Přesvědčit zadanou?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
23. Duben 2024, 12:51:48

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Přesvědčit zadanou?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Vše Tisk
Autor Téma: Přesvědčit zadanou?  (Přečteno 69921 krát)
.Honza.
Host
« Odpověď #100 kdy: 22. Září 2010, 21:33:17 »

Nejhorší je, že ona mu to řekne,ale aby nebyl smutnej tak mu stejně píše dál. Stejně mu dovolí,aby šel s ní na oběd... Její argument je, že přeci chodí ve vícerolidech,to je pravda,chodí jich cca 5,ale on si k ní prostě cestu najde. Jedině, když se tam objevím já,tak s ní nejde a napíše jí, že tam nepůjde, když tam jdu já... Jenže já si nemyslím, že je řešení,abych se snažil byl pořád u ní  a odstrkoval tak jeho. Stejně to je prostě v její hlavě. A to ,že je pro ní chudáček a nedokáže mu říct ne... Už fakt nevím.Přitom na holka mě miluje, je šťastná když jsme spolu, píše mi to, volá mi, vodí si mě domů. Ale před ním prostě ne. Aby ho to nemrzelo,tak spolu před ním ani kamarády nejsme. Přitom on o mně ví, každej den jí píše, že ví, že má ráda mě a ptá se jí jestli to je tím. A co mu na to ona řekne? Buď, že s ním nechce teď být a na otázku jestli má radši mě,tak řekne Nevím... Prý.aby mu neublížila. Jenže já prostě šťastnej nejsem Smutný Nechci to takhle... Už jsem jí to řekl několikrát. Přeci jestli mě miluje, tak semnou bude chtít být pořád a ne aby jsme se schovávali. Doufám v to...
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #101 kdy: 23. Září 2010, 16:44:40 »

K čemu být s holkou, která je nerozhodná? Těch holek všude běhaj tuny.
Zaznamenáno
spinkos
*
Karma: 10
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #102 kdy: 23. Září 2010, 20:24:35 »

Tato diskuze jaksi postrádá smysl.
Autor by si měl zaprvé natáhnout pořádnou facku, aby se probral z toho emocionálního bahna.

Poté si položit otázku, nezainteresovaně: je problém ve mě - snažím se omezovat svobody ostatních lidí - anebo je problém v ní, protože je nezdravě emocionálně vázaná jinde, čímž nerespektuje princip našeho vztahu?
Ty jsi emocionálně sužovaný vzniklou situací. Až se rozhodneš, kde leží jádro situace (vnímaná/skutečná), bude na čase jednat. Tzn. se nějak vyrovnat se zdrojem svých frustrací. Lépe jakkoliv, než nadále emocionálního bubáka schovat pod kobercem.

Až se rozhodneš, můžeš si dát ještě jednu facku - tentokrát proto, aby ses přiměl k činům - tj. obrátil ty negativní emoce navenek - a dotáhnul situaci k nějakému závěru.
Zaznamenáno
.Honza.
Host
« Odpověď #103 kdy: 27. Září 2010, 14:28:42 »

Já prostě vím, že to ona dělá špatně, že na ní nemůžu čekat věčně. Je to neuvěřitelný, ale takhle to je už půl roku...půl roku života takhle žiju a pak se divím, že mi padaj vlasy Úsměv) Jenže jak jí mám pustit,když vím, že "jedinej" problém je v tom, že ona si neví rady,jak to změnit,jak být semnou před lidmi. Já si to totiž dokážu představit,vím, že by to bylo nádherný a vzdát se jí nechci Smutný Ale teď už jsme na tom tak, že jí to říkám každý den... Prostě už to dál nejde. Jenže ona s tím nic dělat nechce, musela by někoho zklamat. Takže buď to můžu udělat za ní nebo jít zase od toho a zase čekat, jestli jí to bude vadit... Kamarád mi radil, že to musím já sám říct lidem okolo ní, aby se o tom prostě vědělo, ikdyž to ona moc nechce. Lidi to musí vědět, protože já se cítím hrozně,když mi někdo řekne,že ona je přece s ním,ne? Podle mě by lidi vůbec neřešili,kdybych jim to řekl,že spolu jsme.Ale když jde jednou po škole s ním a pak semnou,tak ano...to lidi řeší a mě to sere.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #104 kdy: 27. Září 2010, 14:51:28 »

Radikální řešení. Ser na to co říká a vyřeš to za ní Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
.Honza.
Host
« Odpověď #105 kdy: 27. Září 2010, 15:24:17 »

Přesně. A jestli bude naštvaná, tak je to prostě její problém, ale řeči typu: Já myslela, že když mě miluješ,tak chápeš, že to teď nejde a stačí ti láska,kterou ti dávám. Kdyby mi aspoň napsala,že už se těší, až budeme spolu opravdu a že doufá, že to bude brzo. Ale to ona nikdy nenapsala. Dobře, jsou tam i pokroky. Největší u ní doma. Že už jsem opravdu brán jako její přítel,takže je to aspoň lepší než když i tam jsem byl jako kamarád a ikdyž to je hnusný,tak jsem věděl, že mě mlže kdykoliv kopnout do zadku a utýct a nemusí nic řešit. Ale toho schopná snad není...
Zaznamenáno
.Honza.
Host
« Odpověď #106 kdy: 28. Září 2010, 09:00:54 »

Včera jsme si o tom povídali. Poprvé opravdu otevřeně a a dlouho. A jsem asi v patové situaci. Z toho, co mi ona řekla, jsem vyčetl, že má sice jasno, ale takhle jí to vyhovuje. Ona mě miluje, já jí taky. Ale já chci víc. Moje to je první velká láska a já bych si jí chtěl vodit za ruku, být s ní všude a žít "jenom" naší láskou. Ale ona tohle měla v předchozím vztahu, kdy byla mlaďoučká a byla z něj paf. Prostě o něm před rodiči pořád mluvila, že on říkal tohle a pak zas tamto. Dvakrát do týdne u něj zůstávala doma po škole a každý den spolu byli pořád takhle dokola. A pak mi řekla, že už je teď rozumná a pochopila, že nejde žít jenom tím. Že to takhle není a že je podle ní jedno s kým jde na oběd. Ptá se mě jakej je rozdíl mezi tím, když jde semnou a když jde s ním. A na to já jí nedokážu odpovědět. Ano, je to jedno, nemusí spolu být každou minutu. Ale mně štve, že jí to vůbec neschází, že jí nevadí, že se schováváme a nemůžem spolu být kvůli tomu tak často. Tohle prostě mi nejde do hlavy. To jsem tak blbej a chci po ní moc? Já myslel, že to tak ve vztahu chodí... Ale už předtím mi říkala, že byla přes rok v takovýmhle vztahu a chce odpočinek. Takže mám čekat až bude zase chtít? Ale to mě nebaví... Naším kamarádům o nás řeknu, ať chce nebo ne...
Zaznamenáno
Midar
*
Karma: 8
Příspěvků: 85


Zobrazit profil
« Odpověď #107 kdy: 28. Září 2010, 09:43:34 »

Na jednu stranu si myslim, ze toho opravdu po ni chces celkem dost - taky si myslim, ze zit jenom tim vztahem je blbost. Na druhou stranu, kdyz si vezmu, jak s tebou jedna a predevsim, jak ty resis neco, co by mela davno prebrat sama a podle toho jednat, tak bych se nebal rici, ze te ma jen jako fajn "zaloznika" nez najde nekoho lepsiho. At uz to dela umyslne nebo ne.
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #108 kdy: 28. Září 2010, 11:13:45 »

Já si myslím, že fakt chceš moc. Být spolu takhle často je podle mě trochu neobvyklý. Najdi si nějaké další zájmy. Pak se nebudeš nudit a nebudeš na ni myslet ve dne v noci.
Zaznamenáno
.Honza.
Host
« Odpověď #109 kdy: 28. Září 2010, 11:43:22 »

Je pravda, že kdybych to furt neřešil a nehledal každou minutu kdy můžem být spolu, tak by to bylo asi lepší... Ona mi taky říkala, že jí mrzí, že jí to říkám každý den, že s tím nedokáže takhle rychle nic udělat. Mám další zájmy,ale dokážu si představit,že bych s ní byl každý den. Šlo by to... Ale nesmím to přehánět, ona by měla být ta, který je smutno a stýská se jí. Nerad jsem v pozici, když já píšu jak mi chybí... Měl bych se v tomhle směru trochu uklidnit a změnit postoj v  našem vztahu. To,že k němu už nic necítí je uzavřený,to už řešit nemusím. Nebo... prostě to řešit už nemíním, věřím jí.
Zaznamenáno
Falo
Host
« Odpověď #110 kdy: 28. Září 2010, 16:43:16 »

To sou panečku problémy... Já přemejšlim vlastně jenom nad tim, co chceš vlastně slyšet? Chtít zadanou holku je dost riziko, kterýho si musíš bejt vědomej hned na začátku dyš do toho deš. A vlastně tě musim pokárat, uvědomuješ si vlastně, že rozvracíš vztah? Takový lidi si nezasloužej dosáhnout svýho.

No a teď ti poradim Šťastný
Já osobně bych jí rozhodně nepřiváděl do situace ve který se bude cejtit nepříjemně, to by přeci zničilo všechno co si tak složitě budoval, tudíš - žádná sprška. Takováhle situace je dost těžká jak na dokončení, tak i na představení, ale preventivně bych se snažil nacpat se vo sto tisíc míst před toho druhého kluka, to je základ, pak bych na sobě nedával nic znát a s elegancí a odstupem bych si jí obmotával kolem prstu až by mu došla trpělivost.. Pokud to chce udělat tak aby to bylo jako dřív tak se určitě nespokojí s kompromisem, hlavně jak řikám, nedávat žádný ultimáta a nedělat moc zbrklý rozhodnutí.
Zaznamenáno
.Honza.
Host
« Odpověď #111 kdy: 29. Září 2010, 16:58:10 »

Všichni tři jste napsali pravdu. Ona by měla udělat některé věci sama, já bych neměl žít jen naší láskou, abych z toho pak nebyl špatnej jako už několikrát a neměl bych jí tlačit do situace,kdy se bude cítit nepříjemně. Ono to jde dopředu, cítím to. Ale jde to hrozně pomaličku. I ona mi říkala, že jsem to přeci věděl, že to nebude jednoduchý, že se budem asi dlouho schovávat, než se to vše nějak vyřeší. Chápu, že když jí budu do něčeho tlačit tak neuspěju... Momentálně o nás on zase nic neví,ona to ututlala. Protože já jí řekl, že jsem ochotnej netlačit, neříkat mu o nás a tím mu snad ulehčit aby to vstřebal. Vím, že to je blbost, ale ona na to slyšela a já jí prostě musím věřit, že s tím chce něco dělat a že ikdyž si s ním píše, to vím... tak, že je on už pasé a že já jsem o hodně hodně míst před ním.

Zaznamenáno
spinkos
*
Karma: 10
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #112 kdy: 05. Říjen 2010, 20:18:59 »

Už vím, kde leží jádro pudla! A nebude to znít pěkně.
Vy dva se k sobě zjevně svým osobnostním založením nehodíte.

Ve fungujícím vztahu obvykle jeden činí rozhodnutí, partner jej usměrňuje. Zato tady se jen objímá při svíčkách a paltají se pocity po zdech.
Zaznamenáno
.Honza.
Host
« Odpověď #113 kdy: 14. Říjen 2010, 16:02:17 »

Ona mi řekla, že žije dva životy, že doma chce být semnou, ale ve škole nechce být ve vztahu, že tam prý není místo pro nás a nechává se oblejzat jím. Pořád za ní chodí a myslím to vážně. A ona mu to prý dovolila, že mu řekla, že chce,aby se normálně bavili a že jí to nevadí. Pak mi nedávno řekla, že se prostě nestačila předtím tak odmilovat a že si s ním dobře rozumí a nevidí problém proč by se s ním nemohla bavit. Ale, že to štve mě? To jí je jedno...Maximálně mi řekne, že jsem o tom věděl, že jsem věděl do čeho jdu a teď mi napsala, že jsem hezkej dost, že si vážnej vztah najdu a nemusím být s ní. Píše to ze vzteku, teď se hádáme zase a znovu kvůli tomu, že za ná chodí on. Ale i tak si myslím, že tohle by mi nikdy neměla napsat. Že s ní být nemusím? To je strašná blbost. Jenže se to táhne od Dubna, je to hrůza a mě už to nebaví, svazuje mě to v dalším pokroku dopředu... Začínám cítit, že s ní to dopředu nepůjde, že jsme dosáhli maxima. Ona za nás bojovat nechce. Jestli se k němu vrátí,tak mi zlomí srdce,udělá tu největší hnusárnu a budu se hodně rozmýšlet, jestli jí to vrátit nebo ne... Ale já to neudělám. Už vím co bych jí řekl. Že jí miluju, ale ale tohle je pod mojí úroveň a prostě zapomenu... Nebudu ze sebe dělat blba a dál dolejzat.
     Jde to teď od deseti k pěti a já už nemůžu. Začal jsem se bavit i s jinejma holkama. Samozřejmě pro mě teď není žádná ta "ona", protože svůj ideál mám...jsem pořád zamilovanej. Ale i tak mi dělá aspoň trochu radost společnost s jinou slečnou, aspoň na to nemyslím...
Zaznamenáno
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #114 kdy: 14. Říjen 2010, 16:20:57 »

Nebudu ze sebe dělat blba a dál dolejzat.

Tos měl udělat už před x měsíci a touhle dobou už jsi mohl být v lepším vztahu s lepší holkou.
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
.Honza.
Host
« Odpověď #115 kdy: 14. Říjen 2010, 16:38:10 »

První láska... to nešlo jinak. Nemohl jsem se nad tím povznést a jít dál...
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #116 kdy: 14. Říjen 2010, 18:53:25 »

Celou dobu si jen hrál druhé housle, smiř se s tim a jdi dál.

Kua na světě je tolik holek, proč ztrácet čas s jednou takovou (promiň mi to slovo) nánou??
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #117 kdy: 14. Říjen 2010, 19:09:54 »

Nene, snaž se dál. Snaž se jí dělat co jí na očích vidíš a to, že se chodí za jiným ignoruj, ale často jí říkej jak ti to moc vadí, ale nic nedělej! A vyžer si to pěkně až do konce, až s tebou totálně zamete S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
.Honza.
Host
« Odpověď #118 kdy: 14. Říjen 2010, 19:36:53 »

Celou dobu si jen hrál druhé housle, smiř se s tim a jdi dál.
Vůbec si to nedokážu připustit... přijde mi to skoro nemožný. Věřil jsem jí...

Nene, snaž se dál...
Už semnou docela slušně zametá... Přitom jsem tady už několikrát psal, že jestli mě miluje,tak ho nechá a utne tuhle situaci, ale nikdy jsem to nedokázal udělat Smutný Možná bych to měl udělat dřív než mě totálně zničí. Vlastně nevím jestli jí za to vůbec stojím. Jestli si semnou jen hrála a teď se k němu vrátí a budou spolu úplně normálně. Nikdy jsem s tím nepočítal, ale teď už jsme na konci a dochází mně to. Nemyslím, že jsem někdy udělal chybu, jsem zamilovanej a naivní, to beru. Ale nebudu se jí za nic omlouvat...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #119 kdy: 14. Říjen 2010, 20:27:40 »

Ale nebudu se jí za nic omlouvat...
To bys musel mít dobrou představivost, abys něco vymyslel Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #120 kdy: 14. Říjen 2010, 21:09:50 »

Teda bez urážky, na tebe má snad jenom James1.
Tohle samý tu řešíš půl roku (zítra to bude přesně)!! Akorát s tebou ta holka zametá čím dál tím víc. Pokud ti to vyhovuje, pokračuj, omlouvej se jí, buď milej, říkej, jak ti na ní záleží..... Pokud ne, rad je v tomhle topicu dost a dost.
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #121 kdy: 14. Říjen 2010, 22:18:13 »

Mě už tenhle topic nebaví, je to dokola a děláš pořád ty samé věci, které jsou na nic, a nevyužiješ tu stejně ani jedné rady..

Jaký si vztah uděláš, takový ho máš. Tohle všechno funguje na tvé chybě.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
.Honza.
Host
« Odpověď #122 kdy: 15. Říjen 2010, 14:12:59 »

Myslíte, že to je mnou? Myslím, že jsem se snažil rady dodržovat... taky mě to nebaví, to mi věř.
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #123 kdy: 15. Říjen 2010, 14:53:45 »

Kdyz na to nemas, tak neprebirej. Holka jde za silnejsim, za lepsim. Ses opravdu lepsi nez jeji kluk? Nerikam ze nejses dobrej chlap, neznam te. Ale chovas se jak bys nemel spetku sebeucty a to je na hovno.
Ona se chova tak jak ji dovolis, pokud ji dovolis s tebou vyjebavat, bude to delat. Nemusis bejt hned jerk a chovat se jak hovado, ale proste bud chlap!
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #124 kdy: 15. Říjen 2010, 15:56:38 »

bud chlap!

Exactly... Super!
Vidíš to, jak tě ta holka dokázala dostat do kolen? To by tě mělo motivovat, aby sis nabrnkl novou
a jí to pořádně vytmavil...ale jestli seš extremně zabouchlej nebude to jednoduchý.
« Poslední změna: 15. Říjen 2010, 16:02:34 od Barzini de Tutto » Zaznamenáno
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS