Punk vs slušný holky

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 17:07:33

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Punk vs slušný holky
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9 Tisk
Autor Téma: Punk vs slušný holky  (Přečteno 83993 krát)
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #125 kdy: 02. Srpen 2008, 16:47:34 »

jakmile se přimotám někem, kde mi prostě předloží maso a já ho odmítnu, tak jsem okamžitě velkým středem pozornosti a všichni s velkým napětím sledují, jak že se tedy před nimi tímto hrůzným prohřeškem obhájím.

Jedna věc je to, že na tebe kvůli tomu lidi koukaj divně, druhá věc je to, že nejíst maso je nepřirozený a nemáš díky tomu vyváženou stravu, to ví každej...

neprirozeny? to si mozna myslel lidi co ho do sebe cpou horem dolem a vypadaj jak becka sadla (nechci se te dotknout), ale myslim ze clovek byl kdysi davno vegetarian a az postupem casu mu zachutnalo masicko a zacal ho jist v cim dal vetsi mnozstvi.. rozhodne situace jaka je dnes, ze to je sami maso a minimum obilovin je spatna
Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #126 kdy: 02. Srpen 2008, 17:47:22 »

afi: no já nevim, ale podle mě MASO není to, z čeho lidi tloustnou... tloustne se ze smaženejch věcí, velkýho množství příkrmů, málo zeleniny a podobně... když mi můj trenér v posilce radil, co mám jíst, tak minimálně 300g (libovýho) masa denně bylo na prvním místě...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #127 kdy: 02. Srpen 2008, 18:56:09 »

tak jiste, v posilce ti doporucej dost veci... ale to neznamena ze to je pro tebe zdravy, jen ze ti potom povyrostou svaly;) po steroidech konec koncku rostou taky ze..
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #128 kdy: 02. Srpen 2008, 19:48:05 »

myslel jsem že to je punk vs. slušný holky, ale to nevadí..
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #129 kdy: 02. Srpen 2008, 23:15:02 »

Aldamir: tloustne se z toho, že lidé přijímají více energie než vydávají, ty další důvody jsou jen přidružený Mrkající.
Každopádně člověk je přirozeně všežravec se zaměřením na rostlinná semena (tvar zubů tomu napovídá) a hmyz. Maso ze zvířat přišlo o pár set tisíc let později.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #130 kdy: 03. Srpen 2008, 00:17:53 »

"o pár set tisíc let později".... to je zajímavý vzhledem k tomu, že člověk existuje asi 10 000 let...
Zaznamenáno

J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #131 kdy: 03. Srpen 2008, 01:56:15 »

D9: To přitlač. Homo sapiens sapiens je tu už před 90 000 lety a starší vývojové formy (habilis, erectus....) se taky počítají k lidem.
Každopádně čistě býložravec zatím člověk nikdy nebyl, vždy navíc jedl buďto hmyz, mršiny, nebo lovil. Tím ovšem nechci tvrdit, že vegetariánství nebo veganství škodí zdraví, vidíte že ti lidi, co to praktikují furt žijou  Mrkající Akorát bych to nedoporučoval děckám a dospívajícím, ty maso potřebují pro zdravej vývoj.
Moje informace jsou laické, pokud jste nědo paleoantropolog nebo dietog, tak mě opravte

P.S: psáno po návratu z hospy, sorry za chyby a překlepy
« Poslední změna: 03. Srpen 2008, 02:11:11 od J/R » Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #132 kdy: 03. Srpen 2008, 12:06:57 »

vždyt historie člověka se datuje od 10 000 b.c... tak nechápu o čem to tu mluvíte... to předtim nebyl člověk
Zaznamenáno

Emily Rose



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #133 kdy: 03. Srpen 2008, 12:17:03 »

já myslím že punkerka nemusí být jen fetna.hledej,no Kroutící očima
Zaznamenáno

I hate myself and I want to die.
Emily Rose



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #134 kdy: 03. Srpen 2008, 12:19:24 »

D9: To přitlač. Homo sapiens sapiens je tu už před 90 000 lety a starší vývojové formy (habilis, erectus....) se taky počítají k lidem.
Každopádně čistě býložravec zatím člověk nikdy nebyl, vždy navíc jedl buďto hmyz, mršiny, nebo lovil. Tím ovšem nechci tvrdit, že vegetariánství nebo veganství škodí zdraví, vidíte že ti lidi, co to praktikují furt žijou  Mrkající Akorát bych to nedoporučoval děckám a dospívajícím, ty maso potřebují pro zdravej vývoj.
Moje informace jsou laické, pokud jste nědo paleoantropolog nebo dietog, tak mě opravte

P.S: psáno po návratu z hospy, sorry za chyby a překlepy

jsem vegetariánka ve vývoji a řekla bych,že mi jiný věci na těle ublížili mnohokrát víc,než vegetariánství...
Zaznamenáno

I hate myself and I want to die.
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #135 kdy: 03. Srpen 2008, 13:37:20 »

vždyt historie člověka se datuje od 10 000 b.c... tak nechápu o čem to tu mluvíte... to předtim nebyl člověk

Pleteš dvě různý věci. Historické období (ve smyslu poznatelné z historických pramenů) se sice opravdu počítá nějakých 6000 let zpátky, ale prehistoričtí lidi byli od doby před 90 000 lety taky lidi - z anatomickýho a fyziologickýho hlediska stejní jako jsme my (homo sapiens sapiens)

jsem vegetariánka ve vývoji a řekla bych,že mi jiný věci na těle ublížili mnohokrát víc,než vegetariánství...

Jo ale to, že existují škodlivější věci, automaticky neznamená, že vegetariánství je zdravý. Navíc to, že máš pocit, že ti to prospívá, eště neznamená, že to tak skutečně je. Nechci ti do toho teda kecat, ono možná u tebe jako holky to vadí míň, ale u kluka, kterej ve vývinu nejí maso, je riziko, že z něj bude chcípáček.
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #136 kdy: 03. Srpen 2008, 14:04:24 »

tak, já souhlasim s J/R a abych podla nějaká fakta tak jsem použil googla. http://cs.wikipedia.org/wiki/Homo_sapiens
a tam se píše, cituji:
,,Vývoj člověka (antropogeneze) je postupná evoluce rodu Homo. Během čtvrtohor do své poslední fáze dospěl vývojový proces, který začal u primitivních primátů v paleocénu a který skončil vznikem moderního člověka Homo sapiens - asi před 200 000 lety."
Zaznamenáno
dares1m
Host
« Odpověď #137 kdy: 06. Srpen 2008, 15:01:31 »

necetl sem celou tu diskuzi ale jen 1. stranku...

nebudu se nijak vyjadrovat k mode stylum zivota atp. ale pouze pridam zkusenost z meho zivota.

jsem na gymplu (pochlubim se - ta skola vyhrala soutez o nej statni skolu roku 2007 takze celkem i prestizni zalezitost)... chodi tam jeden punkac... silene kalhoty cervene vlasy na stojato... presto byl nejakym zpusobem schopny si nabalit jednu z tech nejhezcich holek na skole. mozna k tomu prispelo i to ze se o ni rika ze ma rada vic stylu hudby a punk je jednim z nich. pritom vypada jako normalni pekna slecna kterou bys teoreticky potkal na diskotece (a taky pry obcas jo - nevim nechodim nepotkavam)

jde o to - co sem slysel tak ta holka je super.. par spoluzaku by do ni s radosti slo. s tim pankacem jsou spolu tak pul roku a vypada to ze v pohode...

je to o tom trefit spravnou holku.. hodne stesti
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #138 kdy: 06. Srpen 2008, 15:29:25 »

Taky pár takovejch příkladů znám. Punkerka se kamarádí s barbie (nwm jak jinak to říct) a chodí s takovým slušňáčkem. Takže naopak to může fungovat taky úplně v pohodě. Já bych viděl problém v jinejch věcech než ve stylu.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Nonkomunikátor:)
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #139 kdy: 07. Srpen 2008, 21:39:59 »

Taky pár takovejch příkladů znám. Punkerka se kamarádí s barbie (nwm jak jinak to říct) a chodí s takovým slušňáčkem. Takže naopak to může fungovat taky úplně v pohodě. Já bych viděl problém v jinejch věcech než ve stylu.
Jě pěkný že bys v tom problém neviděl, ale k čemu ti to je když s tim spousta lidí problém má  Neutrální
Jó škatulkování je kapitola sama o sobě. Lidi na to běžně nadávavaj, přitom jsou sami takový... problém je v tom že jsou lidi který podle pohledu odhadneš naprosto přesně, ale taky lidi u kterejch se vůbec netrefíš. Z tohoto důvodu se mi neleze na jazyk slovo styl, páč se všem vybaví styl kterej nám podstrkujou masy kolem, ale že by někdo měl svůj vlastní? Pak to je buďto silná osobnoust(kterou ostatní podvědomě napodobujou) nebo outsider...

BTW během dospívání má každej svý vzory jejchž styl napodobuje a kteří ho dlouhodobě ovlivní.
« Poslední změna: 07. Srpen 2008, 21:57:19 od Nonkomunikátor:) » Zaznamenáno

Kdo nemluví v číslech, neví o čem mluví.

(E/I)NTJ
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #140 kdy: 08. Srpen 2008, 09:18:35 »

Koneckonců o celém tomhle tématu (drsný punker versus slušňačka) zpívá jedna drsná punkerka v jedné drsné punkové písni http://www.youtube.com/watch?v=0xkfZPVVGzY Smějící se  Smějící se
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #141 kdy: 08. Srpen 2008, 10:06:45 »

J/R Šťastný Šťastný..docela jsi mě tim dostal, ale jsem rád že na ní máme stejnej názor...
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #142 kdy: 08. Srpen 2008, 20:11:24 »

Teď jsem tu týden nebyl a docela se to tu rozjelo. Abych se vyjádřil k tý stravě, tak já nejsem vegetarián tak že bych to viděl někde v TV a praktikoval to sám doma podle nějakejch návodů a pak se tim třeba vychloubal. Věřte tomu nebo ne, ale znám se osobně s více jak se stovkou lidí z různých koutů evropy, kteří mají stejný jídelníček jako já. Koneckonců i moje výrazně starší sestra je vegetariánka. Tím chci naznačit, že díky těmto lidem toho vím hodně a také vím jak vypadají po fyzické stránce tím, že nejedí "tolik k životu potřebné maso". Někteří z nich ho nejedí už od mládí, tzn. že ani nevědí jak maso vůbec chutná. Vypadají všichni uplně normálně a nekteří jsou i docela tlustý(což je ale spíše způsobeno tou leností, jak už tu někdo psal Šťastný) Veškeré bílkoviny, živiny potřebné pro naše tělo, které se nachází v mase, naleznete i v zelenině. Opravdu. Stačí jen vědět. Já nikoho nenutim aby nejedl maso, ale z vlastní zkušenosti můžu říct, že nejíst maso je pro vás to samé, jako ho jíst. S tím rozdílem že neubližujete zvířatům, ani vlastnímu svědomí. A jak někdo psal, že když se mladí člověk v dospívání zdráhá masa, vede k jeho vyzáblosti, není pravda. Jak už jsem psal, tak znám spoutu lidí, kteří vypadají uplně normálně a koneckonců i já svojí postavou a svaly překonávám mnohdy své vrstevníky.(nechci se tim chlubit, ale musel jsme to napsat).

afi: konečně jsi mě mile překvapil, vypadá to, že pokud nejsi vegetarián, tak s tím alespon máš už nějaké zkušenosti.
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #143 kdy: 14. Srpen 2008, 13:36:11 »

S tím rozdílem že neubližujete zvířatům, ani vlastnímu svědomí.

Já jim maso a zvířatům neubližuji a ani mě žádný svědomí netrápí. Protože kdybych to maso nesnědl, tak ho sní někdo jinej nebo se někde v supermarkotu zkazí... nevim cov egetariáni furt melou o svědomí... Kroutící očima
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #144 kdy: 14. Srpen 2008, 14:47:11 »

co to je za kec? proboha tyhle alibisticky keci fakt miluju.. kdyz to neudelam ja, tak to stejne udela nekdo jinej ze.. proc nepridat penize na charitu, kdyz jich mam malo a nekdo jinej jich ma vic? proc bych volal k bouracce zachranku, kdyz ji muze zavolat nekdo jinej? proc resit tyrani zvirat, kdyz s tim stejne nic neudelam, ze?

sakra tyhle lidi mam fakt rad, plynou s davem, vymlouvaj se na vsechny okolo ale vlastni nazor u nich najit je zhola nemozny Bláznivý trosku mi to pripomina fotbalovy hooligans, jejich mozek zrejme zustal jeste v mamine brise a v davu sou strasne silny. to je dneska tak tezky se nedrzet nakej party a bejt sam za sebe, jako vyzrala osobnost?


uvedom si ze existuje neco jako poptavka a nabidka, a pokud se proste rozhodnes maso nejist, tj nekupovat si ho, tak je kravina, ze si ho misto tebe koupi nekdo jinej proboha.. kazdej kupuje co chce, takze pokud se dost lidi rozhodne nejist maso nebo nepouzivat nejakou vonavku ktera byla testovana na zviratech, tak logicky klesna poptavka, tim i nabidka a ty udelas dobrej skutek.. mozna neklesne o moc, ale za dobrej pocit to stoji Mrkající

ale proc ti to vubec rikam, on se prece nekdo premuze a to maso za tebe klidne sni ze jo Nemocný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #145 kdy: 14. Srpen 2008, 21:41:27 »

No, s tim ubližováním zvířatům. Na tom, že jíme zvířata není nic nepřirozeného, nic neetického. Takové je fungování života na Zemi. S tim nemá etika a morálka co dělat. Stav, kdy bysme jedli jen zvěř, která tu někde pobíhá není dlohodobě udržitelný, protože by nám nezbýval čas na další věci, důležité pro vývoj. A tak to nutně smeřuje k tomu, že si budeme ty zvířata pěstovat jen proto, abysme je snědli. Jednoho dne se třeba zjistí, že je jednodušší syntetizovat živiny chemicky a jíst cokoli bude pasé. A pak se zas najde skupina lidí, co řekne, že jíst chemii je proti přírodě a budou pěstovat někde na farmě krávy aby je mohli jíst.

Ale je to způsob jak se vymezit proti mainstreamu a dát najevo svůj názor. I když teda já těžce pochybuju, že tvoje motivace je OPRAVDU "neubližovat zvířátkům" a ne jen vymezení z davu, případně něco ve stylu "ségra dělá to samé co já a je jí 25, takže se chovám na 25". Jestli je, tak klobouk dolu a má omluva, ale to nejsme tady sto rozhodnout Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #146 kdy: 15. Srpen 2008, 05:24:00 »

Jednoho dne se třeba zjistí, že je jednodušší syntetizovat živiny chemicky a jíst cokoli bude pasé.

Sem nedávno četl něco ve smyslu že se bude velkochovat hmyz a z něj se bude dělat všechno jídlo...

Obyčejný dobytek nahradí v budoucnosti mikrodobytek. Podle amerických vědců tak budou následující generace běžně konzumovat pavouky, brouky, rovnokřídlé a další členovce, kteří se stanou důležitým zdrojem bílkovin člověka. Hmyz a klepítkatci či korýši jsou totiž zdravější, lehce stravitelní a navíc nezatěžují životní prostředí tolik, jako obrovská stáda dobytka.
Kód:
http://www.novinky.cz/clanek/141586-hovezi-a-veprove-v-budoucnosti-nahradi-hmyz-a-korysi.html
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #147 kdy: 15. Srpen 2008, 05:55:00 »

I když teda já těžce pochybuju, že tvoje motivace je OPRAVDU "neubližovat zvířátkům"
Bezcitní lidé se tomu vysmívají stejně jako ty, ale je to tak
Citace
"ségra dělá to samé co já a je jí 25, takže se chovám na 25".
Jak už jsem psal, znám lidi (i děti) kteří nejedí maso už od mládí, a je jim třeba teprve 13. To neznamená, že se chci tímto chováním řadit do vyšší věkové kategorie.
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #148 kdy: 15. Srpen 2008, 12:42:40 »

afi takže tvé vegeterináství není jít s davem? oba dem s davem, jen já du s většim davem. Já nemám špatný svědomí z toho, že někde umíraj zvířata, jejchž maso následně sním. A když ty jíš zeleninu tak určitě různejma postřikama  polí taky zahyne mnoho hmyzu a jinejch živočichů, který se toho postřiku nadýchaj nebo je třeba nabere kombajn. Takže ať jíš co jíš, vždy při tom procesu někdo umírá Kroutící očima

A jak si řek že plynu s davem, co mám jinýho dělat? buť budu jíst maso, nebo zeleninu, nebudu jíst vůbec, tak i tak pudu s nějakym davem,a  jenom kuli tomu, že nejdu vy tvym davu mi řikáš, že mám alibistický kidy...  Super!
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #149 kdy: 15. Srpen 2008, 14:00:22 »

Kazisvět: karma +
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS