Svaly, důležité nebo ne?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 20:59:04

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Svaly, důležité nebo ne?
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Anketa
Otázka: Vadilo by Vám chodit s mužem s ochablým svalstvem?  (Hlasování ukončeno: 06. Únor 2007, 20:04:42)
ano, asi bych s ním nedokázala chodit - 0 (0%)
ano, ale pokud by jinak byl vpohodě, tak bych to nějak překousla - 10 (41.7%)
je to sice mínus, ale moc mi na tom nezaleží - 11 (45.8%)
takový kluk mi připadá citlivější a líp bych si s ním rozumněla - 3 (12.5%)
Celkem hlasů: 24

Stran: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15 Tisk
Autor Téma: Svaly, důležité nebo ne?  (Přečteno 246432 krát)
profi
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: KOSTELEC U KŘÍŽKŮ
Příspěvků: 84


Zobrazit profil
« Odpověď #250 kdy: 21. Září 2008, 16:16:07 »

Já osobně si myslím, že pro atletickou postavu, která se holkám líbí víc než namakanej rambo z posilky (takovej ten chlap pro bárbínu co si neuvari ani rejži), stačí chodit pravidelně plavat, běhat, občas si zvednout činku na biceps a triceps, nějaké sedy lehy a máte celkem dobrou postavu. Je to dobre na vydrz, nenicej se tak klouby, a nemusite travit cas v tom silenym prostredi posilky. Pak si pekne zajit do sauny a jste jako rybička Úsměv
todle je muj clověk. Většina lidí co mají dům a bezén zbytečně chodí do posilovny, kde utrácejí peníze a dřou se uplně na nic. Nejlepší je každý den jít na hodinu do bazénu pěkně si zaplavat a svali budete mít stejné jak z posilovny a ušetříte spoustu času. Do posilovny je dobré chhodit  když je bazén zavřený. Taky doporučuji po bazénu nějaké sedy-lehy a garantuji skvělou postavu
Zaznamenáno

Pravý přítel přijde když všichni odejdou.
Diplo

Karma: -1
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #251 kdy: 14. Říjen 2008, 16:35:17 »

Ano svaly nejsou to nejdulezitejsi pro baleni holek ale rikat blbosti typu bez plavat a svaly budes mit jako z posilovny??? Neni vam trapny takhle klamat lidi?? Ne z plavani nebo z jakekoliv jine aerobni cinnosti opravdu nebudete mit svaly jako z posilovny asi tak...
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #252 kdy: 14. Říjen 2008, 16:40:13 »

No, já osobně nechci mít svaly, jak ti nabouchání borci. Před pár lety jsem dennodenně posiloval břišní svaly (sklapovačky) a měl jsem krásně vypracovaný bříško a bez toho, že bych chodil někam do posilky.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Diplo

Karma: -1
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #253 kdy: 14. Říjen 2008, 16:41:49 »

Hosi nechci vam tady radit jak cvicit na to sou jiny servery napriklad ronnie.cz ale na vysekany bricho je nejlepsi behat  Mrkající
Zaznamenáno
wwr



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #254 kdy: 14. Říjen 2008, 18:29:08 »

Hosi nechci vam tady radit jak cvicit na to sou jiny servery napriklad ronnie.cz ale na vysekany bricho je nejlepsi behat  Mrkající

vysekany břicho... možná zhubneš, ale svaly ti tam nenarostou


pokud chceš mít svaly, ale nechceš ztloustnout tak jez hodně masa (bílkovin), a přebytek tuků spal třeba rekreačnim běháním, při tom si aj odpočneš   
Zaznamenáno
Stallion
Host
« Odpověď #255 kdy: 14. Říjen 2008, 18:57:27 »

No, já osobně nechci mít svaly, jak ti nabouchání borci.
Chlape. Aby jsi měl svaly, jako ti nabouhaní borci, musel by jsi pro to dělat mnohém více, než jen zajít párkrát do posilovny. Je zatím o mnoho více usílí, než si většina lidí myslí a taky tak nemůže vypadat každý...
Zaznamenáno
Diplo

Karma: -1
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #256 kdy: 14. Říjen 2008, 19:37:34 »

Teoreticky muze ale musi do toho dat vic usili nez nejakej mesomorf...
Zaznamenáno
Kryzza
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #257 kdy: 14. Říjen 2008, 22:00:28 »

Vetsina lidi odsuzuje posilovnu, protoze si mysli ze po par navstevach z nich budou ty 100+ kilovy hordy svalu bez mozku, coz nechtej, takze radsi posilovnu odsoudej. Ale pokud cvicite naturalne (bez AS), tak by jste museli posilovani dat opravdu mnoho usili a mit vybornou genetiku aby ty svaly byly prehnane a zpusobovaly spise odpor. Kdyz si obcas zajdete do posilky nebo alespon cvicite doma, tak to nikdy nemuze byt, co se holek tyce, na skodu.

Jinak k tomu brichu. Pokud chces mit videt "kostky" tak ti milion opakovani nepomuze. Staci si dat treba 4 serie po 15 opakovanich parkrat za tyden, vic je fakt k nicemu. Dulezita je dieta ! Protoze i kdyz budete mit brisni svaly jakkoliv vypracovany, tak pres tu pneumatiku proste videt nebudou...
Zaznamenáno

! DEAD GIRL NEWER SAYS "NO" !
Diplo

Karma: -1
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #258 kdy: 15. Říjen 2008, 06:52:08 »

Le to tem lidem nevysvetlis oni si mysli ze kdyz budou cvicit bricho tak proste budou vysekani jak buchty na pekacu Úsměv)
Zaznamenáno
Honza



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #259 kdy: 15. Říjen 2008, 13:30:49 »

Ano svaly nejsou to nejdulezitejsi pro baleni holek ale rikat blbosti typu bez plavat a svaly budes mit jako z posilovny??? Neni vam trapny takhle klamat lidi?? Ne z plavani nebo z jakekoliv jine aerobni cinnosti opravdu nebudete mit svaly jako z posilovny asi tak...
Nikdo nerikal ze po plavani, behani a celkove kondicnim cviceni budes mit svaly jako z posilovny(viz muj prispevej vyse). Myslela ze tim atletická postava, takže příště líp číst. Nikdo tady nechce nikoho klamat Úsměv
Zaznamenáno
striktnii

Karma: 0
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #260 kdy: 15. Říjen 2008, 20:19:28 »

hh, jsem si to tady tak pocet Úsměv nekteri to nejak moc hroti s tim posilovanim Šťastný
mi nepride moc normalni si pocitat, kolik sem za den snedl bilkovin, a dodrzovat striktne pravidlo 2g/kg, plus nikam nechodit chlastat a kazdej den spat minimalne x hodin Úsměv
jo, a nazor, ze pokud clovek posiluje kazdej den, tak svaly neporostou, je mylnej Úsměv

a k tematu: myslim, ze kdyz holka treba pujde s nekym v noci treba po ulici nebo parkem, tak se asi bude citit lip vedle nekoho silnejsi nez vedle nejakyho prohublyho chudacka Úsměv
Zaznamenáno
Kryzza
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #261 kdy: 15. Říjen 2008, 21:10:54 »

jo, a nazor, ze pokud clovek posiluje kazdej den, tak svaly neporostou, je mylnej Úsměv
Svaly samozrejme porostou, ale ne tolik jakoby mohly pri dodrzeni spravneho odpocinku. Clovek poterbuje na regeneraci velkych partii cca 48 hodin a na male parite cca 24h, takze cvicit kazdej den je kravina... Svaly rostou pri odpocinku, pokud predtim obdrzeli dostatecny prisun zivin, ne pri posilovani !!!
Zaznamenáno

! DEAD GIRL NEWER SAYS "NO" !
Diplo

Karma: -1
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #262 kdy: 15. Říjen 2008, 21:11:56 »

Honza:to byla reakce na profiho ne na tebe Mrkající
Zaznamenáno
Diplo

Karma: -1
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #263 kdy: 15. Říjen 2008, 21:14:03 »

Kryzza:pravda pravda...

Ale uz to tady vypada fakt jako na tym ronnym...
Zaznamenáno
striktnii

Karma: 0
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #264 kdy: 15. Říjen 2008, 21:23:16 »

kryzza: jn, mas pravdu, 48h je samozrejme idealni (ovsem zase trvale idealni podminky paradoxne pro telo nejsou idealni) - tu ale nekdo tvrdil, ze pokud cvicis kazdej den, tak svaly neporostou, coz neni pravda ze
Zaznamenáno
Kryzza
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #265 kdy: 15. Říjen 2008, 21:40:24 »

Ja uz bych tady dal takovehle veci neresil... Proste pokud mate trochu vypracovane telo (at uz posilovanim, plavanim ci jakymkoliv jinym sportem) tak vam to ve vetsine pripadu prida nejake bodiky k dobru. Rozhodne je ale kravina posilovat jak blazen a myslet si, ze potom to baleni pujde samo - nepujde (pokud nepocitame priopile divky na jednu noc z diskoteky).
Zaznamenáno

! DEAD GIRL NEWER SAYS "NO" !
Meridius
Host
« Odpověď #266 kdy: 16. Říjen 2008, 19:53:17 »

priopile divky na jednu noc z diskoteky

 Šťastný a na to ani svaly nejsou potřeba
Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #267 kdy: 16. Říjen 2008, 20:44:19 »

možná pozdě, ale rád bych přihodil svůj názor ... na základní otázku ....
Svaly? Důležité? ... ani tak nejsou důležité svaly, jako spíš to, jestli pro ně člověk něco dělá nebo ne .... jednou nebo dvakrát týdně si na tu hodinku do posilky může zajít každý ... ovšem ne každý z toho bude mít stejně velký svaly (geny, strava, účinnost posilování atd atd), ale všichni z toho budou mít lepší pocit a ten pocit se pak projeví ... kluk z posilovny působí sebevědomějc a zaujme právě tím sebevědomím a né svalama  Mrkající
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #268 kdy: 16. Říjen 2008, 21:35:23 »

mně osobně se vyplácí kombinace posilovna/plavání Super!
Zaznamenáno
Fondil
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 83


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #269 kdy: 17. Říjen 2008, 12:26:07 »

možná pozdě, ale rád bych přihodil svůj názor ... na základní otázku ....
Svaly? Důležité? ... ani tak nejsou důležité svaly, jako spíš to, jestli pro ně člověk něco dělá nebo ne .... jednou nebo dvakrát týdně si na tu hodinku do posilky může zajít každý ... ovšem ne každý z toho bude mít stejně velký svaly (geny, strava, účinnost posilování atd atd), ale všichni z toho budou mít lepší pocit a ten pocit se pak projeví ... kluk z posilovny působí sebevědomějc a zaujme právě tím sebevědomím a né svalama  Mrkající

Myslím že jsi to vystihl velmi pěkně a přesně  Mrkající
Zaznamenáno

J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #270 kdy: 03. Listopad 2008, 21:56:03 »

Ale dávejte při tom posilování bacha:
http://www.youtube.com/watch?v=WWgXv58rt84  Smějící se
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #271 kdy: 03. Listopad 2008, 22:01:22 »

silně depresivní...
Zaznamenáno

Altamira

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #272 kdy: 08. Listopad 2008, 13:16:37 »

Mě se líbí muži s atletickou postavou.To je takový zlatý střed mezi silnějším a titnítkem. ...Nebo alespon se zpevněnou postavou... Šťastný
Zaznamenáno
http

Karma: -1
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #273 kdy: 24. Listopad 2008, 20:45:44 »

Ja sa teraz nechcem chváliť ale myslím si že som svalnatý až až...Posilujem už 1,5 roka...Ale ešte kedysi sa to babám páčilo,ale teraz už nie Šťastný vravia že je to už moc a že to sa už babám nepáči,ja to síce nerobím kvoli babám ale počúvam od nich takéto názory...Podla mňa aj tak lepšie byť moc moc vymakaný ako obezny alebo dačo...
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #274 kdy: 24. Listopad 2008, 23:28:58 »

http: já bych řekl, že všeho moc škodí, i těch svalů...
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS