nikdo. :- )
Ona: Nikdoo? :- O) (Překvapeně)
Já: Jo.
Ona: Já ještě nevím. Ozvu se ti, mam toho hodně poslední dobou.
Já: Dóbře, tak se ozvy. Měj se čůs.
Ona: Ahoj, měj se hezky a děkuju. :- )

V neděli sms od ní. "Ahuj, omlouvam se, ale dneska se mi to nehodi, tak treba nekdy jindy, pa a supr neděli.: )"
Odepisuji "V pohode : )"

Nevím co z toho je výmluva, pravda atd., ale kino v plánu je - "Tak treba nekdy jindy" - viz. sms. Beru to.  Úsměv

Takhle to vypadá, že nemá zájem, ale při tom vidím ,když je v mé přítomnosti, že se dvoří. Četl jsem si znova kapitolu v řeči těla, když se ženy dvoří - Bylo tam asi 80% věcí, co mi ta holka vysílá. Skoro všechno. Vybavil jsem si nová Iz, která jsem zapoměl, což znamená, že dostávám od ní o dvojnásobek IZ víc než jsem věděl. Začal jsem v tom vidět opět velkou naději, protože jsem to chtěl ve čtvrtek zabalit.

Po kině mam ještě v plánu jít na procházku. A v průběhu procházky jí zastavit a políbit ji - Rada Joeiho.

Stále, ale nevim, na co ta holka čeká, co jí žere, co zkouší. Pořád mě ve škole krásně provokuje. Proč mi nedá pokoj, když ví, že k ní něco cítim ? Nemůžu jí být lhostejný, ale na co se čeká?
Joei psal, že jí to baví, jak mě to vyvádí z rovnováhy a proto jí mam políbit po kině v průběhu procházky. To je poslední plán.
Já jí také vyvádím z rovnováhy, ale jeden den jsem to já a druhý den ona. Na střídačku - Taková provokace.

P.S. - Joeiho podpora je velmi silná, díky moc.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Stran: 1 [2] 3 4  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS