Svaly, důležité nebo ne?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 22:53:29

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Svaly, důležité nebo ne?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Anketa
Otázka: Vadilo by Vám chodit s mužem s ochablým svalstvem?  (Hlasování ukončeno: 06. Únor 2007, 20:04:42)
ano, asi bych s ním nedokázala chodit - 0 (0%)
ano, ale pokud by jinak byl vpohodě, tak bych to nějak překousla - 10 (41.7%)
je to sice mínus, ale moc mi na tom nezaleží - 11 (45.8%)
takový kluk mi připadá citlivější a líp bych si s ním rozumněla - 3 (12.5%)
Celkem hlasů: 24

Stran: 1 ... 11 12 [13] 14 15 Tisk
Autor Téma: Svaly, důležité nebo ne?  (Přečteno 245093 krát)
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #300 kdy: 27. Červen 2009, 11:15:59 »

Já nevím,ale v 16 se u někoho ještě nemuže vivinout dostatečné svalstvo.Tělo na to není připravené.Je to jak s vlasama,taky nerostou donekonečna.Jsou lidi co mají v 16 namakanou postavu,ale i ti co dřou jak blázni, sval utekl
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
tomica



To jsem já xD

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #301 kdy: 27. Červen 2009, 18:21:47 »

Jo to jo.Ale první skupina si líp hlídá stravu a ví jak, kolik a jak často má cvičit, aby to bylo co nejefektivnější.

Druhá půlka? (tzv. "sval utek")
->se může domnívat,že maká tvrdě, ale sou věci a věci
->může makat tvrdě, ale jejich výživa stojí zaprd a "boří" efekty cvičení (vlastně cvičíš zbytečně)
->spěchá na to a myslí si, že za měsíc nebo rok se nevejde do dveří (nadneseno).Bodybuilding je dlouhodobý proces a vytvořit sí "základ" pro týpka co se "nevejde do dveří" trvá přibližně rok poctivého tréninku a DOBRÉ VÝŽIVY

To je asi tolik, co k tomu chci říct...neznamená, že když dřeš jak mezek, tak za měsíc nebo 3 můžeš očekávat výsledky zřetelné každému.A co se cvičení týče...je lehčí každou rukou za den 30x zvednout úměrně těžkou činku, než si celý život hlídat výživu.

Jeden nejmenovaný pán říká: ,, You can have ripped strong abs(svaly na břiše, ale to víte:-) ), but nobody will be able to see them under the fat cover."
-to asi vystihuje co sem chtěl říct

A jestli mě budeš chtít napadnout, že děláš všechno správně a útočím na tebe...tak neútočím.Jen říkám jak to je a jestli si myslíš, že ne tak jedna z těch šipek zaručeně bude tvůj případ, protože když to děláš správně, tak se výsledky dostavit musí.
Zaznamenáno
Samuel
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #302 kdy: 01. Srpen 2009, 03:14:57 »

Diskuzi jsem nějaký pátek nečetl, ale chci dodat že svaly se jednoznačně hodí. Viz má dnešní noc na akcině, kdy mne holka NG5 sbalila. Jelikož jsem měl chuť si to rozdat, tak jsme na to asi po 3minutach znamosti vlítli. Poté jsem se od ni dozvěděl, že ji hned zaujaly mé svaly Úsměv Tudíž na nějaký ten úlet a zaujetí se hodí, usnadňují to maximálně, ještě teď to nemůžu rozdýchat.
Zaznamenáno

Morálka je poslední baštou zbabělce!
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #303 kdy: 01. Srpen 2009, 07:38:37 »

Hmmm...svaly jsou sice na začátku vztahu hezké...ale později stejně nějak ztrácí smysl....ikdyž má žena pocit bezpečí,vypadá ten kluk/muž jako šašek,panák... Neutrální
Ja se řídím pravidlem,že nikdy ochablé svaly,prostě aby všechno drželo,ale ne svalovec  Super!
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Samuel
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #304 kdy: 01. Srpen 2009, 11:05:50 »

No jasně, já jsem stejně takový model, kulturisti to ženou de extrému.
Zaznamenáno

Morálka je poslední baštou zbabělce!
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #305 kdy: 01. Srpen 2009, 11:48:07 »

jj, mladé se líbej namakaní opálení kluci a teď v týdnu, jak byla u náš se v obchodě objevil chlap, kterej je mistr velký británie v kulturistice a říkala, že už to je moc.... navíc on je snad mistr v té nejvyšší váhové kategorii.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #306 kdy: 01. Srpen 2009, 13:23:17 »

Joi: Ano líbí se jim takový ti opálení a při svalech...ale muj bratranec je na ty svaly takový zatížený...vystřídal 6 holek,žáná sním nevydržela víc jak pul roku...no možná ted má holku možná už skoro rok...Sice točí se kolem něho bab hodně,ale pak je omrzí...

Navíc,sice je to divné,ale takoví ti svalovci mi připadnou,že nemají mozek  Podivený ...Většina z nich jsou taky takoví ti machírci typu šámpónci,hip-hopeři atd...ale jsou i vyjímky...

Jinak je dokázáné,že jako ulet,nebo krátký vztah berou ženy spíš ty svalovce,ale na život pak berou spíš ty normální muže...Ale je nakažém podle jeho vkuse
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Samuel
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #307 kdy: 01. Srpen 2009, 18:15:55 »

Hox: vyraž raději někdy do fitka a pokecej si s těmi co cvičí, uvidíš že většina z nich jsou pohodové typy, já jsem se spíš setkal s tím, že ve fitku potkávám výrazné osobnosti, ke kterým mám nějaký respekt za to že něco dělají, nemyslím tím jen samotným cvičením to je jen okrajové. Já cvičí převážně proto abych se cítil fajn a hlavně nevypadal jako nějaká chodící špejle, což kdysi bývalo. Jinak jsem tupý mozek?, kdyz delam obor podobny IT a neuznavam šampony, hip hop, ani žádné jiné styly?

Nevím jak to vidíš ty, ale vím o dost holkách co by semnou chtěly vztah a ne jen kvůli mému zevnějšku, ale spíše to co mám uvnitř, nechci se tu vytahovat, ale připadá mi jako by jsi to nějak normalizoval, což ovšem nemusí být vůbec pravda. Jinak ty průzkumy které si zrovna zmínil neberu na plnou váhu, v tomhle ohledu cítím závan předsudků. Dokud nebudeš tzv. "svalovec" nebo člověk který se mu blíží tak to plně nepochopíš.
Zaznamenáno

Morálka je poslední baštou zbabělce!
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #308 kdy: 01. Srpen 2009, 18:27:35 »

za dob, kdy jsem byl ještě krásnej a mladej jsemt aky choil do posilky s partou vysokoškoláků a všichni uplně v pohodě. když jsem chtěl pomoc, poradit, vše ok. byli to normal kluci.
a to,že když člověk cvičí a cítí se líp zvedá i sebevědomí ato pak může na některé, ne zrovna sebevědomé typy působit tak, že to jsou frajírci a machové.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #309 kdy: 01. Srpen 2009, 19:55:11 »

Takže ted jsi hnusný a starý?  Šťastný...proč už nechodíš do posilky...já bych třeba tam někdy šel,ale nemám ským  Eh? ani nevím kde je...to radši si pujdu zaběhat  Mrkající
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Samuel
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #310 kdy: 01. Srpen 2009, 20:10:18 »

Hox: tak to že bys chodil sám bych jako mínus zas tak nebral, vždy se tam můžeš seznámit s dalšími lidmi a dát se do kupy. Každopádně nějaké finanční a časové nároky na to jsou ale to si musí promyslet každý jestli do toho jít. Jinak že nevíš kde je je úsměvné  Provokatér ,ne nic proti, ale pro mě je fitko svatyně, já bych se styděl nevědět kde jej nalézt. Ale chválím ti běh, jestli běháš aspoň 2x týdně tak 2-3km tak je to bezva.
Zaznamenáno

Morálka je poslední baštou zbabělce!
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #311 kdy: 01. Srpen 2009, 21:14:12 »

Běhal jsem.Muj rekord byl 26 KM (s přestávkou na oběd,a potom 4 dalšíma  Šťastný) od nás domu až na chatu...potom jsem měl uraz,jsem vubec rád že vubec mužu běhat,takže trochu jsem polevil v kondici a celkově...jinak zase postupně začínámmběhal jsem se psem,je už starý a už nemuže.Jinak ted zase začínám...uběl jsem asi 2 KM (mam tu trasu změřenou) a už jsem nemohl  Šťastný...já běhám většinou do lesa,protože jsou tma studanky (pitné) a já nechci sebou brát vodu.Vlese jsou dovočáci,ale jsou plaší...ale je jich tam hodně.Většinou jednoho vidím jak předemnou utíká většinou tak každý 5 běh co si dám...Akorát když mají mláďata,tak tam radši nechodím...Ale už jsem viděl bachyni s mláďatama a to je jiné než divočák,tak vyděšený jsem nikdy nebyl  Smějící se ...ale běh mě baví a fitko mi přijde takové umělé,ikdyž je tam nějaká společnost...
Běhám jednou za týden,se sportem to nemam přehánět zatím
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Fondil
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 83


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #312 kdy: 02. Srpen 2009, 22:41:31 »

Hoxi to je kua trochu offtopic Mrkající
Zaznamenáno

Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #313 kdy: 03. Srpen 2009, 21:50:21 »

Pleteš se to je na hranici  Šťastný
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #314 kdy: 18. Listopad 2009, 19:26:37 »

Momentálně mám ve třídě pár známých kteří doposud věří, že když budou mít namakaný tělo tak se z toho HBs podělaj. A taky věří tomu že jim u nich stoupne šance.
Proto začli denně chodit do posilky (asi na 3 hodiny) a ládovat svoje zažívání ,,Creatinem,, .

Já si o tom myslim že to je pěkná hovadina. Samozřejmě je to k něčemu dobrý mít po těle svaly, ale rozhodně si myslim, že to nepřinese úspěch u žen.
Další věc- když budou dopovat Creatin budou za cca 20 let impotentní.
a poslední dodatek : Chodit denně do posilovny přestože začínají za nedlouho způsobí obrovskou zátěž organismu.


A tim jsem chtěl říct - Neřešte kluci tolik svaly, neni to nejdůležitější věc v životě. Je dobré posilovat, protože je to pro organismus zdravé, ale všeho s mírou.

(já si chodim zacvičit 1-2krát do týdne a stačí mi to)
Zaznamenáno

Nam0Nk

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #315 kdy: 18. Listopad 2009, 19:48:36 »

tak to jsou paka co vi o cviceni tolik jako degustator o sportu... Jinak podle me je dulezity se o telo(i svaly samozrejme) starat, ja napr.zavodim v cyklistice a do toho beham 1xtydne a obcas se me nekdo zepta, jestli cvicim, pritom jsem hubenej jak lunt.Takze ja si myslim, ze staci jen pravidelne sportovat a postavu mit peknou budes:).
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #316 kdy: 18. Listopad 2009, 20:18:07 »

Asi tak nějak,

sportovat, jíst zdravě, a zkrátka dělat něco užitečnýho
Zaznamenáno

Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #317 kdy: 18. Listopad 2009, 21:32:38 »

Aerobníma sportama se právě vyrýsuješ ... částečně - shodíš tuky (když do toho dobře jíš ÚsměvMrkající
Já cvičím 4x týdně protože proste chci přibrat. Jím víc, ale nedopuju se ničím. Už takle cvičím a snažím se +-8 měsíců a pořád nic moc Šťastný NAbral jsem sice 4 kila, ale ze bych mel širší ruce, vánočku na břichu a obrovský koziska s trojůhelníkovou postavu a obrovskýma širokýma ramenama, se říct nedá Úsměv ... to je s trochou nadsázky samozřejmě Mrkající
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #318 kdy: 18. Listopad 2009, 21:54:04 »

Buchy: To máš jak já, akorát já jsem za těch 8 měsíců místo toho abych nabral jsem naopak shodil asi 5kg

Zaznamenáno

jesse



come on over - do a twist!

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: skorobrno
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #319 kdy: 18. Listopad 2009, 22:23:10 »

hmotu nenaberes jenom tem, ze budes cvicit Úsměv dyz se nechces nicim dopovat, tak to muzes dohnat jidlem, ale ne hambacama od McDonalda Úsměv... treba kureci maso na vode a ryza atd. Úsměv ja mam 100kg na 195cm, sportuju odmalicka a hrudnik taky nemam nic extra, ale jinak zbytek v pohode... svaly, spis nez z cviceni, mam hlavne z prace Šťastný takze doporucuju si nechat dovizt kubik pisku a prehazovat to z hromady na hromadu lopatama Šťastný a vozit koleckama do kopecka Úsměv budes met postavu jako Ivan Drago a bude Ti hej Šťastný

PS: jinak zkuste ten Gainer nebo jak se to menuje, nasypes to do vody a po cviceni to vypijes... doplnuje to energiu do svalu, takze (jak tady uz nekdo psal) Ti hmota neubyde, ale pribyde Úsměv
« Poslední změna: 18. Listopad 2009, 22:27:52 od jesse » Zaznamenáno

come on over - do a twist!
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #320 kdy: 19. Listopad 2009, 07:20:36 »

Gainer ... to jsem zkousel ... nijaky extra efekt Úsměv Měl jsem jakýsi Mutant Mega Mass - bylo to s 20%ním obsahem bílkovin a 80%ním obsahem sacharidů. Chlastal jsem to ráno po jídle, odpoledne před cvičením a po něm a po večeři... Radši než vyhodit 3 litry za pytel nějaký takový sračky bude lepší si dát záležet na správném jídelníčku a nebát se jíst a jíst a jíst  Úsměv Kdosi mi říkal, že růst svalů není o cvičení, že cvičení je pouze stimulace, ale základ na růst svalů je jídlo Úsměv
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
jesse



come on over - do a twist!

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: skorobrno
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #321 kdy: 19. Listopad 2009, 10:52:26 »

taky zalezi jaky ma kdo "zpalovani" Úsměv
Zaznamenáno

come on over - do a twist!
Nam0Nk

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #322 kdy: 19. Listopad 2009, 14:06:14 »

gainier na nekoho funguje a na nekoho ne... jidlo je proste zaklad
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #323 kdy: 19. Listopad 2009, 16:26:30 »

Ten Gainier (potažmo sacharidy) dodá svalům látky k tomu, aby mohly růst. Proto je dobrý to pít hlavně po tréninku. To je moment, kdy svaly potřebují největší přísun látek k tomu, aby regenerovaly a rostly. Druhou možností je to dohnat správným jídlem. Důležitý jsou různý jogurty, tvarohy, vločky, rýže, kuřecí maso atd. Ale pokud chcete přibrat, musíte toho sníst fakt hodně

Já cvičim s většíma nebo menšíma pauzama už asi 7 let. Nikdy jsem do pusy nevzal žádnej přípravek, ani ten gainier. Taky to na mě je vidět, protože žádnou cooooool postavu nemám, ale ani nejsem vyhublej. Prostě nějakej sval tam je a takhle mi to vyhovuje.

Poslední dobou mi každej říká, že sem strašně hubenej a že bych měl přibrat. Upřímně přemýšlím nad tím, koupit si nějakej ten gainier, ale pořád se mi do toho nějak nechce a jak se znám, tak se k tomu ani nedokopu Úsměv
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #324 kdy: 19. Listopad 2009, 17:38:43 »

U mě je problém s tím, že kdyz jim hodne, tak mi to vsecko leze do bricha. Pritom bricho bych chtel mit samozrejme nejvyrysovanejsi ... prostě vánočka Úsměv Ale na to jsou prej složitý jídelníčky a vyrýsovat si břicho je snad nejtěžší nebo co sem četl Úsměv
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Stran: 1 ... 11 12 [13] 14 15 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS