Problém najít sebe samu...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Květen 2024, 18:54:17

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Problém najít sebe samu...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15 Tisk
Autor Téma: Problém najít sebe samu...  (Přečteno 124448 krát)
p@lo
Host
« Odpověď #200 kdy: 14. Srpen 2008, 08:47:16 »

nedopadne to nijak. lebo ona odide a tym ten vztah zhasne a never tomu, ze on chce byt iba kamarat. to je iba taka fraza aby ta nestratil nadobro.
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #201 kdy: 14. Srpen 2008, 11:09:00 »

Jasne ze to tak bude. Inak Adelaa - jedna rada - chlap NIKDY nechce zenu ako kamaratku Mrkající Aj ked tak vravi, tak aspon dufa v nieco viac. Aspon v drvivej vacsine pripadov.
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #202 kdy: 14. Srpen 2008, 11:11:41 »

Aj ked tak vravi, tak aspon dufa v nieco viac. Aspon v drvivej vacsine pripadov.

Potvrzuju. Kamarádství kluk/holka prostě nikdy není z jedný strany jen kamarádství.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #203 kdy: 14. Srpen 2008, 12:14:22 »

no tak dneska jdeme zase spolu nekam a vzhledem k tomu, ze mi sam napsal at to neberu  jako randeni, tak si myslim, ze tedka od toho nic vic neceka. Ale sam vi, jak to je...Ze jsem z prahy atd. Takze pokud by chtel asi neco vic, tak si myslim, ze by to sam ukoncil nebo by ani do toho nesel...
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #204 kdy: 14. Srpen 2008, 12:36:19 »

co pise je jedna vec, ale v kutiku duse urcite dufa aj v nieco viac. Prelozim ti to do chlapskej reci - zoberem si cislo, ved je sympaticka, a ked to vyjde aspon si obaja trochu uzijeme, a ak to nevyjde nic sa nestane - aspon sa nebudem nudit cez prazdniny a mam s kym chodit von. Tak alebo tak sa uz v zivote neuvidime, takze tomu necham volny spad, nikam sa nebudem hnat a dopadne to ako dopadne Mrkající Tak by som to na jeho mieste videl ja, a myslim ze aj on, stavim aj posledne gate Šťastný Neexistuje nic take ako 100% nezistne chodenie na kavu - to moze chodit s miestnymi domorodkynami cele leto...Urcite ked nic ine, je tam aspon to 1% ze dufa zeby mohlo nieco byt. To je uplne normalne chlapske chovanie, ako by sa choval kazdy z nas tu na fore...
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #205 kdy: 14. Srpen 2008, 12:44:42 »

Takže holky mají s chápáním nás stejný problémy jako my s nima... A asdf to shrnul přesně.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #206 kdy: 14. Srpen 2008, 15:12:07 »

Ano, myslím, že tohle je přesně případ toho, jak to vypadá v ženské hlavě, když jde s někým "méně zkušeným" na rande.

1. rande:
On: ždímá krev aby udělal dojem (zvenku "děsně v pohodě"), nakonec získá číslo.
Ona: Řekne si, že je fajn.
2. rande:
On: Nechce to uspěchat a vylekat jí. Chová se jako kamarád.
Ona: Má pocit, že jsou kamarádi.
3. rande: (tu by měla být nějaká akce)
On: Má pocit, že ona je nějaká odtažitá (logicky, protože si myslí, že jsou jen kamarádi). Tak nechce riskovat a snaží se to zachránit...
Ona: Je úžasnej, skvěle se s ním povídá, ale ani jeden z nás nemá pocit, že bysme spolu mohli něco mít.
potom:
On: nevydrží a něco zkusí (nebo ani ne), címž to zazdí Mrkající

Tady konkrétně to třeba skutečně je tak, že ten týpek chce jen "zkusit" jestli to nevyjde. A stejně nemá nic lepšího na práci. Ale obecně je to neocenitelné potvrzení té teorie "Kamarád" Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #207 kdy: 14. Srpen 2008, 15:59:55 »

Kdy to holkám dojde že kamarádství ee  Šťastný
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #208 kdy: 14. Srpen 2008, 17:13:43 »

az se naucite, ze byt v pohode neznamena chovat se kamaradsky...

a ze se da chovat se kamaradsky, ale nas "naockovat" abychom to tak nebraly pomoci doteku...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #209 kdy: 14. Srpen 2008, 17:27:37 »

ja tyhle problemy s kamaradickovanim absolutne nechapu.. asi sem jinej ale nikdy se mi tohle nestalo. i kdyz sme byli kamosi (coz znamena ze sem kamos chtel byt, tj nebalil sem) tak kdyz tam nejaka chemie byla, tak sme se po case spolu aspon vykousli, nekdy i vyspali.. a to sem s tim ani nemusel zacinat ja

pokud holku pritahujete a umite aspon trosku flirtovat a udrzovat ji ve stavu, kdy vas vidi jako peknyho kamose, se kterym by se nebranila neco mit, tak nemuzete mit prece problem..
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #210 kdy: 14. Srpen 2008, 17:34:46 »

noghri jsem nejak nepochopil.

Adelaaa: chce te jako holku? Myslim ze jo. Ze jste z jinych mest nevadi, vzdyt jsou i mezinarodni vztahy.

budto je nezkusenej a jde na to pomalu a opatrne, tak muzes byt rada. Bohuzel te tak asi nesbali. Nebo vi ze spolu nebudete moct casem chodit a chce od tebe dostat "aspon neco" - to je ten horsi pripad. Ze by chtel byt kamarad fakt asi ne, jedine ty z neho kamarada muzes udelat.

Avaranger: tak me napada jestli je to az tak moc spatne jit na holku pomalu. Co by mel delat, kdyz by ji skutecne chtel ale nesmela by ho brat jako kamarada?
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #211 kdy: 14. Srpen 2008, 18:02:08 »

povedal by som, ze to moc rozoberate, navyse dost od temy, co rozputal hlavne Averangerov prispevok Mrkající
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #212 kdy: 14. Srpen 2008, 18:05:16 »

Od toho je to diskuze aby se to rozebralo a (vy)řešilo. A tohle mě navíc celkem zajímá.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #213 kdy: 14. Srpen 2008, 18:37:14 »

Citace
tak me napada jestli je to az tak moc spatne jit na holku pomalu

v poslední době se mi zdá (z různých příspěvků), že jít na holku pomalu je cesta do pekel (tím zas nemyslím jí tahat do postele na prvním rande)... já jsem taky dřív razil pravidlo: nejdřív se s holkou poznat duševně, pak pomalu fyzicky, jenže ono to nefunguje....čím víc se poznáváte duševně, tak pak už je jaksi těžký přejít na to fyzický, a nebo i když to zvládnete tak už jste kamarád (a holka se pak diví, jak je to možný že najednou chcete něco víc)

východisko vidím v tom, poznávat se duševně a SOUČASNĚ i fyzicky (různý doteky, pohlazení atd.)

Citace
a ze se da chovat se kamaradsky, ale nas "naockovat" abychom to tak nebraly pomoci doteku...

tohle Noghri myslela asi tak, že se můžeme projevovat jako kamarádi (verbálně), ale různýma dotykama zajistit, aby o nás holka začala přemýšlet nejen jako o kamarádovi....Úsměv
Zaznamenáno
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #214 kdy: 14. Srpen 2008, 22:25:33 »

henry: tak urcite musis poznavat soucasne...kdybychom treba spolu sli na rande, v pohode bychom si pokecali a chteli by jsi se mnou chodit a nic by jsi na tom rande nenaznacil, tak bych si rekla, ze asi nemas o me zajem a nebo druha moznost mas malo zkusenosti (coz by me ani nevadilo),  Takze si myslim, ze ta pusa na konci prvniho rande by mela padnout,aby holka vedela na cem je.

No jinak ten kluk chce byt asi jen kamarad. Proste celkove je to videt na ty nasi konverzaci, a myslim si, ze kdyz by si chtel treba uzit nebo popr. vztah tak by neco zkusil, protoze zkusenosti ma. A hlavne ho zna muj bracha, kterej sem na slovensko prizenil, tak se o me bavili a bracha mi to pak vsechno vykecal, ze me chce jen jako kamosku
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #215 kdy: 15. Srpen 2008, 05:14:28 »

A hlavne ho zna muj bracha, kterej sem na slovensko prizenil, tak se o me bavili a bracha mi to pak vsechno vykecal, ze me chce jen jako kamosku

Tak jestli to říká týpek kámošům tak na tom teda něco bude, protože mezi kámošema se obvykle nelže.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #216 kdy: 15. Srpen 2008, 14:16:57 »

Jestli je to kámoš tvýho bráchy, tak to je NAPROSTO NĚCO JINÝHO ! ! ! Ale to si nám na začátku nesdělila.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #217 kdy: 15. Srpen 2008, 15:37:21 »

No ja vim, ze to je neco jinyho. A to, ze je to kamos jsem nevedela, a on nevedel, ze se bavi se segrou svyho kamose. Kdybycj to vedela, tak to sem ani nepisu!! No nic, doufam, ze se brzo zase s nekym seznamim, kdo se bude dat resit a hlavne to nebude nejakej kamos mych brachu..
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #218 kdy: 15. Srpen 2008, 18:51:58 »

už se celkem pěkně rozjíždíš....jen nepolevovat Úsměv
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #219 kdy: 16. Srpen 2008, 00:21:58 »

monny: prave nepolevovat..Ale proste me prijde, ze ti slovaci jsou proste vic pristupnejsi baleni. V praze kdyz vidim klukyy...jeden ma sluchatka a cuci mimo, dalsi se tvari tak, ze v hlave resi odmocninu z 13245234, je to tam zkratka tezsi mi prijde...Hodne lidi mi radi at to zkousim na vejsce, ze bychom meli i tak trochu neco spolecnyho...no je to pravda, ale tam zase nevim, jak se k tem kluk co jsou ve vyssich rocnicich dostat..a hlavne se nechci soustredit jen na jedno prostredi, spis hledat ve vic soucasne..a jinak kolem me kluci moc takhle nejsou ,kamosky taky nikoho moc nemaji, ze by treba dohodili nejakyho kamose.. Smutný musim to nejak vymyslet jeste..
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #220 kdy: 16. Srpen 2008, 10:24:35 »

pojedu do Prahy, nějakého frajera tqam sbalíme spolu....klidně i Slováka - přece nás není Šťastný

No a s tou výškou....nemáte tam žádný vestibul, kde by jsi pěkného kluka mohla ukecat, aby tě pustil u automatu na kávu před sebe?....
Nebo lavičky, kde by ses mohla pěkného kluka vedle sebe zeptat, jestli by ti nepomohl?...

Třeba jak jsi psala, že kamarádky, taky nemají moc kluky....nemůžete si jít sednout třeba na zahrádku?...Kluci tam občas zajdou taky na pivko (že jo Šťastný )....chytneš jeden objekt a už se jen snažíš S jazykem
apod.
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #221 kdy: 16. Srpen 2008, 12:32:03 »

prosim ta, bud rada ze tam aspon mate nejakych chlapov. My mame na skole dokopy 5 a pol zien, z toho 3 su zadane, 2 spatne ako noc, a o tych zvysnych som si neni isty, ci su to baby Mrkající Ja mozem nadvazovat ocny kontakt akurat tak s tetami v bufete...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #222 kdy: 16. Srpen 2008, 14:53:21 »

asdf: Vidím, že taky studuješ techniku Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #223 kdy: 16. Srpen 2008, 15:24:13 »

no ja teda studujem ekonomku, kluku tam je dost, ale vetsinou, kdyz mi nekdo padne do oka je zadanej.. Smutný Vestibul, automaty,lavicky vsechno tam mame...Dobre, kdyz budu sedet nekde treba v menze nebo v bufetu a bude tam nekdo, kdo mi padne do oko, tak se na neho kouknu a on, kdyz bude mit zajem tak dojde...to je lehky. Ale kdyz treba bude nekdo i na cviku, tak ja si logicky sednu vedle neho, zeptam se ho na neco, ze neco. tedka me napada, ze se ho pak muzu zeptat, jestli nema cas nekam sednout, ze to furt nechapu...Ale kdyz potkam nejakyho  peknyho kluka, kterej sedi na lavicce, tak se ho treba zeptam napr.  kde je ucebna blabla nebo tak neco, kluk mi odpovi je to tam a tam, no ale pak nechapu jak se s nim zacit bavit, aby pochopil , ze mi o to kde je ucebna blabla az tak nejde....
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #224 kdy: 16. Srpen 2008, 17:08:57 »

no tak když ti řekne, že učebna je za rohem, tak s tím nic neuděláš...zeptej se na místnost, která se blbě popisuje (pokud takovu máte) a může se ti stát, že ti řekne...."a víš co, já tě tam doprovodím".....no a je to..."co studuješ za obor?, "jak ti to jde?", Jak se jmenuješ", "vemeš si mě?"....a pod.
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Stran: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS