jak se chovat poprvé u holky doma?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 13:05:07

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  jak se chovat poprvé u holky doma?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 6 7 [8]  Vše Tisk
Autor Téma: jak se chovat poprvé u holky doma?  (Přečteno 83989 krát)
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #175 kdy: 27. Srpen 2009, 10:33:39 »

No já nevim, kdybych se neřídila rozumem, tak se chovám jak bláznivá hysterka Šťastný
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #176 kdy: 27. Srpen 2009, 15:49:31 »

Bych jeste neztracela nadeji Henry. Nejen slecny, ale i panove moho byt nekdy ponekud zvlastni a nerozhodni a to i ve veku pozdejsim nez 20... no a pak najednou zjistis, ze uz o tobe vi maminka a rodina a pratele, ale ze by se mel predtim treba k puse? no to neeeeeee. holt nektere povahy jsou nerozhodne a je jen na tobe zda ti to za to stoji nebo ne.

az se se slecnou sejdete, musis prolomit to, ze se nema k fyzickemu kontaktu. jinak se nikam nehnete, ty budes frustrovany a ona zustane zmatena. to je k nicemu a pak je lepsi jit od toho. jak tady nekdo rikal, kdyz ona nevi co chce, tak ji musis presvedcit, ze ty to vis za ni a lepe. pokud klasicka pusa nefunguje, tak zkus nejprve objeti, zaborit hlavu do dulku u krku a jemnymi pomalymi polibky nenasilne postupovat k rtum.

nebo ji rekni at zavre oci, ze pro ni mas prekvapeni a polib ji. jako zpusobu je spousta, ty musis urcit, ktery z nich ma nejvetsi sanci na uspech.

good luck
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #177 kdy: 27. Srpen 2009, 17:30:56 »

Citace
Podle mě právě přesně naopak... nemá jí moc rád... protože kdyby jí měl hodně rád, tak se neovládne a napíše jí... dokud se řídíte rozumem, tak to neni láska...

to co jsi napsal je totální hovadina....jen se snažím, aby to dopadlo dobře pro nás pro oba (já abych nevypadal jak oddanej psík a ona aby si uvědomila, že kdyby mě ztratila, že by jí to bolelo třeba víc než myslí)
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #178 kdy: 27. Srpen 2009, 17:58:02 »

pokračování:

v úterý jsem se za ní stavil u nich ve vesnici...
nejdřív jsme se šli projít (ona se zeptala jestli se půjdem projít, já jsem řek že jo a dal návrh, ona řekla že by šla radši jinam, že mi ukáže kam chodila jako malá...dobře, šli jsme), došli jsme k takový tůňce, kde jsme chvilku stáli, tam jsem ji zezadu obejmul a položil jí hlavu na rameno, ale štípali tam komáři, tak jsme šli jinam..
přišli jsme k rybníku, kde jsme si sedli na lavičku a povídali, já jí občas chytil za ruku (ona mě jednou sama taky!!!), opřela se o mě zádama...

pak jsme šli zas do vesnice, kde jsme si sedli ještě na jednu lavičku a ona mi povídá, že jestli se nechci jít podívat k nim (na fotky...jinak to už naznačovala i na minulých schůzkách, např. kdyby dneska pršelo, tak jsi mohl jít k nám atd.), ještě předtím jsem jí řek, že jsem se na ní těšil, ona že prej na mě taky.

dobře, šli jsme k nim domů, pozdravil jsem se s mámou, ta mi přinesla pití a šli jsme do obýváku, kde měla fotky...tak mi je ukazovala, pak jsme chvilku seděli v křesle, začala mě lochtit (hrál jsem že jsem, i když mi to vůbec nelochtilo...), pak já jí taky...
čekal jsem jestli mi neřekne, ať se jdu podívat do pokoje, ale neměla se k tomu...tak jsem jí řek, jestli mi taky ukáže pokojíček...ona že tam má bordel, ale hned na to, tak pojď (nevypadalo to tak jako že jen ze slušnosti, z toho tónu jak to řekla a zy tý rychlý reakce mi přišlo že na to čekala, až to navrhnu)

tak jsme přišli do jejího pokoje, sedli jsme si na gauč, kde měla plyšáky a povídali (hlavně teda o věcech v jejím pokoji) ukazovala mi fotky z tanečních atd., snažil jsem se jí občas dotýkat, pohladit po stehně atd...
pak si vzala toho jednoho plyšáka a lehla si na ten gauč, hlavou na takovýho jednoho obrovskýho plyšáka, a říkala že ho má odmala a že se na něm dobře leží...tak jsem řek, že to taky vyzkouším, tak jsem si taky na něj lehnul, a najednou jsme leželi vedle sebe...ona jakoby trochu ke mě natočená zádama, já jí trošku zezadu obejmul...ona že je ospalá a že jdem spát a vzala mi tu ruku co jsem měl na jejím ramení a jakoby se s ní obejmula a držela jí....

nu a pak jsme pořád leželi vedle sebe, hovor už byl víc osobní, ale....vždycky když jsem si říkal, jo to se ubírá dobrým směrem, tak nadhodila naprosto nějaký neosobní téma a zase bylo to napětí pryč....ale...
chvílema to fakt vypadalo dobře, přejížděl jsem rukou po bříšku, zajel pod tričko (ale ne až na prsa) a lochtil, hladil jí pod krkem až skoro u prsou, hrál si s řetízkem, občas jsem jí dal pusu na krk, na tvář i na rty...ona tohle neopětovala, ale ani se nebránila...ale co mi nejvíc překvapilo (pozitivně), že mě několikrát sama vzala ruku a propletla prsty s mýma.....Úsměv

jenže já se snažil taky se něco dozvědět o těch jejích zábranách, o kterých mi psala, že už se mnou chtěla tolikrát mluvit, snažil jsem se na to jít opatrně, nezmiňovat  jméno bejvalýho ale dozvědět se jestli jí brání něco z minulosti, jestli má z něčeho strach...ale jak jsem zmínil, něco ve smyslu že čeká že se něco z minulosti vrátí zpátky (už nevím jak jsem to formuloval), tak řekla že ne, a zas jí vytryskly do očí slzy...

nu pak jsem usoudil, že už je moc hodin a měl bych jet domů, ona že mě půjde vyprovodit, tak šla se mnou na konec ulice, tam jsem jí obejmul, ona mě taky pevně, pak jsem jí dal pusu na rty, zas jsem jí obejmul a pošeptal jí, že je pro mě moc důležitej človíček....ona na to:"Ty pro mě taky, víš to..."...já jen tak nějak potichu řekl "jo" o na se ještě jednou ujišťovala: "Víš to???" (bylo to řečeno s takovou nadějí, jestli si to fakt uvědomuju) a ať jí prominu ty slzy, pak jsem se jí snažil políbit, třikrát se naše polootevřený rty dotkli, ale pak už zas hned přestala.....

tak jsem jí ještě obejmul a rozloučili jsme se.....
Pak mi napsala sms-ku (klasickou): že děkuje za návštěvu, ráda mě viděla a byla se mnou, a že pro ní moc znamenám....

a jsem ještě víc zmatenej než jsem byl  Smějící se jak mě bere, když se nechá na posteli hladit, myslím že i kdybych jí hladil třeba přes prsa, že by se v tu chvíli nechala....ale zase chvílema se jí ta nálada měnila díky těm vzpomínkám a taky díky tomu, že si občas vzpomněla na kamarádku co se jí zabila v autě před 2 týdny...takže to bylo chvílema spíš takový utěšování...


« Poslední změna: 27. Srpen 2009, 18:02:20 od henry » Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #179 kdy: 27. Srpen 2009, 18:08:22 »

uf hele, krom te kamaradky... nestalo se ji neco v minulosti? znasilneni nebo tak...?
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #180 kdy: 27. Srpen 2009, 18:11:48 »

Citace
uf hele, krom te kamaradky... nestalo se ji neco v minulosti? znasilneni nebo tak...?

nikdy jsem o ničem neslyšel....jen že chodila s tím svým (jediným) bejvalým, se kterým se několikrát rozešla a dala dohromady, že na ní hrozně žárlil a zakazoval jí chodit s kámoškama, ale ona do něj stejně byla pořád zblázněná a možná ještě na něj myslí...ale o znásilnění jsem nikdy neslyšel, myslím že je to nepravděpodobný...
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #181 kdy: 27. Srpen 2009, 18:31:44 »

Mě se to zdá velice pravděpodobné, ale tak žij si ve svém světě růžových slonů...
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #182 kdy: 27. Srpen 2009, 18:38:12 »

Citace
Mě se to zdá velice pravděpodobné, ale tak žij si ve svém světě růžových slonů...

myslím že to by si nedělala na facebooku testy se sexuální tématikou a netlemila se tomu....a myslim že aspoň nějaká kámoška by mi o tom řekla, mám s nima dobrej vztah...
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #183 kdy: 27. Srpen 2009, 18:41:10 »

take mi prijde, ze to nebude jen o tom, ze ji neco zakazoval... nepacila bych to z ni, ale jen ze podle toho co popisujes, tak je to jedno z moznych vysvetleni. nebo ji mozna psychicky tyral svym zpusobem nebo stacilo, aby na ni vztah obcas ruku. nikdy nevis. nenapada me jiny duvod proc by byla TAK extremne opatrna ohledne doteku a presto si te snazila porad udrzet.

kamaradky a facebook nemusi vubec o takovych vecech vedet. ja bych je nejspis i nejlepsi kamaradce rikala s velkym sepezaprenim a to ke vsemu jen v pripade, ze bych si uvedomila, ze je neco spatne a hledala bych pomoc. jinak ne.
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #184 kdy: 28. Srpen 2009, 20:29:25 »

kamaradky a facebook nemusi vubec o takovych vecech vedet. ja bych je nejspis i nejlepsi kamaradce rikala s velkym sepezaprenim a to ke vsemu jen v pripade, ze bych si uvedomila, ze je neco spatne a hledala bych pomoc. jinak ne.
Přesně tak. +
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #185 kdy: 20. Září 2009, 22:06:42 »

tak konec, aniž by vůbec něco začalo....
napsal jsem jí že už je potřeba si udělat jasno a prostě něco ve stylu chceš/nechceš
...zase odpověď ve stylu jak mě má ráda a  jak jí na mě záleží, ale že jestli něco víc, že netuší......tak jsem jí řek že už si nebudem psát ani spolu komunikovat, že mě to ničí takhle (což je pravda)...

nu včera jsem jí potkal na diskárně, nedokázal jsem s ní mluvit, ona mi odchytla a povídá mi: "Ty nechceš bejt muj nejlepší kamarád" což jsem teda nevydejchal a musel jsem jít pryč...
nu a dneska po těch půl roce, když mi ráno napsala, jsem se konečně dozvěděl pravej důvod jejího chování ke mě...
prej psychicky by to bylo v pohodě, ale fyzicky to nějak nejde....takže jí prostě fyzicky nepřitahuju...ale že prostě ona sama nevěděla, že doufala že jí přitahovat začnu, bla bla, že si myslela že je to tím že ještě miluje bejvalýho, bla bla....
a že pořád ještě doufá že bych jí moh přitahovat....že jsem úžasnej kluk

je mi jasný, že když jsem jí nepřitahoval doteď, že teď už nezačnu
nu musí to přebolet, tolik energie, času a doufání jsem tomu věnoval...věřil jsem že to vyjde.....
je mi z toho nanic...
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 6 7 [8]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS