Punk vs slušný holky

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 13:15:11

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Punk vs slušný holky
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9 Tisk
Autor Téma: Punk vs slušný holky  (Přečteno 83741 krát)
Pennywise_clown



Karma: 0
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #100 kdy: 18. Červenec 2008, 15:47:19 »

To afi: Tak 30 tisíc ti nástupák jako absolventovi asi nikdo nedá, ale s rostoucí praxí je dost pravděpodobné, že ti těch 30 překročí ;-) Reagoval sem jenom proto, že sem letos dokončil Bc studium elektro a podle sebe vím, že člověk vyleze ze školy a prakticky "nic" neumí  Šťastný
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #101 kdy: 18. Červenec 2008, 15:51:29 »

ja taky nebudu mit elektro, fuj, z tohodle oboru me stredni skola vylecila Smějící se a ja chci bejt ing. a proste ty nastupni platy spatny nejsou.. i kdyby byl treba 25 papiru, tak podle me porad slusny.. a kdyz nejsi debil, tak to jde taky pomerne rychle nahoru Mrkající

offtopic: jedes na pennywise? Mrkající
Zaznamenáno
Pennywise_clown



Karma: 0
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #102 kdy: 18. Červenec 2008, 15:56:03 »

Já taky jedu na Ing ;-) Neboj, elektro do toho nepletu! Jenom se beru jako absolventa oboru, kde je taky vysoké uplatnění. Tak je jasné, že jako informatik zatím hlady neumřeš  Šťastný
A na pennywise nejedu Úsměv
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #103 kdy: 19. Červenec 2008, 08:38:51 »

Týden jsem tady nebyl, trochu se to rozrostlo.

J/R: Pokud se ti pouze líbí nějaký druh hudby, nikdo tě nemůže nazývat pozérem, ovšem pokud se přímo hlásíš k nějakému stylu (např. všude o sobě vyhlašuješ, že jsi punker) a pak jednáš zcela jinak, pozér nepochybně jsi. Jinak souhlasím s tebou, že Zeitgeist je slátanina, stejně jako alší oblíbený "dokument" Loose Change 2nd edition (je to 2nd edition protože první byl aplný snadno vyvratitelných lží).
Comanch: nevyjádřil ses pouze k hudbě, kterou máš rád, rovnou ses přihlásil ke stylu. Myslím si, že musíš ještě poznat spoustu věcí, například to, že lidi se nedají tak snadno škatulkovat viz. "nic, než jen to co vám nakukaj v televizi, neznáte". Zkus si uvědomit třeba takovou politiku - politologie je velmi složitý obor, , je to dokonce samostatný obor na VŠ, myslíš, žepolitice můžeš rozumět po pár shlédnutých "nezávislých" dokumentech? To samé práce - je hezké, že děláš brigádu, ovšem byl bys to schopen vydržet po celý rok jen se 4 týdny dovolené? A po práci ještě nastoupit druhou směnu doma - pomoci s úklidem, vařením...BTW, považuješ své rodiče taky za onu "rádoby vyšší vrstvu"? (všimni si, že opět škatlkuješ)
Zaznamenáno
medejn



Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #104 kdy: 19. Červenec 2008, 10:32:32 »

Je na každém jaký způsob života si zvolí, někdo vystuduje vysoukou školu, chodí v čistém saku do práce, aby vydělal dost peněz a zajistil rodinu, slušné bydlení,kvalitní vzdělání pro děti.. a je tedy typickým členem společnosti,kterou odsuzujete , někdo jiný se řídí hesly punku,chápe svobodu jako živelnou nespoutanost a ne jako možnost zvolit si vlastní hranice..,..popijí krabicové víno někde na zemi na ulici s bandou feťáků a povalečů u tesca, s opovržením se kouká na všechny lidi okolo a pokrytecky, možná závistivě nadává na to,jak je společnost konzumní a zkažená,jak je ubohý chodit do práce a ve svém prázdném životě si libuje v pasivitě a lennosti. Jedno ze zákadních hesel punku "no future", tedy žádná budoucnost, mluví za vše.. skutečně si myslíš, že slušná holka touží po něčem takovém?
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #105 kdy: 19. Červenec 2008, 11:17:01 »

skutečně si myslíš, že slušná holka touží po něčem takovém?
Po něčem takovém ne. A kdo říká že se povaluju na ulici s bandou feťáků? Kdybych patřil mezi takovouhle skupinu lidí, tak bych tady asi nebyl.Každý má svojí představu o punku. Můj bratranec je taky punkáč, je mu 27, má manželku, 4 letýho syna, velkej byt v osobnim vlastnictví, dvě auta a plat okolo 30. Já si z něj vzor neberu, ale poukazuju na to, že punk se nerovná ulici a jehlám v žilách. Záleží na každym jedinci, co v tom vidí. A to i na vás, i když s punkem nemáte nic společnýho, každej z vás má na něj jinej názor. Někdo je vidí jako bandu flákačů, někdo jako pracující třídu, někdo zas jako normální lidi s jinym kulturnim zaměřenim. Pokud bude tato diskuze pokračovat dál, bude tu jen každý psát svůj pohled na tyto lidi. Někdo je fuckuje jiní s nima sympatizujou.
Tak a teď do mě zas jděte a snižujte karmu!
Zaznamenáno
medejn



Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #106 kdy: 19. Červenec 2008, 13:26:50 »

možná že takový nejsi, možná ano,ale hnutí,ke kterému se hlasíš, takový životní styl(drogy,nasraná nekvalitní hudba odmítající  současnou společnost,bydlení ve squatu) reprezentuje. Tvůj bratranec už dospěl a vpodstatě se z velké části i postavil proti myšlenkám,které punk představuje (žít jen pro dnešek -vůbec nemyslet na budoucnost,nevázat se..no future), to ale nemění nic na tom, že punkáč prostě budí dojem problémového ochlasty, povaleče a  výtržníka, což slušný holky většinou odpuzuje  at si říkáš co chceš,je to jen zbytečná provokace.. mimochodem punk v angličtině vyloženě znamená výtržník.
« Poslední změna: 19. Červenec 2008, 13:44:40 od medejn » Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #107 kdy: 19. Červenec 2008, 13:51:11 »

Jasný no. Pak mě ale napadá, proč se vlastně k punku hlásí takový ty lidi, co to berou jako novodobou modu a mixujou punk s popem a kdo ví s čím ještě. Když nás společnost bere za vyvrhel, tak proč se tito společenští lidé (spíše teda puberťáci) schválně tvářej jakože punk a přitom si lítaj kdesi v popíku. Toho že se sám někam zařazuji, sem si vědom. Ale oni se zařazují do skupin, které jsou vzájemně v rozporu
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #108 kdy: 19. Červenec 2008, 13:55:33 »

hodně lidí se prostě hledají, zjišťují, kde patří - což k mládí patří. Ty jsi taky neměl jasno už v 13, co máš rád a co přesně se ti líbí ne?
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #109 kdy: 19. Červenec 2008, 20:27:18 »

popijí krabicové víno někde na zemi na ulici s bandou feťáků a povalečů u tesca, s opovržením se kouká na všechny lidi okolo a pokrytecky, možná závistivě nadává na to,jak je společnost konzumní a zkažená,jak je ubohý chodit do práce a ve svém prázdném životě si libuje v pasivitě a lennosti.
Co mají mít tihle alkoholici společného s punkem? Zrovna předminulý týden o přesně těhle partách vyšel článek v MF Dnes a údajně jsou to ve většině případů obyčejní alkoholici...souvislost s punkem fakt nechápu.

Jedno ze zákadních hesel punku "no future", tedy žádná budoucnost, mluví za vše..
žít jen pro dnešek -vůbec nemyslet na budoucnost,nevázat se..no future
Chybná interpretace. Plné znění je "no future in England's dreaming", tedy spíše něco opačného - přestat snít a vyžívat se v tom, jak se máme teď, ale myslet i dopředu a něco pro to dělat (tak nějak se k tomu vyjádřil i Johnny Rotten - autor).

poukazuju na to, že punk se nerovná ulici a jehlám v žilách. Záleží na každym jedinci, co v tom vidí.
Na tohle je nejlepší odpověď touhle citací:
http://www.youtube.com/watch?v=vwALSGmTNkA

Tihle už téměř kmeti, to pozérství vystihli asi nejlíp.....at už jde o punk nebo jinej hudební styl

to ale nemění nic na tom, že punkáč prostě budí dojem problémového ochlasty, povaleče a  výtržníka, což slušný holky většinou odpuzuje  at si říkáš co chceš
Jo, ve společnosti jsou zažitý určitý stereotypy a tudíž podle mě tazatel jakožto punkáč punkáčovitýho vzhledu to bude mít o dost těžší se získáním důvěry slečen.

Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #110 kdy: 19. Červenec 2008, 20:33:07 »

Augi ty jsi punker???
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #111 kdy: 19. Červenec 2008, 20:41:00 »

Definuj punker Mrkající Mám rád punkovou hudbu (pěkný melodie a super texty - ve většině případů ne o tom, jak je společnost špatná apod., jak si leckteří myslí Mrkající - např. v některých písničkách zazní i rýmy od Karla Kryla nebo Jana Wericha), pogo a nosím trička česko-slovenskejch punkovejch kapel Úsměv Jsem punker nebo nejsem - who knows - já se za něj nepovažuju Mrkající
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #112 kdy: 19. Červenec 2008, 20:50:58 »

Definuj punker Mrkající
leknu se tě na zastávce? Šťastný
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #113 kdy: 19. Červenec 2008, 21:00:16 »

leknu se tě na zastávce? Šťastný
Pokud to bude autobusová zastávka v lese poblíž Horní Lhoty a budou dvě ráno, tak asi jo, ale jinak IMHO ne Mrkající
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #114 kdy: 20. Červenec 2008, 08:46:03 »

Jasný no. Pak mě ale napadá, proč se vlastně k punku hlásí takový ty lidi, co to berou jako novodobou modu a mixujou punk s popem a kdo ví s čím ještě. Když nás společnost bere za vyvrhel, tak proč se tito společenští lidé (spíše teda puberťáci) schválně tvářej jakože punk a přitom si lítaj kdesi v popíku. Toho že se sám někam zařazuji, sem si vědom. Ale oni se zařazují do skupin, které jsou vzájemně v rozporu

no vida, to sem presne ja, takovej poppunker Šťastný a hlasim se jakoze k punkrocku no a skupiny jen ty komercni vetsinou.. ale zas ja je vetsinou poslouchal jeste predtim nez byli slavny, a ty co sou ted slavny, tak mam nejradsi ty jejich zacatky, takovy prvni songy blink, to je vylozene underground Šťastný jako fakt Úsměv jo a avaranger si me plete s emo, to me vytaci do bela tohle, zvlast kdyz takovejch lidi je vic Kroutící očima
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #115 kdy: 20. Červenec 2008, 18:49:29 »

Tak a teď do mě zas jděte a snižujte karmu!
Teď už by ste mohli naopak zvišovat. Poněvadž už docel klesla hluboko  Šťastný
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #116 kdy: 31. Červenec 2008, 18:53:29 »

Tedka čtu knihu Hra. Jsem teprve na straně asi 120. A pokud si pamatujete, je tam letmo popsaná vizáž Extramaska. Style o něm píše, že má oblečení, účes a vše okolo do stylu punk. Což mě docela potěšilo
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #117 kdy: 31. Červenec 2008, 19:48:22 »

Jasný no. Pak mě ale napadá, proč se vlastně k punku hlásí takový ty lidi, co to berou jako novodobou modu a mixujou punk s popem a kdo ví s čím ještě. Když nás společnost bere za vyvrhel, tak proč se tito společenští lidé (spíše teda puberťáci) schválně tvářej jakože punk a přitom si lítaj kdesi v popíku. Toho že se sám někam zařazuji, sem si vědom. Ale oni se zařazují do skupin, které jsou vzájemně v rozporu

no vida, to sem presne ja, takovej poppunker Šťastný a hlasim se jakoze k punkrocku no a skupiny jen ty komercni vetsinou.. ale zas ja je vetsinou poslouchal jeste predtim nez byli slavny, a ty co sou ted slavny, tak mam nejradsi ty jejich zacatky, takovy prvni songy blink, to je vylozene underground Šťastný jako fakt Úsměv jo a avaranger si me plete s emo, to me vytaci do bela tohle, zvlast kdyz takovejch lidi je vic Kroutící očima

ale teď si představ vždy takový ty holčičky který jednou otevřeli bravo a tam psali že hip hop už není in a že cool je bejt punkáč...holčička letí do obchodu koupit rádoby punkový hadry, obarví si hlavu a pak někde je někde na zastávce a cígem v ruce, tvářící se naproto punkersky na všechny kolem, všem hoperům se vysmívá a ve sluchátkách jí hraje Avril Lavigne. Jsem jedinej co se jim musí smát?

p.s. punk taky poslouchám...z tech zahraničních pistole.. apak jen ty český... houba, totáči..Úsměv
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #118 kdy: 31. Červenec 2008, 22:58:20 »

Tak to holt je a vždycky bude. A pamatuj si, že pokud se nezařadíš do konzumní společnosti a budeš se něčím odlišovat, vždy budeš terčem útoků a občasného posměchu. V mém případě to neplatí jen o punku, ale největší podněty k provokoaci od lidí vůči mě vyvolávám tím, když zjistí nebo jim řeknu že jsem vegetarián. To jim pak musim rozsáhle argumentovat moje názory a proč vlastně nejím "tolik lahodná" zvířata. Pokud s nima nepojedeš v jednom řetězu, připrav se na vlastní obhajobu.
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #119 kdy: 01. Srpen 2008, 08:01:27 »

SI děláš srandu ne?  Šťastný NE to ne, podlě mě seš borec, já sem se o to taky snažil ale nemám na to koule Stydlivý
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #120 kdy: 01. Srpen 2008, 22:02:54 »

Comanch: ale v konzumní společnosti jsi zařazen a ani ti to moc nevadí. Copak internet není symbolem konzumní společnosti? A k tvému vegetariánství - úplný vegan nebo jen umírněný vegetarián (mléko a vejce ano)?
Zaznamenáno
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #121 kdy: 01. Srpen 2008, 22:50:43 »

jenže Comanchi...kdybys nechtěl bejt za hrdinu...tak žádný podněty k provokaci nebudou
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #122 kdy: 02. Srpen 2008, 05:15:01 »

Kiruy: V konzumní společnosti je každý, to si přiznávám. Jen někdo z řady vystupuje víc a někdo míň. Jinak já nejím pouze maso. A pokud by měl někdo náhodou ten hloupý dotaz, který často slýchávám: "A to nejíš ani salám?" nebo "Takže ryby teda jíš" Zkráceně nejím zvířata, ale mléko a vejce mi samozřejmě nevadí.

Richard: Já to obyčejně nikomu necpu, ale jakmile se přimotám někem, kde mi prostě předloží maso a já ho odmítnu, tak jsem okamžitě velkým středem pozornosti a všichni s velkým napětím sledují, jak že se tedy před nimi tímto hrůzným prohřeškem obhájím.
Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #123 kdy: 02. Srpen 2008, 12:57:41 »

jakmile se přimotám někem, kde mi prostě předloží maso a já ho odmítnu, tak jsem okamžitě velkým středem pozornosti a všichni s velkým napětím sledují, jak že se tedy před nimi tímto hrůzným prohřeškem obhájím.

Jedna věc je to, že na tebe kvůli tomu lidi koukaj divně, druhá věc je to, že nejíst maso je nepřirozený a nemáš díky tomu vyváženou stravu, to ví každej...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Nonkomunikátor:)
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #124 kdy: 02. Srpen 2008, 14:50:48 »

S punkem to je tak že teorie a praxe jsou od sebe na míle vzdálený. "Agresivní alkáč" bohužel patří k praxi.... Jenže vyberte si regge, hiphop, byly taky původně založený na rasismu. IImho je nejlepší se v tom nerejpat, poslouchat, nosit co se mi líbí a dělat co mě baví. V 16 jsem byl taky těžkej punkáč... patřilo to k době, co si budeme povídat texty jsou vesměs levicově laděný a já si těžce vydělával na život a pívo po brigádách...kapesný jsem dostával - 100kč měssíčně, chabá to útrata na jeden večer, nebo na pár esemesek Šťastný Póza je dnes všechno a lidi co se v tom moc rejpaj jsou odměněni depresema atp. Úsměv "Kdo se vyzná, směle kráčí s dobou tpmu všichni z ruky zobou, ten má vždycky v rukávu pár es, ten právo aby se jen vez Šťastný

Za pár let budeš úplně někde jinde a jakoliv si o sobě myslíš že seš dospělej, až se odstěhuješ od rodiny budeš miliönkrát dospělejší. Budeš stejně tvrdě pracovat, ale nebude to určený k útratě, ale na nájem, elektriku, vodu, jídlo, oblečení, telefon, benzin, auto, hobby....... když nebudeš rozhazovat tak možná našetříš jednou ročně na dva tejdny dovolený. Takovej je život většiny středoškoláků po maturitě, nastoupivších do pracovního procesu. víc než 15k hrubýho ti jen tak někde nedaj.
Důležitý je, že po letech příkazů a buzerace ze společnosti si budeš v rámci možností moct dělat co se ti zachce - budeš svým vlastním pánem.
« Poslední změna: 02. Srpen 2008, 14:58:50 od Nonkomunikátor:) » Zaznamenáno

Kdo nemluví v číslech, neví o čem mluví.

(E/I)NTJ
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS