Přesvědčit zadanou?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
16. Duben 2024, 19:05:09

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Přesvědčit zadanou?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Vše Tisk
Autor Téma: Přesvědčit zadanou?  (Přečteno 69823 krát)
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 17. Květen 2010, 11:55:02 »

Čau chlape. Heleď, na rovinu.
Radím ti to já, radí ti to ostatní, víš to i ty, ale snažíš se na to nemyslet , jenže v podvědomí to pořád tušíš. Opravdu je normální, ukončit vztah, když neklape, nebo jeho budoucnost nedává smysl, jak jsi psal. Nechat ji vycukat jsi nedokázal. Všichni ti radíme, nechat ji být a věnovat svou pozornost někomu nebo něčemu jinému. Začni chodit s kámošema do fitka, na pinec, biliár, zajezdit si na motokárách, plavat, nebo si najdi jiné aktivity, které tě baví, budou naplňovat a budeš v nich vidět smysl.
Na rovinu ti říkám, že s takovou holkou ztrácíš čas, optimismus a sebedůvěru... To je jednou tak Směrovka a jednou tak Směrovka a bohužel se už začínáš chovat podle ní Vykřičník, jak zapíská, tak přiběhneš, jako hodný pejsek Eh?. Jak si myslíš, že by se váš vztah vyvíjel a pokračoval za pár měsíců? Bylo by to podle scénáře, co píše Joei. Nevím, co čekáš, že ti tu ještě napíšeme, když všichni se shodujeme... Souhlasím s Comanchem, nevím, proč s takovou holkou ztrácíš čas. Trochu alfa postoje, chlape... Ber to jako dobrou radu od chlapa, co už si tímhle vším prošel...
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
.Honza.
Host
« Odpověď #51 kdy: 17. Květen 2010, 16:50:50 »

Ještě před tím něž jsem dnes usedl k pc se stala asi docela zásadní věc. Napsala mi, jestli nechci jet k ní domů a já odepsal:"Chci,ale teď nemůžu. Jedině až budeš jen moje." Tohle bych předtím nedokázal napsat, ale asi na mě dolehlo to, že jsme spolu nebyli dlouho (týden Úsměv ) venku. No prostě už mě to nebavilo a napsal jsem jí to.
  V tu dobu byla s ním a pak mi napsala, že se zase pohádali a utekla mu. Pak mi začala psát, že ví, že bude někdy žárlit a mluvit mně do věcí. Ale, že mě bude pořád moc milovat a už nikdy nechce být nevěrná a chce být jen semnou. Docela změna...Já ale zůstávám chladným, protože ji už znám a nechci se unáhlit. Ale ven s ní nepůjdu dokud si nebudu jistej, že spolu nejsou.

Ber to jako dobrou radu od chlapa, co už si tímhle vším prošel...
Díky  Mrkající
Zaznamenáno
.Honza.
Host
« Odpověď #52 kdy: 19. Květen 2010, 16:00:10 »

Když jsme měli včera jít ven,ale ona nedodržela to,na čem jsme se dohodli ,naštval jsem se a když jela domů,nenasedl jsem k ní jak bylo domluveno. Docela emotivní situace, koukat jak tam sedí a vidět jak se zavírají dveře u autobusu... Začala brečet a mně hrozně bušelo srdce, ale cítil jsem, že už to dál nevydržím a psal jsem jí smsku, že je konec. Než jsem to dopsal, přišla sms od ní, kde bylo, jestli bych jí nemohl jít naproti na další zastávku.
Šel jsem...Bylo od ní hezký, že vystoupila, ale já byl tak naštvanej, že jsem se choval konečně jako Alfa  Smějící se Dokonce jsem jí řekl, že kdyby nevystoupila, tak by byl konec a to jí hrozně zaskočilo a ptala se mě, jestli má jet domů. Řekl jsem, že ne a nechal jí ať mně chvíli zobe z ruky. Potrápil jsem jí a jasně řekl, že to takhle prostě nejde. Ona mi na to řekla, že se s ním jen kamarádí, že to je hrozně těžký, ale dělá to jen kvůli mně, protože chce být semnou. Už nemám sílu, abych to pořád řešil, buď se bude snažit ona nebo na ní zapomenu. A teď bych to asi dokázal...

btw zítra mám sraz s moc pěknou kamarádkou z plesu  Mrkající Jen nevím jestli něco zkoušet, abych si neskazil tu první. Přeci jenom to už není sranda a mám ji rád.
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 19. Květen 2010, 16:50:57 »

Než jsem to dopsal, přišla sms od ní, kde bylo, jestli bych jí nemohl jít naproti na další zastávku.
Šel jsem...Bylo od ní hezký, že vystoupila, ale já byl tak naštvanej, že jsem se choval konečně jako Alfa 

To že jsi za ní šel, by právě žádnej afla neudělal. Je dobrý, že jí začínáš vzdorovat. Ale pořád je to málo.
Zaznamenáno
Suza

Karma: 1
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 19. Květen 2010, 21:42:18 »

Tak jsem to celé pečlivě přečetla. Ačkoliv si o thread níže taky žádám o radu, tak si dovolím přispět svým názorem, jsem holka a 17 už mi taky bylo, takže třeba aspoň k něčemu bude můj pohled.

Situace trvá už trvá přes měsíc, což je celkem dost na pěkné pocuchání nervů a pošramocení sebevědomí. Myslím, že je na čase přestat se takhle trápit, protože pokud vím, tak za chvíli doba toho trápení přesáhne dobu, po kterou jste byli takříkajíc „v pohodě, kamarádi“. Ne že by na to bylo nějaké pravidlo, ale aby si člověk tak nějak uvědomil, jestli mu někdo za to stojí, tak je občas potřeba přistoupit k trochu zjednodušujícícm úvahám ;-) Takže první shrnutí: trápíš se kvůli ní už moc dlouho.

Ona to moc dobře vidí a využívá tě jako hračku, která je vždycky k dispozici (někdo to přirovnal k plyšákovi, což bylo přesné). Druhé shrnutí: je to chování absolutně nedospělé, nevyzrálé a naprosto nefér – to nemá s kvalitním vztahem vůbec nic společného. Zkus si tohle vlákno přečíst tak, jako kdybys ho nepsal ty, ale někdo jiný. Třeba to pomůže! Původně sis sem psal o radu od objektivních lidí, ale s tím jak se postupně zapojovali do diskuze, byli čím dál tím méně objektivní. To není nic proti Vám ostatním diksutujícím, ale je to tak, prodlužování diskuze už vede k debatě nad detaily, kdo kdy komu napsal, nebo kdo kdy co komu řekl/neodepsal a pro stromy není vidět les. Mě samotné rady ostatních moc pomohly a díky za ně, ale asi je to i díky tomu, že jich bylo pár.

Poslední věc, která tady asi ještě nepadla a já z ní mám obavu, je toto: i když se se svým oficiálním klukem rozejde, pak mám pocit, že to udělá proto, že ho bude chtít přinutit k trochu větší akci. Čili bych svoji snahu neupínala k momentu rozchodu jich dvou, protože to ještě nemusí vůbec nic znamenat. Můžou si říct „OK, rozcházíme se, ale pořád se děsně milujem“ a situace bude v podstatě pořád stejná. Případně se to otočí a stejně jako se teď chová k tobě, se bude chovat ke svému bývalému.

To co tady řešíte ohledně dominantního chování: je to fajn občas umět neslevit ze svých stanovisek, ale pokud Honza není opravdový Alfa (a to v téhle situaci není, protože má neustálý strach, že o ni přijde a pořád se snaží) a nemá ji takříkajíc v paži, pak nějaké občasné záseky nic neřeší. To by musel zvládat dlouhodobě a i tak by se podle mě měl připravit na neustálé zkoušky z její strany. Protože i kdyby to dopadlo tak, že to dají dohromady, slečna je zřejmě zvyklá s lidma zametat a zkoušet, co všechno vydrží.

Možná je to moc tvrdé, co píšu. Ale podle datumů už tě to trápí přes měsíc a to je fakt hodně času. Radím ti (i třeba přes počáteční nechuť, já vím - tahle a žádná jiná!) chodit ven s jinýma holkama a přijít na jiné myšlenky. Třeba se ti holky taky budou potřebovat s něčím vybrečet, ono totiž nic člověka nepotěší tolik, jako cizí neštěstí! ;-) Znám to a vím, že nějaké samotné jednorázové zaběhání nebo moc nepomůže, chce to silnější impulsy - něčemu se opravdu soustavně věnovat, co tě baví!. Pak začneš věřit tomu, že jednou se objeví někdo, kdo o tebe bude stát tak jak si zasloužíš.
Zaznamenáno
.Honza.
Host
« Odpověď #55 kdy: 23. Květen 2010, 14:31:21 »

Původně sis sem psal o radu od objektivních lidí, ale s tím jak se postupně zapojovali do diskuze, byli čím dál tím méně objektivní. To není nic proti Vám ostatním diksutujícím, ale je to tak, prodlužování diskuze už vede k debatě nad detaily, kdo kdy komu napsal, nebo kdo kdy co komu řekl/neodepsal a pro stromy není vidět les. Mě samotné rady ostatních moc pomohly a díky za ně, ale asi je to i díky tomu, že jich bylo pár...
V tomhle máš naprostou pravdu. Vím, že postupem času moje téma začalo postrádat "kvalitu" a začal jsem tady řešit detaily a vlastně jen popisuju kdy jsem s ní byl atd. Chtěl jsem si o tom jen s někým promluvit,byl jsem zoufalej...
 
 Tímto bych chtěl všem, kteří se mi snažili pomoct a psali sem svoje názory, moc poděkovat. Vážím si toho a myslím si, že mě to změnilo, ikdyž to třeba na první pohled z mých příspěvku nevypadalo.
 
 Jestli můžu shrnout co se za tu dobu někdy od dubna,co jsem to tady založil. Tak situace došla tam, že se ta slečna rozešla se svým klukem. Je to asi 3 dny a je z toho hodně špatná, že mu ublížila...Řekla mu o tom, že je semnou a dál už nevím. Řešit to už nehodlám. Našel jsem si i jiné záliby, kamarády... Změnil jsem se a doufám, že k lepšímu. Jestli to bude ještě někoho zajímat, tak sem třeba zas za pár dnů napíšu, jak se to vyvíjí.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 23. Květen 2010, 19:52:24 »

No, mě hlavně zajímá jestli jste spolu. Mě to přijde, že teď ona není s ním ani s tebou xD ?!
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
.Honza.
Host
« Odpověď #57 kdy: 23. Květen 2010, 20:08:12 »

No, mě hlavně zajímá jestli jste spolu. Mě to přijde, že teď ona není s ním ani s tebou xD ?!

Trefa  Podivený Ono to je tak, že včera jsme spolu zas něco měli a dnes mi řekne, že chce být kamarádka... Ona prostě neví vůbec nic.
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 24. Květen 2010, 07:55:50 »

A teď si vem, že by byla s Tebou a nevěděla by proč Šťastný
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
.Honza.
Host
« Odpověď #59 kdy: 30. Květen 2010, 13:29:41 »

Tak aktualizuju:

Jak jsem psal, tak se rozešli... on se jí pořád ptá jestli se nechce vrátit, ona mů říká a píše, že ne. Říká, že miluje mě a chce mě. Psala mi, že jsem budoucnost a on už jen minulost, ale těžko se vyrovnává s tím, jak by mu ublížila, že už teď je semnou. Ven spolu chodíme, neschováváme se... Jsme normální pár. Akorát mě mrzí, že z její strany je tu pořád strach, že nás uvidí on nebo někdo kdo ho zná a řekne mu to. Nebo, že ona jede autobusem a bojí se, že jí bude čekat na zastávce on. A proč ho konečně nedokáže odpálkovat? Prý neumí být sobec a kvůli tomu, aby se tolik netrápil, tak si s ním dál píše, ikdyž prý už skoro vůbec, ale i tak... Říkala mi, že by s ním chtěla jít někdy ven. Ale já jí řekl, že ne. Od tý doby co se rozešli spolu nikde nebyli, už nechodí žádný smsky, že asi miluje jeho. Zdá se, že je rozhodnutá pro mě. Vím, že mně řeknete, ať jí nevěřím... Teprve pomalu nabírá mojí důvěru. Jinak to jde teď v pohodě, jsme spolu často, je to fajn. Často mi říká, jak mě miluje a, že nemůže uvěřit, že jí někdo takovej miluje. Teprve teď když spolu nejsou s ní zažívám to co nikdy předtím. Je to fajn Mrkající Držte palce  Mrkající
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 30. Květen 2010, 20:35:38 »

Pokud ten klučina představuje pro tvojí holku nějaký nebezpečí, nebo jen to, že ji chce možná zpět a jí se to nelíbí, máš právo zasáhnout. Ale v momentě kdy ti jí chce někdo přebrat a ona se nechává, nech takovou holku plavat.

Takže jestli skutečně chce jenom tebe a ten kluk jí fakt otravuje, pak je tvojí nepsanou povinností dívčinu ochránit a mladíka odpálkovat.
Zaznamenáno
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 30. Květen 2010, 21:32:31 »

Ha! Zdá se že je ruka v rukávě. Dobrá práce.

... a tak zachránili muži z Qarka.net další vztah odsouzený k záhubě. Jejich stín se vznáší nad světem internetu a jsou vždy připraveni zasáhnout a pomoci milencům v nesnázích.  Smějící se
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
.Honza.
Host
« Odpověď #62 kdy: 30. Květen 2010, 21:59:25 »

Takže jestli skutečně chce jenom tebe a ten kluk jí fakt otravuje, pak je tvojí nepsanou povinností dívčinu ochránit a mladíka odpálkovat.
Nastala by vtipná situace, když on před dvěma měsíci psal mně, ať jí nechám na pokoji. A teď bych to měl říst já jemu. Úsměv  Jak jsem psal, on o nás zatím neví  Pssst!

Ha! Zdá se že je ruka v rukávě. Dobrá práce.
Díky vám  Mrkající Nechci to zakřiknout, ale je to na dobrý cestě.
Zaznamenáno
.Honza.
Host
« Odpověď #63 kdy: 22. Červen 2010, 18:58:23 »

Zdravím vás!

Můžu konstatovat, že jsem opravdu dokázal "přesvědčit" zadanou! Je moje  Mrkající Chodíme spolu a je to nádherný. Plnohodnotný vztah, ikdyž jí někdy píše bejvalej a pak je z toho špatná. On si ale nedávno našel holku,takže doufám, že přestane prudit.
Se vztahem přišly i chvíle žárlivosti. Když je s ní někdo jiný a hlavně mužského pohlaví Úsměv dávám jí hned najevo, že mě to štve. Ona mi pak hned píše, že miluje jen mě a nikdo to nezmění. Takže v tomhle je imho skvělá  Nápad Další a poslední věc jsou nálady. Není to častý, ale těžko se vyrovnávám s tím, když si vzpomene na trable s bejvalým a mně napíše, že to bylo asi moc rychlý, že to nezvládá, že chce být chvíli úplně sama atd. V tu chvíli mě to hrozně mrzí, protože jí opravdu moc miluju. Ale naštěstí se za pár hodin uklidní a napíše mi, že se moc omlouvá, že o tom ví a že být mnou, tak se na ní vykašle. Tím na sebe sype popel,abych jí odpustil, já vím Úsměv
Zaznamenáno
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 22. Červen 2010, 19:19:53 »

Presvedčiť babu vo vzťahu v ktorom je spokojná je takmer nemožné. Avšak "prebrať" keď vzťah nefunguje už je o niečom inom, avšak treba byť pripravený na to, že bývalý vždy vyskočí, narozdiel od vzťahu ktorý skončil, prešla nejaká doba keď bola sama a potom si prišiel ty.

Jedno dievča malo vzťah, ktorý bol asi 10x pozliepavaný. V "rozídenej fáze" som zahral fajnovú digigame a vytiahol ju na date, kde ju skvele bavil. Medzitým však odišla na dovolenku (s bývalým Úsměv ), lenže háčik už bol hodený... Takže išla aj na date č.2. Tam znova skvelá zábava so mnou, avšak ku koncu sa s mojím kinom zvýšila frekvencia jej upozorňovávania na to, že je vo vzťahu. Naplno som to pocítil, keď som chcel KC/MC.

Lenže vedomie toho, že môže mať mňa zrejme vyústilo do toho, že frajera definitívne poslala preč, a dnes som sa dočkal zaslúženej odmeny za moju trpezlivosť Šťastný. Byť sa mi zverila, že jej bývalý včera volal, dokonca padali nejaké vyhrážky... Taktiež ma zatiaľ musela odfiltrovať pred jej rodičmi, ktorých sme stretli. Pointa je v tom hodiť háčik (zväčša to pôjde len v čase keď je práve vo vzťahu problém, spokojná vás odpáli aj pri mega attr., nakoľko nebude zrejme riskovať funkčný vzťah, prípadne je to proti jej morálnym zásadám) a využiť to na ukázanie toho, že máte niečo, čo ten aktuálny nemá. Vyrovnanosť, kredibilitu, neznižovať sa k vyhrážkam a jednať s ňou ako s rovnocennou.. A ako som riešil vety typu "mám priateľa" ? Ignore, prípadne, je to tvoja vec, ktorú musíš vyriešiť, avšak upozorňiť na to, že ste sviňa a to či niekoho má alebo nie nemení váš approach k nej.
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 22. Červen 2010, 19:22:12 »

Nežárli !

Jinak gratuluju. Ach ta sladká výhra.  Úsměv
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
.Honza.
Host
« Odpověď #66 kdy: 23. Červen 2010, 23:09:48 »

Jinak gratuluju. Ach ta sladká výhra.  Úsměv

Dík  Mrkající
Zaznamenáno
.Honza.
Host
« Odpověď #67 kdy: 25. Červen 2010, 15:47:13 »

Potřeboval bych radu  Nápad

Jak jsem už psal, tak spolu chodíme je to krásný. Ale vím, že jí její bejvalý leží pořád v hlavě. Byli spolu rok a půl, její první vážný vztah. Je to imho zcela normální. Holky to berou prostě trochu jinak a nemají v hlavě delete. Dnes jsme se o tom bavili, řekla mi, že jí docela chybí, ale miluje mě. Prý nevěděla, že to bude takhle těžký. Všechno to chápu a proto jsem se jí to snažil vysvětlit. Řekl jsem jí, že tomu rozumím, že je to logický a že v týhle situaci musí přemýšlet i hlavičkou  Úsměv protože to s ním myslím opravdu vážně a miluju jí jako nikoho jinýho. Řekla mi, že ho nechce zpátky, že se bude snažit, aby jí to přestalo užírat a mohla mě naplno milovat.
Jenže já si bohužel myslím, že pokud s ním bude dál v kontaktu a bude mu odepisovat na smsky, tak to nepřestane... Jenže to ona nedokáže. Nevíte co mám dělat, prosím? Z mé strany jsem jí všechno řekl, ona ví na čem je a už tolik pro náš vztah udělala, že jí věřím, že chce mě. I z toho jak reagovala na to, že by mě mohla ztratit, když si s ním bude dál psát, jsem usoudil, že jí na mě opravdu záleží a chce být semnou. Tak snad se nemýlím  Podivený Jaký je váš názor?  Nápad
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 25. Červen 2010, 16:27:43 »

No, já myslím, že dobrý směr je přesvědčit jí, že pokud ho nechce, tak tím, že mu odepisuje a komunikuje s ním, tak že mu jen ubližuje...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 25. Červen 2010, 18:00:28 »

Těžko soudit. Spíte spolu? Pokud ne, možná bych viděl problém tady...
Pro holky je sex silný emocionální zážitek => pokud ho bude mít od tebe dostatek (kopa emocí) je pravděpodobné, že
se na toho expřítelíka vykašle. Holky se říděj emocema, nezapomeň.
Zaznamenáno
.Honza.
Host
« Odpověď #70 kdy: 25. Červen 2010, 19:34:30 »

No, já myslím, že dobrý směr je přesvědčit jí, že pokud ho nechce, tak tím, že mu odepisuje a komunikuje s ním, tak že mu jen ubližuje...

Přesně tohle jsem jí říkal, ale prý to nedokáže...

Těžko soudit. Spíte spolu?

Zrovna jí probíha očkování, při kterém by neměla mít pohlavní styk, takže k němu ještě nedošlo. Zatím tedy "jen" to ostatní Úsměv Je to zajímavá myšlenka, vůvec mě to nenapadlo. Něco na tom bude  Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 27. Červen 2010, 16:12:45 »

No, já myslím, že dobrý směr je přesvědčit jí, že pokud ho nechce, tak tím, že mu odepisuje a komunikuje s ním, tak že mu jen ubližuje...

Přesně tohle jsem jí říkal, ale prý to nedokáže...
"Nevim, nechci se ti do toho plést, ale když se se mnou rozešla ex, byl jsem hrozně moc smutnej. Měl jsem hroznou chuť jí furt psát a nějak to řešit nebo pochopit. Ona mi tehdá ani nezvedla telefon. Tehdá sem na ní byl hrozně naštvanej, ale paradoxně mi to hodně pomohlo a dneska jsem šťastnej... s tebou.... a jí vděčnej, že to takhle udělala. Měla tehdá víc rozumu než já."

* mluvíš o sobě = ne o ni
* donutíš jí vcítit se do toho
* popisuješ pocity (smutnej, naštvanej, šťastnej, vděčnej), což předá ten message toho sělení líp
* poslední větou implikuješ, že když to někdo udělá, tak je to správně (moudré)... motivace a jakoby příslib komplimentu, když to udělá... Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 27. Červen 2010, 16:25:14 »

Avaranger: a to bývá právě ten důvod, proč skoky ze vztahu do vztahu nefungují, nemá-li nový partner kůži vorvaně a žaludek kachny.

 Je přirozené smutnit po bývalém partnerovi, a to i v případě že ve vztahu nebyla zas taková vášeň. člověku chybí to sdílení a intimita. Tím vším teď slečna prochází a to všechno se snaží si nahradit novým partnerem. Jenže namísto jiskření nového vztahu a chvění a poznávání prostě jenom spojuje nespojitelné. Tohle všechno časem přejde ale já bych teda vážně na tohle trpělivost neměla.

 a nedá mi to a musím to napsat: nemá slečna poněkud slabost pro Shakespeara, Madisonské mosty a lexaurin?

PS-ahoj všem, kdo na mě ještě nezapomněli  Mrkající
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
.Honza.
Host
« Odpověď #73 kdy: 27. Červen 2010, 23:04:15 »

Ava: Jsem v situaci, kdy tohle nemůžu použít. Opravdu jsem to zkoušel všemi dostupnými způsoby a já už jí prostě slovy nepřesvědčím. Musí asi sama chtít. Třeba dnes,byli jsme spolu celý den a bylo to dokonalý. Za celý den mu nenapsala ona,ani on jí. Myslím, že to vyřeší pomalounku čas, až si všechno sedne a utichne.

larry flint: Asi máš pravdu,až na to, že si to snaží nahradit mnou. To se sice říká, že po rozchodu se člověk snaží najít někoho nového, ale tady je trochu jiná situace. Znali jsme se spolu už dýl a hodně jsme se skamarádili ještě když spolu byli. Dalo mně to hodně "přemlouvání", bolesti a smutku, ale podařilo se a jsem opravdu šťastný.  Andílek

Uvidíme co přinesou prázdniny. Mám pár cílů:1) Aby mě přijmuli její rodiče,2)být s ní co nejčastěji a pomoct jí úplně zapomenout na něj a 3)do konce prázdnin jí přesvědčit, že opravdu nikoho nezajímá kdo s kým chodí a že jí nebudou pomlouvat, že má tak rychle jinýho...chci, aby o nás už lidi věděli a nemuseli jsme se před pár lidmi skrývat
Zaznamenáno
.Honza.
Host
« Odpověď #74 kdy: 06. Červenec 2010, 11:41:08 »

Co mám dělat,když na ní musím pořád myslet? Jsem do ní totálně zamilovanej a když má špatnou náladu nebo mi zrovna nepíše, tak je mi z toho špatně. Jsem hroznej...když si to vemu z jinýho pohledu tak se nemám proč trápit. Můžu si říct, že kdych jí vadil a nechtěla semnou být, tak je to jakoby její smůla a nic s tím nenadělám. Ikdyž to zni dost blbě. Jen prostě nevím jestli jí pořád tolik v hlavě vězí ten bejvalej,přitom už má holku a ta moje se to dozvěděla včera a teď je z too divná. Říkám jí, že není jiná cesta než zapomenout... Já to bez ní nevydržím, kdyby jsme si měli dát pauzu.Sice o tom nepadlo ani slovo, ale někdy si připadám jak vtěrka,když jí pořád píšu a ona je buď mrzutá nebo neodepisuje.Holky náladový jsou, pak se mě má tendenci omlouvat,říkat jak jí chybím,jak mě miluje...nálada se jí mění každý den. Nevím co si mám počít  Neutrální
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS