Problém najít sebe samu...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 09:24:46

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Problém najít sebe samu...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 15 Tisk
Autor Téma: Problém najít sebe samu...  (Přečteno 122405 krát)
petula85



Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 38
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #75 kdy: 18. Červenec 2008, 10:56:23 »

A tedka k tomu volnemu casu....Ja bych ti doporucila. Zkus zvolit cinnost, diky ktere zapracujes i na sobe. Ja teda nevim jak vypadas. Ale pokud citis, ze s postavou to neni ono. Tak zacni chodit behat, do posilovny. Pokud treba zvolis Aerobik...super..ale zadnyho kluka tam asi nepotkas.  Šťastný Ja bych ti osobne doporucila fakt ten sport, spravis si postavu, pokud potrebujes a myslim si, ze vetsina kluku ma rada, sportovne zalozene holky. Ale pokud by te to nebavilo, tak to NEDELEJ. To by melo jeste horsi efekt. Psala si, ze jsi na vejsce. Tak si urcite najsi brigadu. Zase dostanes se mezi lidi..Neco si najdi. NESMIS SEDET DOMA.
A nakonec k tem klukum. Pro tebe by asi bylo nejlepsi, kdyby sis nasla kluka, kterej ma stejne zkusenosti. PRotoze by do tebe nevalil a dal by ti trochu cas se rozkoukat atd. Pokud by si ale chtela kluka se zkusenostma, tam pocitej, ze kluk voli sex nebo rozchod. A dalsi vec, rozhodne si nevybirej kluky typu Vin Diesel,balice atd. Tam urcite narazis. Ten ¨net muzes zkouset ale moc na to nespolihej. spis zkus hledat kluka pri spolecných činnostech a pokud se ti nejakej kluk zalibi BEZ za nim. Staci kdyz reknes pouhe Ahoj a zbytek uz zaridi kluk, pokud ho zaujmes Mrkající
 Takze neboj nedepkuj, chod mezi lidi, nevybirej si nerealny cile-kluky, ktere bys nikdy nemohla mit (balice, sampony atd.)  a pokus na vsem co jsem ti napsala zapracujes, tak se URCITE nekdo objevi.  Mrkající
Zaznamenáno
anca

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #76 kdy: 18. Červenec 2008, 13:26:14 »

Ahojte lidi, dik moc za vase prispevky. Mate v nich pravdu, musim si najit neco, co by me vytahlo mezi lidi. Jenze proste nevim co..u me je trochu problem, ze nepremyslim nad tou cinnosti tak, aby me to bavilo, ale premyslim tak, kde je nejvetsi sance potkat toho kluka.
Ale hlavne potrebuju zvysit to blby sebevedomi, jenze nevim proste jak..
No a tedka k tem zkusenostem...no jako mate pravdu, ze to takhle musim brat, jenze je tu zase problem to sebevedomi. Ja jsem nezazila takovy ty pocatecni znamosti v puberte, kdy si jeden na druhyho zvykate.A prave se to tedka snazim nejak dohnat, jenze uz je mi 21 a kluk uz asi ode me bude cekat trochu vic, a ne ze si budu jenom zvykat na jeho pritomnost...
U me asi bude nejlepsi, kdyz si proste nejak zvysim to sebevedomi, a zlepsim komunikaci a pak uz to snad vsechno pujde. konicky, kluk atd. Jenze proste nevim, jak to sebevedomi zvysit no...
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #77 kdy: 18. Červenec 2008, 16:00:49 »

začni zevnějškem....to už jsem tady psala....
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #78 kdy: 22. Červenec 2008, 11:18:30 »

to petula85: V tom co jsi napsala, mas pravdu. Jenze u me je trochu problem, ze nejsem zvykla na pritomnost kluku, v puberte jsem zadny to pocatecni otrkavani nezazila. No a kdyz pak potkam kluka (sex nebo rozchod), tak je jasny, ze rozchod. Zatim jsem poznala jen dva kluky a  vzdycky to byl ten typ (sex nebo rozchod)...To nechapu jestli budu porad potkavat tyto typy kluku, tak se k sexu a k normalnimu vztahu nikdy nedopracuju. Ja asi fakt potrebuju kluka, kterej je na tom stejne jako ja, jenze potkat ho je strasne tezky... Smutný
Zaznamenáno
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #79 kdy: 22. Červenec 2008, 12:43:55 »

No a kdyz pak potkam kluka (sex nebo rozchod), tak je jasny, ze rozchod. Zatim jsem poznala jen dva kluky a  vzdycky to byl ten typ (sex nebo rozchod)...
Proč je jasné, že rozchod a ne sex? Nic ve zlém, samozřejmě, jen to nějak nechápu.
Zaznamenáno

Happiness under construction!
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #80 kdy: 22. Červenec 2008, 13:13:47 »

A co na tom nechapes.. hele, tobe je 28 a pokud si uz zazil nejakej delsi vztah, tak se zkus zamyslet, jestli by jsi chtel holku, ktera jeste s nikym nechodila, takze je co se tyka vztahu nevyzrala...a ti kluci proste pochopili, ze by se mnou k sexu dostali az po case...tak to proste ukoncili...A jelikoz je mi 21, tak uz by to nejakej ten vztah chtelo at pak muzu postoupit dal a zajimat se i o tyto kluky, jenze nikde nikdo... Smutný
Zaznamenáno
Beru
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 65


Zobrazit profil
« Odpověď #81 kdy: 22. Červenec 2008, 13:47:54 »

Já si myslím, že panenství nad 20 není problém, ale musíš si uvědomit, že většina kluků 20+ asi nebude chtít čekat půl roku a víc, prostě sex berou jako součást vztahu a pokud sex nechceš => vztah není plnohodnotný => rozchod. Takže s tím prostě musíš počítat a nebrat to jako "proč mi to dělá, copak mě nemá rád?". Sex tak do dvou měsíců je asi normální (myslím, mám málo zkušeností na statistiku Smějící se), pokud fakt potřebuješ víc času, tak máš hledání chlapa prostě složitější...
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #82 kdy: 22. Červenec 2008, 14:05:28 »

tak tomu trošku pomož ne....
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #83 kdy: 22. Červenec 2008, 20:08:09 »

Janicta_87:
Asi by bylo nejlepší si najít koníček, kde je potřeba kolektivní práce s lidma. Kdysi jsem se hodně styděl, neuměl se vůbec seznamovat, radši jsem čekal, než mě někdo představí. Problémy s komunikací mám doteď, ale něco jsem odstranil. Jak ? Střídal jsem hodně kolektivy z mých koníčků,šel jsem studovat do jinýho města, kde jsem nikoho neznal, našel jsem si koníček, kde je hodně holek a u toho jsem zůstal, protože mě strašně baví. Jestli tě baví sportovat, tak si najdi něco co tě bude bavit ze sportu.

Myslím si, že hledáním kluka přes net tvůj problém nevyřeší. Nápad
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #84 kdy: 22. Červenec 2008, 20:09:09 »

to Monny: a jak tomu mam pomoc....v posledni dobe me prijde, ze nikoho zajimavyho nepotkavam
Zaznamenáno
Beru
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 65


Zobrazit profil
« Odpověď #85 kdy: 22. Červenec 2008, 22:24:33 »

Ahojky, mám jeden problém...Prostě se nedokážu najít sama v sobě.
už od malička jsem taková, že se dost straním kolektivu spis jsem mela konicky pri kterých se s nikym moc člověk neseznamí. A moji rodiče byli takoví, že me spis "linkovali" život. Prakticky hodně času jsem dřív travila s nima. Když jsem chtela jít nekam s kamoskou, tak rodiče už proste měli jinej program(cestovaní, výlety), tak jsem musela jet s něma. Kdyz se mi doma neco reklo, to jsem to udelala. Pak nastala puberta, kdy zacinaji ty prvni kontakty s klukama a hledají se kamaradi atd. Jenze ja jsem nic takového nezazila. Rodice mi furt tvrdili, ze dulezita je skola, a vsechno mi servilovali pod nos. Kdyz mi bylo 19, tak mi kamosky rikalí, at si najdu konecne kluka, tak jsem to zkousela, v realu to neslo nebyli prilezitosti se seznamit. Tak jsem to zkusila pres net. Poznala jsem par kluku, ale az diky tomu poslednimu jsem pochopila, ze prvne se musim najit ja sama, a pak si hledat kluka. Jenze nevím jak to mám udělat. Dneska mi je 20, nemám skoro zadny konicky, neumim komunikovat s lidmi, jsem hodne uzavrena, nedokážu se bavit mezi lidma, nemám moc kamaradu kolem sebe, s kterými by bylo neco podnikat atd.Tim, ze jsem si snazila najit kluka pres ten net, je pravda, ze jsem se zase otrkala trochu v techto vecech, ale zase mi to udelalo v hlave gulas, co vlastne v zivote chci. Vim, ze to bude asi beh na dlouhou trat a urcite mi napisete, ze ve 20 jsem jeste mlade. Ale prece jenom bych nechtela treba v 25 vylezt vejsku a furt se hledat sama v sobe a stale hledat toho prvniho kluka. Proto prosim nejak poradte diky..
Ahoj, nevim jestli poradim, ale jsem na tom v učitých věcech s tebou dost podobně... Mám jednu kamarádku, pár známých ze střední - ty občas vídám ve škole, ale moc se nebavíme. Asi jsem odstrašující příklad, ale za rok na VŠ nemám jediného nového kamaráda. Rodiče jsou pro mě dost důležití, i když vyloženě závislá na nich nejsem, stěhuju se sama do bytu a byla jsem už delší dobu bez nich. Koníčky nějaké mám, ale skoro všechno je docela individuální - s nikým se tam neseznámím. Taky jsem se dost věnovala škole. Až donedávna jsem si takhle žila víceméně spokojeně, věci, které jsem dělala, mi čas zaplácly a neměla jsem potřebu něčeho dalšího. Jenže teď se mi rozpadá 1,5 roční vztah Velmi smutný, rodiče jsou na dovolené, kamarádka je s přítelem, škola skončila a něco mi sakra chybí Smutný. Rada chodit mezi lidi je fakt dobrá rada Úsměv ale hůř se to dělá někomu, kdo nemá v podstatě žádné známé... Takže já začínám procházet staré známé a kontaktovat je, třeba s někým zajdu ven (zatim teda nic), minulý týden jsem impulsivně vyrazila na "zájezd" -> noví kamarádi z toho sice nejsou, ale strávila jsem týden s lidmi, které jsem neznala, bylo to fajn a perfektně jsem si odpočinula. Jinak mi taky pomáhá plnit si dílčí cíle - svoje přání, třeba něco jsem dlouho chtěla, kvůli rodičům to nešlo, tak si naplánuju jak toho dosáhnu a prostě si udělám radost  Mrkající. Taky hledám nějakou aktivitu při které se dá seznámit s novými lidmi, ideálně neco, co se dělá v týmu nebo tak, protože jinak se třeba s lidmi bavím, ale žádní známí se z nich nestanou.

K hledání kluka přes internet... Já bych to nezavrhovala, svého (ex?)přítele mám taky z netu a bylo to fajn... ale chce to nevykecávat po icq ale po prvotním kontaktu vyrazit ven Úsměv není špatné procvičit si komunikaci s někým, koho člověk vůbec nezná, buď z toho něco bude nebo ne, žádný stres Úsměv.

Tvůj příspěvek mi vyzněl tak, že dokud nenajdeš sama sebe, tak nemá cenu hledat přítele... Já bych to viděla jinak, i díky vztahům můžeš najít sama sebe... Já třeba mám za sebou 3 vztahy, které se dají počítat, každý byl jiný a díky nim mám teď docela představu, co od vztahu očekávat a co od vztahu chci (ale nepochybuju, že se to ještě časem změní). Současně se snažím udělat si jasno v tom, co chci aspoň v následujících letech dělat... Prostě postavit si život tak, abych s ním mohla být spokojená a kamarádi a chlap snad taky přijdou. A když nepřijdou, tak se nezblázním Mrkající.

EDIT: Tohle spojení témat mi přijde dost chaotické.
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #86 kdy: 22. Červenec 2008, 22:30:33 »

EDIT: Tohle spojení témat mi přijde dost chaotické.

Jj, to prohodilo pořadí témat. Tady je aspoň vidět, jak to vypadá složitě, když se někdo 4krát registruje a založí stejný problém pod čtyřma jménama.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #87 kdy: 25. Červenec 2008, 20:57:13 »

Citace
to petula85: V tom co jsi napsala, mas pravdu. Jenze u me je trochu problem, ze nejsem zvykla na pritomnost kluku, v puberte jsem zadny to pocatecni otrkavani nezazila. No a kdyz pak potkam kluka (sex nebo rozchod), tak je jasny, ze rozchod. Zatim jsem poznala jen dva kluky a  vzdycky to byl ten typ (sex nebo rozchod)...To nechapu jestli budu porad potkavat tyto typy kluku, tak se k sexu a k normalnimu vztahu nikdy nedopracuju. Ja asi fakt potrebuju kluka, kterej je na tom stejne jako ja, jenze potkat ho je strasne tezky...

A po akej dobe si to predstavujes ty? Ak rok alebo pol roka, a zbalil ta 25 rocny chlap, tak sa tomu necudujem Mrkající Ak mesiac ci dva, tak to je ina vec, to by mi nevadilo.. A uz vobec nie, keby si bola panna.
Zaznamenáno
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #88 kdy: 26. Červenec 2008, 21:02:03 »

to asdf:  Tak urcite bych toho kluka nenechala rok cekat. To ne...To bych ani ja nevydrzela,kdyz uz bych mela tu prilezitost. Ten mesic by stacil. Ale asi jsme si proste nesedli no.To uz je stejne tedka jedno..Ale nejhorsi je, ze se stale nikdo novej neobjevuje a neobjevuje.. Smutný
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #89 kdy: 26. Červenec 2008, 23:48:44 »

To mi velmi pripomina dnesny moj pokus. Prisiel som len tak na diskoteku, skoro prazdna. Obehol som to a potom som si povedal, ze su tam aspon dve baby, hoci na prvy pohlad nie az take krasavice, ale aj tak nemam co robit, tak si vyskusam, co dokazem. Napokon som bol rad, ze som si prisadol, lebo prvy dojem klame a boli celkom pekne, aspon ta jedna. Ale k pointe. Pocas rozhovoru som sa dozvedel, ze maju 22 rokov a ani jedna z nich nema priatela. Viac som sa uz potom neskor bavil len s tou krajsou a ona povedala, ze nevie, preco ich nemaju. Dalej, ze lovit by mal chalan, ale ze nemoze byt ani nesmely ani sebavedomy. Proste nechapem, holka nema velmi prilezitost zonamit sa a ked k nej niekto pride (ja), tak ho provokuje, ze chalan nemoze byt sebavedomy. Zevraj na diskoteke ide chalanom len o jedno. Cislo na nu nemam, ale snazil som sa na to ist cez kamaratku, ktora mi na seba cislo dala. Ta krajsia povedala, ze by ma musela viac poznat a navrhla, aby sme sa stretli o tyzden na tom istom mieste znovu. Ja ale idem na svatbu a tak som navrhol o den skor, s cim suhlasilil. Tak uvidime.

Tento pripad este nie je taky strateny, kedze ta holka ma zjavne trochu provokovala a myslim, ze som ju trochu zaujal. Pytala sa take otazky, ze co ak ten niekto, kto ju zaujal je tam a co ak ho velmi nepozna. A okrem mna tam asi taky nikto nebol. Takze idem to skusit o tyzden, pokial sa dovtedy nevyskytne niekto iny.
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #90 kdy: 27. Červenec 2008, 10:57:34 »

Jak psala Beru....nechctěla bys zkusit seznamku/chat?
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #91 kdy: 27. Červenec 2008, 11:23:20 »

to Monny: seznamky jsem uz zkousela, ale je to o nicem. Narazit tam na nekoho komu jde o normalni vztah je strasne tezky. Ale proste to nechapu celkove, kolikrat vidim na ulici uplne normalni holky, jak nekoho maji a u me furt nic. A uz nevim co  mam pro to udelat... Otázka
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #92 kdy: 27. Červenec 2008, 11:32:21 »

jn....no ono to je všechno o změně prostředí....Když máš jednu partu kamarádů a tam si nikoho nevybereš, tak je to zabité...protože chodíte stále ve stejném složení....
Mám zkušenosti, že když jsem změnila kolektiv lidí (škola, práce, zájmy) tak jsem si někoho vyhlídla nebo našla....
Nejtěžší je udělat první krok...když ho uděláš, tak už se pak jen povezeš....pokud tedy víš kde je tvoje slabá stránka a tu se snažíš překonávat.... Úsměv
To půjde, bylo hůř, bude líp Super! S jazykem
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #93 kdy: 27. Červenec 2008, 13:19:42 »

to Monny: Mas pravdu, asi je nacase porozhlidnout se nekde trochu jinde. Kamosky sice mam,ale chybi me proste takova parta lidi, se kterou by se dalo neco podnikat a ktera by mi vytahla mezi lidi. Tedka je to takove, ze treba dneska chcu jit nekam ven neco delat. Jenze jedna kamoska nemuze, druha je s pritelem, atd. Takze vysledek je, ze budu doma. Coz je spatne.
Ja vim, ze nejtezsi je udelat prvni krok. U me je to dano ne prilis vysokym sebevedomim a komunikaci, ze nedokazu proste vychazet s lidmi v kolektivu. Ale musim neco zmenit, ne kvuli tomu abych si nasla kluka, coz je tedka cil cislo 1, ale kvuli sobe, abych byla spokojena sama se sebou a jak travim svuj volnej cas.
A hlavne to chci udelat taky kvüli tomu, ze uz nechci aby to bylo tak, ze az zacne zase dalsi semestr ve skole, tak ze to bude probihat tak,ze rano vstanu jdu do skoly, skonci skola jedu ze skoly, a jsem doma. Max. jdu obcas nekam s kamoskama. To uz nechci, takze si jdu precist neco jak zlepsit komunikaci a zitra jdu mezi lidi.
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #94 kdy: 27. Červenec 2008, 13:49:31 »

stačí se hecnout....a můžeš tu dát vlastní příběh jako kluci....
někde tady najdeš i odkaz na různé knížky...Mluvit jako mluvčí....
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #95 kdy: 27. Červenec 2008, 15:56:06 »

krasnej pristup, obcas se v tom docela vidim Znepokojený nastesti se to zlepsuje..
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #96 kdy: 27. Červenec 2008, 17:56:47 »

Citace
Tak urcite bych toho kluka nenechala rok cekat. To ne...To bych ani ja nevydrzela,kdyz uz bych mela tu prilezitost. Ten mesic by stacil.

Tak to ta moc mrzet nemusi, ak nebol ochotny pockat ani par tyzdnov, asi mu o vztah prilis neslo Mrkající

Citace
Mas pravdu, asi je nacase porozhlidnout se nekde trochu jinde. Kamosky sice mam,ale chybi me proste takova parta lidi, se kterou by se dalo neco podnikat a ktera by mi vytahla mezi lidi. Tedka je to takove, ze treba dneska chcu jit nekam ven neco delat. Jenze jedna kamoska nemuze, druha je s pritelem, atd. Takze vysledek je, ze budu doma. Coz je spatne.
Ja vim, ze nejtezsi je udelat prvni krok. U me je to dano ne prilis vysokym sebevedomim a komunikaci, ze nedokazu proste vychazet s lidmi v kolektivu. Ale musim neco zmenit, ne kvuli tomu abych si nasla kluka, coz je tedka cil cislo 1, ale kvuli sobe, abych byla spokojena sama se sebou a jak travim svuj volnej cas.
A hlavne to chci udelat taky kvüli tomu, ze uz nechci aby to bylo tak, ze az zacne zase dalsi semestr ve skole, tak ze to bude probihat tak,ze rano vstanu jdu do skoly, skonci skola jedu ze skoly, a jsem doma. Max. jdu obcas nekam s kamoskama. To uz nechci, takze si jdu precist neco jak zlepsit komunikaci a zitra jdu mezi lidi.

no, ty to mas trochu lahsie nez my chlapi Mrkající Ak vyzeras aspon priemerne, staci ked pojdes hocikde a za hodinu ta proste niekto oslovi. A ak to budes robit casto, tak na nejakeho s ktorym si sadnes proste musis narazit. To proste nie je mozne, aby normalna baba bola stale sama Mrkající
Zaznamenáno
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #97 kdy: 27. Červenec 2008, 23:34:59 »

To adsf: však me to nestve, ze me nechal. Tedka uz ne...On sice vztah hleda, ale se mnou videl, ze k sexu a dalsim vecem by se dostal trochu pozdeji, a on nema problem balit baby, a nejake nabidky mu prichazeji i od holek samy, tak vi, ze si muze vybirat, tak proto se na me vykaslal....A myslim, ze uz si nejakou babu nasel, takze nema cenu se o nem tady bavit...

Ty si myslis, ze kdyz nekam pujdu, budu tam cca hodinu, tak za mnou nekdo prijde a oslovi me?? Ok, zitra odpoledne jdu na koupaliste, a vzhledem k tomu, ze ma byt vedro, tam bude hodne lidi, tak pak sem vecer napisu, zda me teda nekdo oslovil S jazykem

Ale tedka k tematu, ja vim,ze to maji kluci tezsi nez baby. Jenze kdyz me proste zadnej kluk neoslovuje a neoslovuje, tak je to proste na nic.. Velmi smutný Asi neumim dat tem klukum dostatecne najevo, ze mam o ne zajem  nebo fakt nevim, proc to tak je u me... Vzhledove jsem na tom ok si myslim, nejsem zadna heidi klum a ani zadna sereda, ci nejaka dyne, jak je to u nas casto videt.
Ale asi fakt zkusim zmenit to prostredi nejak, kdyz to bude asi tezky, a zapracovat na sebevedomi a komunikaci. A pokud toto nepomuze, tak se pujdu zahrabat  Šťastný
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #98 kdy: 28. Červenec 2008, 07:55:29 »

Na internetu se určitě dá seznámit, vím že někomu to vyjde a má krásný vztah. Fakt netuším o co jde všem ostatním, když říkáš že málokomu jde o vztah-třeba já jsem na LST.cz a vztah bych rád našel...ale jako muž tam bez aktivního nabalování holek neuspěju...naopak holkám chodí aspoň několik nabídek k seznámení za týden (potvrzeno). (mě za několik let nepřišla snad jediná nabídka-a že bych byl nějak ošklivej si nemyslím)

Když o sobě takhle mluvíš tak je mi dost divný že nikoho nenacházíš...určitě je důležitý potkávat nový lidi, nové zájmy. Třeba trochu změnit účes (mě přijdou sexy rovné vlasy), styl oblékání....pak už snad kolikrát stačí jen hodit očko a nějaký kluk se chytne (ale je dobrý rozlišit megasamce děvkaře, kteří tě budou nabalovat velice snadno a přitom jim skutečně o vztah nejde Úsměv ). Nebo začni balit sama...jé, jak by se mě líbilo, kdybych se nemusel o nic starat a holka by jen vymýšlela co, kde, jak trávit čas spolu...

Až si říkám, že by se tady mohla udělat seznamka.... nebo přijď na sraz a tam to všichni prokonzultujem
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #99 kdy: 28. Červenec 2008, 08:13:45 »

Vcera som bol na kupalisku aj ja. Isiel som sam, aby som sa s niekym zoznamil. Nevedel som sa k tomu ale velmi dokopat. Akurat jedno take vymenenie par slov s jednym chalanom, potom niekolkominutova konverzacia s manzelskym parom a na konci som sa dostal aj k jednej peknej holke, no nejak som dostal blok. Vynoril som sa pri nich na brehu, ona tam bola asi so sestrou, kamaratkou a jej priatelom. Ta mala sestra sa s nimi furt bavila a pokusala ich, ako ich hodit do vody. Ta druha (zadana) na mna celkom zazerala a usmievala sa. S tou som aj prehodil jedno slovo, ale nejak dalej to neslo. Mal som konverzovat, myslim, ze by ma neodmietli. Neva, skusim inokedy.

Drzim palce Adelaaa. Potom nezabudni napisat, ako si riesila to, ze si sa chcela s niekym zoznamit. Ci si sla sama, ci s niekym, ci si hadzala usmevy, kde si sedela a tak. Myslim, ze to pomoze nie len tebe a mne, ale aj mnoho inym ludom.
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 15 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS