Jak pokračovat.

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 06:38:17

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak pokračovat.
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3] 4  Vše Tisk
Autor Téma: Jak pokračovat.  (Přečteno 36407 krát)
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 12. Prosinec 2010, 22:50:51 »

Ahoj Joudo,

Je vidět, že o tu holku máš opravdu zájem, pořád se snažíš dál a dál. To je super, nevzdávej se když jí chceš a máš pocit, že to vyjde.

Přijde mi skutečně divné se ptát zárornou otázkou, když do toho kina chceš. Je to takový můj pocit a je fakt, že poslední dobou jsem na to dost zaměřený a říkám to dost lidem (zejména sobě Šťastný). Každopádně na mě osobně fakt dělá lepší dojem "Chceš..."

Celou tu komunikaci a následnou SMS si, alespoň podle toho, jak to zde píšeš, vysvětluju tak, že s tebou sama nikam jít nechce. Možná také čeká na nějaký další tvůj krok, každopádně je důležité, že za současné situace s tebou nikam jít nechce.

Dál řešíš řeč těla. Jsi to ty, kdo psal ten dokument IZ mají jinou tvář nebo jak se to jmenuje? Přijde mi, že nad tím tak přemýšlíš u všech jen ne u sebe. Jestli jsi ve škole třeba vtipný, tak ti může dávat IZ jen kvůli tomu.

Měj se a ať ti to vyjde. Úsměv
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 12. Prosinec 2010, 23:11:25 »

Je vidět, že o tu holku máš opravdu zájem, pořád se snažíš dál a dál. To je super, nevzdávej se když jí chceš a máš pocit, že to vyjde.
Díky.

Přijde mi skutečně divné se ptát zárornou otázkou, když do toho kina chceš. Je to takový můj pocit a je fakt, že poslední dobou jsem na to dost zaměřený a říkám to dost lidem (zejména sobě Šťastný). Každopádně na mě osobně fakt dělá lepší dojem "Chceš..."
Tohle mi kdysi psal Šmoula, ale pořád si to nemůžu odvyknout.

Celou tu komunikaci a následnou SMS si, alespoň podle toho, jak to zde píšeš, vysvětluju tak, že s tebou sama nikam jít nechce. Možná také čeká na nějaký další tvůj krok, každopádně je důležité, že za současné situace s tebou nikam jít nechce.
Buď opravdu nemá čas (Rodiný důvod, cokoliv), čeká až udělám další krok nebo nyní nechce. Jedno z toho, ale napsala, že se půjdeme, tak uvidíme.

Dál řešíš řeč těla. Jsi to ty, kdo psal ten dokument IZ mají jinou tvář nebo jak se to jmenuje? Přijde mi, že nad tím tak přemýšlíš u všech jen ne u sebe. Jestli jsi ve škole třeba vtipný, tak ti může dávat IZ jen kvůli tomu.
To jsem psal já, ano. Také už mi to kolikrát blikla v hlavě tahle teorie. Jenže já jsem v takové situaci, že své teorii nechci uvěřit. Pokud to s tou holkou nevyjde, teorie bude definitivně potvrzena.

Dík za příspěvěk a podporu.  Mrkající
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 13. Prosinec 2010, 17:26:50 »

Jouda: pamatuj si, že "nemám čas" je vždycky výmluva... VŽDYCKY... holka si čas udělá, když chce s někym někam jít...

Tady jsou dvě možnosti... buď prostě nemá zájem, cítí, že chceš něco víc a to ona nechce... a NEBO je z té představy rande s tebou prostě nervózní a její první reakce je "raději ne"... aby se neznemožnila, atd... holky často odmítají z naprosto imbecilních důvodů, i když jít chtějí...

Podle mýho osobního názoru bys měl teď na chvilku polevit s tim tlakem na ní... takovej lehkej holomráz bych aplikoval... ale to bych udělal já... dělej, co ti přijde nejlepší...


EDIT: řeknu to ještě jinak - ona teď odmítla tvoje vysoce cenné pozvání, tak jí za to potrestej... nesmí mít tvojí pozornost, když si jí nezaslouží...
Zaznamenáno

Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 13. Prosinec 2010, 18:08:49 »

Jouda: pamatuj si, že "nemám čas" je vždycky výmluva... VŽDYCKY... holka si čas udělá, když chce s někym někam jít...


Nesouhlas. Nemusí mít čas zrovna ten den. Pokuď říká "nemám čas" vždycky, pak ano, je to výmluva. To co si napsal, že je to VŽDYCKY výmluva je podle mě blbost. Ty máš pořád čas?
Já osobně chodím do školy (někdy se vracím ze školy až v pět) a pak další aktivity.
Znám i jednu holku, která má každej den v týdnu něco po škole (tancování, kreslení..) a opravdu čas nemá.  Super!
« Poslední změna: 13. Prosinec 2010, 18:18:08 od Daidalos » Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 13. Prosinec 2010, 19:01:52 »

Ale když s někym CHCI někam jít, tak si udělam čas... a ano, je to vždycky výmluva.... nebyla by to výmluva, kdyby řekla "nemam čas, tak co třeba v pondělí?"... ale "nemam čas.. možná jindy" výmluva prostě je, s tim se smiř
Zaznamenáno

Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 13. Prosinec 2010, 19:11:58 »

Vždycky ne. To je prostě blbost.
Někdy prostě nemůžeš. Ano na Roberta Pattinsona by si čas udělala, ale bohužel já ani ty jím nejsem. Pokuď řekne třeba jindy je to jasná výmluva, ale pokuď navrhne jiný termín. Vlastně si dost protiřečíš. Sám si to napsal..
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 13. Prosinec 2010, 20:19:53 »

Výjimečně souhlas s D9. Kdyby chtěla jít, řekne aspoň "v neděli nemůžu, nezajdem třeba v úterý?". Ale když to napíše takhle, vypadá to vážně jako nezájem. Ale kdoví, každá holka není stejná. Uvidíš Mrkající
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 14. Prosinec 2010, 00:22:51 »

Sry, ale taky souhlasím. Kdyby chtěla, tak udělá všechno proto,a by mohla. Ale "promiň, někdy jindy" je jasnej vyfuck Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mentor
*


Kandinsky

Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 14. Prosinec 2010, 00:33:21 »

Když jsme u těch důrazů tak taky souhlassím, je to trošku trapný ale dá se to ověřit tím že napíše.A co takhle v pondělí když nemužeš v něděli ?
Taky podle mě nechce, ale pořád je tu možnost že se jí líbíše ale má jinej problém.
Taky je nesmíte brát moc za slovo a hodnotit je všechny, obzvlášt to platí když si s nima jen píšete.Protože je to jen 5% sdělení ,žádné emoce, ton hlasu, gestikulace, postoj ani pohledy.
Je to jako vylézt slepej na mount everest, jednomu se to podařilo.Ostatní kvůli tomu umřeli Úsměv
Zaznamenáno

Game Nick -> Kandinsky
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 14. Prosinec 2010, 16:42:21 »

Pamatujete, jak jsem měl malé eso v rukávě ?
Byl to holomráz a při tom jsem ukazoval celou svojí socialní dynamiku. Dělal jsem to do té doby než mě sama od sebe pozvala ven.
Pořád (I dneska) jí nachytávám při hodinách, jak na mě nehybně dívá a při tom si hraje jenom s naušnicí. Na to jsem vždycky reagoval (nebo ona reagovala)nějakým xichtem.


ALE
Máte pravdu !!! V neděli byla se svým chalanem, jak jsem zjistil. Potom ještě dnes řešila, co mu koupit k Vánocům. Už mě to nebaví. JÁ už se snažit nebudu.
GAME OVER
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Deuren

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 19. Leden 2011, 02:49:45 »

Nerad to otvírám protože nevím co Joudovi říct, ty opakovaný fráze jako "najdeš lepší" atd nepomůžou. Jestli to bere opravdu tak jak to vypadá tak je to fajn (i když na druhou stranu hodně kamenný - ale asi nejlepší řešení).

Použíj The Secret a máš jí v kapse Mrkající
Co je The Secret?
Zaznamenáno
Lucaso
*


Karma: 16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 19. Leden 2011, 10:32:20 »

Film, kniha = http://www.thesecret.tv/
Zaznamenáno

Život je pro mě jen jedno velké divadlo, jedna velká hra. Rozhodl jsem se, že ho zahraju jako by šlo o život.
Přečtěte si scénář, který mi život píše...
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 19. Leden 2011, 14:41:19 »

Jestli to bere opravdu tak jak to vypadá tak je to fajn (i když na druhou stranu hodně kamenný - ale asi nejlepší řešení).
Co máš na mysli Deurene?  
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 22. Červen 2011, 14:50:18 »

 Chci se Vám svěřit s novým objevem, ale zároveň i koncem.

Holka z druháku. Je velmi podobná Kiki (Předešlý případ). Přehnaně řečeno, je to klon - Jemná a snědá pleť, sympatická, malá, sebevědomá, pozitivní. Nejvíce mě však uzemnilo, že poznala svého kluka ve veřejném dopravním prostředku, taktéž jako u Kiki. Jsem prokletý? Opět si promítám slova: Jak je možné, že má ten kluk LTR během jednoho okamžiku a já lítám na streetu rok a půl a zase zbytečně?  
Je to šílené, přitahují mě snad jen holky stejného druhu. Aspoň vím, že holek je více takových, to mě těší na tom nejvíce:- )

A sice, provedl jsem jednu zásadní chybu. Vymklo se mi to nechtěně z rukou.
Znáte situace, když vám holka naznačí zájem a Vám bez mrknutí oka přijde méně atraktivní a pak nakonec přemýšlíte, jak jí nejlépe říct, že to nepůjde? Taková byla moje chyba, akorát byly prohozené role. Zkrátka ustoupila. Zmocnil se mě velmi známí intuitivní pocit „Je to zabitý, šance rapidně klesla". Z předešlých zkušeností vím, že při takovém pocitu musím okamžitě udělat krok zpět a jít o dům dál, protože kdybych udělal krok vpřed (Plán B), překročil bych hranice, za nimiž čeká bludiště, deprese a jiné mrdky. Už teď jsem pociťoval při myšlence na ní, jak jsem ztuhl a koukal do blba třeba minutu (Zapřemýšlený, co, jak a proč?). K tomu pocit ztěžklého žaludku, jako houpačka, která houpe sem a tam. Ale udržel jsem naštěstí emoce na uzdě a já ten krok vpřed neudělám. Intuitivně vím, že to nevyjde.

- Holka ve vlastním zájmu přestupuje na jinou školu. Od letních prázdnin ji už v životě neuvidím. Z jedné stránky je to dobré, z druhé smutné.

Děkuji za přečtení, případně Váš názor.

"Chybovat je lidské"

Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 22. Červen 2011, 19:27:48 »

blbá situace. Ale možná bude lepší, když tedy odejde na jinou školu, sice ji neuvidíš, nicméně touhu nahradí vyrovnanost a samčí klid ;-)
Hlavu vzhůru, man !
Zaznamenáno

Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 22. Červen 2011, 20:02:36 »

Díky dík Abruzzi.  S jazykem

Ještě zapomenutý dodatek.
Já jí na FB negnul a ona se "urazila". Chtěla, abych to nějak vyžehlil. Píšu "Pozvu tě na zmrzlinu....., tak a teď se ukaž!". Myslel jsem, že takhle ukážu své sebevědomí. Překvapilo jí to a další dny to šlo z kopce. Vycítil jsem její nezájem, tedy nikterak prudký. Normální kluk by tohle nevycítil, protože má menší emoční inteligenci a skoro žádné znalosti řeči těla.
Teď jsem si uvědomil, že komunikace přes Facebbook právě není sebevědomá. V reálu by to byl větší skill!

JSEM POUČEN.

P.S. Ze školy neodchází kvůli mě. Ta škola jí nebaví a proto přestupuje na jinou. V tom reportu se mi zdá, že to zní trochu jinak než jsem doopravdy chtěl.  Šťastný To jen pro upřesnění.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 22. Červen 2011, 22:13:54 »

Jak je možné, že má ten kluk LTR během jednoho okamžiku a já lítám na streetu rok a půl a zase zbytečně? 
Protože attraction ti nezajistí LTR. Můžeš se 100x tvářit drsně, negovat jí a možná ti to získá body. Možná to dokonce povede k FC. Ale LTR vzniká z jiných věcí. Resp. LTR může být z FC, ale ne jako přirozená věc, ale jako její obrana před tím, aby si nepřipadala jako k**va Úsměv

Na funkční LTR (a ne STR) musíš mít víc trpělivosti a štěstí (buď jedno nebo druhé, nejlépe oboje) Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 22. Červen 2011, 22:40:03 »

Díky Avo. To jsem aspoň zase o něco chytřejší.
Věřím, že štěstí a smůlu řídí osud. Myslím si, -je to čistě můj názor- že život máme předurčený. Takže mam aspoň takovou uklidňující ukolébavku: Osud pro mě má zřejmě jinou a lepší holku do života. apod. Zkráceně mě uklidňuje myšlenka: Byl to prostě osud. A když tomu člověk věří, je to lepší.

Čím déle budu trpělivý, tím více mě to užírá, což tuhle variantu dávám raději na druhé místo a přikláním se ke štěstí. Tedy aspoň pokud jde o holku ze školy nebo pokud se blíží významný dny jako jsou letní prázdniny. To chci být šťastný.
Když o tom tak zpětně přemýšlím, asi mi za to nestála, protože bych do toho šel na 100% jako u Kiki a to bylo o vánocích, kdy chce být člověk také šťastný. Nechci se už potácet v depresích je to ošklivé, za to mi z předešlých zkušeností nestojí asi žádná, když se do toho zapřemýšlím zase hlouběji. Tak jak si člověk má vybrat? Být šťastný sám se sebou nebo se pak někde trhat vlasy, jestli ten vztah vyjde a jestli jo, jak to zvládnu, udržet ho, co a jak, atd. Strašně moc věcí na starost.  Úsměv

Ano chci vztah, ale klidný jenom se štěstím. Je to reálný? Kdy taková situace nastane a jak?  Super!
« Poslední změna: 22. Červen 2011, 22:52:21 od Jouda » Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 23. Červen 2011, 07:10:53 »

Ano chci vztah, ale klidný jenom se štěstím. Je to reálný? Kdy taková situace nastane a jak?  Super!

To ti přece určil osud, tak se zeptej jeho a ne nás:-P

Vztahu se neboj. Je to tak běžná věc jako že chodíš ke kadeřnici a nakupovat. Prostě když jdeš poprvé, nevíš co čekat. Příště už je to lepší a pak už to bereš jako součást života a těšíš se tam.

Někdo nenakupuje rád, ale aby neumřel hlady, tak musí.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 23. Červen 2011, 08:49:40 »

Tys byl v kině na filmu Správci osudu, co?... :/

Jak je možné, že má ten kluk LTR během jednoho okamžiku a já lítám na streetu rok a půl a zase zbytečně? 
Protože attraction ti nezajistí LTR.
Ne. Přesně naopak. Attraction ti zajistí LTR, ale attraction si z prstu nevycucáš.
Zaznamenáno

puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 23. Červen 2011, 11:22:09 »

Citace
Věřím, že štěstí a smůlu řídí osud.
Citace
...život máme předurčený.
etc.

Ve mně to akorát vyvolává pocit: "Jednou u mě na dveře zaklepe moje HB12, je to osud, někde na mě čeká, takže vlastně nemá cenu snažit zlepšit." A vůbec, když štěstí řídí osud, tak proč děláš věci, díky kterým seš šťastný? Proč nepočkáš, až ti osud naleje do hlavy instantní štěstí? Úsměv
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 23. Červen 2011, 11:58:48 »

puzzle:
Jenže to, že vše řídí osud ještě neznamená, že nemá nic dělat... třeba je osud to, že dělá to, co dělá....

já tomu nevěřím, ale jen se na to díváš zkresleně.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 23. Červen 2011, 12:06:27 »

To je na mě moc komplikovaný, respektive nerad zabředávám do podobných filosofických úvah. Připomíná mi to rozhovor s Verčou asi dva dni zpátky, kdy mluvila o filosofické přednášce a tom, jak profesor začal otázkou: "Co to je zelená?" Brr.
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #73 kdy: 23. Červen 2011, 12:12:23 »

Vysvětlím lépe. Já si myslím, že i to máme napsané ve vesmíru - Budeš se dělat šťastným, je to osud. Nebudeš chtít se zlepšovat, je to osud. Pokud uvidím holku na zastávce a jestli za ní půjdu nebo ne, je předurčené a jestliže jí nakonec oslovím, tak co se stane dál, je taktéž předurčené.
Jiní věří na posmrtný život nebo na The secret, že pánové?  Šťastný A každý k tomu má svůj názor a teorii. Ještě aby ne, máme na to právo.

Joei ani nevíš, jak rád bych se zeptal. x )
Popsal si to dobře, ale z kadeřnice nemam takovou schýzu.  Stydlivý

Tys byl v kině na filmu Správci osudu, co?... :/
Nebyl, doporučuješ? Koukal jsem na plakáty v metru.

Každopádně děkuju VELICE za Vaše názory.

EDIT:

Joei mě předběhl se zkrácenou verzí.
Puzzle, ale to už si víc než dost zvyklí ne? Fórum je přeplněný takových úvah.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #74 kdy: 23. Červen 2011, 12:39:19 »

Do vztahu se dostaneš tehdy, když Ti na ní bude co nejméně záležet respektive, zachováš se
tak šarmantně, že z dobře vydařené schůzky/schůzek , kdy Ti původně šlo jen o sex nastane zlom v interakci => chození.
Hlavně nezapomeň, že při výběru holky krom vzhledu (kterej je samozřejmě hlavní) je důležité si všimnout její životní úrovně (v jaké rodině žije, má sourozence atd.) a chování. Osobně si myslím, že největšími frajery jsou ti kluci, co mají holku už pěkně dlouho a klape jim to.

Rozhodně Ti vztah přeju, je to super na zkušenosti, ale taky silnej "trenažér" na zodpovědnost + dominanci.
Končim s úvahama Smějící se

Držim palce
« Poslední změna: 23. Červen 2011, 12:43:30 od Barzini de Tutto » Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS