Bojovat, nebo se vzdát?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 15:45:50

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Bojovat, nebo se vzdát?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk
Autor Téma: Bojovat, nebo se vzdát?  (Přečteno 37890 krát)
Atto
*


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 19. Březen 2009, 22:26:19 »

Zdravim, pisu sice pozde ale prece.
Byl to, jak pises, tvuj prvni vztah. Mozna proto si myslis ze ona je/byla ta nejlepsi...
Zda se ti o ni, protoze na ni pred spanim myslis, zbav se tech myslenek!
Zenska, co ani nema maturitu ti vycita, ze usilovne pracujes a vydelavas na najem? a ty ji to odkyvas?! Ďábelský
Tvy chovani bylo, jako kdyz hrajes fotbal proti tymu, kde ti souper prihrava a brankar ti uhyba z brany. Bavil by te takovejdle fotbal? asi ne.. ji taky nebavil. Priste ukaz ze si autorita a klidne ji oponuj
Osobne bych se vykaslal na "citove vydirani"(asi to zni dost divne co?) ve stylu zalozit profil > umistit fotku s textem napr: holky vcerejsi kalba byla super..  a doufat, ze si zavzpomina a zacne si neco vycitat.. Akorat se tim shodis, proto pozor na tvy clanky na blogu..

Tak, tod vse co me napadlo, souhlas s tim co pisou ostatni, jo btw. snad sis Karoline nestezoval jak te Anicka nechala, zase ze sebe delas chudacka.. Zamet to do autu, zes mel znamost co skoncila docela krkolome, a nechces se o tom bavit. Howgh, domluvil sem.
Zaznamenáno

Don’t follow, lead.
Don’t copy, create.
Don’t start, finish.

or even,

Don't sit still, move.
Don't fit in, stand out.
Don't sit quietly, speak up.

Not all the time, sure, but more often.

Seth Godin
KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 19. Březen 2009, 23:50:43 »

No, docela koukám na vaše reakce. Očividně jste absolutně nepochopili, co jsem tady psal...zdá se, že ani jeden z vás. Já na ni nemyslím, nemám žádnej profil s fotkama a moje články na blogu jsou prostě takové, jaké jsou. Psal jsem vždycky a psát budu dál, ona na tom nic nezmění. Tím, že jsem psal že bych ji vzal zpátky jedině kdyby se změnila, jsem rozhodně nemyslel, že sedím doma a čekám až to udělá. Nevěřím ani trochu, že se změní...ona na to nemá, narozdíl ode mě. Já se změnil, ona zůstane navždycky taková a za to co mi udělala si nezaslouží, abych ji bral zpátky. Doufám, že teď je to snad už všem jasný. Nikdo se tady neplácá ve sračkách. Prostě píšu trochu jinak, než zřejmě dokáží lidé typu Mr.Liwu pochopit...neber to prosím jako urážku, prostě naše povahy jsou diametrálně odlišné. Pro příště si tedy vyprošuju podobné řeči, ani jediný den od chvíle co jsem založil tenhle topic jsem nebyl tak v háji, že bych jen ležel doma a myslel na ni. Naopak, rady všech co jsou tady mi daly sílu k novému začátku, chodím ven s lidma, bavím se a užívám si. Takže prosím neberte to, že sem napíšu jak se mi ozvala, jako moji totální prohru apod...fakt jsem takové reakce nečekal. A ještě chci reagovat na to, abych s ní přerušil kontakt....já jí nic neodepsal, ani jí psát nehodlám Úsměv Nemám jediný důvod, proč bych s ní měl komunikovat...a jestli někdy v budoucnu začnu, bude to jedině v případě, že se řádně omluví a já budu mít vůbec chuť bavit se s někým, kdo tak zradil moji důvěru.

Píšu rychle a v polospánku, ale nešlo to jinak...to ty reakce, ze kterých přímo vyzařuje absolutní nepochopení toho co jsem chtěl říct a jak se teď momentálně cítím...je mi prostě dobře. Neskáču sice štěstím do stropu, ale ani neležím doma v peřinách a nelituju se...prostě žiju a myslím, že o 100% víc, než když jsem byl ve vztahu.
Ok, už končím...snad jsem nikoho neurazil a snad už teď neuslyším kecy o sračkách apod... Řekni to mé ruce
Zaznamenáno

KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 19. Březen 2009, 23:54:23 »

Rozhodně s váma souhlasim...

Ty si prostě myslíš, jak z toho jsi venku, že tady píšeš, jak ti je jedno a bla bla bla... ale tobě to prostě hrozně leží v hlavě!!! Řeči typu, kdyby se změnila, tak jí přijmu zpátky, ale ona se nezmění, ale mě je to jedno... To nejsou myšlenky člověka, kterýmu je to ukradený! Prostě si přiznej, že ti to pořád vadí, že máš ten problém a řeš ho! Tohle nemá cenu!

Fakt neleží kočko Úsměv Sorry, ale já prostě musel reagovat...absolutně netušíš jak se cítím, zřejmě jsi to co jsem psal četla přes dva řádky a děláš takový závěry Kroutící očima
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 20. Březen 2009, 00:01:34 »

KubaCz : Nevím jestli to tak přijde jenom mě, ale zdá se mi že se nám tu snazíš kvalifikovat...když napíšem že ti leží v žaludku, což podle mě léží, píšeš nám tu sloh o tom jak jsi vlastně byl vždycky v klidu a vyrovnanej...My jsme stejný chlapi jako ty, nám se nemusíš snažit za každou cenu zalíbit a tvářit se že myslíš stejně jak my...Asi už začínám chápat kde je u tebe ten problém...Ty nejsi vůdce, ty chceš aby ti ostatní ukazovali směr...a to je co se týče holek blbě
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 20. Březen 2009, 00:11:57 »

Citace
Nevím jestli to tak přijde jenom mě, ale zdá se mi že se nám tu snazíš kvalifikovat...

Liwu nehroť to až do takových detailů  Smějící se
Jasně že asi není nejšťastnější na světě, ale já bych naopak řek, že to má Kuba srovnaný....a píše že je v pohodě..tak co...
a pouštět se tu do úvah, jestli je nebo není vůdce, nebo jestli se nám snaží zalíbit, proboha proč?
Zaznamenáno
KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 20. Březen 2009, 00:16:18 »

Že já ten notebook nevypnul Šťastný Kvalifikovat se kam? Nebo spíš mezi koho? Mezi vás? Kdepak, zase vedle mistře. Rozhodně se netvářím že myslím stejně jako ty a spousta dalších tady na fóru. Nikdy nebudu myslet stejně a ani nechci. Jsem svůj vlastní originál, možná řeším věci jinak, ale to poslední co chci je za každou cenu se zalíbit někomu tady na fóru...k čemu by mi to bylo? Mrkající A co to má znamenat s tím vůdcem? Na to jsi přišel jak? No, nebudu ti to rozmlouvat, co člověk, to názor...mysli si co chceš, je mi to vlastně jedno Úsměv Pomohl jsi mi a všichni co tu psali. Za to vám patří veliký dík, jinak bych nenašel tak rychle tu svoji cestu ven. Samozřejmě, že minulost jen tak nevymažu lusknutím prstu, ale dělám maximum pro to, abych si ji nepřipomínal a to se mi daří - a nechci tu nějak machrovat, ale rád bych viděl v jakým stavu jsou lidi 3 týdny po rozchodu, když musí bydlet sami v bytě, kde jim každá blbost připomíná minulý vztah, na který se snaží zapomenout.
A ještě jednou chci připomenout, že tě nechci nějak urazit, ani nikoho dalšího. Jen se prostě zdá se nechápeme, nebo možná je můj porozchodový průběh nějak neobvyklý, já fakt nevím...nikdy jsem ještě rozchod z vážného vztahu nezažil.
A už je z toho zase sloh, sakra...aspoň se nenudíš, mistře LiWu Provokatér

PS: Jestli se ani teď nepochopíme, potom nám to nejspíš není souzeno. Dobrou noc přeji  Andílek
Zaznamenáno

KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 20. Březen 2009, 00:19:10 »

Citace
Nevím jestli to tak přijde jenom mě, ale zdá se mi že se nám tu snazíš kvalifikovat...

Liwu nehroť to až do takových detailů  Smějící se
Jasně že asi není nejšťastnější na světě, ale já bych naopak řek, že to má Kuba srovnaný....a píše že je v pohodě..tak co...
a pouštět se tu do úvah, jestli je nebo není vůdce, nebo jestli se nám snaží zalíbit, proboha proč?

Protože LiWu? Šťastný Díky, zdá se že jsi první, kdo mě pochopil. Snad budou následovat další...a proti mistrovi nic nemám, jen se mu nelíbí moje povaha a mně zase nesedí ta jeho. Ale respektuji ho, jen se bohužel neshodneme a jen tak nepochopíme...ale kde bych byl nebýt i jeho příspěvků? Takže díky mistře, znovu a zase Provokatér
Zaznamenáno

Nikol01



Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 20. Březen 2009, 14:54:38 »

Pár názorů...
Za prví: Možná by bylo dobrý se zamyslet nad tim, co tady říkáme, protože určitě sis všim, že sem to neříkala jediná (že ti to furt leží v hlavě), takže na tom možná něco bude. Lepší než psát, že sme tě nepochopili...
Za druhý: Četla sem to celý. Sice se to nečte moc dobře, ale tak...
Za třetí: Když se tu tak oháníš těma svýma článkama a říkáš, že tvůj blog absolutně nikdo nepochopil, tak sem hoď odkaz... Nebo se za to snad stydíš? Jasný, možná sme to nikdo nepochopil, ale jak to asi máme pochopit, když sme to neviděli, že?

Jo, a stejně ti leží v hlavě, ať si říkáš co chceš.. kdyby neležela, tak už sem dávno nepíšeš...
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 20. Březen 2009, 19:18:28 »

Citace
Jo, a stejně ti leží v hlavě, ať si říkáš co chceš.. kdyby neležela, tak už sem dávno nepíšeš...

tak je jasný že chce slyšet nějaký názory...a že si to člověk musí po rozchodu srovnat v hlavě....řekni mi, komu po rozchodu s někým koho má člověk rád, neleží ten druhej ještě nějakou dobu v hlavě...... Kroutící očima
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 21. Březen 2009, 12:39:19 »

Jo, a stejně ti leží v hlavě, ať si říkáš co chceš.. kdyby neležela, tak už sem dávno nepíšeš...
Jistěže mu leží v hlavě... jenomže ležet a ležet je rozdíl...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 21. Březen 2009, 22:12:51 »

Pár názorů...
Za prví: Možná by bylo dobrý se zamyslet nad tim, co tady říkáme, protože určitě sis všim, že sem to neříkala jediná (že ti to furt leží v hlavě), takže na tom možná něco bude. Lepší než psát, že sme tě nepochopili...
Za druhý: Četla sem to celý. Sice se to nečte moc dobře, ale tak...
Za třetí: Když se tu tak oháníš těma svýma článkama a říkáš, že tvůj blog absolutně nikdo nepochopil, tak sem hoď odkaz... Nebo se za to snad stydíš? Jasný, možná sme to nikdo nepochopil, ale jak to asi máme pochopit, když sme to neviděli, že?

Jo, a stejně ti leží v hlavě, ať si říkáš co chceš.. kdyby neležela, tak už sem dávno nepíšeš...


1. A co mám z toho, že to říkalo více lidí? Tak je jich víc, co to nepochopili Úsměv
2.  Kroutící očima
3. Neoháním se tu svým blogem, ani jsem nepsal, že nikdo nepochopil můj blog. A odkaz ti dám, když mi řekneš jediný rozumný důvod, proč bys ho měla dostat. Chodí tam lidé, co mě znají, nebo lidé, které baví to jak píšu. Myslím, že ty nepatříš ani do jedné skupiny Mrkající

henry: Jistě, že ji mám v hlavě, ale jak psal king, je rozdíl ležet a ležet. Neleží mi v hlavě tak, že bych na ni myslel kudy chodím a utápěl se v tom, že jsem sám. Přitom bych klidně mohl. Dneska jsem se konečně odhodlal sbalit všechny její věci co tu zbyly, naskládat je do krabice, zalepit ji a schovat. Bylo to sice dost psychicky náročné a musím si co nejdřív nechat udělat nové fotky na zeď, ať tam nevidím ta prázdná místa, ale je to za mnou.
Zaznamenáno

Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #61 kdy: 21. Březen 2009, 23:35:33 »

Neleží mi v hlavě tak, že bych na ni myslel kudy chodím a utápěl se v tom, že jsem sám.
Ale podle toho, jak se tu vyjadřuješ, to tak vypadá. Tvůj projev tady tak opravdu působí...označil bych ho za nekonzistentní...sorry, ale nemůžu si pomoct, prostě to fakt působí jakože si hraješ na to, jak to všechno dokonale zvládáš, ale ze stylu psaní úplně cáká opak... To nemá bejt žádný navážení do Tebe, jen popisuju, jak to na mě působí (a podobně to IMHO vidí i Ti, kteří se tu vyjadřovali v podobném duchu).
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 22. Březen 2009, 10:17:22 »

Kubu nikdo nechápe, všichni jsou divný, akorát Kuba je letadlo Úsměv
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 22. Březen 2009, 22:54:57 »

To nejsou myšlenky člověka, kterýmu je to ukradený! Prostě si přiznej, že ti to pořád vadí, že máš ten problém a řeš ho! Tohle nemá cenu!
Brilantní analýza. Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 23. Březen 2009, 22:50:17 »

Kubu nikdo nechápe, všichni jsou divný, akorát Kuba je letadlo Úsměv

Nice shot Šťastný


Bohužel jste mě nepochopili...zajímá mě tedy, co přesně jsem řekl špatně, že to z toho vypadá, jako kdybych si na všechno jen hrál? Možná neumím vyjadřovat pocity tak jak je skutečně cítím...a nebo tu každý chápeme jisté pojmy (např. ležet v hlavě, být v pohodě, ...) zcela jinak...a potom se nedivím, že vznikají taková nedorozumění. Pokusím se ještě jednou vše popsat, ale tentokrát velice stručně. Nejsem v pohodě tak, že bych se skákal radostí do stropu a po světě chodil s úsměvem od ucha k uchu...ale nejsem v háji tak, že ležím doma v peřinách a v myšlenkách na minulost utápím veškerou svoji energii, které mi už moc nezbývá. Je jasné, že ve mně všechny ty myšlenky a vzpomínky jsou, ale nepřipouštím si to, snažím se žít tak, jakobych nikdy ty dva roky neprožil...a když už se náhodou nějaká vzpomínka vynoří, vybavím si něco hnusného, co ji zase vrátí do patřičných končin mého vědomí.
Chápeme? I mistr Last Warrior?

Letím někde přistát a nabrat síly na zítřejší den...mějte se všichni hezky S jazykem

PS: Vinu zato nepochopení beru z větší části na sebe...musím zapracovat na přenosu myšlenek do psané podoby (proč ještě nikdo nevymyslel přenašeč myšlenek? Kroutící očima)
Zaznamenáno

KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 13. Duben 2009, 16:26:53 »

Hello everybody Úsměv

Ať mi tu ten topic úplně neumře, zase něco přihodím. S bývalkou vlastně není nic nového, pokusila se asi 3x o jakýsi kontakt a když jsem nereagoval ani jednou, tak to vzdala. Co se mě týče, už netoužím ani v nejmenším po jejím návratu, je mi ukradená i jako člověk. Netuším jak jsem se dostal až do takové fáze, ale prostě se to stalo. Momentálně chodím ven, bavit se a poznávat nové lidi. S jednou slečnou už jsme byli na druhém rande, padla i první pusa při loučení Super! ...akorát jsem byl na rande naposled snad před pěti rokama, takže fakt nevím co dělat dál, aby se to ubíralo správným směrem, ale přitom to nesklouzlo do něčeho vážnýho. Ikdyž ani jeden z nás nechce vážný vztah, tak mám trochu obavy aby to tak nedopadlo - připadá mi totiž, že se mnou začíná hrát jakousi hru, kdo chce toho druhého víc vidět Šokovaný

Ale to asi patří do jiného tématu...
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 13. Duben 2009, 17:07:25 »

napiš šmoulovi_007, ten ti poradí, jak ošéfovat vztah tak, aby z toho nebylo nic závazného
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 13. Duben 2009, 17:41:47 »

napiš šmoulovi_007, ten ti poradí, jak ošéfovat vztah tak, aby z toho nebylo nic závazného

Díky, spíš založím topic, ať z toho mají něco i ostatní...myslím, že nejsem jediný, kdo řeší tuhle situaci Mrkající
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 13. Duben 2009, 18:55:28 »

zkonzultuj to a pak napis topic s radou, klidne ve spolupraci se smoulou
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Juraj



Nejsem takovej špekoun...

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 29. Květen 2009, 04:13:40 »

Čau, tak jak to nakonec po pár měsících dopadlo - resp. jak jsi dopadl ty? Přiznám se, že jsem četl jen první část (ze současných tří listů konverzace) a docela mě tvůj příběh zaujal.
Dle mého názoru, který už bude momentálně dost irelevantní (o5 podotýkám, dál jsem to jen prolítnul a moc toho nepřečetl), by bylo nejlepší se na dotyčnou vykašlat a žít svůj život. To, zda se k sobě vrátíte stejně neovlivníš a alespoň se dál nebudeš schazovat... Ona je sice ta "pravá", to tak po rozchodu, který je iniciován z její strany, většinou bývá, ale po světě chodí spousta jinejch fajn holek, který si tě budou vážit pro to, jakej jsi...
« Poslední změna: 29. Květen 2009, 04:21:30 od Juraj » Zaznamenáno

Jen tak se rozkoukávám po světě...
No a když už tu řešíme vztahy a podobné, hodilo by se sem nějaké moudro - a zrovna toto mě zaujalo: "Vztah není o tom, že dva hledí na sebe nebo na to, co spolu zažili. V pravém vztahu hledí oba vpřed!"
KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 03. Červen 2009, 21:43:16 »

Dopadlo to tak, že mě nezajímá a momentálně žádnou další holku nechci a užívám si života a učím se umění pickupu. Změnil jsem hodně svůj pohled na svět a hned se to odráží v mém současném životě. Takže tahle kapitola mého života je dávno za mnou, uavřená a nehodlám se k ní ani na chvíli vracet.

Díky za optání...ono stačilo, kdyby ses mrknul do jakých částí fóra přispívám v poslední době Super!
Zaznamenáno

Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS