Svaly, důležité nebo ne?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 15:54:19

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Svaly, důležité nebo ne?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Anketa
Otázka: Vadilo by Vám chodit s mužem s ochablým svalstvem?  (Hlasování ukončeno: 06. Únor 2007, 20:04:42)
ano, asi bych s ním nedokázala chodit - 0 (0%)
ano, ale pokud by jinak byl vpohodě, tak bych to nějak překousla - 10 (41.7%)
je to sice mínus, ale moc mi na tom nezaleží - 11 (45.8%)
takový kluk mi připadá citlivější a líp bych si s ním rozumněla - 3 (12.5%)
Celkem hlasů: 24

Stran: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15 Tisk
Autor Téma: Svaly, důležité nebo ne?  (Přečteno 245122 krát)
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #225 kdy: 26. Říjen 2007, 21:10:08 »

Co máš proti mne jak pretekla trpelivost predtým, ja nevim o cem to mluvíš Otázka Otázka Podivený:Chceš mne urazit nebo nasrat, sice dokážeš možná sbalit každou babu ale jako chlap z chlapem by sis to se mnou nevibavi a ani do očí bys mi to nepovedal :Dl, to by ses radši posral strachy až za ušima a hned utek co by ti nohy stačili jen kdyby si mne videl Šťastný Šťastný Šťastný Jo hocho to by nebylo jak zbalit holku Šťastný Šťastný

Právě jsi jako první člověk na tomto fóru dostal totální BAN za stupiditu.
Jen krátce pro ostatní a nezasvěcené: Tento uživatel mi už pěkně dlouho spamuje web svýma ubohýma kecama o tom, jak každýho zbije a jakej je king a podobně. A já už na to fakt nemám náladu. Na hlavním webu dostal ban a tak přelezl sem, kde v tom pokračoval dál. Takže byl nakonec vykázán i odtud.
« Poslední změna: 26. Říjen 2007, 21:23:32 od Qark » Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #226 kdy: 26. Říjen 2007, 23:58:39 »

Teď aby sis zaplatil ochranku, Qarku. Nebezpečí, které ti hrozí, je rychlé jako blesk a drtivé jako 115 kg živé váhy, z toho 105 bez špeků. A až mu bude 40, tak na bench uzvedne tirák aj s přívěsem a návěsem. A rád se mstí, tak bacha.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #227 kdy: 27. Říjen 2007, 00:55:18 »

Teď aby sis zaplatil ochranku, Qarku. Nebezpečí, které ti hrozí, je rychlé jako blesk a drtivé jako 115 kg živé váhy, z toho 105 bez špeků. A až mu bude 40, tak na bench uzvedne tirák aj s přívěsem a návěsem. A rád se mstí, tak bacha.
LoL, hezky receno Šťastný Ale myslim, ze bude mit v planu Qarka rozdrtit svym mocnym... egem Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #228 kdy: 27. Říjen 2007, 08:20:32 »

No, dobře pánové Podivený...ale topic zní Svaly, důležité nebo ne?...takže bych poprosil, abyste případné komentáře k práci administrátora směřovali od jeho PM, popřípadě založili vlastní topic.
Další OT již budou smazány Nemocný#39;
Díky Super!
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
sheerjoy.

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #229 kdy: 21. Květen 2008, 09:07:05 »

Jen dodatek - : - )) Několikrát co sem těch deset stránek pročítal tak mě do očí bily různý škatulkovací názory apod., kde se jeden snažil vyhrát nad druhym, jaká je to pak úleva když přijdu na třeba jóga forum a ty lidi to tam maj srovnaný celkem jinak, je to fakt zajímavý.. doporučuju VŠEM : - )
Zaznamenáno
nightwish

Karma: 0
Místo: vysočina
Příspěvků: 41


Zobrazit profil
« Odpověď #230 kdy: 22. Červenec 2008, 12:10:54 »

Mým problémem je, že mám svalů až moc. Posilovna mě baví a cokoliv jsem kdy dělal, snažil jsem se dělat s cílem být v daném oboru či činnosti nejlepší. Bohužel stále častěji narážím ne ten stejný problém, že se kolem mě motají některé slepice jenom kvůli těm svalům a kvalitní holky si myslí, že jsem hloupý nebo namyšlený narcis. Takžev dnešní době na rovinu a ze svých zkušeností říkám, že přemíra svalů je spíše na škodu. Chce to mít atletickou vysportovanou postavu, tak akorát.
Zaznamenáno
oldaKrupicka



Karma: -27
Pohlaví: Ženské
Místo: praha
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« Odpověď #231 kdy: 23. Červenec 2008, 11:15:30 »

mne se třeba libi svalnati chlapi ale ne moc. bohuzel muj pritel.. prestal na nejakou dobu chodit do posilovny a svaliky uz nema.. coz mne mrzi protoze kdyz jsme ho poznala... tak mnel krasny telo . a nebyl nemocny
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #232 kdy: 31. Červenec 2008, 12:43:12 »

mne se třeba libi svalnati chlapi ale ne moc.

 Šťastný Tak to je dobrý
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #233 kdy: 31. Červenec 2008, 14:02:36 »

Víc svalů prý zvětšuje výdrž v posteli. Nevím, nemohu to posoudit. Ale podle mě svaly důležité jsou, holkám se víc člověk líbí, má větší seběvědomí, může dělat víc věcí, stěhovat, nosit svojí přítelkyni dýl. Atp. Jednou za čas jít do posilovny neuškodí...
Já sem s tím začal teď. Cvičím s činkama u filmu, vždycky tak stovka stačí...
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #234 kdy: 31. Červenec 2008, 15:08:29 »

Tak cvičení ti zvýší celkovou výdrž. Ať už v sexu nebo v čemkoli jiným.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #235 kdy: 31. Červenec 2008, 16:50:28 »

Jednou za čas jít do posilovny neuškodí...
Ale ani nepomůže...

Cvičím s činkama u filmu, vždycky tak stovka stačí...
Mohu poprosit o vysvětlení, jak to mám chápat Super!?

Tak cvičení ti zvýší celkovou výdrž.
Jak které cvičení - pokud někdo cvičí na to, aby nabral svaly...tak primárním důsledkem nabrání svalové hmoty není výdrž/vytrvalost...nýbrž okamžitý a intenzivní, ale krátkodobý výkon...například sprint na 100 či 200 metrů.
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #236 kdy: 31. Červenec 2008, 17:37:14 »

Jednou za čas jít do posilovny neuškodí...
Ale ani nepomůže...

Ale ano, pomůže, a ne málo. Stačí jednou týdně a to bohatě stačí...

Cvičím s činkama u filmu, vždycky tak stovka stačí...
Mohu poprosit o vysvětlení, jak to mám chápat Super!?
Dívám se na film a při tom zvedám činky, udělám jich takhle každý den asi 100.

« Poslední změna: 01. Srpen 2008, 21:12:29 od LordAli » Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #237 kdy: 31. Červenec 2008, 19:07:59 »

100 zdvihů nebo 100 filmů? Úsměv
Zaznamenáno

kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #238 kdy: 31. Červenec 2008, 20:02:03 »

zvedám činky Projel jsem to...to je strašně širokej pojem...každej si pod tím představí něco jiného...jako když řeknu jezdim na kole...a někdo si představí silnici, někdo sjezd, někdo MB

tak to rozveď...

jo a pokud děláš 100 opakování...u čehokoliv...tak jsi budťo člověk, kdo o tom nemá ani páru...a nebo blbec Provokatér
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #239 kdy: 31. Červenec 2008, 20:14:28 »

Taky samozřejmě záleží na váze.

Pro viditelné svaly je dobré cvičit několikrát týdně. A to tak, že jdete málo "zdvihů" (maximum) s velkou váhou. Hodně zdvihů s menší váhou je dobré pro kondičku, svaly se také vypracují, máte víc síly ale svaly nejsou tak viditelné. Každopádně jako amatéři musíte začínat pomalu, aby jste se nestrhali. Potom se ještě upravuje jídelníček. O tom víc najdete na webu o kulturistice.

Takže cvičit vřele doporučuji, ať už málo nebo více.
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #240 kdy: 31. Červenec 2008, 20:34:39 »

Hodně zdvihů s menší váhou je dobré pro kondičku, svaly se také vypracují, máte víc síly ale svaly nejsou tak viditelné.

Dobře, ale tak nižší váhy s více opakováním...tak 20-30 například...ale ne proboha 100 opakování - tím se nikdo neřiďte Vykřičník Vykřičník Vykřičník
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #241 kdy: 31. Červenec 2008, 21:26:10 »

Hodně zdvihů s menší váhou je dobré pro kondičku, svaly se také vypracují, máte víc síly ale svaly nejsou tak viditelné.

Dobře, ale tak nižší váhy s více opakováním...tak 20-30 například...ale ne proboha 100 opakování - tím se nikdo neřiďte Vykřičník Vykřičník Vykřičník
Mám 2 2-kilové činky, takže proto zvedám je zvedám 100x, (ruku až dolů a pak zase nahoru), za týden jsem si to navýšil hodně, trenér říkal že jsem se trefil do dobrého věku, že mi teď nabíhají svaly 4x rychleji, než v dospělosti... Kvůli vývinu, tak hodně tomu nerozumim, já jsem jen amatér co zvedá činky...
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #242 kdy: 31. Červenec 2008, 21:44:32 »

Nezlob se na mne, ale trenér, který nechá člověk zvedat (i když si teda zase neřekl jestli je to cvik na biceps či na triceps, ale přepokládám to první Podivený) činku 100krát...a bez ohledu na její hmotnost...je u mne ignorant, diletant, blbec a kdo ví co ještě všechno Projel jsem to

Už mně to nebaví dokola pořád vysvětlovat...jestli Tě cvičení opravdu zajímá, pročti si tento topic...či ještě lépe, navštiv web www.ronnie.cz, kde je výborné fórum a tam se inspiruj, případně ptej...schází se tam lidi, kteří cvičení skutečně rozumí...narozdíl od toho Tvého "trenéra" Nápad
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #243 kdy: 31. Červenec 2008, 22:03:41 »

Nezlob se na mne, ale trenér, který nechá člověk zvedat (i když si teda zase neřekl jestli je to cvik na biceps či na triceps, ale přepokládám to první Podivený) činku 100krát...a bez ohledu na její hmotnost...je u mne ignorant, diletant, blbec a kdo ví co ještě všechno Projel jsem to

Už mně to nebaví dokola pořád vysvětlovat...jestli Tě cvičení opravdu zajímá, pročti si tento topic...či ještě lépe, navštiv web www.ronnie.cz, kde je výborné fórum a tam se inspiruj, případně ptej...schází se tam lidi, kteří cvičení skutečně rozumí...narozdíl od toho Tvého "trenéra" Nápad
Ale ne, já to tak nemyslel. Samozřejmě že u trenéra zvedám těžší a míň, ale ta stovka doma mi vyhovuje. Cvičení a posilování mě tak moc nezajímá, jen si myslím že je to lepší než necvičit vůbec.
Nebudem se o tom už bavit, nechtěl bych se tady rozhádat, já vždycky řeknu/napíšu něco a lidi to pochopí úplně jinak. Ale o tom nechci mluvit...
Děkuji za ten odkaz, možná se tam podívám...
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #244 kdy: 01. Srpen 2008, 09:19:30 »

Jsem toho názoru, že když si neublíží, tak ať si zvedá čeho chce kolik chce...tělo by si řeklo samo, že má dost
Zaznamenáno
Kryzza
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #245 kdy: 01. Srpen 2008, 10:52:57 »

Pokud ti jde o to, aby jsi nabral na objemu a na sile, tak nejakejch 100 opakovani s 2kg cinkou je ti uplne k nicemu. Maximalne se ti svaly napumpujou a to je vse. Mnohem lepsi je zvedat tezke vahy s malo opakovanim (priblizne 5x), protoze pri tom ty svaly neustale sokujes a kdyz si kazdy trenink lehonce pridas vahu, tak museji budovat novou a novou hmotu aby mohly teto zatezi odolavat. Pri velmi vysokych poctech opakovani svaly nemaji duvod se zvetsovat, rust atd. a rostou pri tom vytrvalostni vlakna, ktera ti na objem temer nepridaji.

Pro zacatecniky se ale nedoporucuje hned zacinat na takhle nizkych poctech opakovani, protoze se na tom nenauci vubec techniku a muze to byt pricina mnohych zraneni.

Pokud to myslis ty, nebo nekdo jinej s posilovanim vazne, tak neni nic lepsiho nez chodit priblizne 3x tydne do posilovny (za ty penize co date do poradneho domaciho vybaveni mate permici na slusnou dobu), ze zacatku cvicit s vice opakovanim (cca 15) a az budete mit dojem, ze perfektne zvladate techniku tak az potom jit na nizke pocty opakovani a tim zapricinit rust svalove hmoty. Nejvetsi chyba zacatecniku je, ze necvici cele telo ale odjedou si svuj biceps, triceps a jdou domu. Kolik myslite ze se vyplavi rustoveho hormonu z bicepsu a kolik ze stehna?

Urcite jsem zde nenapsal vsechno, je toho opravdu moc ale pokud by s tim nekdo chtel zacit tak mu doporucuju dukladne prostudovat nasledujici stranky, dozvi se tam mnoho uzitecnych informaci:
Zaznamenáno

! DEAD GIRL NEWER SAYS "NO" !
HonneyD

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: brno
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #246 kdy: 08. Srpen 2008, 14:33:02 »

www.forum.ronnie.cz -tady se dozvíte snad včechno,co je potřeba
Zaznamenáno
Honza



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #247 kdy: 08. Září 2008, 19:22:17 »

Já osobně si myslím, že pro atletickou postavu, která se holkám líbí víc než namakanej rambo z posilky (takovej ten chlap pro bárbínu co si neuvari ani rejži), stačí chodit pravidelně plavat, běhat, občas si zvednout činku na biceps a triceps, nějaké sedy lehy a máte celkem dobrou postavu. Je to dobre na vydrz, nenicej se tak klouby, a nemusite travit cas v tom silenym prostredi posilky. Pak si pekne zajit do sauny a jste jako rybička Úsměv
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #248 kdy: 09. Září 2008, 16:25:45 »

Máš úplnou pravdu  Smějící se
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #249 kdy: 10. Září 2008, 11:10:27 »

tak tak Super!
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Stran: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS