Jak přebrat dosavadní kámošku

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 12:07:55

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak přebrat dosavadní kámošku
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9 Tisk
Autor Téma: Jak přebrat dosavadní kámošku  (Přečteno 105950 krát)
hokejista666

Karma: 2
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #125 kdy: 17. Březen 2008, 11:32:52 »

Nestíhám, jen krátce, když tak víc večer, vezmi v úvahu faktor léto, kolik borců myslíš, že na ní nastoupí někde na pláži?  Mrkající To je taky docela podstatný faktor, jaro a léto jsou z tohoto pohledu hodně nebezpečné ..... .
Zaznamenáno
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #126 kdy: 17. Březen 2008, 20:12:32 »

být tebou tak do toho určitě jdu Šťastný čéče ani nevíš jak ti závidím taky bych chtěl aby ten můj problém který tady už řeším dost dlouho takhle pokračoval ale zatím se tak neděje, tak snad se mi to také něco podobného co nejdřív stane Smutný
Zaznamenáno
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #127 kdy: 07. Duben 2008, 17:15:27 »

tak sem dlouho nepsal co se vlastně v mém životě děje dále ale ono vlastně ani není nic moc co psát snad jen to že s danou slečnou už jsme zase alespoň nejlepší kamarádi teďka nedávno jsem měl narozeniny tak sem od ní dokonce dostal i dárek což jsem nečekal takže mně to potěšilo tak snad už to bude všechno dobrý a bude se to všechno vyvíjet tak jak jsi přeji Šťastný
Zaznamenáno
D1M1

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #128 kdy: 30. Duben 2008, 20:24:28 »

Zdravím,
Mám malý velký problém Smějící se . Asi rok se znám s jednou holkou,která je zároveň moje spolužačka.Má asi rok přítele ,ae moc jim to zřejmě neklape.Nejdřív jsem s ní byl dobrý kámoš,ale na pár akcích se to zvrtlo v něco víc...na silvestra to dokonce vypadalo,že jsem ji aji přebral,ale ona mi potom řekla,že mě ještě nezná dost dobře.No a nedávno za mnou přišla na jednu diskotéku,celou dobu jsme tam spolu prokalili,potom jsem ji šel odprovodit domů a ona mi říkala,jak všeho lituje,že se nezamilovala do mě..jaké by to nebylo super.No další týden byl úplně supr,ale teď se mi spíš zdá,že se O5 začínám stávat spíš kámošem než něco víc...
Chtěl bych teda poradit jak na ni a jak nejlépe bych mohl ukázat,že jsem lepší,než ten její starý... Ďábelský
A s další věcí se kterou bych chtěl poradit je,že vždycky jak spolu sedíme v lavici,píše moje jméno...píše k němu,že jsem její medvídek a takové...a potom někdy obrátí a začne mluvit o jejím starém..co spolu včera nedělali a tak...Tohle mě děsně ničím PLEAS HELP!!!
Díky moc a všechny rady a odpovědi Stydlivý
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #129 kdy: 01. Květen 2008, 05:53:45 »

... a ona mi říkala,jak všeho lituje,že se nezamilovala do mě..jaké by to nebylo super....

nechci byt pesimista, ale tohle klukovi o ktereho mam zajem v zivote nereknu... podle me miluje toho, se kterym to neklape. vi, ze to neklape ale stejne se ho nedokaze vzdat, tak hleda rozptyleni s tebou. jsi pro ni sice fajn, ale jen na flirt, ne na nic vaznejsiho.
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #130 kdy: 01. Květen 2008, 18:28:06 »

... a ona mi říkala,jak všeho lituje,že se nezamilovala do mě..jaké by to nebylo super....

nechci byt pesimista, ale tohle klukovi o ktereho mam zajem v zivote nereknu... podle me miluje toho, se kterym to neklape. vi, ze to neklape ale stejne se ho nedokaze vzdat, tak hleda rozptyleni s tebou. jsi pro ni sice fajn, ale jen na flirt, ne na nic vaznejsiho.
hm myslím si to samé to samé totiž udělal i ta moje vysněná akorát že to neudělala se mnou ale s mým nejlepším kámošem což my ještě víc ublížilo. Psal jsem to zde o pár stránek zpátky. Stručně a jasně tě bere jen jako takové rozptýlení ve svém vztahu k někomu jinému.
Zaznamenáno
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #131 kdy: 01. Květen 2008, 18:36:16 »

A když už jsem zde tak mám takový staronový problém. Prostě čistě a jasně to co jsem tu řešil již několik stran a o to jak zbalit danou slečnu je tu to čeho jsem se od začátku obával a to je to že se momentálně vídáme každý den ale to do týdne skončí a to znamená že pak už se s danou slečnou skoro nepotkám, takže otázka zní co udělat pro to abych když už jí momentálně nezbalim tak co udělat pro to abychom jsme se alespoň potkávaly. Jinak to máme k sobě asi 20km. Takže co mám udělat pro to abych jí dále vídal a také tedy nejraději zbalil. Za odpovědi alespoň na ní zapomeneš předem děkuji ale ty nemusíte ani psát, jinak dík.
Zaznamenáno
D1M1

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #132 kdy: 01. Květen 2008, 19:17:02 »

Zdravím,
díky za odpovědi.No hele tak si zjístí,co má za zájmy...koníčky a zkus je dělat s ní.Nebo si s ní domluv nějaké doučování...A když s ní nemůžeš být fyzicky ,tak jí aspoň piš smsky,přes icq atd...Ale myslím,že čím víc společných věcí spolu budete mít,tím líp jen pro tebe.
Zaznamenáno
D1M1

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #133 kdy: 01. Květen 2008, 19:21:35 »

Hele měl bych ještě dotaz,
Jak to mám udělat abych nebyl její nejlepší kámoš,což jsem teď,ale abych spíš byl něco víc...a aby po mě nemusela vyjíždět,jen když se jde kalit
Pls poraďte  Stydlivý
Zaznamenáno
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #134 kdy: 02. Květen 2008, 11:58:52 »

Hele měl bych ještě dotaz,
Jak to mám udělat abych nebyl její nejlepší kámoš,což jsem teď,ale abych spíš byl něco víc...a aby po mě nemusela vyjíždět,jen když se jde kalit
Pls poraďte  Stydlivý
tak stím ti nepomůžu protože mam taky ten problém že mně má zařazeného ve škatulce kamarád, asi by to chtělo radu od ňeaký holky jak z tý škatulky ven. Jinak dík za tu radu s těma koníčka ta už mně taky napadla a už se na tom začíná pracovat tak snad to výjde.Jinak sms a telefon to je jasná věc ale to není ono a aby jí to třeba časem nezačalo otravovat, holky sou nevispitatelný. Tak kdyby vás cokoliv napadlo tak to sem písněte.  Smutný
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #135 kdy: 12. Květen 2008, 16:12:25 »

Zdravím.
Dostal jsem se do takové situace. V tanečních jsem se seznámil s perfektní holkou. Časem jsem zjistil, že má přítele, tak jsem to moc neřešil. Jenže čím víc času jsme spolu strávili, tím víc jsem k ní měl blíž a jednoduše jsem se do ní zamiloval. Tancujeme pořád jenom spolu, chodíme ještě navíc do tančírny, ale párkrát i jinam (koncert, kavárna). Už jsem se odvážil se jí svěřit, že se mi líbí a že bych s ní chtěl být, jenže mě odmítla - kvůli příteli.
Docela dost jsem z toho byl smutný, je fakt, že oni jsou spolu rok a půl a asi ona nemá důvod se rozejít. Už jsem se z té nostalgie dostal, pořád spolu tančíme a je to všechno jako dřív. Jenže je tu ten problém. Řekla mi, že mi nikdy nedávala šanci s ní chodit. Jenže když jsme teď pořád spolu, nemůžu nemyslet na to, že bych ji mohl snad časem přebrat. I po mém vyznání mi připadá, že se náš vztah vyvíjí. (vím, že jí je se mnou taky fajn, když chodíme tancovat) Asi se jí líbím. Je nám spolu dobře, ale ona má pořád jeho.

Otázka je tedy taková - myslíte, že mám ještě nějakou šanci? Známe se už půl roku, mám se po tom neúspěšném vyznání (pár týdnů) snažit dál? Připadá mi, že by tu šance byla, ale dostal jsem předtím jasně najevo, že to nejde. Jak ji tedy přebrat?
Zaznamenáno
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #136 kdy: 12. Květen 2008, 16:36:28 »

Vyznání není dobrá cesta..  já jsem si před pár měsícema s jednou zadanou začal a vážně není moc o co stát, sice už jsem se s ní dostal docela daleko (mazlení v posteli, , otlapkávání, vášnivé polibky, intimní "osahávání"..) ale je to za cenu toho, že neustále budeš bojovat s bývalým (ta moje s ním i po několika měsíích stále je) a pořád není rozhodnutá, je zmatená, stále to se mnou chce ukončit, je to nekonečný boj..
Jak jsem začal? No, vzhledem k tomu, že jsem od začátku věděl, že je zadaná,tak velmi pomalu..  od nenápadných jakoby náhodných doteků, přes lehké držení se za ruku, lehké obětí až po zahřívání a polibek na konci asi třetí schůzky..  slovama se vsechno akorat pokazí..  několikrát mi sice řekla,že má přítele a že nemůže, já jsem ale dělal, že nerozumím,nebo odvedl řeč jinam
Zaznamenáno
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #137 kdy: 12. Květen 2008, 16:45:22 »

Dá to práci,ale při rozhovorech je nutné se jejímu příteli vyhýbat. Stáčet konverzaci tak,abyste na něj pokud možno vůbec nenarazili..

Ale když se nad tím vším tak zamyslím,tak si říkám, že pro tebe bude mnohem jednodušší,když se s ní nebudeš vídat a zapomeneš na ní.. šance, že to vyjde je mizivá
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #138 kdy: 12. Květen 2008, 16:46:26 »

Už jsme si to vyříkali, takže slovy se nic nepokazilo...jenže máme k sobě pořád blízko a moje touha je pořád stejná. Zatím to teda nedošlo tak daleko, že by jsme se líbali nebo něco víc....jen jsme takoví lepší kamarádi. Ale vím, že jí můžu nabídnout víc než ten druhý....Tady asi nejde nijak pomoci, to se prostě musí vyjasnit samo

Asi nemám šanci, jenže každej ví jaký to je...opouštět někoho takovýho není snadný
Zaznamenáno
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #139 kdy: 12. Květen 2008, 22:50:35 »

tim,ze jsi ji to rekl a ona te slovne odmitla se to pokazilo, necim takovym se to vzdycky zazdí..  dalo se na to jit i lip.. to ale nic nemeni na tom,ze od zadane je vetsinou lepsi dat ruce pryc
« Poslední změna: 12. Květen 2008, 22:53:55 od Brnator » Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #140 kdy: 13. Květen 2008, 08:18:37 »

Tady nebyla jiná možnost. Nemohl jsem to nekonečně dlouho takhle táhnout. Ale jak říkám, v tomto případě se nic nezazdilo. Podle mě se tady nedalo nic moc pokazit. Jestli se na to dalo jít nějak líp, tak jak? ...Myslím, že se to dá ještě zkusit .
Zaznamenáno
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #141 kdy: 13. Květen 2008, 14:07:59 »

petanx: mrkni se do mého topicu můj "vztah", "nevztah" v rubrice o ženských
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #142 kdy: 14. Květen 2008, 07:21:47 »

No je to podobná situace, ale tahle holka je chytrá a nic si se mnou dosud nezačala, protože má toho svýho. Takže jsem na úplným začátku.
Po pravdě jsem si nedával ani já šanci, když jsem zjistil, že někoho má. A to se asi nezmění. Vím, že to prostě nevyjde. Proč je život tak těžkej....takhle dokonalou holku asi jen těžko znovu najdu. Vůbec nevím, co mám teď dělat. Ach jo Velmi smutný
Zaznamenáno
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #143 kdy: 14. Květen 2008, 14:28:13 »

No je to podobná situace, ale tahle holka je chytrá a nic si se mnou dosud nezačala, protože má toho svýho. Takže jsem na úplným začátku.
Po pravdě jsem si nedával ani já šanci, když jsem zjistil, že někoho má. A to se asi nezmění. Vím, že to prostě nevyjde. Proč je život tak těžkej....takhle dokonalou holku asi jen těžko znovu najdu. Vůbec nevím, co mám teď dělat. Ach jo Velmi smutný
Zkuz si to otočit, proč by jsi neměl najít dokonalejší holku ?
Podobnej blok jako ty jsem měl celý minulý rok, zamiloval jsem se do holky, nevěděla o tom. Pořád jsem jenom fantazíroval atd. Pak jsme se nad tím zamyslel a přemejšlel jsem o tom a  snažil jsem se jí co nejvíc očernit(tohle jí nejde, tady se zachovala hloupě..) a došlo mi, že vlastně tak dokonalá není, asi měsíc jsem se snažil s ní nekomunikovat. Povedlo se a teď ? Mám rozjetý asi tři holky, uvidíme co z toho kápne  Smějící se Mrkající Mrkající
Zaznamenáno
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #144 kdy: 14. Květen 2008, 18:02:53 »

Tady nebyla jiná možnost. Nemohl jsem to nekonečně dlouho takhle táhnout. Ale jak říkám, v tomto případě se nic nezazdilo. Podle mě se tady nedalo nic moc pokazit. Jestli se na to dalo jít nějak líp, tak jak? ...Myslím, že se to dá ještě zkusit .
hm já sem udělal to samé co ty a už to tu řeším dost dlouhou dobu. Také jsem se jí po určité době vyznal akorát stím rozdílem že se my ona sama napřed zeptala co kní cítím protože už něco delší dobu tušila, no nemělo cenu zapírat takže sem jí to potvrdil že jí miluju ale ona my řekla ať na to zapomenu že má přítele. Po této události jsme spolu asi týden moc nemluvily a až poté jednoho večera jsem to nevydržel a když jsem jí zrovna náhodou vezl od jedné kamarádky autem domu tak jsem na to hodil řeč a kupodivu sem udělal dobře protože jsme si to zase všechno srovnali nakonec z toho byl asi hodinovej rozhovor v autě v noci na parkovišti před jejím domem ale hlavní bylo že jsme zase kamarádi tedy až na to že sem při tom rozhovoru musel slíbit i to co sem nechtěl a to že jí budu brát dál jen jako kamarádku a že mám na všechno ostatní zapomenout. Je to už něakej ten měsíc co se tohle stalo ale já jí přesto pořád miluju a taky nevím jak z tohoto kruhu ven. Nejhorší na tom je že se nejčastěji potkáváme ve škole a to bohužel zítřejším dnem končí. Ale já jí ztratit nechci ani v tom případě že je to zatím jen kamarádka která má bohužel přítele. Takže otázka zní co mám dělat abych jí neztratil, abychom jsme se dále vídaly a aby jsme se ještě více sblížily.
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #145 kdy: 16. Květen 2008, 18:11:16 »

martanc: pochop to, asi nikdy se s ní více nesblížíš, najdi si někoho jiného, je to vcelku jednoduché. Teď se rozjedete každý do jiného města a už se vídat nebudete.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #146 kdy: 16. Květen 2008, 18:24:33 »

stegy a martanc:
Proč nejde najít dokonalejší? Asi jde, ale nějak nemám síly...ale na té mojí nemůžu hledat žádné negativní věci. Prostě skoro žádný nejsou, jen je problém, že někoho má.
Ona mě nedávala žádný podmínky, že jestli se o ni budu snažit, tak se nebudeme stýkat, to ne. Vídáme se každý týden (několikrát), tančíme spolu. Nebrání se ani tomu, že spolu někam zajdeme. Jenže sám nevím co dělat, pořád jsem do ní zamilovaný, ale už se to snažím neventilovat. Musím si o tom s ní ještě promluvit. Vím, že z toho nic nebude, ale sám se z téhle situace nedokážu dostat. Každopádně jsme pořád kamarádi, za což jsem i tak rád (určitě sami znáte případ, kdy po svém vyznání holku vidíte naposledy)
Zaznamenáno
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #147 kdy: 16. Květen 2008, 18:39:19 »

jj toho že když jí řeknu co kní cítím a pak jí nikdy neuvidím toho sem se taky bál nejvíc a nakonec se to skoro i stalo ale naštěstí jsem se tomu vyhnul a jsme dále kamarádi. A jediný negativum který daná slečna má je to že je zamilovaná do někoho jiného. Mam jí prostě pořád rád a to i přes to že se teďka asi už skoro nepotkáme, až tolik totiž ovlivnila můj život a až natolik jsem se kvůli ní změnil. Tohle vše mělo jediný cíl a to danou slečnu zbalit. A možná je to i kvůli tomu co jsem pro ní všechno udělal a jak sem se kvůli ní změnil tak na ní prostě zapomenout nemůžu a pořád jí miluju. 
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #148 kdy: 16. Květen 2008, 22:10:48 »

martanc: Mám jednu otázku. Proč se vlastně snažíš o vyznání té holce? Chceš nějaké potvrzení, že tě taky miluje a že to všechno neděláš špatně? Není to tak? ... Něco ti poradím. Nesnaž se o slovní důkaz, ale o důkaz činu. Sbal ji bez ptaní se Úsměv (tím ale nemyslím, aby jsi nekontroloval situaci, co se jí líbí a co ne)

Mimochodem, doporučuju k přečtení Okiho článek na Qarkovo webu - http://www.qark.net/clanek/prehnana-fixace
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #149 kdy: 17. Květen 2008, 11:40:58 »

hm sbalit bez ptaní to je zajímavé, to jsem zkoušel tak půl roku ale pak jsem to nevydržel a prostě sem jí to všechno řekl. Ona my na to řekla že o tom ví jak jí chci sbalit že by si toho všimnul každý ale že je prostě zamilovaná do někoho jiného. Jinak dík za ten odkaz jdu si ho přečíst.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS