Hlada sa panic!

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 00:39:47

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Hlada sa panic!
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 9 10 [11] 12 Tisk
Autor Téma: Hlada sa panic!  (Přečteno 124403 krát)
nomighty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #250 kdy: 31. Leden 2008, 23:47:13 »

Může se sem dát odkaz na forum ,kde píšou jen osoby ženského pohlaví a řeší tam mimo jiné i tohle , myslím , že by to někoho mohlo zajímat ?

EDIT - nebo pošlu na požádání .
Určite sem ten odkaz dej  Úsměv
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #251 kdy: 31. Leden 2008, 23:58:09 »

Nechci dráždit kobru bosou nohou , takže posílám soukromou  Mrkající
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
JoUI

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #252 kdy: 01. Únor 2008, 00:02:51 »

Mě by to také zajímalo. Informací není nikdy dost  Mrkající díky
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #253 kdy: 01. Únor 2008, 09:00:04 »

Absolutní nesmysl Vykřičník Sex není pro každého priorita číslo 1. To, čemu říkáš "narušování" vlastní duševní pohody je dané dnešní společností a její mentalitou, která se snaží mít sex co nejdříve, aby nevypadla z mainstreamu a nestala se "divnou".
Když to přeženu, tak sex přirovnáváš k cigaretám nebo alkoholu, spíše alkoholu. Přeci nemusí každý "chlastat" a to co nejdříve, aby nebyl společenským "vyvrhelem". Člověk přeci není špatný, že nepije alkohol, nebo je?...
Bohužel, ač si to spousta lidí vůbec neuvědomuje, tak neustálými otázkami o panictví - proč a jak je to možný, atd. - i když to dotyčný člověk ví, že ten druhý ještě s nikým nespal, docela hodně podkopává sebevědomí, obzvláště u introvertů, jako jsem já. Dříve to bylo "peklo", teď je mi to absolutně jedno a nevyspal bych se s první, kterou uvidím, jen abych nebyl "divnej". Mám přeci nějakou sebeúctu a nebudu se řídit společností jak si pískne  Vykřičník ... Co já považuju za "divnost", když se objeví člověk, který se nemyje, nestará se vůbec o sebe, pokud k tomu samozřejmě nemá vážné důvody jako Tom Hanks v Cast Away  Mrkající

Neřekla bych, že neurozy v tomto případě jsou výsledkem nějakého tlaku  společnosti, spíš jen tím, že sex je jednou ze základních lidských potřeb a když to tělo nemá, tak se nedostatek projeví i na psychice....rozdíl bych viděla jen na tam, pokud se k celibátu někdo dobrovolně rozhodl, což neplatí o drtivé většině z tohoto fora....něco chceš, nedostává se ti toho, nějakou dobu to zvládáš, pak automaticky nastává frustrace....

Rozhodně bych to nepovažovala za to, že je to nějakej mainstream. To už sem rovnou můžeš napsat, že jíst a pít je taky mainstream...

a btw: proč považuješ za divného člověka, který se nemyje a nestará se o sebe? Mýt se a starat se o sebe, je přece taky tlak společnosti. Určitý společenský pravidla říkají, že by si se měl mýt...tak proč se řídíš společností, tak jak si pískne?  S jazykem
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
JoUI

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #254 kdy: 01. Únor 2008, 12:38:27 »

Neřekla bych, že neurozy v tomto případě jsou výsledkem nějakého tlaku  společnosti, spíš jen tím, že sex je jednou ze základních lidských potřeb a když to tělo nemá, tak se nedostatek projeví i na psychice....
To nepopírám, že sex je základní lidská potřeba, ale dnešní svět nám nabízí i jiné neintimní věci, takže někteří lidé nemají potřebu přijít o panictví co nejdříve, protože prostě mají jiné zájmy. Ale přeci takové lidi nezavrhneme jako "chybu v matrixu" Super!
A sex na jednu noc, jen abych přišel o panictví?  Řekni to mé ruce Nebudu to dělat na truc, toho bych dříve či později litoval. Já tam potřebuji i trochu té lásky, jinak je pro mě sex jako kus novin. A proč jsem ještě nenašel lásku? ..protože jsem zatím tolik štěstí neměl (je jedno z jakého důvodu), ale rozhodně to nevzdávám... "celibát" mi přijde extrémní, zní to příliš nábožensky  Mrkající

proč považuješ za divného člověka, který se nemyje a nestará se o sebe? Mýt se a starat se o sebe, je přece taky tlak společnosti. Určitý společenský pravidla říkají, že by si se měl mýt...
Jo, máš pravdu, špatný příklad... Nejlépe, když se do toho začne míchat náboženství.  Provokatér
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #255 kdy: 01. Únor 2008, 13:35:44 »

Neřekla bych, že neurozy v tomto případě jsou výsledkem nějakého tlaku  společnosti, spíš jen tím, že sex je jednou ze základních lidských potřeb a když to tělo nemá, tak se nedostatek projeví i na psychice....
To nepopírám, že sex je základní lidská potřeba, ale dnešní svět nám nabízí i jiné neintimní věci, takže někteří lidé nemají potřebu přijít o panictví co nejdříve, protože prostě mají jiné zájmy. Ale přeci takové lidi nezavrhneme jako "chybu v matrixu" Super!
Potřeba či nepotřeba sexu vůbec nesouvisí se zájmy, ale s tím jak má člověk nastavený tělo. Někdo to potřebuje třikrát za den jiný jednou za dva měsíce. Lidi často musí dělat kompromisy (mají sex jinak často než chtějí), protože k sexu jsou třeba minimálně dva. Pokud je ten kompromis příliš velký, tak přirozeně nastává frustrace, jak psala dextera. Je to normální biologický proces. Proto většina chlapů co jsou dlouho panicové, jsou se svojí situací nespokojeni ne proto, že to žádá společnost, ale protože to žádá tělo.
U některých kluků se stává, že třeba i z důvodu výchovy si nechtěj přiznat, že jim jde o sex a kamuflují to tím, že čekají "na velkou lásku".

Možná, že ty patříš mezi kluky, které opravdu tak velkou potřebu sexu nemají a proto je ten problém tolik netrápí. Ale pak nechápu, proč jsi na tomto webu, který je zaměřen na balení holek, kdy sex nemá zrovna malou důležitost. Stačí si přečíst hlavní článek nebo qarkovy testy. Nevím jestli ti tady nějaký článek nebo nějaká osoba poradí "jak na holky", pokud zatím nebude tvoje sexuální potřeba.
Zaznamenáno
JoUI

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #256 kdy: 01. Únor 2008, 13:51:05 »

Možná, že ty patříš mezi kluky, které opravdu tak velkou potřebu sexu nemají a proto je ten problém tolik netrápí. Ale pak nechápu, proč jsi na tomto webu, který je zaměřen na balení holek, kdy sex nemá zrovna malou důležitost. Stačí si přečíst hlavní článek nebo qarkovy testy. Nevím jestli ti tady nějaký článek nebo nějaká osoba poradí "jak na holky", pokud zatím nebude tvoje sexuální potřeba.
Jo, zřejmě máš pravdu, že asi patřím mezi ty, kteří nemají takovou potřebu, než si sám myslím. Nápad
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #257 kdy: 03. Únor 2008, 16:18:37 »

jak je to možný?? úplně jednoduše... SŠ technického směru = "girl free", VŠ technického směru = "girl free". K tomu výchova ve stylu, že chození s holkou je možné pouze až si ji budeš brát. Jen takovou příhodu pro vysvětlení. [zkraceno]Tož tak.
Jinak jsem normální člověk  Mrkající
Kecy, kecy, kecy. Rodiče razí sex po svatbě a obecně jsou dosti konzervativní. Vychovaný sem byl v křesťanské morálce a o technické škole bych moh vyprávět. Jakýkoli problem, který sem měl, sem si udělal sám. Jistě, že se mi to lehce mluví, když teď sem v pohodě. Ale já sem si tim taky prošel a překonal to, takže s tím teď takhle hezky můžu machrovat. Chceš taky? Tak to to holt budeš muset nějak rozseknout Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
MartinKapusta
*


Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #258 kdy: 03. Únor 2008, 16:50:34 »

kdo chce, hleda zpusoby,kdo nechce,hleda duvody..
Zaznamenáno
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #259 kdy: 03. Únor 2008, 21:06:34 »

Může se sem dát odkaz na forum ,kde píšou jen osoby ženského pohlaví a řeší tam mimo jiné i tohle , myslím , že by to někoho mohlo zajímat ?

EDIT - nebo pošlu na požádání .

Rád se dozvím něco nového. Můžeš mi to poslat? díky.
Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #260 kdy: 03. Únor 2008, 21:13:11 »

Kecy, kecy, kecy. Rodiče razí sex po svatbě a obecně jsou dosti konzervativní. Vychovaný sem byl v křesťanské morálce a o technické škole bych moh vyprávět. Jakýkoli problem, který sem měl, sem si udělal sám. Jistě, že se mi to lehce mluví, když teď sem v pohodě. Ale já sem si tim taky prošel a překonal to, takže s tím teď takhle hezky můžu machrovat. Chceš taky? Tak to to holt budeš muset nějak rozseknout Mrkající

do cca 23 mi holka vubec nechybela, proste jsem je nikde nepotkaval a byly mi uplne ukradeny. Pak prisla jedna,ktera zpusobila, ze jsem se zamiloval a pak mi dala kosem. Od te doby mi chybi ten pocit, ze se na me nekdo tesi, chce se mnou travit cas a tak. O ten sex mi az tak nejde - ja vim, jsem divnej ;-)
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #261 kdy: 03. Únor 2008, 22:06:27 »

No, tím si ale nějak tak nic nerozetnul, nebo jo? O co ti jde je úplně jedno (i kdyby to byl jen ten sex), hlavní je, že musíš dospět do fáze, kdy uvažuješ sám za sebe a nehledě na ostatní a na to, co si o tom myslí. A že jsi s tím stavem spokojený. Nemyslím ostatní lidi a názory ignorovat - to ne - ale spíš jen brát si něco z toho co říkají, ale nebrat to doslova a všechno, bez filtru. Na co by holce byl kluk u kterého si nemůže být jistá tím, co si myslí? Aby furt musela hlídat, aby mu někdo něco nepodsunul... na to bych se taky vyprd.

Mimochodem, nesnášim lidi, kteří sebou nechají manipulovat.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #262 kdy: 03. Únor 2008, 22:10:09 »

ted nejak nechapu tu tvoji reakci...
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #263 kdy: 04. Únor 2008, 00:04:13 »

No, jakože si stěžuješ na to, že "je to výchovou", ale IMO bys měl hledat chybu hlavně v tom, jak ty sám uvažuješ a že si necháš tu "výchovu" vštěpit. Výchova tě má ovlivňovat a ne tvořit.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #264 kdy: 04. Únor 2008, 13:59:07 »

Těžko říct, do postele jsem si pustila zatím jen jednoho muže, se kterým jsme to ještě vzali s opačné strany a celkově jinak, ale pokud bych byla sama a začala bych se seznamovat, tak se dotyčným vyspím tehdy, kdy k němu budu cítit důvěru, nezáleží na době známosti, ale na tom, jak mu budu schopna věřit.
Aspon jedna normalni holka, ktera to meri spravne a ne na pocet rande nebo mesicu chozeni... Potlesk
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #265 kdy: 01. Duben 2008, 09:15:07 »

Neřekla bych, že neurozy v tomto případě jsou výsledkem nějakého tlaku  společnosti, spíš jen tím, že sex je jednou ze základních lidských potřeb a když to tělo nemá, tak se nedostatek projeví i na psychice....rozdíl bych viděla jen na tam, pokud se k celibátu někdo dobrovolně rozhodl, což neplatí o drtivé většině z tohoto fora....něco chceš, nedostává se ti toho, nějakou dobu to zvládáš, pak automaticky nastává frustrace....

Rozhodně bych to nepovažovala za to, že je to nějakej mainstream. To už sem rovnou můžeš napsat, že jíst a pít je taky mainstream...


S tim nesouhlasim. Bez vody do 5 dnu zemres, bez jidla do 5 tydnu, ovsem bez sexu muzes prozit cely zivot. Sex neni zivotni potreba, touha po sexu je dana socialni konformitou. Ostatne to, ze sex povysujes na uroven biologicke potreby, je krasnou ukazkou toho, do jake miry sama jsi pod spolecenskym tlakem.
Zaznamenáno
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #266 kdy: 01. Duben 2008, 09:18:20 »

Možná, že ty patříš mezi kluky, které opravdu tak velkou potřebu sexu nemají a proto je ten problém tolik netrápí. Ale pak nechápu, proč jsi na tomto webu, který je zaměřen na balení holek, kdy sex nemá zrovna malou důležitost. Stačí si přečíst hlavní článek nebo qarkovy testy. Nevím jestli ti tady nějaký článek nebo nějaká osoba poradí "jak na holky", pokud zatím nebude tvoje sexuální potřeba.

Co napriklad pro potrebu najit si partnera? Tedy nikoliv suknu, ale nekoho s kym by sis v prvni rade rozumel, komu by na tobe zalezelo a mohl jsi ho opatrovat? A byl by "holka" Úsměv.

Skoro mam pocit, ze stejnym zpusobem, jako se tu zduraznuje, ze sex je fajn, bys ty potreboval pouceni, ze byt zamilovany, je taky vcelku fajn. Mozna i fajnejsi...
Zaznamenáno
BouncyCastle
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Londýn
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #267 kdy: 01. Duben 2008, 10:26:46 »

Podivejte se na film 40-year-old Virgin. Vazne doporucuji. "Stop putting the fcuking pussy on the piedestal."

A na vytvoreni emocionalniho pouta se zenou je vzdy spravny cas pote, co se s ni vyspite;)

Ale jinak souhlas s cassies a hustejdym duvera je nejdulezitejsi.

Zaznamenáno

O msn/Skype/ICQ si napište.
BouncyCastle
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Londýn
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #268 kdy: 01. Duben 2008, 11:16:57 »

Jeste se tu nekde resil vzhled. Neni to sice u chlapa to nejdulezitejsi, ale jestli vas to zajima, tak si nechte foto ohodnotit od uzivatelu hotornot.com.
Zaznamenáno

O msn/Skype/ICQ si napište.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #269 kdy: 01. Duben 2008, 16:15:37 »

Mě přijde, že právě společnost ze sexu udělala příliš "sociální věc" nehledě na jeho původní účel. Já v tomto ohledu sice také respektuji rád vžité sociální a morální skutečnosti, ale na druhou stranu mi nedělá problém si sex užívat jako zábavu, bez hlubší citové / sociální vazby. Jak to vlastně berete? (pokračujte zde...)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #270 kdy: 02. Duben 2008, 14:03:27 »

Jeste se tu nekde resil vzhled. Neni to sice u chlapa to nejdulezitejsi, ale jestli vas to zajima, tak si nechte foto ohodnotit od uzivatelu hotornot.com.

Já bych podotknul, že existujou i český obdoby (většinou spojený se seznamkama) jako libimseti.cz a lide.cz.
Ale doporučuju pořádně si to rozmyslet, než někam dáte fotku na ohodnocení. Třeba já jsem pak byl z výsledku pár dní špatnej a docela mi to  i srazilo sebevědomí  Neutrální
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #271 kdy: 02. Duben 2008, 17:11:29 »

me ho to zas zvysuje Šťastný ale nebral bych to smerodatne, kazdej neni fotogenickej a zalezi hodne jak se komu libi ta fotka, ne primo ten xicht..
Zaznamenáno
t1mo



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Slovensko
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #272 kdy: 02. Duben 2008, 20:09:47 »

mam 16 rokov a som stale panic ale neberem to ako nejake bremeno mal som uz moznost ale radsej cakam na jedno fakt skvele dievca chcel by som aby sme sa zaucali spolu Šťastný
Zaznamenáno

Ženy nevědí, co chtějí, ale neustanou, dokud toho nedosáhnou.           A. Dumas

Je mnohem snadnější vládnout zemi než ženě.

Žena zřídka kdy pochopí, že milovat ji věčně vůbec neznamená milovat ji bez přestání po celou tu dobu.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #273 kdy: 03. Duben 2008, 14:44:52 »

mam 16 rokov a som stale panic ale neberem to ako nejake bremeno
Este aby. Zvlastni to zacne byt az ti bude 30 a porad nic Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #274 kdy: 29. Prosinec 2008, 15:58:23 »

tak co, kdo jste tu psali, že jste ještě netentononcovali, zmněnilo se to v průběhu času nebo ne? ...
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 9 10 [11] 12 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS