Těžko se mi o tom píše...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 07:12:07

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Těžko se mi o tom píše...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 7  Vše Tisk
Autor Téma: Těžko se mi o tom píše...  (Přečteno 116695 krát)
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #75 kdy: 28. Duben 2014, 19:22:34 »

* jakmile víš, co je tvůj problém, tak se zamyslet co je příčina - třeba zjistíš, že problém je, že nejsi zajímavý, nic jsi nezažil a nemáš tak lidem co nabídnout
* a když víš, co je příčina, tak jí odstraň - tj. začni dělat zajímavě věci, potkávej zajímavé lidi, překonávej sám sebe (=dělej věci, kterých se bojíš)
J, tohle je přeci hrozně jednoduché.... dělej zajímavé věci, poznávej zajímavé lidi.... kdyžtak dej výpověď v práci, abys měl na to čas a energii

 Projel jsem to Projel jsem to Projel jsem to
Zaznamenáno

Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #76 kdy: 28. Duben 2014, 20:13:27 »

Z toho co píšeš působíš především, jako sebelítostivý tragéd. Tedy ten typ chlapa, který nemá holce co nabídnout. A není to tak, protože bys nebyl vtipný, ani protože bys neuměl flirtovat. Problém je tvůj útrpný pohled na život, kdy celý svět může za to, jak ty se máš špatně a všichni ostatní se mají dobře a to je nefér. Holky nemají potřebu se zahazovat s někým, kdo na ně budou hrnout svoje problémy. Chtějí někoho u koho budou mít pocit (mmch je zajímavé, že stačí pocit a nemusí to být realita), že je podrží i když ostatní budou proti nim.

Najdi si moje příspěvky tak 6 let zpátky. Psal jsem podobně jako ty.

Co potřebuješ je:
* přiznat si v čem je tvůj skutečný problém - což může bolet - třeba si budeš muset přiznat, že jsi k ničemu
* jakmile víš, co je tvůj problém, tak se zamyslet co je příčina - třeba zjistíš, že problém je, že nejsi zajímavý, nic jsi nezažil a nemáš tak lidem co nabídnout
* a když víš, co je příčina, tak jí odstraň - tj. začni dělat zajímavě věci, potkávej zajímavé lidi, překonávej sám sebe (=dělej věci, kterých se bojíš)

Jinými slovy, přijmout to, že prostě musíš změnit způsob, jakým uvažuješ o světě a o sobě z "mě se stalo" na "já jsem udělal".

Působím jako sebelétostivý tragéd, protože mám depresi. Ted už jí nemam a mam zase chut oslovovat holky. Nikde jsem neuvedl, že viním celý svět z toho, že se mám špatně. Naopak, mám se skvěle, jen mi chybí ta holka, abych byl úplně a celkově štastný.
Rozhodně vím, že k ničemu nejsem, protože jsem ve všech zaměstnáních byl nejlepší, dělal jsem ve svých 22 letech vedoucí. Všude mě po pár měsících v zaměstnání povyšovali. Takže si myslím, že jsem schopnější minimálně než 50% lidí. Nikoho svými problémy nezahrnuji, vážně nemám zájem přicházet tímto způsobe o přátele, proto píšu na fora. Můj problém je očividně v tom, že jsem nudný, js. nemám je čím zaujmout. Příští týden se mám sejít s jedním členem odsut, tak věřím, že mi poradí a já si z toho něco vezmu.

D9: Jsem rád, že jsi to napsal, celkem mě to povzbudilo Mrkající osobně si nemyslím, že jsme nudný, naopak pobavím spoustu lidí, bohužel to nejde k osobě kterou vidím poprvé v životě, ale věřím, že s eten blok dá překonat.
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #77 kdy: 28. Duben 2014, 23:01:05 »

J, tohle je přeci hrozně jednoduché.... dělej zajímavé věci, poznávej zajímavé lidi.... kdyžtak dej výpověď v práci, abys měl na to čas a energii
Ano, je to přesně takhle jednoduché. Pokud jsi od 8 odrána do 8 do večera v práci a pak nemáš na nic energii, tak nebudeš mít energii a čas ani na holku.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #78 kdy: 29. Duben 2014, 07:00:55 »

J, tohle je přeci hrozně jednoduché.... dělej zajímavé věci, poznávej zajímavé lidi.... kdyžtak dej výpověď v práci, abys měl na to čas a energii
Ano, je to přesně takhle jednoduché. Pokud jsi od 8 odrána do 8 do večera v práci a pak nemáš na nic energii, tak nebudeš mít energii a čas ani na holku.

Mě třeba stačí na holku víkendy. Naopak uvítám jen nějakou část týdne, než s ní být 24h denně a znechutit si ji. Úsměv
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #79 kdy: 29. Duben 2014, 07:21:57 »

Babráš se v tom až moc, pracuj na sobě, choď mezi lidi i na jiné akce než jsou diskotéky, kde se povalujou opilé nadržené holky, které nic jiného než povyražení nechtějí a druhý den o tobě nechtějí slyšet, protože se styděj, jak se chovaly. Holky se obecně hrozně podceňujou.

Choď tam, kde ty holky něco dělají (třeba sport, tanec, jizda na koni, výlety po horách, tvoří něco atd. atd.) a nechoděj se jen dívat na ostatní, aby jsi měl okmažitě téma, které ji zajímá, ale hlavně přestaň stavět holky na vyšší úroveň než jsi ty. Holky nejsou víc. Ty jsi ten, kdo vede vztah, tak k tomu tak přistupuj od začátku. Buď dominantní. jdi si za svým, to se holkám líbí.

A zkus si někdy po té práci vyrazit a dělat něco dalšího, já třeba chodil celou zimu 2x v týdnu na florbal. Byl jsem klidně 12 hodin v práci, ujel 600 km, byl utahanej jak pes, nic se mi nechtělo, ale jakmile jsem vlezl na hřiště, probral jsem se a měl jsem z toho zatraceně dobrej pocit, kolikrát je to nejhorší se k něčemu dokopat a ne to dělat.

Dřív jsem chodil hrát hokej od 11 večer, druhej den jsem musel do práce a kdybych to bral jen podle toho, jak jsem byl unavenej, tak bych na ten led v životě nevlezl.

Dneska příjdu z práce vyřízenej, ale prostě jdu a dělám to, co potřebuju a když to konečně dělám, tak mě to baví. Kdybych se řídil jen tím, co mi říká tělo a byl v komfortní zóně, tak bych byl uplný hovno, seděl jen u PC/TV, hrál hry, sledoval seriály a nic nevytvářel. A byl bych zaručeně nespokojenej. Každej skutečně úspěšnej člověk dělá víc než ti neúspěšní.

Nebuď už nudnej. Pokud něco nefunguje, tak je potřeba to změnit. Máš na to, přemýšlíš o tom, ale začni jednat.

A seznamování se přes okruh známých je skutečně to nejlepší a nejsnadnější nejen pro holky, ale i pro tebe, protože to, že jsi v kruhu lidí, tkeré máš rád, to ti dává klid a pohodu a zbavuje tě strachu a hlavně tu holku ale taky. Je potřeba, aby se cítily dobře a měly z toho (pozitivní) emoce.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #80 kdy: 30. Duben 2014, 17:33:54 »

...

Já můžu chodit na florbal, nicméně pochybuju, že tam narazím na nějakou pěknou holku. K pročištění mysli mám posilování a procházky venku Úsměv
Je mi jasné, že se nejlépe seznamuje v okruhu přátel, nicméně já se přátelím víceméně s vietnamcema, protože jsou víc v poho než češi, nemusí se za každou cenu vzájemně shazovat, aby si dokazovali vlastní ego, a to mi vyhovuje. Zároven nechci chodit s vietnamkama.
Moc nevěřím tomu, že holky nemají moc sebevědomí nebo si nevěří, když mají každý den oslovení min 3 kluků. Mě kdyby denně oslovily 3 holky, tak jsem namyšlenej jak nikdo. Takže já prakticky při oslovení musím být lepší než 10 dalších předemnou. Připadam si jak u výběrového řízení.
« Poslední změna: 30. Duben 2014, 17:44:47 od Harekrshna » Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #81 kdy: 30. Duben 2014, 17:55:46 »

Pochopil jsem teď správně, že nejsi Čech? (resp. máš asijský původ a tím pádem i vzhled?)

Pokud ano, tak by to (navzdory tomu, jak je to omezené) mohlo alespoň z části vysvětlovat tvůj neúspěch. Český holky moc s vietnamcema nechodí. Není to rasové, ale spíš kulturní. Sám říkáš, že si s vietnamci víc rozumíš, takže to cítíš taky. Proč nechceš chodit s vietnamkama?
Zaznamenáno

Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #82 kdy: 30. Duben 2014, 18:25:18 »

Pochopil jsem teď správně, že nejsi Čech? (resp. máš asijský původ a tím pádem i vzhled?)

Pokud ano, tak by to (navzdory tomu, jak je to omezené) mohlo alespoň z části vysvětlovat tvůj neúspěch. Český holky moc s vietnamcema nechodí. Není to rasové, ale spíš kulturní. Sám říkáš, že si s vietnamci víc rozumíš, takže to cítíš taky. Proč nechceš chodit s vietnamkama?

Šťastný Ne, jsem Čech, jen si prostě víc rozumim s Vietnamcema. Mam i přátele normálně čechy, ale s těma se tolik nestýkám. Víceméně čas trávím spíš sám a vyhovuje mi to, ale když už někam jdu třeba do klubu, tak s nima.
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #83 kdy: 30. Duben 2014, 18:33:16 »

Zajímavý, a proč nechceš chodit s vietnamkou? Šťastný
Zaznamenáno

Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #84 kdy: 30. Duben 2014, 18:36:49 »

Zajímavý, a proč nechceš chodit s vietnamkou? Šťastný

Třeba to není kvůli tomu, že jsou jiné rasy, ale mám prostě kámoše vietnamce a ten mě seznámil se svýma kámošema a tak nějak celkově jsem s nima v pohodě. Třeba je to prostě jen individuální charakter člověka. Určitě jsou takoví i češi a je jich určitě dost, bohužel se s nikým takovým neznám.
Protože mě nepřitahujou Šťastný i když dost vietnamek o mě asi zájem má. Paradox.
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #85 kdy: 30. Duben 2014, 19:08:50 »

Zajímavý, a proč nechceš chodit s vietnamkou? Šťastný

Protože mě nepřitahujou Šťastný


Tak to fakt nechápu..!!!  Úsměv
Dyť jsou sexy !!! ;-)
Zaznamenáno

D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #86 kdy: 01. Květen 2014, 13:32:42 »

Protože mě nepřitahujou Šťastný i když dost vietnamek o mě asi zájem má. Paradox.
Ne, to neni paradox, bro
Zaznamenáno

petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #87 kdy: 02. Květen 2014, 11:00:21 »

Harekrshna, ty jsi ale zajímavá osobnost, jestli ti je 23 jak se zde píše, tak se tak začni i chovat. To tvoje pofňukávání jsem ustál, ale když teď tvrdíš, že po tobě ženský vlastně jednou a předtím to vypadalo, že se na ženský budeš koukat jen na internetu...promiň jestli tě to urazí, ale to bych čekal tak od 16-letýho.

Zřejmě máš moc přehnané požadavky, to má v této době moc lidí. Hledej normální babu, nehledej svůj jediný ideál. I malý krátký vztah tě posune dál, když se tomu budeš bránit, zůstaneš tam, kde seš...a nakonec sám.

Mimochodem celkem souhlasím s ostatními, co už tu padlo (a tak se tím taky řiď), a to, že i sebelepší "baliči" (třeba D9 se tak vždycky tvářil) nemají vždycky štěstí je realita.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #88 kdy: 02. Květen 2014, 22:37:52 »

S balením random holek na ulici jsem teda úspěch nemíval nikdy Úsměv
Zaznamenáno

Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #89 kdy: 03. Květen 2014, 06:37:35 »

Harekrshna, ty jsi ale zajímavá osobnost, jestli ti je 23 jak se zde píše, tak se tak začni i chovat. To tvoje pofňukávání jsem ustál, ale když teď tvrdíš, že po tobě ženský vlastně jednou a předtím to vypadalo, že se na ženský budeš koukat jen na internetu...promiň jestli tě to urazí, ale to bych čekal tak od 16-letýho.

Zřejmě máš moc přehnané požadavky, to má v této době moc lidí. Hledej normální babu, nehledej svůj jediný ideál. I malý krátký vztah tě posune dál, když se tomu budeš bránit, zůstaneš tam, kde seš...a nakonec sám.

Mimochodem celkem souhlasím s ostatními, co už tu padlo (a tak se tím taky řiď), a to, že i sebelepší "baliči" (třeba D9 se tak vždycky tvářil) nemají vždycky štěstí je realita.

Tím mi chceš říct, že mám chodit nebo souložit s holkama, které se mi nelíbí nebo mě nepřitahujou?  Kroutící očima
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #90 kdy: 03. Květen 2014, 08:07:45 »

Problém vysokých nároků je opravdu poměrně velký problém. Ty vysoké nároky si totiž člověk nevybírá, prostě když ho holka nepřitahuje, tak je jasný, že s ní nebude chodit/spát. Je to však problém, který mají většinou právě ne příliš zkušení kluci, kteří moc holek ani neznají. Spousta holek totiž na první pohled vypadá pouze ucházejícně, ale když je poznáš, začnou bejt hezký. Či-li pokud máš problém s tim, že se ti líbí jen modelky a party bitches, je nutný začít ty normální holky poznávat. Zrovna moje bejvalá byla na první pohled taková 6/10 (byl jsem při prvním setkání i trošku zklamán), ale po pár hodinách, co jsme spolu byli, se mi začla hodně líbit. Osobnost nedělá hodně jen u kluků, ale i u holek.
Zaznamenáno

Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #91 kdy: 03. Květen 2014, 10:07:28 »

...

Jasně, tomu rozumím, když jsem byl venku s jednou pěknou holkou, byla to taková nána, že se mi jí ani nechtělo ohnout, tak jsem jí utekl Šťastný
Já se snažím njít oboje, jak hezkou holku, tak i povahově alespon obyčejnou. Ale právě o tom, je to poznávání, seznamování. To, že odhalíš to co ten dotyčný skrývá, že odhalíš jaký opravdu je. A radši to budu odhalovat u hezké holky než u obyč nebo nehezké.
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Atto
*


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #92 kdy: 04. Květen 2014, 14:28:28 »

Dobrý. Přečti si svoje poslední věty ještě jednou. A pak znova. Pak se zamysli nad svou situací. Zase si je přečti. Dej si facku.  Kroutící očima
Zaznamenáno

Don’t follow, lead.
Don’t copy, create.
Don’t start, finish.

or even,

Don't sit still, move.
Don't fit in, stand out.
Don't sit quietly, speak up.

Not all the time, sure, but more often.

Seth Godin
minibb

Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 27
Místo: Kolín
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #93 kdy: 04. Květen 2014, 19:13:52 »

Atto má pravdu. Spousta lidí ti tady podle mého dobře poradila, a místo toho se tady motá pořád dokola to samý. Přestaň si hlavně stěžovat, a běž se svym problémem něco udělat. Jak radil D9, najdi si nějakou ze social circlu - nemáš ve svém SC žádnou takovou? -> Rozšiř svůj SC, seznam se s novými lidmi, buď zajímavý. To, že je někdo nudný od přírody a taky takový zůstane je přeci blbost Mrkající  Jseš snad dospělej, tak se nad tím, co ti ostatní radí zamysli, místo toho, aby ses tady jenom litoval, ne? Sebelítostí nic nespravíš...
Zaznamenáno
Tomfi
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #94 kdy: 04. Květen 2014, 19:56:29 »

Btw já třeba vypadam slušně (cca 7/10), umim se oblíknout, nesmrdim Šťastný, jsem kurevsky dobrá partie - mam hodně dobrou a stabilní práci (v podstatě mam finančně vyřešenej už celej život, za cca 2-3 roky plánuju stavět barák), umim bejt i vtipnej, jsem skvělej v posteli, a taky nikoho nemam a najít pěknou holku, co by měla zájem, je pro mě prostě nemožný (protože se mi za poslední roky brutálně zúžil social circle a já jednoduše nemam, kde jí potkat). Takže si z toho fakt nic nedělej Šťastný

Toto je příspěvek, který tesat do zdi, situaci po dlouhotrvajícím vztahu naprosto vystihl, po střední, případně na výšce máš mnoho přátel, kamarádů, bohatou SC, jakmile začneš pracovat, máš víceméně doma své jisté několik let, nejde jen o sex Úsměv, okruh blízkých se snižuje a už tu není jen ten kolektiv mladých lidí úplně všude kam vlezeš. A vůbec bych nečekal, že tento příspěvěk napsám sám D9
« Poslední změna: 04. Květen 2014, 20:00:12 od Tomfi » Zaznamenáno

Tak prý ten věk uz bohuzel 22
--------------------------------------------------------
Není čas ztrácet čas
Is no time to loose time
Ist keine Zeit verliert Zeit
Atto
*


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #95 kdy: 05. Květen 2014, 00:48:26 »

Přečetl sem si to ještě jednou a napadl mě další pohled na věc. Třeba ti jde jenom o šuk. Pokud ti fakt záleží na druhym člověku a chceš ho poznat, pak ti ani tolik nezáleží na tom, jak vypadá.

"Byla tak blbá, žes jí nechtěl ani ohnout" a "jak hezkou, tak povahově aspoň obyčejnou" Přestaň si namlouvat příběh, protože ptát se holek v autobuse na běhání na Ladronce, zatímco ti z očí sálá zoufalá touho smočit, je recept na katastrofu (= nulovek výsledek). Nejseš upřímnej k holce. Nejseš upřímnej sám k sobě.

O upřímnosti k sobě samotnýmu sme tu mluvili už někdy v lednu. Otevři se tipům ostatních, zkoumej, zkoušej, experimentuj, nebo se vrať za pár let, až budeš ready.
Zaznamenáno

Don’t follow, lead.
Don’t copy, create.
Don’t start, finish.

or even,

Don't sit still, move.
Don't fit in, stand out.
Don't sit quietly, speak up.

Not all the time, sure, but more often.

Seth Godin
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #96 kdy: 05. Květen 2014, 01:58:28 »

To, že chce, aby byla hezká, bych až tak nekritizoval. Za celej svůj život jsem potkal jen velmi málo holek, u kterých by mělo nějakou hodnotu něco jinýho než jejich vzhled. Drtivá většina žen je totálně nezajímavá, většinou dělají práci, která je nebaví, nemají žádný zajímavý koníčky, mají minimální všeobecný přehled, nelze s nimi mluvit na úrovni téměř o žádných zajímavých tématech, defakto ve všech oblastech neustále selhávají, a bez pomoci chlapa, řidiče, nosiče, atd. samy nezvládají vůbec nic. Kdyby neměly vagínu, tak se s nima ani nikdo nebaví.

Osobnostně zajímavých holek je minimum a většina z nich je spokojeně zadaných, či-li já mu vůbec nemam za zlé, že mu jde čistě jen o vzhled, a jinak se spokojí s "povahově aspoň obyčejnou." Je to vlastně dost uvědomělý.


(Btw uplně blbá holka je i na sex totálně nepoužitelná, takže kdyby mu šlo jen o to smočit, tak takhle by si moc nepomohl. Navíc ten vzhled je důležitej i ve vztahu, jelikož chlap se za tu holku nemusí stydět, ošklivá holka mu snížuje sebevědomí, atd. Fakt je celkově společensky lepší chodit s hezkou povahově obyčejnou holkou než se zajímavou a inteligentní morbidně obézní příšerou.)
« Poslední změna: 05. Květen 2014, 02:11:16 od D9 » Zaznamenáno

Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #97 kdy: 05. Květen 2014, 07:09:27 »

...

Atto, jsem přesvědčen o tom, že jsi od toho ledna vůbec nepochopil o co mi jde a nerozumíš textům, které píši. Soustavně píši, že mi nejde jen o "šuk", to co jsem psal v minulém textu znamenalo, že ani k tomu mi nebyla dobrá, na základě absence povahových hodnot. Nevím na základě čeho soudíš, že mi z očí sálá zoufalost a věř tomu, že to co mi tady radí většina uživatelů jsem už dávno udělal. Bohužel mi jich dost včetně tebe radí to samé neustále dokola. Tudíž mi tyto rady nic nepřináší.

Jeden z mála, kdo mě zde nějakým způsobem pochopil je D9 a přesně to vystihují jeho poslední příspěvky. Jsem přesvědčen o tom, že holka by mě měla přitahovat, abych s ní něco mohl mít a zároven být svým způsobem alespon povahově "normální". Pokud holka bude úžasná, ale nebude mě přitahovat, není důvod, abych s ní byl. Já chci být štastný a věřím tomu, že rozhodně nemám přehnané nároky. Vážím si sám sebe natolik, abych si vybíral. Nebudu s nějakou holkou jen proto, že má milostivý zájem, potom bych byl opravdový zoufalec.

Na základě toho, že nemám skoro žádný sociální okruh, nemám čas na koníčky, kde bych se seznamoval, školu kde bych se seznamoval, práci plnou starých lidí a převážně chlapů, nemám kde jinde než se seznamovat po klubech a na ulici. A jde mi o to, abych se s nimi seznámit dokázal. Ano je mi jasné, že to těžké je, ale dokázali to jiní a já to dokážu taky. Venku si holky můžu vybírat, můžu si vybrat tu nejhezčí a poznat ji a zhodnotit, jestli mi stojí za vztah nebo ne. O tom to seznamování je.
A pokud mi Atto radíš, z jakého koliv iracionálního důvodu, abych si dal facku, tak je mi tě líto, protože to mé přesvědčení nezmění a už vůbec mi tato tvá rada nepomůže. V blízké době budu mít schůzku s jedním z uživatelů fora a věřím, že si ze schůzky něco odnesu.
« Poslední změna: 05. Květen 2014, 07:25:25 od Harekrshna » Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Atto
*


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #98 kdy: 05. Květen 2014, 15:48:04 »

Až do tvýho posledního příspěvku jsem si myslel, že ti o šuk nejde, ale ten poslední mě znejistil. Často, pokud držíš nějaký přesvědčení, pak jedinej způsob, jak ho změnit, je dostat se pod těžkou palbu od další osoby. Rozhodl jsem to zkusit, protože to mohlo být cestou ven. Pokud víš, že to tak skutečně neni, pak je to v pořádku, nicméně jsem přesvědčen, že to byl krok, kterej sem musel učinit.

Naprostej souhlas, že ti holka musí vzhledově vyhovovat. D9, na kterýho se odkazuješ, sám ohodnotil svoji bejvalou jako 6/10 a připustil mírný zklamání. Z tvých příspěvků jsem získal dojem, že bys 6/10 ani neoslovil. Snad jsem se spletl, tím líp pro tebe.

Poznámka o zoufalosti by se vztahovala na případ, kde by ti šlo pouze o to smočit, ale holce bys to nepřipustil a kecal s ní oklikou o běhání - oni tuhle neupřímnost dokážou dost dobře vycejtit.

Lítost si schovej pro někoho jiného, já o ni nestojim. Byl jsem "fackován," když jsem si holek neuměl vážit, a budu fackovat, pokud to podezření budu mít u jinejch.

Máš můj obdiv, že si se nevzdal a pořád kráčíš dál, ale pokud bychom si tu vyměňovali názory v rukavičkách, nikdo by se nikam nedostal.

Hodně zdaru, Atto
Zaznamenáno

Don’t follow, lead.
Don’t copy, create.
Don’t start, finish.

or even,

Don't sit still, move.
Don't fit in, stand out.
Don't sit quietly, speak up.

Not all the time, sure, but more often.

Seth Godin
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #99 kdy: 05. Květen 2014, 16:01:07 »

Pokud umíš anglicky, doporučuju tuhle přednášku... je to o tom, jak konverzovat s ženou (nebo i s mužem, prostě s kymkoliv), udržet tu konverzaci zajímavou atd... a nepotřebuješ mít milion témat, o kterých mluvit, ani mít zajímavý život apod.

https://www.youtube.com/watch?v=b-a1jXgAsQI
Zaznamenáno

Stran: 1 2 3 [4] 5 6 7  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS