Těžko se mi o tom píše...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Březen 2024, 06:08:10

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Těžko se mi o tom píše...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 5 6 [7]  Vše Tisk
Autor Téma: Těžko se mi o tom píše...  (Přečteno 116300 krát)
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #150 kdy: 14. Květen 2014, 07:09:19 »

No to je fajn, že si rozumím s kamarádem, ale s kamarádem se nemůžu mazlit, teoreticky jo, ale už by to nebyl tak trochu můj styl Šťastný
Jo to "Nechápu jak je možný, že nemáš holku" to je tak trochu moje situace Úsměv ale s holkama se o tomhle nebavím, protože přece nebudu dávat najevo své slabosti. To by mi bylo samotnýmu blbý.
"3 měsíce intenzivního studia a analyzování situací" - no a mě všichni radí, abych to neřešil a šel dál. Neustále narážím na lidi, kteří mi radí jedno a v druhém komentáři uplný opak a pořád dokola. Začínam být víc zmatený než na začátku, do toho se sem přidají lidi typu petanx a D9 se svojí velkolepou kritikou a soudy, které mě akorát vrhá do depresí a nutí mě se na celej tenhle tyjátr z vysoka vysrat.
« Poslední změna: 14. Květen 2014, 07:15:42 od Harekrshna » Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #151 kdy: 14. Květen 2014, 07:15:29 »

Harekrshna: tak jo, sorry no  Úsměv. Že tě to tak tankuje, tak já už ti psát nebudu. Ale prakticky v každém příspěvku jsem ti dával radu, buď tím, že něco děláš špatně nebo tím, co bys měl dělat jinak a jak. Tohle jsou rady a ty si je musíš najít, někteří to dokážou určitě vyjádřit líp, já to mám prostě takto. Mě tu spíš štve, že to máš rad jak pan prezident a necháváš je ležet, nebo aspoň nemám známku o tom, že by jsi je využil.
Mimochodem k tvému příspěvku - i toto je ode mě rada - přesně tak jak reaguješ na mě, to je taky tvůj problém. Nauč se kontrolovat a být víc flegmatik. Moc tě to bere.
Jo, a uprav prosím svoje chování, já tě nenapadám, já tě jen komentuju, ale ty si na mě chceš vybít zlost. To spíš ty si najdi jinou oběť. Já si tady budu psát jak budu chtít Úsměv

Dám příklad, abys věděl, že ze sebe nedělám boha: teď taky pasu po jedné holce, domlouvali jsme se na nějakých akcích a tak, něco bylo, něco mělo být a dnes ráno se zrovna dívám, že jsme chtěli jít na jednu noční stage hry geocaching - a ona tam šla s někým jiným. Vnitřně mě to sere, ale určitě jí hned nebudu psát zprávu, že se na mě vysrala nebo že jakto, že nešla se mnou. Tím bych dával rozhodování na ni, což je špatně, rozhodovat musím sám. Udělám to tak, že si toho nebudu všímat a budu pokračovat tím, co jsem s ní naplánováno měl nebo naplánuju něco dalšího, jestli na toto bude reagovat nechám na ni a možná ji jen poškádlím, že "tohle jsme ale měli jít spolu" nebo tak.
Zaznamenáno
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #152 kdy: 14. Květen 2014, 07:26:43 »

...
Jak můžeš vědět co dělám špatně, když mě vůbec neznáš? Jak můžeš vědět co dělám špatně, když vůbec nevíš jak se s těma holkama bavím? Jak můžeš vědět co dělám špatně, když nevíš co všechno té konverzaci předcházelo? Všechny tyhle rady jsou pouze dohady, nahození udice do vody s tím, že je "možné" že to je takhle.
Ne, to jak reaguju na tebe je uplně něco jiného než to, jak reaguju na holku, o kterou mám zájem. Kdybych měl zájem o tebe, tak reaguju uplně jinak. V tuto chvíli jsi pro mě jen kluk co sedí u fora a potřebuje si chladit na někom žáhu. Pokud bys byla kozatá hezká holka, veř tomu, že ti nepíšu to co ti píšu. Flegmatik jsem jen z části a jsme rád, že nejsem někdo kdo bere všechno na lehkou váhu, a že se umím zasadit o to co chci. Kdybych byl flegmatik vyseru se na nějaký holky.
Mé chování je uplně v pořádku, ale nesnesu hulváty a lidi, kteří se povyšují nad ostatní. Čím si na tobě chci vybít zlost? Šťastný Šťastný Tím, že reaguju na to jak mě napadáš? Jasně, já si jdu najít jinou oběť, já totiž chodím na různá témata na tomto foru a vyhledávám si nejslabšího uživatele, abych mu to mohl nandat jako ty Šťastný
Ano, nemohu ti zakázat aby jsi mi sem psal, ale pak se nediv, že na tebe nereaguju a hlavně to ani nečtu Mrkající Ano, dělám chyby, každý je dělá Mrkající i ty.
« Poslední změna: 14. Květen 2014, 07:41:33 od Harekrshna » Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #153 kdy: 14. Květen 2014, 08:28:21 »

no a mě všichni radí, abych to neřešil a šel dál.

A já ti za sebe radím udělat ze sebe studenta, třeba já si tu našel člověka (šmoulu - jeho deník zde: http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/reporty-by-agent-smoula-007/).
My spolu byli každý den v kontaktu, analyzovali, co jsem udělal, co jsem mohl udělat, co mohl on udělat, jakou sms kdy napsat, co v ní napsat, co působilo dobře, co špatně, co zkusit jinak a při tom všem jsme působili na ty holky nenuceně a že nám jsou ukradený, přitom jsme jim věnovali 120% pozornosti. Ale fungovalo to, protože pak si dostaneš zásady pod kůži. Je super najít si mentora, wingmana, někoho, kdo je s tebou naladěný na stejnou vlnu.

Ačkoliv už se šmoulou nejsem v kontaktu, protože on se vydal cestou baliče, já cestou dlouhodobého vztahu, tak na to moc rád vzpomínám a byla to neskutečná sranda.

Já ti za sebe radím, udělej to stejné, najdi někoho, kdo je na tom podobně inteligenčně, emočně a je v podobné situaci, kde jsme byli tenkrát my. Přečti si šmoulův deník, klidně od prvního příspěvku až po jeho spanilé jízdy, kdy mu patřil klub a to nejlepší v něm. Najdi si inspiraci, pokud nemáš vnitřní motivaci, která tě žene, najdi si vnější. Sice vnější motivace je jako smrad, rychle vyprchá, ale pokud ji budeš dost často obnovovat, i ta tě může posunout dál. A je jasné, že nějakou motivaci máš, jinak bys sem nepsal.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #154 kdy: 14. Květen 2014, 08:46:26 »

...

Byl jsem domluvený s Abruzzim, že se sejdeme a nějakým způsobem si o tom promluvíme. Bohužel už mi nějaký týden nepíše, takže čekám dál. Já těch motivací mam hrozně moc, od sexu až po to být s někým koho miluju. Ta motivace byla větší, když jsem se venku minulý týden seznamoval nebo bavil se s cizíma holkama, o čemž jsem již psal, pak udělám chybu, přijdu sem a rázem mi tu motivaci srazí lidi jako petanx a D9 celkem krutou kritikou. Jsem si vědom toho, že jsem v tom psaní udělal chybu, ale nevyčítám si jí, protože v tu chvíli jsem to tak cítil, proto jsem to udělal a naopak u té holky, která je z vých. čech a je to s ní takové jistější, tak u ní ta emotivita zabrala, protože jsem si jí vylil srdce a tak, přišlo mi to fkat blbý, ale uplně obrátila a ted si píšeme každý den.
« Poslední změna: 14. Květen 2014, 09:13:32 od Harekrshna » Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #155 kdy: 14. Květen 2014, 09:35:14 »

Do soukromých zpráv mi píšeš o rady a tady si mě bereš do huby, wtf? Chápeš, že si to můžu přečíst, že jo? Šťastný

Všechno, co jsme ti tu napsali, byly velice hodnotný rady, jenže ty neděláš nic jinýho, než že všechno nesmyslně protiargumentuješ. Ty totiž o radu vůbec nestojíš, nechceš nic měnit. Chceš akorát, aby ti tu lidi napsali, že děláš vlastně vše správně, a že chyba je v těch holkách. Ale ono to tak bohužel neni. A to, že obyčejná kritika (v tomhle případě dokonce konstruktivní) tě takhle demotivuje, je jen další projev tý ublíženosti. Přestaň už fňukat, omg. Víš, jak je tohle chování pro holky neskutečně odpudivý?
Zaznamenáno

Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #156 kdy: 14. Květen 2014, 09:44:28 »

...

Nevím o tom, že bych tě tady nějak urážel. Zatím jsem proti tobě neřekl, křivýho slova, kromě toho, že mě kritizuješ.
Předpokládal jsem, že ty jako jeden z mála mi rozumíš, ale podle toho co píšeš, jsi uplně mimo. Kdybych nestál o radu, vůbec sem nepíšu (postěžovat si můžu kámošům), nevadí mi když mi někdo řekne, že dělam chybu a kde ji dělám, ale TVÉ reakce stejně jako mé jsou dost emotivní Mrkající takže něco jako "Kážu vodu, piju víno" Hm? Nikdy jsem nikde nepsal, že je chyba v holkách. To je jen tvá další berlička, jak si do mě kopnout. Očividně nevidíš, že tyhle hlouposti co plácáš mi nijak nepomůžou. Konstruktivní rady co mi tu kdo dal jsem si vzal, hlouposti ignoruju a ty tvoje rady mi asi těžko pomůžou v konverzaci přes net. Hlavně, že tvá první reakce byla: "ty reakce to myslíš jako vážně?" a další snůžky výčitek. Tak a teprve TEĎ si tě beru do huby!
« Poslední změna: 14. Květen 2014, 09:48:38 od Harekrshna » Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #157 kdy: 14. Květen 2014, 10:00:37 »

No.... teda už se moc nedivim, že jsi oslovil stovky holek a žádná neřekla ano... ty jsi fakt zralej na patku a řezání se žiletkou. Dlouho jsem neviděl tak hysterickýho, vztahovačnýho a urážlivýho kluka.

Tobě poradit leda tak brusinkovej džus... ten prej pomáhá při menstruačních bolestech.
Zaznamenáno

Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #158 kdy: 14. Květen 2014, 11:14:36 »

...

Do ted jsem tě neřešil, zatím co ty mě jo Úsměv Očividně své emoce zvládám líp než ty. Možná by ten brusinkový džus prospěl i tobě Mrkající
Nebudu se s tebou dohadovat, pokud mi chceš pomoct, tak víš jak to nedělat (dal jsem ti zpětnou reakci, kterou očividně moc dobře neumíš strávit), pokud nechceš, jak jsi psal - kašli na to. Já budu v pohodě, ty budeš v pohodě.
___________________________________________

Někdo mi tady doporučoval knihu "4 dohody" od Jardy Duška, našel jsem si to na netu, doufám, že si to nepletu s ničím jiným. Nevadí, když si pustím radši video? Knihy nejsou zrovna můj šálek čaje.
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #159 kdy: 14. Květen 2014, 13:10:02 »

Přestaň už fňukat, omg. Víš, jak je tohle chování pro holky neskutečně odpudivý?
Souhlas, ale horší je, že je to odpudivý už i pro chlapy. Já fakt nevím, člověk sem dá rady, ale akorát za pomoc slíznu takovej pojeb Úsměv. Zajímalo by mě, za jak dlouho si znepřátelíš i ostatní uživatelé tohoto fóra.
Zaznamenáno
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #160 kdy: 14. Květen 2014, 13:28:49 »

...
Ostatní uživatelé se mi snaží pomoct, nekompenzujou si své mindráky. Mlčím Jestli se oba takhle chováte i k holkám, dívím se, že vůbec máte nějaké zkušenosti. Pro tebe to očividně odpudivý není, když ti to stojí zato mi psát tvé postřehy. Jedna věc je bavit se s klukem a druhá věc je bavit se s holkou, pokud v tom neděláš rozdíl, nemyslím si, že bys měl někomu vůbec nějak radit.
"za pomoc slíznu takovej pojeb" - vidíš to ted fnukáš ty. Pochop, že pro holky je to odpudivý.  Super!
« Poslední změna: 14. Květen 2014, 13:35:32 od Harekrshna » Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #161 kdy: 14. Květen 2014, 17:15:22 »

Zajímalo by mě, za jak dlouho si znepřátelíš i ostatní uživatelé tohoto fóra.
Tak daleko to nedojde. Tohle už nejméně dvě stránky není ani kontruktivní, ale bohužel už ani zábavné. Harekrshna dostane ban na týden, aby si to mohl v klidu promyslet a vyzkoušet, aniž ho budeme pořád kritizovat. A po týdnu uvidíme Úsměv Prosím ostatní aby se do té doby zdrželi komentářů.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: 1 ... 5 6 [7]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS