Bojovat, nebo se vzdát?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 02:28:03

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Bojovat, nebo se vzdát?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: Bojovat, nebo se vzdát?  (Přečteno 37978 krát)
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 09. Březen 2009, 23:07:05 »

Ve chvili kdy ses dozvedel ze si s nim pise smsky tak si mel okamzite radikalne trvat na tom aby to skoncila, vzdyt v te dobe to jeste byla porad tvoje partnerka a v takovych vecech se kompromisy nedelaji, mela byt v tu chvili rada ze bys ji to vubec byl ochotny odpustit! V tu chvili si nemel zacit politiku kvetin, mel ses projevit jako rozhodny chlap... Tim ze jsi v te politice navic pokracoval si ji jenom utvrzoval v tom, ze ty nejsi ani zbla tak razny jako ten vojak co ji poblaznil, takze jsi jeste nechal vyniknout jeho prednosti... Ze stejneho duvodu je tedy jakykoli pristup ktery by byt jenom naznacoval ze ji chces zpatky akorat tvoje cesta do rakve...
Ted uz rozhodne nemuzes udelat nic cim bys ji "odpustil" nebo naznacil ze se muze vratit, jediny rozumny postoj ktery muzes zaujmout je trochu chlapsky, ktery ukaze ze vis co se stalo a znas svou cenu => doporucuju jit dal... pro to aby se ona vratila uz nemuzes udelat v podstate nic...
Kazdopadne sance, ze ona si uvedomi o co v tobe prisla a ze ten vztah je nanic nekdy v blizke dobe, je hodne mala a at budes delat cokoli, tak ji stejne nezvysis... Ale i kdyby za tebou nekdy za nejakou dobu jeste chtela znovu pribehnout (o cemz dost silne pochybuju, protoze uceni na maturitu neni v porovnani s jeho chlapskou rozhodnosti zase takovy lakadlo, navic ona je navrch jeste zamilovana), tak ji proboha neprijimej s otevrenou naruci ve stylu "celou dobu jsem cekal" ale delej trochu drahoty a chovej se jako chlap, jinak bys to pohnojil na kvaziliontou... Z tehle myslenky by ti melo dojit ze i pouhy pasivni cekani na ni je ted docela zbytecny...
Takze imho nejlepsi co ted muzes udelat je sam ve svem nitru se posunout dal a najit si novou a lepsi holku (nebo delat nejakou jinou smysluplnou cinnost) a na blog o tom psat jenom minimalne (pokud vubec), protoze mnohem dulezitejsi nez co si ted mysli ona je to jak moc se dokazes ty chovat jako chlap a ne "skemrajici backora" => neres ji a usetris si navic jako bonus spoustu nervu Mrkající
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 09. Březen 2009, 23:44:53 »

Ber to tak, že je jisté, že jednou přijde, ať se uděláš cokoli. A do té doby máš volnou ruku. Přece nebudeš jen tak sedět a čekat. Užij si ten čas, než přijde.

BTW: Na blog můžeš napsat článek o změně. Takovej abstraktní - o tom, jak se člověk jednoho dne probudí a zjistí, že něco dělal špatně. A najednou jakoby věděl jak znova začít. Napiš to ve stylu "díky, žes mi otevřela oči". A pak podle toho začni žít. Pokud si to ona přečte a uvidí to následně i v praxi, tak u ní myslím stoupneš na ceně.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 10. Březen 2009, 11:46:28 »

Ve chvili kdy ses dozvedel ze si s nim pise smsky...

Díky za názor. Ono to bylo složitý právě tou krizí, co jsme zrovna měli. Proto jsem se neprojevil tak jak píšeš, cítil jsem za to všechno pocit viny a ona mi to tak i předhazovala. Kdybychom neměli krizi, nikdy se nezamiluju, apod. Bál jsem se vůbec nějak projevit, že mi to vadí, protože jsem měl pocit, že na to nemám právo po tom všem. Chtěla být chvíli sama a já jí to umožnil...až potom se vynořilo to, že bude sama, nebo s ním a to už jsem nemohl reagovat :/
Moc jsi mě nepotěšil s tím, že nemůžu nic dělat, apod. Takové názory mi moc nepomůžou a neporadí. Vím, jak se mám teď chovat, začít normálně žít a neprosit ji, ani nic podobného...ale pořád ji miluju a chci ji zpátky, takže sice nebudu pasivně čekat, ale ani pasivně pozorovat, jak na mě pomalu zapomíná....musím ji nějak nenápadně čas od času popostrčit, aby jí vrtalo hlavou kde jsem, co dělám a nutilo ji to vzpomínat na mě...to je tak jediný co mě teď napadá.
Zaznamenáno

KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 10. Březen 2009, 11:50:14 »

Ber to tak, že je jisté, že jednou přijde, ať se uděláš cokoli. A do té doby máš volnou ruku. Přece nebudeš jen tak sedět a čekat. Užij si ten čas, než přijde.

BTW: Na blog můžeš napsat článek o změně. Takovej abstraktní - o tom, jak se člověk jednoho dne probudí a zjistí, že něco dělal špatně. A najednou jakoby věděl jak znova začít. Napiš to ve stylu "díky, žes mi otevřela oči". A pak podle toho začni žít. Pokud si to ona přečte a uvidí to následně i v praxi, tak u ní myslím stoupneš na ceně.

Přesně o tom článku jsem včera přemýšlel, protože jsem se tak začal i cítit. Že musí přijít změna a dost mi k tomu pomohly právě názory těch co sem píšou. Takže o tom rozhodně napíšu, ať vidí, že nesedím doma zavřenej a netruchlím pro ni. Že jsem začal žít a jde to i bez ní...třeba si potom uvědomí, že možná byla chyba nedát mi už tu šanci kterou jsem chtěl. Uvidím jak to bude, ve čtvrtek se má vidět s mojí ségrou, bude jí vracet nějakou knížku. Je téměř jisté, že se bude ptát na mě, tak musím vymyslet co jí má ségra říct, abych toho co nejvíc využil a ji to donutilo k zamyšlení...ale myslím, že čím méně jí řekne, tím víc bude v hlavě řešit, jak se zrovna mám a to je přesně to, co potřebuju.
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 10. Březen 2009, 12:00:48 »

Díky za názor. Ono to bylo složitý právě tou krizí, co jsme zrovna měli. Proto jsem se neprojevil tak jak píšeš, cítil jsem za to všechno pocit viny a ona mi to tak i předhazovala. Kdybychom neměli krizi, nikdy se nezamiluju, apod. Bál jsem se vůbec nějak projevit, že mi to vadí, protože jsem měl pocit, že na to nemám právo po tom všem. Chtěla být chvíli sama a já jí to umožnil...až potom se vynořilo to, že bude sama, nebo s ním a to už jsem nemohl reagovat :/

Ostatní mají pravdu, je to nejspíš ztracený. Ale můžeš si za to sám. Zahodil jsi to ty...To jak ses choval není ani beta...to je omega

Moc jsi mě nepotěšil s tím, že nemůžu nic dělat, apod. Takové názory mi moc nepomůžou a neporadí. Vím, jak se mám teď chovat, začít normálně žít a neprosit ji, ani nic podobného...ale pořád ji miluju a chci ji zpátky, takže sice nebudu pasivně čekat, ale ani pasivně pozorovat, jak na mě pomalu zapomíná....musím ji nějak nenápadně čas od času popostrčit, aby jí vrtalo hlavou kde jsem, co dělám a nutilo ji to vzpomínat na mě...to je tak jediný co mě teď napadá.

Dost lidí ti tu radilo co máš dělat, ty sis z toho nic neodnesl...Jenom tu brečíš jak jí chceš zpátky a že my ti tu nepomůžeme. Máš pravdu, my ti nepomůžeme, my ti můžem poradit, ale pomoct už si musíš sám. Jsi muž, nikdo tě nebude vodit za ručičku, jednat musíš sám. Ale mě přijde že ty se sebou nic dělat necheš, že ti víc vyhovuje plakat a litovat se, než pro sebe něco udělat. Byli tu i větší zoufalci než jsi ty, ale většina z nich si odsud něco odnesla. Ty mě přijde sis neodnesl vůbec nic. A ani si sem s tím nešel, ty ses šel politovat
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 10. Březen 2009, 12:07:59 »

Ostatní mají pravdu, je to nejspíš ztracený. Ale můžeš si za to sám. Zahodil jsi to ty...To jak ses choval není ani beta...to je omega

Dost lidí ti tu radilo co máš dělat, ty sis z toho nic neodnesl...Jenom tu brečíš jak jí chceš zpátky a že my ti tu nepomůžeme. Máš pravdu, my ti nepomůžeme, my ti můžem poradit, ale pomoct už si musíš sám. Jsi muž, nikdo tě nebude vodit za ručičku, jednat musíš sám. Ale mě přijde že ty se sebou nic dělat necheš, že ti víc vyhovuje plakat a litovat se, než pro sebe něco udělat. Byli tu i větší zoufalci než jsi ty, ale většina z nich si odsud něco odnesla. Ty mě přijde sis neodnesl vůbec nic. A ani si sem s tím nešel, ty ses šel politovat

No, jak myslíš. Názor ti brát nebudu, ale asi jsme se nepochopili. Odnesl jsem si odsud právě hodně, jen díky tomu na ni teď nemyslím každej večer, jdu dneska na schůzku s fajn holkou a plánuju na pátek jít s kámošem na akci plnou holek. I díky tomuhle fóru jsem se rozhodl změnit svůj pohled na svět a nedělám to kvůli ní, ale kvůli sobě....jediné co tobě zřejmě vadí je fakt, že ji pořád chci vnitřně zpátky, protože ji miluju a vidím s ní jasně budoucnost. To je celý. Ale nebudu tady plakat ani nic podobnýho, pokud to tak vidíš, možná je to tím, že oba nahlížíme na svět pohledy tak odlišnými, že se obecně nikdy nemůžeme shodnout, maximálně v určitých detailech. Tím ale nechci říct, že tvoje názory jsou špatné...jsou jen určeny pro trochu jiný druh osobností, než jsem zrovna já. Musel jsem si udělat i osobnostní test, abych věděl jak na tom jsem (viz. podpis)
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 10. Březen 2009, 12:59:03 »

KubaCZ: Jen sem tě ještě chtěl upozornit, aby sis ten můj post přečetl ještě jednou a pořádně. Musíš se oprostit od toho, že jí chceš zpátky a podle toho to napsat a pak se tak chovat. Nesmíš to napsat jako "teď si přečti, jak jsem v pohodě PO TOM COS MI UDĚLALA". Nesmí to vypadat, že jí to chceš vrátit. To dělají ženské. Chlap to prostě skousne a jde dál.

A ten článek nejdřív napiš, ale nepublikuj. Nech ho den dva uležet a pak si ho znovu přečti. Během psaní se možná dostaneš do rozpoložení, které není úplně správné - budeš trochu smutný, trochu naštvaný a nebude to ideální napoprvé IMO. Takže si ho přečti za ty dva dny a případně ho nějak uprav a teprve pak publikuj.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 10. Březen 2009, 13:37:23 »

KubaCZ: Jen sem tě ještě chtěl upozornit, aby sis ten můj post přečetl ještě jednou a pořádně. Musíš se oprostit od toho, že jí chceš zpátky a podle toho to napsat a pak se tak chovat. Nesmíš to napsat jako "teď si přečti, jak jsem v pohodě PO TOM COS MI UDĚLALA". Nesmí to vypadat, že jí to chceš vrátit. To dělají ženské. Chlap to prostě skousne a jde dál.

A ten článek nejdřív napiš, ale nepublikuj. Nech ho den dva uležet a pak si ho znovu přečti. Během psaní se možná dostaneš do rozpoložení, které není úplně správné - budeš trochu smutný, trochu naštvaný a nebude to ideální napoprvé IMO. Takže si ho přečti za ty dva dny a případně ho nějak uprav a teprve pak publikuj.

Jo, já ten tvůj post pochopil. Ten text napíšu s tím, že už ji zpátky nechci, kdyby to vypadalo jako účelově napsané, ztratím tím jediný komunikační kanál s ní. Nesmí ji ani na moment napadnout, že bych psal něco jen proto, že ji chci zmanipulovat. A myslím, že to jak se teď začínám chovat, rozhodně nevypovídá o nějaké naději na návrat. Pokusím se to napsat hned napoprvé, uvidíme jak to půjde...mám takovou zásadu, že po sobě nikdy články nečtu. Ale kdybych se náhodou dostal do blbé nálady, tak to nechám uležet. Nicméně nemám v úmyslu být smutnej, budu psát vesele, tak jako jsem psal, když jsem byl s ní...aby bylo vidět, že ten nový život skutečně přišel a že jsem doopravdy změnil sám sebe v někoho lepšího...ikdyž mi to neuvěří hned napoprvé, tak jí to začne prolétávat hlavou a bude nad tím muset přemýšlet...zatímco já budu makat sám na sobě a na ni si skoro nevzpomenu, jen ve svém nejhlubším nitru.
Jinak včera tam byla zase, nejspíš už je nervózní z toho, že jsem nic nenapsal...musím ještě pořádně promyslet, co všechno jí má ta ségra říct a co už ne. Aby nevyklopila všechno, ale zase abych zbytečně nepromarnil další možnou šanci, jak jí nepřímo sdělit, že člověk se kterým chodila už umřel a teď je z něj někdo úplně jiný.
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 10. Březen 2009, 13:49:15 »

Třeba ji to vrtat hlavou vůbec nebude...No a?
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 10. Březen 2009, 14:16:40 »

Třeba ji to vrtat hlavou vůbec nebude...No a?

Tak to samozřejmě nemůžu vědět...ale jelikož jsem s ní přes 2 roky bydlel, mám docela velkou jistotu, že jí to hlavou vrtat bude. Vím, jak dlouho jí ležel v hlavě její bývalej přede mnou a to byl proti mně úplnej chudák a navíc jí ubližoval strašným způsobem, byl ji, hádal se s jejími rodiči. Když jsem přišel já, byl to o 1000% jiný vztah a tohle jí prostě docvakne a vrtat hlavou jí to bude....no a kdyby náhodou ne, tak časem ze mě vyprchá i ta touha po návratu a budu si užívat, dokud se nebudu cítit připravenej hledat někoho, komu bych se zase mohl otevřít a důvěřovat mu...a kdy to bude, kdo ví.

LiWu, zajímal by mě tvůj osobnostní profil...ikdyž jsi úplně z opačné strany spektra lidí, ke kterým mám svým myšlením blízko Úsměv
Zaznamenáno

Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 10. Březen 2009, 15:54:58 »

Rozdíl mezi tvým myšlením a Mr.LiWa je ten, že ty chceš konečně zakotvit ve vážném vztahu a možná i pomaličku zakládat rodinku. Kdežto on se cítí ještě velmi mlád a užívá si.
imho mít vážnej vztah je moc hezký, ale stojí tě to zbytečné úsilí a taky trápení. Buď se odreaguj jinejma babama a nebo soustřeď svojí péči na práci a školu. To ti momentálně přinese asi víc.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 10. Březen 2009, 16:09:15 »

Tak to samozřejmě nemůžu vědět...ale jelikož jsem s ní přes 2 roky bydlel, mám docela velkou jistotu, že jí to hlavou vrtat bude. Vím, jak dlouho jí ležel v hlavě její bývalej přede mnou a to byl proti mně úplnej chudák a navíc jí ubližoval strašným způsobem, byl ji, hádal se s jejími rodiči.

Chtěl jsem docílit aby sis položil otázku, zda pro tvůj úspěšný rozvoj hraje velkou roli to, jestli jí to vrtat hlavou bude.

Dejme tomu že máš za cíl být šťastný, oprostit se od ní a hledat vážný vztah který bude lepší (nebude ti pořád něco vyčítat, bude věrná). Pak na tom moc nezáleží jestli jí to bude vrtat hlavou. Když bude, budeš šťastný. Pokud nebude, budeš šťastný.

Pokud sis vybral to že přesto jak se k tobě chovala, chceš si ní být a vychovávat její (víš jak, matka je vždy jistá, otec není tak jistý) děti, myslím že to taky vliv mít nebude. Respektive bude, ale nemá smysl to nějak hloubš řešit, není to věc kterou ovlivníš. Pokud se jí po tobě nestýská teď, článek nemá sílu to změnit. Tady je to štěstí sázka na fotbalový zápas. Vsázíš na nějaký výsledek a máš nějaké informace. Pak ten výsledek ovlivňují ještě další, které ovšem ty nemáš (nálada sudího, jak byli doneseni kapříci a podobně), ale které ovšem velmi značně ovlivňují budoucí výsledek. Takže ty si vsadíš a buď vyhraješ, nebo prohrakeš. Už máš vsazeno na FC Xaverov Vs Sparta Praha a buď Xaverov vyhraje, nebo prohraje. Můžeš přemýšlet jestli jsi třeba neměl vsadit na vítězství Baníku proti Mladé Boleslavi, ale na to už nemáš kapitál, ten jsi vsadil na Xaverov (pro rejpaly je to jako názorný příklad, vím že prvoligová Sparta v realu nebude hrát s Xaverovem, který se plácá buhvíkde.

Doufám že jsem to napsal srozumitelně, kdyžtak se zeptej kdyby tam byla nejasnost.

LiWu, zajímal by mě tvůj osobnostní profil...ikdyž jsi úplně z opačné strany spektra lidí, ke kterým mám svým myšlením blízko Úsměv

Ač se to tak možná z těch postů nezdá, ženy jako stvoření mám opravdu velmi rád
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Nikol01



Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 10. Březen 2009, 16:38:27 »

Zdravim. Chtěla bych ti popřát hodně síly, abys to celý zvládnul. A hlavně s hlavou vzpřímenou, protože to co děláš neni zrovna nejlepší. Myslím tím to, že přemýšlíš nad tím, co kam napsat a kdo jí má co říct, aby si uvědomila, co v tobě ztratila. Vím, že je těžký se s někým rozejít a zjistit, že ten člověk už tě vlastně nechce. Vím to, protože si zrovna něco podobnýho prožívám. Taky mě přítel opustil po dvou letech a taky ho pořád moc miluju a chtěla bych ho zpátky. Taky jsem udělala spoustu chyb, jako například, že sem se s ním scházela, odpovídala mu na sms apod. Teď toho na jednu stranu lituju... Vím, že mě má rád, aby ne, po těch dvou letech k sobě máme blízko, nijak sme si neublížili, ale prostě už mě nemiluje tak jako já jeho a nechce se mnou být. Je těžký to přijmout, ale musíme to udělat, jak už tu bylo řečeno, kvůli sobě!!!

Jinak prosim tě, zapomeň na jakýkoli psaní z důvodu, aby jí to vrtalo hlavou... Ať už chlap nebo ženská by tohle nikdy neměli dělat... Dyt tim člověk ponižuje jen sám sebe. Vim, že teď ti to nepřijde, ale věř mi, že časem bys toho litoval.

Jinak chci říct, že s Mr.Liwu taky většinou názory nesdílim, ale všechno co sem napsal tobě, jsou dobrý rady (nebudu psát, že pravda, protože bys tomu stejně nevěřil). Nejde o to, že si chlap a žes jí neměl nosit kytky... Ani holka by neměla za klukem chodit a prosit ho. Ať už z důvodu, že se fakt hodně poníží, roznítí ještě víc tu bolest a bude se ještě víc trápit. Tak z důvodu, že tim stejně ničemu nepomůže, když s tebou prostě někdo nechce být, tak s tebou nebude... Buď to tomu člověku dojde a vrátí se s prosíkem a pak je na nás jestli ho přijmeme, nebo mu to nedojde.

Taky mi přijde dost ujetý, že prosíš o rady a když ti někdo z odstupem řekne, jak to vídí... Že bys jí neměl psát, nechat to být a že už nemáš šanci, tak napíšeš, žes tohle zrovna slyšet nechtěl... Tak co chceš slyšet? Že je to všechno hrozný a že se k tobě vrátí, ať máš naděli?? Jo, je to hrozný, ale nevrátí se a naději nemáš. A jestli nějakou máš a ona se vrátí, tak aspoň budeš mile překvapen, když s tim nebudeš předem počítat...

Omlouvám se, jestli jsem byla moc drsná, ale prostě to tak cítím. Procházím něčím podobným a můžu říct, že uplně vidim ty svoje hlouposti, který jsem dělala a chci někomu poradit, aby se tomu vyvaroval. Všechny ty kecy, že musíme být silný a přijmout to, jsou totiž pravda. Třeba to k něčemu bude a třeba ne...
Zaznamenáno
luccas

Karma: 2
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 10. Březen 2009, 19:42:10 »

Nikol01 jak uz tu myslim LiWu prohlasil a jelikoz ja mam Ali G taky rad .... Respek!
Taky prozivam rozchod, je to pro me pomerne cerstvi a dost to boli, ale i tak bych chtel Kubovi rict hlavu vzhuru. Vim jak se citis ... vime to tady vsichni, ale nic s tim nezmuzes ani ty ani my. Vubec nema vyznam co ty ted udelas nebo reknes. Kdyz za tebou prijde na ulici nahodne vybrana holka a rekne vezmes si me, vemes si ji? Nevezmes, protoze ji nemilujes. A ona muze rict a udelat cokoliv a stejne si ji nevezmes. A tohle je stejny. Ty to proste nicim nezmenis. Mozna se k tobe nekdy vrati, mozna ne .... klidne v to doufej, jestli ti to pomuze prekonat tu nejhorsi krizi. Ono te to casem pusti, az se z toho dostanes. Ale proboha nespekuluj a nic nedelej. Zadny gesta a psani a blog tim fakt nic nezmeni. Dokonce si myslim, ze kdyby jsi ji ted zavolal a rek jenom "jsi krava" tak tim skoro taky nic nezmenis. Ber to s nadsazkou, jenom jako prirovnani k tomu jak bezradny tvoje chovani bude at udelas cokoliv. Jestli se chce nebo bude vratit tak ji nezadrzi ani ani stado sumistu a jestli nebude tak ji neprimeje ani nejvetsi diamant sveta vlastnorucne brouseny. Tady neni zadna vaha kterou ty dokazes ovlivnit .... ver mi. Moje rada je takova, at uz se stane cokoliv .... aby jsi nikdy a pred nikym nesklopil hlavu. Nikdo te nemuze soudit a nemuze ti vycitat co jsi udelal a neudelal. To ze jsi udelal v zivote s ni chyby je blbost. Zadny jsi neudelal!!! Kdyby jsi ji zahnul nebo zmlatil, tak bych ti ani neodepsal. Ale to ze jsi treba nemel cas, neni chyba .... proste ji takovej a takovej jsi byl a pokud to ona tek nevzala tak se k tobe proste nehodila ... to je jednoduchy. Nedelal jsi nic neobvykliho a tudiz bys to delal stejne i dal. Ver mi, ze jsem taky na dne z rozchodu, ale nikdo si nezaslouzi aby jsi kvuli nemu trpel. Nevim co vic dodat. Thats all ... 
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 10. Březen 2009, 21:11:50 »

le to ze jsi treba nemel cas, neni chyba .... proste ji takovej a takovej jsi byl a pokud to ona tek nevzala tak se k tobe proste nehodila ...

Naprostej souhlas. To že chlap nemá čas je velmi pochopitelný...nejspíš ho hodně zaměstnává práce, škola, koníčky, whataver...Pokud to je něco aspoň trochu smysluplnýho, není to chyba toho chlapa že nemá čas...Něco jinýho by bylo kdyby neměl čas protože celej den pařil need for speed...Ale i výmluvu na toho needa většina holek vezme, fieldtested
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 10. Březen 2009, 22:37:36 »

Chtěl jsem docílit aby sis položil otázku, zda pro tvůj úspěšný rozvoj hraje velkou roli to, jestli jí to vrtat hlavou bude.

Dejme tomu že máš za cíl být šťastný, oprostit se od ní a hledat vážný vztah který bude lepší (nebude ti pořád něco vyčítat, bude věrná). Pak na tom moc nezáleží jestli jí to bude vrtat hlavou. Když bude, budeš šťastný. Pokud nebude, budeš šťastný.

Pro můj úspěšný rozvoj to žádnou roli nehraje. Zkusím nějak líp vysvětlit to, pro co jsem se dneska rozhodl. Oprostil jsem se od ní, protože jinak bych se jen doma utápěl žalem...to ale neznamená, že bych nedoufal v její návrat, protože pořád ji honě miluju a to prostě nezmizí mávnutím kouzelného proutku. Pouze jsem to schoval někde dovnitř sebe, nepřipouštím si to a začínám žít jinak. Ty články píšu hlavně kvůli sobě, ale když už je to jediná komunikační linie mezi námi, proč toho trochu nevyužít. Možná mi nebudete věřit, ale ty články udělají dost...a pokud se nevrátí, aspoň budu mít jistotu sám v sobě, že mi vážně nestála za jakoukoliv bolest.

Třeba dnes jsem byl s jednou moc milou slečnou venku, jmenuje se Karolína. Poznal jsem ji asi před třemi lety na diskotéce a od té doby jsme se neviděli, jen si párkrát psali na icq. Teď z ní vyrostla krásná, mladá holka, navíc moc chytrá. Bylo to s ní super, pokecali jsme, dali si i víno...a při loučení řekla, ať se zase ozvu až budu mít čas, že ráda zase někam zajde. Poprvé od chvíle, co mi utekla Anička jsem měl uvnitř sebe pocit radosti a byl jsem vážně šťastnej, že se se mnou bavila a že se chce znovu vidět. Sice z toho asi nic nebude, protože vážný vztah nechci a na to abych s ní měl něco nezávazného prostě nemám, protože bych jí tím nejspíš ublížil...ale je to fajn pocit vědět, že jsou i jiný holky, kterým je se mnou fajn. - přesto se zeptám, je lepší vůbec nenapsat smsku s poděkováním za hezké odpoledne, nebo napsat? Otázka

Zdravim. Chtěla bych ti popřát hodně síly, abys to celý zvládnul....

Ahoj, díky moc za podporu a za názor, cením si ho. Snad jsem o pár řádků výše odpověděl na většinu věcí, o kterých jsi psala. Ale pžesto ještě doplním. Nechci psát jen proto, aby jí něco vrtalo hlavou. Blog píšu pro sebe, abych si za pár let mohl číst, co všechno jsem vyváděl...rozhodně se tím neponižuju, jsou to články s určitou úrovní, ne blogísky na seznamu od malých puberťáků - ne, že bych se chtěl nějak vytahovat.
Jedinou opravdu blbou věc jsem udělal, když jsem za ní šel do té práce. Ale od té doby jsem se jí neozval, nenapsal, prostě nic. A ikdyž jesm chtěl původně psát omluvný dopis, už to nechci udělat...byla by to hloupost, já už se omluvil několikrát, nabízel jsem jí, ať je sama a vídáme se klidně jen občas, aby zjistila, že jsem se změnil. Teď už je jediná možnost, že se sama od sebe vrátí a bude prosit ona mě abych jí odpustil a bude všeho litovat, přesně jak píšeš. Já už se prostě víc ponižovat nebudu, ne kvůli někomu, kdo mě takhle podrazil a nechal mi na krku byt...dneska se i Karolína divila, jak mohla něco takovýho udělat. Navíc mi zbyly dvě letenky do Paříže a zabookovaný hotel, přičemž letenky jsou samozřejmě na jméno.
A proč je ujetý, že nechci slyšet to, že už se nevrátí a je to bez šance? Protože tohle nemůže říct nikdo, jedině člověk, co umí číst myšlenky a viděl by do její hlavy. Já nechci slyšet, jestli se vrátí, nebo nevrátí...zajímalo mě jen to, co můžu udělat, abych to co možná nejmíň podělal, pokud to vůbec ještě nějak podělat jde. That's all folks.

PS: Nebyla jsi drsná, jen jsi řekla svůj názor...jinak s návratem předem nepočítám, i kdyby jo, neumím si představit jak moc by musela toho všeho litovat a prosit mě, abych dokázal slepit tu zpřetrhanou síť důvěry, co mezi námi byla.


Nikol01 jak uz tu myslim LiWu prohlasil a jelikoz ja mam Ali G taky rad ....

Ahoj, i tobě díky za podporu. Myslím, že ty chyby jsem prostě dělal, ne že nedělal. Nebyl to jen ten čas, zbyteně jsem na ni žárlil, protože byla hodně žádaná u kluků, ale nikdy nic neudělala. Já jí věřil, ale nevěřil jsem těm lidem kolem ní. Občas když mě vážně vytáčela a chtěla se hádat jsem prostě mlčel, aby se sklidnila, což ji vytočilo ještě víc...no, bylo toho dost. Ale rozhodně bych ji nikdy nezbil, nebo ji nepodváděl...sice je fakt, že mě to táhlo k jiným ženským, ale to bylo hlavně proto, že ona byla moje první a zatím jediná. Ale vím, že bych to jen těžko udělal, svědomí by mi to nedovolilo. To s tím časem možná taková chyba nebyla, ale je fakt, že s tím něco musím dělat...už jen kvůli sobě a svému zdraví. Ona už z toho ale nejspíš nic mít nebude. Hodně mě naučila a teď když mohla konečně sklízet ovoce, protože jsem absolutně jinej člověk než před dvěma lety, tak se vytratila a udělala přesně to, o čem celý vztah mluvila, že jestli se to stane, tak bude strašně naštvaná. Bála se, že mě vychová, udělá ze mě normlně použitelného partnera do budoucna a já potom uteču k jiné...a neutekl jsem, ona mě sama poslala za jinou, jaká ironie.
A máš pravdu, nezaslouží si, abych kvůli ní trpěl. Já vlastně od chvíle co jsem jí zavolal vůbec nebrečel, mám asi pořád bloknutej mozek nebo nevím co..


Tak, snažil jsem se odpovědět každému něco, abyste si nemysleli, že tady na to nějak kašlu. Díky všem za názory, hodně mi pomáhají.
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 10. Březen 2009, 22:50:21 »

KubaCZ : Napsat můžeš, ale spíš bych to formuloval takto : napsal bych večer "Dneska to bylo fajn, přeju hezké sny"...1) není tam děkuji, tudíž z toho není tak patrný ten zájem, ale je to pořád ještě milé 2) je tam asociace schůzka - sen...copak myslíš že se jí bude zdát když jí napíšeš večer tohle? Je pravděpodobný že o tobě
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 10. Březen 2009, 23:08:02 »

KubaCZ : Napsat můžeš, ale spíš bych to formuloval takto : napsal bych večer "Dneska to bylo fajn, přeju hezké sny"...1) není tam děkuji, tudíž z toho není tak patrný ten zájem, ale je to pořád ještě milé 2) je tam asociace schůzka - sen...copak myslíš že se jí bude zdát když jí napíšeš večer tohle? Je pravděpodobný že o tobě

Ok, dal jsem na tvoji radu a neděkoval...chci jen aby byla ráda a příště se těšila...to s tím snem nebudu komentovat Úsměv
Zaznamenáno

KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 15. Březen 2009, 14:02:10 »

Tak jsem tu zase, s malými novinkami. Článek jsem ještě nenapsal, ale chystám se na to. Jen jedna věc mě trochu nahání strach, včera i dnes se mi zdálo o Aničce. Marně přemýšlím, jaký smysl ty sny měly a co mi chtěly říct. Zdálo se mi, že se vrátila, ale já si nebyl jistý, jestli ji doopravdy chci zpátky. Byla to ona, kdo mě prosil o odpuštění...celé to bylo strašně zvláštní. Ale uvědomil jsem si díky tomu konečně taky svoji cenu. Že nejsem úplný ubožák, o kterého nikdo jiný nestojí a musím jen doufat, že se mi vrátí ona. Že jsou na světě i lepší holky. Ale tahle myšlenka ještě není dost silná...musím ji v sobě utvrzovat a podporovat, aby překryla všechny jiné myšlenky. A nesmím nechat žádné sny, aby mě nutily myslet na Aničku a vzpomínat na společné chvíle s ní...
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 15. Březen 2009, 14:52:34 »

A nesmím nechat žádné sny, aby mě nutily myslet na Aničku a vzpomínat na společné chvíle s ní...

Teď to třeba právě děláš...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 19. Březen 2009, 00:26:37 »

Tak už vím, jaký význam měly ty sny. Den nato mi psala na icq. Docela chladně, že jí mám zrušit blog, co jsem jí založil. Zpočátku jsem nevěděl, jeslti mám vůbec odepisovat...psala mi, jako kdybychom se nikdy neznali. Najednou mě neoslovala Kubo a dalčími podobnými slovy...najednou to bylo Ahoj Jakube...jako cizí člověk. Ale nakonec jsem napsal, asi za dvě hodiny, celou tu dobu tam čekala. Odepsal jsem jen ok, jak chceš...hotovo.
Možná ji to zaskočilo, možná už se jí v hlavě něco začíná dít, ale za další dva dny(včera) mi psala zase. Tentokrát už o poznání vřelejším tónem. Chtěla abych se podíval po jejich cdčkách s hudbou, jestli je u mě nenechala. A že si nedělá naděje, že jí odepíšu, ale mohl bych...a že si myslí, že bychom se mohli někdy sejít a promluvit si, ne teď, ale třeba za tři měsíce. A taky, že na ni nemám být naštvanej a že mi přeje někoho, kdo mi bude ve vztahu víc vyhovovat a bude mě mít rád....
Mám z toho všeho zvláštní pocit, ale rozhodně mi není smutno. Spíš cítím úlevu, že si třeba konečně začíná uvědomovat, co provedla. Už jsem jí na to neodepsal, nevěděl jsem co...snad je to tak dobře. Nechci se s ní vidět, ne dokud je taková jaká byla když odešla. Ublížila mi a zklamala moji důvěru a nezaslouží si znovu mě vidět...nezaslouží si, abych s ní trávil byť jen jedinou další vteřinu svého života. Musela by se změnit, tak jako já...stát se někým jiným, možná potom bych nad tím přemýšlel...ale tomu nevěřím, na to není dost silná a nemá u sebe oporu, kterou jsem pro ni byl já. Už mám v sobě jasno, nechci ji zpátky...ne takovou, jaká teď je. Zachovala se hnusně a šance na změnu je minimální. Mám ji sice v hlavě, ale bojuju s tím, aby zůstala hezky někde hodně hluboko, schovaná...
Už jsem napsal i článek...konečně. Většina lidí co si ho četla ho hodnotí kladně, takže snad jsem dobře popsal svůj nový start, za který vděčím hodně i vám všem, kteří jste mi psali sem do tohoto vlákna. Nečeká mě jednoduchá cesta...mám prázdný byt, školu, práci...ale zabojuju a tohle všechno mě jedině posílí...a až budu cítit, že můžu zase začít důvěřovat člověku opačného pohlaví, vyberu si už mnohem pečlivěji, koho vpustím do svého života a komu otevřu svoje srdce...a do té doby se chci jen bavit a nemyslet na minulost, neřešit budoucnost, prostě žít přítomností...to jsem nikdy neuměl a nedělal.
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 19. Březen 2009, 10:30:49 »

Tohle je ztracený...ty jsi ztracenej...V týhle fázi už ti nemůžu pomoct, čekal jsem že to nějak zkousneš, ale ne...tvoje geny asi nebyly určeny k přežití a dalšímu rozšížení...bohužel, tobě neumím pomoct, tohle je ztracený...ale třeba překvapíš a dostaneš se z toho...i když už o tom dost pochybuju
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 19. Březen 2009, 10:42:40 »

LiWu: já s tebou naprosto souhlasím a přiznám se, že jsem na tenhle topic nereagovat jen proto, že mi přišlo jako mrhání energií se věnovat člověku, kterej se takhle plácá ve sračkách a pořád si je připomíná a do těch sraček si ještě přisírá, aby je měl teplejší!
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #48 kdy: 19. Březen 2009, 18:42:38 »

Jojo, souhlas. *EDITOVANO* a zapomeň na ně. Hlavně přeruš kontakt s ní...
« Poslední změna: 20. Březen 2009, 09:22:25 od LordAli » Zaznamenáno
Nikol01



Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 19. Březen 2009, 18:43:30 »

Rozhodně s váma souhlasim...

Ty si prostě myslíš, jak z toho jsi venku, že tady píšeš, jak ti je jedno a bla bla bla... ale tobě to prostě hrozně leží v hlavě!!! Řeči typu, kdyby se změnila, tak jí přijmu zpátky, ale ona se nezmění, ale mě je to jedno... To nejsou myšlenky člověka, kterýmu je to ukradený! Prostě si přiznej, že ti to pořád vadí, že máš ten problém a řeš ho! Tohle nemá cenu!
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS