Láskou zmařený život

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 14:21:06

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Láskou zmařený život
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk
Autor Téma: Láskou zmařený život  (Přečteno 29521 krát)
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 06. Květen 2007, 15:55:33 »

Ne tak úplně...reagovala jsem na tu jeho otázku, jestli bych chtěla někoho jen tak, bez přičinění...tak je to většinou tak, že mě zajímá ten, kdo o mě nejeví zájem, takže mi vlastně žádnou příčinu k tomu, abych se o něho zajímala nedává... Šťastný

to curtis: jestli to naplnění láskou ale není jen z mé strany  Podivený někde jsem četla, že ten kdo toho druhýho sbalí pak líp snáší v tom vztahu partnerský krize, pže si vzpomene, jak musel o toho druhýho bojovat...ten druhej to tak nemá, pže se vlastně nechal sbalit
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 06. Květen 2007, 16:10:13 »

To Dextera:

Vis ono samozrejme hodne zalezi na tom koho sbalis. Ty city musi byt vzajemne, ale pokud mohu mluvit jen za sebe, tak pokud zena citi mozna ke me neco vic, je ten vztah o necem uplne jinem.

V kazdem vztahu je vzdy nekdo silnejsi a u mych to byla vzdy zena, alespon co se tyka vztahu jako takoveho. Krize v jakemkoli vztahu prijde a nikdo se ji asi nevyhne, ale milujici zena je oporou ... teda alespon pro me ... mozna je to proto, ze si me vybrala a bojuje daleko vic o zachranu ...



Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 06. Květen 2007, 16:17:48 »

no tak o zachranu vztahu by měli bojovat oba stejně, jinak to snad nemá ani cenu zachraňovat, když ten druhej o to nestojí, i když to lidi dělají (včetně mě)...a máš pravdu, asi je lepší jít do vztahu, kde miluješ míň aspoň tě to pak tak nerozhodí, když to skončí...se tou radou začnu asi řídit...
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 06. Květen 2007, 17:21:41 »

To Dextera:

Mas pravdu, ze o zachranu vztahu musi bojovat oba dva, ale jeden je vzdy silnejsi a toho druheho vraci zpatky, pokud tedy chce. Pokud ne, bude alespon zit s pocitem, ze udelal maximum.

Nevim nakolik jsi odhodlana se zmenit, ale podle toho, jak jsi psala jsem usoudil, ze jsi vzdy ta silnejsi.

Za sebe mohu rict, prosim nemen se !

 

 
Zaznamenáno
Tom Riddle
*


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 06. Květen 2007, 17:48:33 »

Ja len taka otazka - nechyba vam tu niekto? Podivený Kde je autor tohoto threadu?  Šokovaný

to je jasne, spachal samovrazdu
Zaznamenáno

Artificial intelligence is no match for natural stupidity.
Optimism stems from lack of information.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 06. Květen 2007, 20:23:50 »

To Dextera:...
POUZIVEJ QUOTE! Neda se to normalne cist!
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 07. Květen 2007, 08:17:38 »

Ahoj.Celý dny brecím.Nevím, co delat.Je mi 20 let a nemel jsem ani jedno rande, ani líbání.Proste nic.Jsem celkem pohledný, nosím hezké oblecení,chodím ke kadernici a hloupý také nejsem.Nevím, kde je ten problém.Všichni okolo me nekoho mají a já porád nic.Nechci jen tak nejakou holku, ale dívku, která se mi bude líbit.Krásku.Jak jí sbalit?Jaké oblecení je nejlepší?Jak se chovat?Nejaké tipy,triky?Jednu jsem už oslovil, jak jsem Ti psal, ale jak vidíš odkopla me a bylo to fiasko.Nechci kamarádku, tech mám dost, chci holku, která pujde na schuzku a bude se mnou chodit.Jak toho docílit?To mám ty holky zastavovat na chodbe ve škole a jako zoufalec je nekam zvát a prosit je?Je mi 21.To je už kritický kua.Jak mám sbalit holku až budu plešatej, starej chlap, když to nezvládnu v nejlepších letech kua.Doporuc mi triky.Kámoš ted sbalil modelku a já tak strašne závidím.ach jo.co delat?árcáárDo spolecnosti, kde jsou dívky chodím, navštevuji i školu, kde je 45% holek, ale porád nic.Odtažitý také moc nejsem, protože jsem jich pár i oslovil ale nevyšlo to.Jak sbalit dívku?Je mi už smutno a cítím, jak stárnu.Život mi utíká.Nemám ho radeji ukoncit?Dekuji mnohokrát.

Tak to seš na tom ještě v pohodě, mě je skoro 24 a mohl bych napsat to samý  Smutný Zkus si najít něco čím si to budeš vynahrazovat. Je jasný že to uplně nejde vynahradit ničím, ale aspoň něco. Já su strašně zažranej do motorek, na podzim jsem si koupil japonca silničku a musim říct že ta projížďka u mě dělá strašně moc. Taky mám občas dny kdy su upe ve sračkách, ale tak co už no, říkam si že to nějak dopadne. Taky si myslím že přehnaná snaha je škodlivá, takže se to prostě snažím moc neřešit a čekám že přijde situace, kdy bude stačit jenom trochu tomu dopomoct a povede se to. Asi tak no
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
whisper

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 18. Červen 2007, 12:42:11 »

Počuj, si ten typ, čo použiva všetky krémiky, stavia si vlásočky, nafarbý si ich na blond, oblečie si ružové košielky a tak??? Si tak na svojom vzhľade závislý?? Ak je to takto nezúfaj a bež baliť sliepočky ktorím o toto ide! Ja neznášam ľudí ktorí musia mať pri sebe modelku za každých okolností. Inak to nádherne nasvedčuje posratému sebavedomiu. A bez sebavedomia, nedojdeš ďalej ako len po ahoj...takže zbohom model...uži si to.
Zaznamenáno
MikkiEX3
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Vysocina ;-)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 19. Červen 2007, 22:34:26 »

...Nemám ho radeji ukoncit?
Kvuli tomuhle ukoncit zivot? To je snad hloupej vtip ne? Chapu ze te to mrzi ale tohle jedna z veci co se da resit... a premyslet kvuli tomu nad sebevrazdou je ze prinejmensim uhozeny!  Kroutící očima
Zaznamenáno

Včerejšek je historie.Zítřek tajemství.Dnešek,přítomnost je dar.Život je neobyčejný a chuť každého momentu neopakovatelná!
~Zivot je boj a v boji to vodserou vzdycky ti nevinni!Tak se mi nedivte ze jsem na tomhle svete takovej hajzl Smějící se
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 19. Červen 2007, 23:13:18 »

Neboj to přijde, jenom to chce tolik neřešit, být nad věcí...holky to poznaj když budeš moc řešit že nikoho nemáš...když to nebudeš řešit budeš v pohodě a to na holky působí pozitivně
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 20. Červen 2007, 19:05:30 »

co tady hrotíte?

no po přečtení některých neuvedených přííspěvků na první straně od nejmenovaných uživatelů (jedná se hlavně o upínání smyslu života na holčičky, resp. život jako šedou plochu marnosti), bych vám, kterých se to týká, spíš jak to tu rozpatlávat doporučil uvědomit si že máte problém - a navštívit kvalifikovaného psychologa. je to v pořádku, všichni občas potřebujem pomoc, oni jsou profesionálové, vám pomůžou líp jak my tady  Mrkající

... a přehodnotit svý hodnoty, to může být sakra dřina, zvlášt když se nechce, či nevidí podstata věci ...
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS