Přesvědčit zadanou?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 00:41:56

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Přesvědčit zadanou?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7  Vše Tisk
Autor Téma: Přesvědčit zadanou?  (Přečteno 69865 krát)
crip.crop

Karma: 0
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #125 kdy: 15. Říjen 2010, 17:31:33 »

Já jsem si teď prošel něčím hodně podobným. Bylo strašně těžký to ukončit, přes měsíc jsem se s tím nemohl smířit. Ale potom jsem si začal uvědomovat, že jsem ze sebe nechal dělat přes půl roku blbce, jak jsem byl strasně naivní, kolikrát mi lhala do tváře a nejednala se mnou narovinu. Říkal jsem si, že bez ní život nemá cenu, že už nikdy nepotkám takovou, jako byla ona. Sice jsou to asi jen dva týdny, co jsem jí napsal poslední sms, ale už teď vím, že jsem udělal dobře, že by to stejně nikam nevedlo a teď mi je dokonce líp. Věřit na zázrak a čekat, že se s ní všechno obrátí k lepšímu je nesmysl.
Zaznamenáno
.Honza.
Host
« Odpověď #126 kdy: 18. Říjen 2010, 16:29:48 »

Popíšu co se do teď stalo. Už delší dobu to je s mojí slečnou stejný. Pořád řešíme to samý a pořád mi říká, že spolu být nemůžeme,že se s tím musím smířit. Je mi jasný,že to dělá kvůli bývalýmu,že ho nechce ztratit. On za ní chodí prostě pořád. Já jsem teď byl často špatnej,brečel jsem,psal jí dopisy. Prostě jako pomatenej. Pak se ale stalo něco, co tuhle situaci hodně změnilo. Vyskytla se o rok starší holčina, který se líbim, začli jsme si psát a párkrát jsme spolu byli venku,u ní a včera i ona u mě. Neberu to jako, že s ní musím něco mít, ale je mi s ní fajn. Ikdyž moje"modla" je holka,kterou miluju,tak tahle je hezounká,je fajn a hlavně,když jsem s ní tak nemyslím na to trápení co mám. A pocit,že bych s ní mohl být,že bych nemusel řešit to co teď a že bych byl jen já a ona a nikdo jinej...To mě hrozně moc láká. Ale já to takhle nechtěl, nechtěl jsem ztratit mojí holku a teď jí ztrácím, ona mi to sama dnes napsala a asi je z toho smutná. Já jí napsal, že ona přece ví proč to je! A co na to ona? Že my spolu být ve škole nemůžeme, že se s tím musím smířit nebo... Jak mi tohle může proboha napsat Smutný Zvažuju možnost, že to ukončím první a ukončím to tak,aby věděla, že tohle opravdu podělala a aby jí to hodně mrzelo. Ještě nevím jak to udělám,ale chci jí to říct vše do očí a říct jí,jak moc jsem to myslel vážně a jak moc mi to zlomilo srdce. Ale, že jí nebudu prosit a půjdu dál. Já vím, tohle už píšu po několikátý. Ale nikdy jsem na to neměl tolik sil,jako teď když mám novou kamarádku. Píšu kamarádku, protože já nevím, třeba si nesedneme a já nebudu mít žádnou a budu litovat,že jsem mohl mít tuhle aspoň občas. Ale na co mi to je? Když mě strašně se*e když jí vídím s ním? Tohle přeci není vztah, tohle není od ní láska. Nevěřím tomu,že by mi tohle dělala,kdyby to mě byla opravdu zamilovaná. A já jí dával vše,opravdu úplně vše...
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #127 kdy: 18. Říjen 2010, 16:48:14 »

Honzo, jaký to je být baba?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
.Honza.
Host
« Odpověď #128 kdy: 18. Říjen 2010, 17:06:07 »

No táák. Je to můj první vztah, nemám z daleka tolik zkušeností jako vy. Trošku pochopení  Mrkající  Úsměv
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #129 kdy: 18. Říjen 2010, 18:07:48 »

Safra, ale ty se ptáš na všechno možný a když ti člověk poradí, stejně si to děláš podle sebe.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #130 kdy: 18. Říjen 2010, 18:11:55 »

Běž do té druhé - Můžeš s ní začít nový život. A tamtu už hoď za hlavu...
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #131 kdy: 18. Říjen 2010, 20:40:39 »

Vztah? Vztah?! Wtf? S touhle holkou proste bejt nemuzes, ses ve skatulce "muzu s nim vyjebavat a ona ze me bude stejne posranej". Jdi do ty druhy, pokud to zas neposeres, mohlo by to bejt neco uplne jinyho. Ale jak sem rekl, bud chlap! Nebo ti tohle
Citace
Já jsem teď byl často špatnej,brečel jsem,psal jí dopisy
prijde OK? Me moc ne...
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
.Honza.
Host
« Odpověď #132 kdy: 18. Říjen 2010, 21:10:58 »

Máte pravdu. Co dodat... Nikdy jsem nevěřil, že to řeknu, ale cítím to tak, že s tou novou, která ví co chce, bych se měl líp. Nechci na to spěchat ani si dělat naděje a asi to ani nebudu diskutovat s vámi Úsměv nebo mám? Nejdřív jí chci víc poznat. Jestli by mně vyhovovala a pak teprve jednat. Ovšem se stávající partnerkou to jde prostě z kopce. A tak strašně moc nepřeju tomu bývalýmu, aby jí získal zpátky.
Zaznamenáno
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #133 kdy: 18. Říjen 2010, 22:02:35 »

...nebo mám?

Jako by to mělo efekt...
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #134 kdy: 19. Říjen 2010, 11:34:38 »

Čaute. Hergot chlape, kam jsi dal koule? Buď trochu mužný a sebevědomý chlap, kterej aspoň trochu ví co a proč dělá.
Máš kámošku, ze který může být LTR, nevím, na co ještě čekáš, teď to máš nejsnadnější a ta kámoška ti pomůže zapomenout. Věř tomu, že pro ně samotný bude dostatečným trestem, když budou spolu... třeba ne hned, ale později rozhodně ano. Taková známost skončí asi stejně rychle, jako vznikla... Nevěř tomu, že by byli spolu delší časový horizont, podle mě nebudou ani moc emocionálně a inteligenčně nadaní.
Kolikrát je pro takovou holku dostatečnou překážkou její vlastní existence, natož vybudovat a udržovat vztah.
Ukonči to jako první a věř tomu, že dříve, či později stejně přileze s tím, že ji chybíš, ale doufám, že dvakrát do stejný řeky nevstoupíš.

Trochu mi to příjde jako scéna z filmu: Jáchyme hoď ho do stroje a ocitoval bych: Já jim to říkám pořád, ale je to marný, je to marný, je to marný...  Šťastný
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
.Honza.
Host
« Odpověď #135 kdy: 20. Říjen 2010, 15:24:49 »

Co jsem se o tom bavil doma, tak mi říkali, že ta holka to nemá sama se sebou srovnaný. Teď jste to tu napsali i vy. Cítím, že ona mi prostě nedokáže dát to co chci. Ta nová mi pomáhá zapomenout a nedělá mi to už problémy. Ale stále mě mrzí když si vzpomenu na ty krásný časy s ní. Ale bohužel ty horší převažují...to si musím uvědomit. Nejvíc mě vytočí, když jí vidím jít s ním jakoby se nechumelilo a na mně udělá obličej jako že je chudáček a napíše mi sms,jak moc chce být semnou a jak moc mě miluje. Jako kdyby byla ve vězení. Tohle jsem jí žral. Ale teď už ne...pořád jsem tak doufam,že se vzpamatuje a pošle ho do háje,ale nic se neděje. Nevěřím tomu, že jestli se k němu vrátí, tak jim to vydrží a najednou jí už nebude vadit, to co jí vadilo a najednou to bude lepší. Možná chvíli,ale pak se to vrátí do starých kolejí. Souhlasím s Alešem. Taky doufám, že mě bude prosit,abych  jí nenechal, protože jestli ne, tak to semnou opravdu nemyslela vážně.
    Jedu za tou novou kamarádkou, drže prosím palce  Mrkající
Zaznamenáno
Zambrota



Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #136 kdy: 20. Říjen 2010, 16:41:54 »

Hodně hustý vlákno. Chápu že si zamilovanej, tak děláš blbosti, ale tohle je fakt moc.
Ta holka s tebou nádherně zametá a ty si to necháš líbit. Seber se chlape.

Citace
Kolikrát je pro takovou holku dostatečnou překážkou její vlastní existence, natož vybudovat a udržovat vztah.
Tohle se mi moc líbí, hodně to vystihuje.
Zaznamenáno
.Honza.
Host
« Odpověď #137 kdy: 24. Říjen 2010, 11:59:21 »

Nikdy jsem vám nekecal,tak nebudu ani teď. S mojí holkou to je prostě v háji. Oba to víme a pomůže nám už jen zázrak v podobě toho, že by tomu bývalýmu konečně řekla ať táhne do háje a šla s tím na povrch. Ale možná to by už ani nepomohlo. Protože když jsem se rozhodoval jestli za ní jet a snazžit se to dát do pořádku znovu a znovu už po několokáté. Tak jsem šel už na autobus,že pojedu a najednou jí vídím zase a zase s ním, když jdou zase a zase na oběd. Už je to jako básnička. Předtím jsme se hádali,že s ní někdy jde na oběd. Jenže teď je výjimka,když s ní nejde. A je mi jedno,že chodí ona + její kámoška a on. To je sice její výmluva,že jdou ve více lidech,ale on je stejně vedle ní a druží se,ikdyby jich šlo 50. A to je prostě pro mě špatný a když jsem to viděl a ona mi to ani nedokázala napsat,tak jsem se prostě naštval. Nová kamarádka mi napsala jestli nechci přijet. Mohl jsem až večer,tak jsem i tak jel. Koukali jsme na film,povídali si a bylo to báječný... Pak jsme šli spát a já udělal možná největší chybu nebo naopak konečně po půl roce dobrou věc? Šel jsem spát k ní do postele. Neměli jsme sex,ale protože jsme předtím i trochu pili alkohol,tak jsme se mazlili,líbali... Byla to taková tečka za tím vším hezkým. A najednou se cítím úplně jinak než kdykoliv předtím.

Byla to blbost ?

btw.: Trochu jsem se tím dostal do jiné role a řekl jsem si, jestli mám chtít v 17ti dlouhodobej vztah nebo chci tohle? Prostě vztah nemít a akorát holky balit? Sice pořád mluvím o vztahu s tou holkou,ale ve skutečnosti to je spíš milenka, o které nikdo neví a vidím se s ní osamotě teď třeba jen jednou týdně. Já si vztah představuju jinak..
« Poslední změna: 24. Říjen 2010, 12:03:53 od .Honza. » Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #138 kdy: 24. Říjen 2010, 12:09:20 »

Jednoznačně NE, myslím, že jsi udělal SAKRA DOBROU VĚC chlape, třeba konečně přestaneš myslet na "bývalou" a začneš myslet taky ptákem Šťastný. Zapomenout na ženu pomůže pouze myslet na jinou. Šťastný Jsem rád, že jsi konečně začal vidět i v jiných barvách a začínáš se odpoutávat od myšlenek na "bývalou". Takový příjemný večer a nemusí být zrovna završený FC pomůže nemyslet na blbé myšlenky, není večer sám, nebo opilýma a zhulenýma kámošema, člověk si jak psychicky, tak fyzicky odpočine a těmito zážitky nahradíš ty starší nic moc. Jen tak dál a držím palce chlape! Super!
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #139 kdy: 24. Říjen 2010, 12:38:41 »

S mojí holkou to je prostě v háji. Tak jsem šel už na autobus,že pojedu a najednou jí vídím zase a zase s ním, když jdou zase a zase na oběd. Už je to jako básnička. Předtím jsme se hádali,že s ní někdy jde na oběd. Jenže teď je výjimka,když s ní nejde. A je mi jedno,že chodí ona + její kámoška a on. To je sice její výmluva,že jdou ve více lidech,ale on je stejně vedle ní a druží se,ikdyby jich šlo 50. A to je prostě pro mě špatný a když jsem to viděl a ona mi to ani nedokázala napsat,tak jsem se prostě naštval.
Už sa v tom pomaly strácam, ale skús (si/mi) odpovedať na dve otázky:
1. Prečo už 6 mesiacov riešiš zadané dievča, na ktoré si to legitímne skúsil, síce ste boli chvíľu spolu, ale ona sa jasne vrátila k svojmu frajerovi?
2. Prečo frajerke toho chalana vravíš "tvoja holka" a to aj potom čo dve osoby čo sú spolu v LTR vidíš ísť opakovane spolu na date/obed?

Ako bonusovú otázku si zodpovedz, či je OK riešiť a pýtať si radu, či by si sa nemal náhodou ďalej užierať frajerkou iného chalana, namiesto HB čo s tebou chcela spať?
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Ondris

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #140 kdy: 24. Říjen 2010, 12:56:35 »

Jednoznačně NE, myslím, že jsi udělal SAKRA DOBROU VĚC chlape, třeba konečně přestaneš myslet na "bývalou" a začneš myslet taky ptákem Šťastný.

Jo jo myslet ptákem se většinou nevyplácí, ale tohle je ta výjimka, která potvrzuje pravidlo.
Zaznamenáno

mým cílem je vybudovat si harém
.Honza.
Host
« Odpověď #141 kdy: 25. Říjen 2010, 00:01:41 »

Jo,myslet na ní přestávám a začíná mi být zase fajn. Nevím jestli mám být zklamaný sám ze sebe,že jsem já tohle udělal,ale nejsem... Řeknu jí narovinu,že to takhle nejde a řeknu jí to se ctí a aby to pochopila. Musím si to nejdřív promyslet,ale rychle protože se mě ptala HB jak to semnou a bývalou je.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #142 kdy: 25. Říjen 2010, 10:13:57 »

Nakonec to dopadne tak že nebudeš mít ani jednu...na tu první se vykašli a nic jí ani nevysvětluj, ztráta času, ona si to nezaslouží...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #143 kdy: 25. Říjen 2010, 11:31:18 »

.Honza.: Debile.

Po expresivním začátku vysvětlení: Co kua řešíš? Máš holku, která se pořád tahá s jinym, sere na tebe a dělá si co chce, jako bys nebyl. A pak máš druhou se kterou je to na velmi dobrý cestě. Ještě jednou: CO ŘEŠÍŠ? Jestli chceš bejt jó fér, tak ty starý řekni "takhle to dál nejde. nemam na to nervy. Sbohem" a začni se věnovat tý nový. Když to budeš protahovat, jak jí to přestane bavit. Jestli tohle pose*eš, tak ti fakt snad smažu profil a zabanuju IP, protože plýtváš silami a snahou všech, co ti tady radí.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
.Honza.
Host
« Odpověď #144 kdy: 29. Říjen 2010, 11:24:51 »

Všechno by mohlo bejt krásný...teda doufám,že bude. Ale city semnou dělají divy. Netušil jsem,že to bude tak těžký. Byl jsem u nové slečny, spal jsem u ní...s ní. Bylo to krásný, ale je to hodně brzo po tom,jak jsem byl vyplácanej z mojí první a cítím,že by to mohlo být s tou novou krásnější. Protože, nevím jak se mi to povedlo, ale tohle je prostě nádherná holka. Ve škole po ní kluci slintaj, před rokem dělala do modelingu. No je prostě krásná a chce mě. A já co? Já řeším bejvalku, která mě tahala za nos. Ale včera zvítězil rozum a šel jsem za novou. Nechtěl jsem jí řikat,že to nejde. Prostě jsem šel k ní... Musím to dokázat.
Zaznamenáno
.Honza.
Host
« Odpověď #145 kdy: 29. Říjen 2010, 22:50:54 »

Dnes jsem se sešel s "bývalou". Řešili jsme,jak to bude. Protože ten býval zjistil,že jsme spolu celou dobu byli,ona mu říkala,že se semnou už neschází...  Kroutící očima Tak mi řekla,že buď to bude takhle,že se budeme vídat jen u ní doma. Že jestli jí miluju,tak mi to vadit nemůže,protože tam ve škole spolu prostě nebudem,že na něj nechce být takhle hnusná. Problém je,že já chci vztah a chci mít svojí holku často u sebe. Chci,aby u mě spala atd. A to ona prostě nemůže. Jenže tady je problém. Já jí chci opustit,protože vím,že takhle to nechci. A zároveň jsem si na ní tak zvykl,že se s ní chci líbat,chci se jí dotýkat a chci se s ní milovat víc, než s tou novou. Je to normální? Věřím tomu,že je. Že ta nová mě z toho musí dostat,abych zapomenul a pak tohle budu cítit i k té nové. Ale je to hrozně těžký. Prostě já vím,že mně všichni radíte,ať tuhle nechám. A já to dělám. Já jí dnes řekl,že to je prostě na nic a že to takhle nechci.Pak mě prosila ať jí neopouštím. A napsala jemu,že je semnou,on napsal,že to je hrozný,že se chce zabít a ona na to,že se moc omlouvá,že ví,že to má s ní těžký atd. Prostě takový kecy. Ach bože. Ta holka si to nikdy neuvědomí? Že tímhle to akorát stěžuje. Dobře, půl roku to nechápe,nebude to chápat dál. Ale co já? Jak se od ní mám odpoutat? S tou novou jsem často,ona je ta moje vysněná kráska,s kterou můžu být pořád,nemůžu se vymlouvat,že se mi nelíbí,protože ona je prostě krásná,má dokonalý tělo,spali jsme spolu,ale i tak,já na to s ní neměl takovou chuť jako s mojí první. Tohle trvá asi 3 týdny,kdy jsem našel tuhle novou. Je normální to, co cítím? Odezní to?
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #146 kdy: 29. Říjen 2010, 23:09:46 »

Všechny příspěvky v tomhle threadu jsem nečetl, takže se tu budu asi opakovat. Úsměv

Koukám, že si na ní dost citově upnutý. Chápu, že je těžký ji najednou odstřihnout ze svýho života, nicméně takovýhle polovičatý řešení, kdy se s ní pořád vídáš a snažíš se to dál a dál řešit a zároveň chceš být i s tou novou, nemají cenu. A jak na ní teda zapomenout? Věnuj se svým koníčkům/práci a té nové holce, to by tě mělo dostatečně zabavit. Úsměv
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #147 kdy: 30. Říjen 2010, 09:26:56 »

Honzo, dřív by se chlap zachoval tak, že se aspoň zastřelí a nebude dělat, že něco dělá a přitom dělá opak.

Kddyž ti tu asi lidi raděj, ať se s ní nestýkáš a ty další den napíšeš, že jsi byl s ní, tak jsi prostě blb. a už se k tomuhle tématu nikdy nevyjádřím, protože je to jak házet hrách na stěnu
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #148 kdy: 31. Říjen 2010, 11:09:28 »

Že jestli jí miluju,tak mi to vadit nemůže...

Slečna hezky citově vydírá. Další důvod proč na ní kašlat, nekomunikovat (!!) a soustředit se na tu novou.
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #149 kdy: 31. Říjen 2010, 14:27:34 »

Citace
Plýtváš zbytečně snahou a silami všech Úsměv Dej si týden voraz!"
Tak a je to. Honza má ban na týden, aby mohl přemýšlet o tom, kde dělá chybu. Může číst , ale nemsí psát Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS