jak se chovat poprvé u holky doma?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 06:11:27

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  jak se chovat poprvé u holky doma?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8  Vše Tisk
Autor Téma: jak se chovat poprvé u holky doma?  (Přečteno 83998 krát)
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #100 kdy: 07. Červenec 2009, 13:36:56 »

Pohoda, dyť já o tom teď přemýšlím...tenkrát to nějak vyšlo do ztracena díky tý maturitě, která chápu že pro ni byla přednější a neměla náladu řešit chlapy....
já si nějak poradím, jen jsem se prostě potřeboval vypsat Šťastný dík za názory
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #101 kdy: 08. Červenec 2009, 18:53:51 »

Jéžišmarja Henry, ty sis našel holku jak moje bejvalka Smutný Permanentně v depresi, furt řeší že "já sem ta špatná" a "co na mě vidíš, že sem divná", atp. Já bych se jí nějak zásadně připomenul a pak bych jí dal takovej holomráz, že by na to nezapoměla na dlouho. Jestli o tebe stojí, tak se začne snažit. Jestli ne, tak to poznáš Mrkající Tys napsal jasně: "Já chci tebe" a ona "Co ti na to mám napsat" = "Chceš abych ti napsala, že já tebe ne?"

Už od dob té matury to bylo stejné. Excuse, excuse, excuse ... Smutný Hernajs ted sem zapoměl nick toho týpka, co sem si s nim psal po ICQ Úsměv To bylo taky "prej chce počkat po matuře" Úsměv A pak... skutek utek Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #102 kdy: 08. Červenec 2009, 21:42:05 »

chová se divně, a určitě to není jen stydlivostí....Myslím,že ji zpracováváš dobře, ale jestli to bude mít výsledky..... Otázka
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #103 kdy: 09. Červenec 2009, 16:53:07 »

Jelikož se potřebuju učit na zkoušku a nebyl jsem toho schopnej, tak jsem se rozhod, že jí napíšu sms, abych se mohl soustředit na učení,  prostě buď a nebo:

moje sms:
Ahoj, vím že jsem si s tebou měl o tom promluvit v pondělí, ale bylo by to hrozně zmatený. Ty víš, že já nechci s tebou kamarádit, ale chodit s tebou, objímat tě, líbat tě...Vidím že u tebe jsou vůči mě pořád nějaký bariéry, pasivita, která mi neumožňuje absolutně nic, že z nějakýho důvodu nechceš víc než si povídat a psát si. A moc rád bych ten důvod znal, ať je jakýkoliv. Znáš už mě dlouho aby sis udělala obrázek. Ať už ti na mě něco vadí, nebo jen nevíš co chceš, já vím, že prostě nedokážu bejt jenom nějakej lepší kamarád, kterej bude jen donekonečna čekat, jestli už mu příště skočíš kolem krku nebo ho chytíš za ruku. Mě je s tebou krásně, žádná jiná holka pro mě momentálně neznamená víc. Rád si s tebou povídám, ale nestačí mi jen to. Už toho o tobě vím plno, je mi líto to hodit za hlavu, ale prostě jestli to má pokračovat pořád takhle neurčitě,nebudem si asi ani psát, protože mě to ničí....

její odpověď:
Ahoj, prostě já sama nevím co chci. Mám tě ráda a je mi s tebou dobře :-* Ale prostě já se asi na víc momentálně necítím, jak už si jednou řek, prostě mam blok. Pořád mi bolí ten rozchod s Petrem (moje poznámka: minulý říjen se rozešla). A to je můj největší problém asi. I když bych to ráda, a jak, hodila za hlavu, tak se mi to ale ještě nepodařilo. Vím sem divná, lidi se schází a rozchází, ale já jsem v tomhle jiná. Jen ti chci ještě říct, že mi na tobě záleží a pochopím, když se mnou rozvážeš veškerej kontakt..Mám tě ráda

co vy na to???
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #104 kdy: 09. Červenec 2009, 19:04:44 »

Rozvážeš veškerej kontakt.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #105 kdy: 09. Červenec 2009, 20:11:04 »

Proč se to tak snadno řekne a tak hůř dělá Smějící se
Já vím že by to asi bylo nejlepší, ale zajímalo by mě co se dá vyčíst z tý její smsky....
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #106 kdy: 09. Červenec 2009, 20:31:19 »

Dá se vyčíst, že s tebou prostě nechce chodit. Bohužel jsi ji pickuperskými kouzli dostatečně neokouzlil.  Nemluvím s tebou
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #107 kdy: 09. Červenec 2009, 20:33:54 »

Citace
Dá se vyčíst, že s tebou prostě nechce chodit. Bohužel jsi ji pickuperskými kouzli dostatečně neokouzlil. 

Nu já na ní ani nic pickuperskýho nezkoušel, možná rutinnu se psem a myši  Smějící se ale jo, nemá to cenu.....
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #108 kdy: 09. Červenec 2009, 22:54:26 »

tak pokud stejně už máš přerušit kontakt, zkus poslední věc.

že se nemůže pořád utápět v tom, co bylo, protože pak jí uteče to krásný, co může přijít. a pokud to ani tak nepochopí, dej přednost jiné, protože tobě by pak taky mohlo utéct něco krásného, nového
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #109 kdy: 10. Červenec 2009, 11:47:50 »

Joei: jo to není špatný....

já nevim nu, co když fakt není jako ostatní holky a potřebuje se s tím vyrovnat dýl a já na ní moc spěchám (podle jejích měřítek)...

mě ještě napadlo, že bych jí řekl nebo napsal něco takového (protože mi na ní fakt záleží a asi jsem blázen, ale nechci to vzdát....):

"Rozhod jsem se že se tě zatim prostě nevzdám. Chci ti ukázat že jsou i lepší kluci než tvůj bejvalej. Nebudu dělat nějakýho oddanýho kašpárka, kterej se ti bude snažit zavděčit, ale mam rád výzvy. Od teď žádný zjišťování, jak bereš náš "vztah" ty, žádný výčitky, že se nechováš jak já chci. Půjdu si za svým. Buď ten tvůj blok jednoho dne prolomím, nebo ti naopak beze slov zmizím ze života. Prostě časem přijde nějaká změna, nebo nepřijde. Je snadný cítit se teď zhrzeně, těžší je bojovat... Mrkající  a já chci, protože mi na tobě záleží..."

vím, asi bláznovství...ale myslím, že to zas nezní až tak needy a zdrceně, ale docela sebevědomě, nebo ne?
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #110 kdy: 10. Červenec 2009, 11:58:49 »



"Rozhod jsem se že se tě zatim prostě nevzdám. Chci ti ukázat že jsou i lepší kluci než tvůj bejvalej. Nebudu dělat nějakýho oddanýho kašpárka, kterej se ti bude snažit zavděčit, ale mam rád výzvy. Od teď žádný zjišťování, jak bereš náš "vztah" ty, žádný výčitky, že se nechováš jak já chci. Půjdu si za svým. Buď ten tvůj blok jednoho dne prolomím, nebo ti naopak beze slov zmizím ze života. Prostě časem přijde nějaká změna, nebo nepřijde. Je snadný cítit se teď zhrzeně, těžší je bojovat... Mrkající  a já chci, protože mi na tobě záleží..."

vím, asi bláznovství...ale myslím, že to zas nezní až tak needy a zdrceně, ale docela sebevědomě, nebo ne?
Kloubouk dolu za takovou sms, ja byt tou slecnou, tak me asi trosku dostanes vic na svou stranu  Mrkající
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #111 kdy: 10. Červenec 2009, 13:22:36 »

myslim, že to není vůbec needy, naopak jí dáš najevo, že ti na ní záleží a že to myslíš vážně a to jí může dodat ten impulz, aby do toho šla. pokud to i poskytneš a nejen napíšeš, tak to bude super:-) drž se toho a uvidíš, že ji časem dostaneš. já ti věřim, ty to máš v hlavě srovnaný, aspoň na mě tak působíš.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #112 kdy: 10. Červenec 2009, 15:29:18 »

Wow Úsměv Hezké Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #113 kdy: 10. Červenec 2009, 22:39:28 »

Tímto jí dáš na 100% najevo že nejsi tele,nejsi jako ostatní...a hlavně že o ni stojíš...

Pokud není uplně "zatvrdlá" tak si to uvědomí    Mrkající
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #114 kdy: 12. Červenec 2009, 19:20:06 »

Tak jsem jí tu sms poslal, na ní už nijak nezareagovala, ale dneska ráno mi poslala klasickou: "Dobré ránko, jak ses vyspal....", takže jedeme pořád stejně dál, a buď jí časem dostanu nebo ne Šťastný
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #115 kdy: 13. Červenec 2009, 08:01:07 »

Tohle mi připadá jako boj s větrnými mlýny.
Spočítej si, kolikrát si jí už řekl, že s ní chceš chodit, že ti na ní záleží a že chceš víc, než jenom kamarádství. A kolikrát to řekla ona tobě?
Já chápu, že když už ses dostal takhle daleko, tak se ti nechce to všechno hodit za hlavu, ale má to vůbec smysl?
Každopádně ti přeju hodně štěstí, protože mám pocit, že ho budeš ještě hooooodně potřebovat Úsměv
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #116 kdy: 13. Červenec 2009, 11:17:38 »

Musim říct, že se mnou by ta zpráva asi hnula. Možná se to zdá být beznadějný, ale pokud je henry tak trpělivej... Úsměv Jinak taky přeju hodně štěstí a docela mě zajímá, jak to dopadne Mrkající
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #117 kdy: 13. Červenec 2009, 15:42:23 »

Citace
Tohle mi připadá jako boj s větrnými mlýny.
Spočítej si, kolikrát si jí už řekl, že s ní chceš chodit, že ti na ní záleží a že chceš víc, než jenom kamarádství. A kolikrát to řekla ona tobě?

ani jednou nu.... Podivený

Citace
Já chápu, že když už ses dostal takhle daleko, tak se ti nechce to všechno hodit za hlavu, ale má to vůbec smysl?

prostě to ještě zkusim, ale při prvním nějakým jasným signálu, třeba kdyby mě rázně odstrčila při pokusu o polibek, to balím.....

jinak dneska mi dala na nástěnku na lide.cz obrázek, jak se drží kluk a holka za ruce za maličky a nad tím nápis Friend.....takže jako šance si moc nedávám.... Podivený ale zase včera nacpala do jedný sms-ky 3 smajlíky co znamenaj pusu, ale to si asi píšou i kamarádi, teda i když já ne....
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #118 kdy: 13. Červenec 2009, 22:22:06 »

Jeee Úsměv Ta si teda dává záležet Úsměv "Friend"...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #119 kdy: 14. Červenec 2009, 09:19:05 »

Jeee Úsměv Ta si teda dává záležet Úsměv "Friend"...
Já to tak nechtěl napsat, ale vidim to stejně.

Řeknu ti jeden příbeh. Nestal se přímo mě, ale jednomu kamarádovi (říkejme mu třeba Franta).
Franta znal jednu holku, která se mu opravdu moc líbila. Problém byl, že ona chodila s někym jiným. Jenže pak se najednou rozešli a Franta toho chtěl využít. Takže jí začal psát, víc se s ní bavit, šli spolu na koncert, několikrát spolu byli v hospodě. Problém byl v tom, že ona mu řekla, že se teď necítí na vztah a že si chce dát chvilku voraz. Franta nechtěl tlačit na pilu, takže se podvolil a nechal jí víc prostoru. Ale jeké bylo jeho překvapení, když po třech týdnech zjistil, že slečna začala chodit s nějakým cizím klukem. Franta z toho byl dost zničenej - vim to, párkrát sme to spolu zapíjeli.

Nechci tě odrazovat, to vůbec. Jen bys měl počítat s tím, že je možnost, že to tak dopadne. Tak ať tě to potom moc nebolí Mrkající
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #120 kdy: 24. Červenec 2009, 14:21:33 »

Tak v úterý proběhlo s dotyčnou další "rande". Ve městě jsme seděli na lavičce u řeky, pak zašli na zmrzku a hamburger....
opět nic novýho, stejný průběh, žádný náznak zájmu, kromě toho, že řekla že jí bolí záda, jestli se může o mě opřít...tak se na chvíli opřela, jinak nic....doteky neopětovala, do očí nekoukala, jen jsme kecali...

Inu, řekl jsem si, udělám takový pokus... jelikož pár dnů předtím jsem byl venku s jinou holkou (se kterou bych se taky nebránil něčemu vážnějšímu, ale myslím že ona mě bere jako kámoše) a schválně jsem se s ní vyfotil, řek jsem si, že si tu fotku dám na profil, aby tahle třeba žárlila.....

včera večer kouknu na profil a tam příspěvek od mého dlouhodobého cíle. Obrázek medvídka se srdíčkem, a dole připsala: "jsem ráda že tě znám, MTR"....byl jsem potěšen, ovšem...
asi za 2 hodiny kouknu, příspěvek smazán....místo něj 3 tečky....
přihlásil jsem se na ICQ a napsal jí: "tys mi smazala příspěvek?" a ona: "Jo, asi se nehodil...." po chvilce zjišťování proč, kdy jsem se stejně nic nedozvěděl, jen že "její druhý já jí řeklo že je lepší ho smazat" a "nechci ti třeba něco kazit"....jsem sám nadhodil, že jestli je to tou fotkou, na což řekla: "A co když řeknu že jo"......
....pak jsme to trošku ještě rozebírali, ale ona vždycky svý chování popřela...když jsem jí třeba napsal, že je to paradox, že při schůzce se chová odtažitě a pak jí vadí moje fotka s jinou holkou, tak na to napsala klasicky: "Mě nevadí"....to znáte....

Každopádně je jasný že jí to vzalo, protože v tu chvíli měla na ICQ status: Chce se mi brečet.....

Vážně divná holka....a nevim o co jí jde, užívá si mojí pozornost, ale jen bere, nic nedává, ale zas jí vadí když jsem na fotce s jinou.....trošku sobecký od ní....
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #121 kdy: 24. Červenec 2009, 15:12:21 »

No, a nečeká ona, že se na ní tak trochu vrhneš? Úsměv Teď sis ověřil, že s tím má problém - tzn. je buď majetnická nebo tě chce Úsměv

Jestli si to s ní moc rozebíral, tak si tomu moc nepomoh. Prostě příště něco zkus. Třeba se sama stydí, když ty se k "ničemu" nemáš. Třeba si ty doteky ani neuvědomuje, protože ty je chceš dělat nenápadně atp.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #122 kdy: 24. Červenec 2009, 16:28:55 »

Taky bych to viděl tak, že by ses měl o něco pokusit. Holka je evidentně stydlivá, takže bych od ní první krok nečekal...
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #123 kdy: 24. Červenec 2009, 16:34:47 »

Achjo Henry Henry, já z tebe v noci nespím...  Velmi smutný

Abych citoval jednoho uživatele tady na foru: Míň myslet, víc dělat.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #124 kdy: 24. Červenec 2009, 16:42:48 »

Proč chceš zrovna takovou holku?  Překvapený
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS