Problém najít sebe samu...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 11:24:31

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Problém najít sebe samu...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 13 14 [15] Tisk
Autor Téma: Problém najít sebe samu...  (Přečteno 122386 krát)
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #350 kdy: 03. Květen 2009, 21:26:58 »

To je nas nejspis vic... ale nejspis je to tim, ze je to budto trubka nebo si to z nejakyho duvodu rozmyslel (vystrizlivel)... kazdopadne bych to nejak prehnane moc neresil, tys chybu neudelala a naopak mi pripadalo ze ses chovala jak nejlip se dalo abys tomu pripadnemu vztahu vysla vstric...
Neni mozny, ze by ses chovala tak, ze bys klukum okolo brala svym chovanim (vyrovnana,...) odvahu? Jenom takovy napad...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #351 kdy: 04. Květen 2009, 09:52:48 »

Taky si myslim, ze si to nejspis z nejakeho duvodu rozmyslel....Jinak si nedokazu ty jeho smsky, jak je rad, ze jsem se ozvala, ze se tesi a jeste ten den,  kdy jsme se meli sejit,  se ozve, jestli to plati atd. ...A ze by nemel aspon nejake sebevedomi, to mi k nemu nesedi.
Jinak ze bych brala klukum odvahu...No mozny to je...Kdyz se mi nejaky kluk libi, tak se s nim snazim bavit, zajimam se o neho, a snazim se mu vytvorit nejaky prilezitosti na neco vic...Mozna ze jsem jenom tedka narazila na "blby" kluky. Vetsina z nich by si tipla na to, ze jsou vyuceni, nebo maji nejakou odbornou skolu a ja jim jako vysokoskolacka prijdu trochu "divna". Nebo fakt nevim...Ale kdyz mi nekdo napise, ze nejaky jeho kamos chce na me cislo, jestli mu ho muze dat, tak to at se na me nezlobi, ze takto reaguji. Bud me mel rovnou ten dotycny sam napsat, a nebo za mnou v nejlepsi pripade prijit.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #352 kdy: 04. Květen 2009, 10:51:13 »

Ale kdyz mi nekdo napise, ze nejaky jeho kamos chce na me cislo, jestli mu ho muze dat, tak to at se na me nezlobi, ze takto reaguji. Bud me mel rovnou ten dotycny sam napsat, a nebo za mnou v nejlepsi pripade prijit.

Zbývá čekat na pickupera který tě approachne někde na streetu a dá NC nebo MC nebo FC.  Úsměv
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #353 kdy: 04. Květen 2009, 15:03:19 »

Podle mě jde zase o nějakou bukvicu, která neví co chce a mění názory jak jarní počasí. A to s tou zprávou od kamaráda a handrkování o číslo mně spíš připadá jak chování malých děcek  Šťastný Každopádně pořád platí, jak už jsem někdy zmiňoval, že bych Adelkuuu rád poznal osobně  Úsměv
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #354 kdy: 04. Květen 2009, 15:21:59 »

LiWu: NC, MC FC? Pouč mě Úsměv

Mimochodem, možná se tě z nějakého důvodu bojí a jeho zájem skutečně opadl. Zkus zapřemýšlet co sama děláš - úsměvy, dotyky?

PS: Možná by jsi mu měla dát nějaké větší, VELKÉ, obrovské... náznaky. Třeba je jen nevidí a myslí si sám, že nemáš zájem. Aspoň já bych teda do posilky a kina nezval jen tak "nějakou kamarádku z brigády". To jsou jednoznačné IOI od něj k tobě. Je mi jasné, že všichni řeknou, že měl kluk vytvořit řádnou ATTRACTION, potom IZOLOVAT, pozvat někam, trošku NEGOVAT, ukázat DHV, pak RAPORT, KISS CLOSE a další den už to jen dokončit líbačkou. Akorát z pohledu nezkušenýho člověka (toho kluka) to není tak snadný Úsměv

EDIT: GR77A, to si řeště přes soukromý zprávy, nemusí každej vědět, o co ti jde  Mrkající
Zaznamenáno
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #355 kdy: 04. Květen 2009, 19:51:18 »

petanx: Jasne, toto me uz taky napadlo, ale proste me to k nemu nesedi a zkusenosti ma, trochu jsme se bavili o vztazich a rikal, ze mel babu 3 roky. A hlavne kdyby teda nemel ty zkusenosti, tak si myslim, ze by byl celej stastnej, kdyz jsem mu napsala smsku s tim kinem....Na zacatku zajem 100% mel, to by me taky nenabizel, ze bych mohla delat v lete brigadne v ty posilce jak jsme byly...Ale asi mu fakt ruplo v bedne, nebo ma nejaky problem, protoze neni mozny, aby clovek po jedny posilce takto zmenil zajem....
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #356 kdy: 05. Květen 2009, 21:44:12 »

Nebo se taky možná Adélka snaží moc a kluka to děsí...kdo ví...
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #357 kdy: 06. Květen 2009, 00:05:45 »

imho adélka moc chyby nedělá, naopak se snaží místy tomu klukovi pomoct... pochopitelně tím chováním "filtruje" spoustu blbců, akorát je škoda že tohle byl nejspíš taky ten případ...

osobně některé věci při balení dělám schválně trochu jinak (do určité míry objektivně vzato špatně, sem tam nějaká provokativní narážka kterou by třeba partygirl nepřenesla přes srdce, prostě svým způsobem shittesty), protože chci rychle vzbudit nezájem u holek o které nestojím, dávám si ale pozor aby to takovým holkám o které bych stál nevadilo (prostě se chovám tak, abych přitahoval takové holky jaké se mi líbí)... akorát je blbý, že trochu zamrzí když člověk holku na začátku odhadne špatně a pak se na tomhle obranným mechanismu odbourá...
trochu podobný efekt možná nastal u adélky... nicméně  imho se chová normálně a celkem přirozeně, což doporučuju neměnit, protože by to mohlo přitahovat ten typ kluků o které by měla zájem, akorát že je jich nejspíš míň... to že ztratil zájem (nebo se vyděsil) znamená, že by se ten vztah zanedlouho stejně rozpadl protože by jí utekl, začala by ho štvát,... (nebo by začal štvát on ji)
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #358 kdy: 07. Květen 2009, 22:38:48 »

Myslim, ze k sobe pritahuju dobre kluky, ale mozna to bude trochu chtit zmenit muj pristup. Prece jenom se me stava docela casto, ze kluk nereaguje.. No uvidim, jak to pujde
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 13 14 [15] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS