Problém najít sebe samu...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 12:50:07

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Problém najít sebe samu...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15 Tisk
Autor Téma: Problém najít sebe samu...  (Přečteno 122387 krát)
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #275 kdy: 22. Listopad 2008, 20:02:01 »


A pokud mi nahodou napise sam, tak mu urcite nenapisu hnedka, jak pise asdf. Vypadalo by to, ze ho nekam tlacim,a taky, ze o neho moc stojim. A hlavne kdyz ja uz musim takto cekat, tak at si taky pocka on...
Blbost, nerikam, ze mas odepsat obratem hned, jak ti to prijde, ale odepisovat po delsi dobe, nez dve-tri hodiny od precteni, jen kvuli tomu, ze mu chces vratit jeho napinani, je v mych ocich ubohe.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #276 kdy: 22. Listopad 2008, 21:03:12 »

A v jeho očích pěkný opruz. Očividně má na práci lepší věci, než vysedávat u netu a čekat, kdy odepíšeš. Žádné kecy, odepsat jakmile si to přečteš. Jestli sedíš, celý den na netu, tak hned. Jestli maily čteš jen jednou denně večer, tak večer. Ale žádné hry, na to už si snad velká, ne?

Tady na tom fóru všichni zapomínají, že zájem druhé strany není povinný ! To, že se ti líbí a někam si ho pozvala neznamená, že si on z toho musí sednout na p***el Úsměv Prostě OK, chceš někam zajít, si pěkná, proč ne. Ale co by se předřel, když mu o to zas až tolik nejde. Musíš to brát takhle. Jestli je pro tebe problém, že z tebe neni úplně odvařenej, tak to holt budeš muset hledat jinde.

Já bych se mu ozval na ICQ, kde nemusíš řešit, jestli přečte nebo nepřečte. Prostě se dohodnete a pak se urychleně odpoj a je to Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #277 kdy: 22. Listopad 2008, 22:09:47 »

Zaujem z druhej strany nie je povinny to je fakt, ale ak teda zaujem ma, aspon to teda tvrdil, tak sa snad ozve nie? preco by ho mala uhanat, a potom co mu pisala mail este aj napisat na icq? Nema ho ist este vyzdvihnut pred dom? A asi necitate dobre:

Citace
Mezitim si pak precetl muj mail. Vecer mi pak rekl, ze se domluvime po cviku. Po cviku jsem pak spolu sli a chvilku jsme se bavili, hovor byl celkem v poho. On se ptal na rodinu a ja na konicky atd. Ale pak zacal najednou nejak couvat, ze me nechce zdrzovat a blabla.

Cize mal prilezitost navrhnut nejaky termin a) mailom b) icq c) osobne a aj tak ziadny termin nenavrhol. Z nejakeho dovodu ju proste na nikam nepozval, hoci mohol. Takze asi nechce...Ak by mu Adela este napisala na icq, tak mne by to pripadalo tak trochu ako vtieranie...
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #278 kdy: 22. Listopad 2008, 22:16:44 »

Cize mal prilezitost navrhnut nejaky termin a) mailom b) icq c) osobne a aj tak ziadny termin nenavrhol. Z nejakeho dovodu ju proste na nikam nepozval, hoci mohol. Takze asi nechce...Ak by mu Adela este napisala na icq, tak mne by to pripadalo tak trochu ako vtieranie...

Příkláním se k názoru Ava, že z toho prostě není tak odvařený, tak proč by se vnucoval. Pakliže se bavili o neutrálních tématech, čili necítil zájem, proč by, podle něho zbytečně, navrhoval schůzku na kterou ona nepůjde
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #279 kdy: 22. Listopad 2008, 22:22:07 »

Nejak nerozumiem tvojej reakcii. Ja napisem ze on nema zaujem, inak by ju uz pozval. A ty ma citujes, a potom napises ze suhlasis s Avom, ze ten chlapik nema zaujem Úsměv Ved to iste tvrdim aj ja...A presne preto nevidim dovod, preco by mu mala Adela znova pisat...
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #280 kdy: 22. Listopad 2008, 22:24:18 »

Nejak nerozumiem tvojej reakcii. Ja napisem ze on nema zaujem, inak by ju uz pozval. A ty ma citujes, a potom napises ze suhlasis s Avom, ze ten chlapik nema zaujem Úsměv Ved to iste tvrdim aj ja...A presne preto nevidim dovod, preco by mu mala Adela znova pisat...

Nene, asi jsme si uplně nerozuměli. Myslel jsem to tak že on zní cítil nezájem a v důsledku toho ji nepozval
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #281 kdy: 22. Listopad 2008, 22:28:48 »

aha Úsměv potom ok. Ale v tom pripade musim napisat, ze ona mu napisala mail ako prva, teda zaujem najavo dala, a to tak jasno ako maloktora baba - bezne to urcite nie je...Aj keby sa potom bavili o strikovani, ako z nej teda moze citit nezaujem? Nezaujem ma podla mna z inych dovodov, asi sa mu proste nepaci.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #282 kdy: 22. Listopad 2008, 22:32:00 »

Ale tys to napsal asdf tak, že jako "je to zabity, kdyby chtel, tak uz by to udelal". Jenže ono to IMO a taky podle Mr.LiWua tak neni Úsměv

Navíc "pozání na kafe" od holky, co s tebou chdí do školy není úplně jasný IOI (IZ), prostě signál. Stačí aby byl trochu míň sebevědomý a nebo natvrdlý a přebere si to, že shání někoho na doučování matiky Šťastný Pokud on ní zájem značilo to pozvání a pak naprosto neutrální rozhovor o rodině a koníčcích Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #283 kdy: 22. Listopad 2008, 22:34:28 »

ano to sa uz rozumieme, presne to si myslim, svoje dovody som uviedol Úsměv A teraz ty uved svoje, preco si myslis, ze to zabite nie je, a preco by mu mala Adela znova pisat Úsměv

EDIT: pises moc rychlo Úsměv No, lenze co by este chcel, ked ho pozvala na kavu, asi nechce od neho doucit matiku, aspon mne by to dopalilo a 99% chlapom snad tiez. On myslim na to povedal, ze sa dohodnu v skole, tam sa stretli, chvilu rozpravali, a na nicom sa nedohodli...Cize co z toho vyplyva? Úsměv Bud ma alzheimera Úsměv Alebo podla mna nema zaujem.
Zaznamenáno
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #284 kdy: 22. Listopad 2008, 23:18:12 »

Taky by me uprimne zajimaly duvody, proc bych mu mela zase psat ja, proc to podle vas neni zabity...
Nechapu jak jsem mu jeste mela najevo dat zajem,to jsem se na neho mela culit jak nejaka 15. ? to on moc dobre vi, ze mam zajem. To co jsem mu psala, nebylo zadne pozvani na doucko z matiky. Zasveceni vi co jsem psala, a vi co odpovedel. Dale jsem mu pak napsala dalsi mail, s konkretnim termin, kdy mam cas. To si on precetl, az cca hodinu nez jsme se videli...Kdyz jsme stali venku, sice jsme se bavili o neutralnich tematech, ale myslim, ze pohledy z me strany mluvili za vse. Takze nechapu proc bych mu mela znovu psat a davat mu najevo dal svuj zajem, kdyz on ho nejak nedava. 
Nerikam, aby ze me byl uvarenej, ale nejaky naznak, ze o to kafe vubec stoji by se hodilo, ne?? Ve ctvrtek mel sanci neudelal to, nechapu sice proc, ale nema asi zajem...
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #285 kdy: 22. Listopad 2008, 23:24:18 »

Vsetko nasvedcuje tomu, ze to asi nevyjde, ale...

Niekedy sa proste stanu okolnosti a clovek reaguje uplne inac, akoby chcel. Niekedy veci nevyjdu tak, ako maju. Tych dovodov je hrozne vela. Ja som si s Adelou o tomto pisal a urcite nejde o nejakeho nesebavedomeho borca. Iba ze, by to bola vsetko pretvarka a pred ostatnymi zo seba robil toho borca a v skutocnosti by si fakt neveril. Ja si myslim, ze Adela uz toho spravila dost. Nerobil by som na neho ziadny bojkot, ale ani by som ho uz nepozyval nikam. Proste by som sa k nemu spraval tak isto ako pred tym. Normalne pozdravit, pokecat, nevyhybat sa mu, spravat sa ako dospely clovek. Mozno mu to casom dojde alebo tie okolnost, pre ktore povedal ano a potom od toho upustil, jednoducho pominu.
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #286 kdy: 22. Listopad 2008, 23:34:17 »

Citace
Nerobil by som na neho ziadny bojkot, ale ani by som ho uz nepozyval nikam. Proste by som sa k nemu spraval tak isto ako pred tym. Normalne pozdravit, pokecat, nevyhybat sa mu, spravat sa ako dospely clovek.

ja som si s nou o tom takisto pisal, a napisal som jej snad presne doslova to iste Úsměv Nech uz nevyvija iniciativu, spravila uz toho myslim dost, ale ked ho stretne na chodbe, nech sa k nemu chova normalne...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #287 kdy: 23. Listopad 2008, 00:19:34 »

OK, jak myslíte. Mě jde jen o to, že z toho bude zas akorát zabitej čas. Teď je to takový neutrální, jo a ne, a Aledecka mooojjjaaa (sry, pravě sem si vzpomel na Brak) ví prd na čem je a nepustí jí to dokud to nezjistí.

Podle mně není co zkazit. Buďto se ukáže, že jí vážně nechce a bude jasno a nebo se to nějak vysvětlí Mrkající Nevim, jestli má cenu si kvůli tomu, aby si udržela tvář, kazit náladu. Ale jestli ti Adi o něho nějak moc nejde, tak je metoda neozývání fajn Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #288 kdy: 23. Listopad 2008, 11:35:26 »

no dobre. Ale vem si, ze my jsme se meli domluvit uz minule, a nedomluvili...Sice on pak dodal, ze musime na to kafe zajit, a ze se domluvime na icq nebo na mailu a muzeme zajit nekdy v tydnu..Ale zase to bude mit stejny scenar, ja mu napisu, on tam nevleze, ze nema cas. Ve ctvrtek se me omluvi, ze nemel cas a na nicem se zase nedomluvime...
Jasne, ze mi o neho jde, ale trochu zajmu by mohl ukazat i on. Ja si takto prijdu jak nejaka stihacka, ja furt zacinam, jestli nekam teda zajdeme...
Ps: A kdyz mi tak radis co mu napsat, co by jsi mu teda napsal???
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #289 kdy: 23. Listopad 2008, 11:51:20 »

vim ze to je rada na hovno, ale myslim ze by bylo lepsi tady prestat ztracet cas a zacit hledat jinde.. nebo zkus aspon hrat chvilku nezajem a tolik se mu nevnucovat, treba mu to zacne vrtat hlavou. jinak tady vazne neni co poradit, pokud nechces bejt za tu "stihacku"
Zaznamenáno
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #290 kdy: 27. Listopad 2008, 23:16:32 »

Tak jsem to nakonec jeste zkusila, ale akorat jsem ztracela cas, a potvrdilo se, co jsem uz rikala.
Napsala jsem mu, schvalne jsem navrhla termin, az na konci tydne, aby se mohl vyjadrit k tomu, popr. navrhnout jiny termin. Mail cetl nekolikrat, ale neodepsal a na dnesni cviko radsi neprisel a na icq se s nim neda domluvit, kdyz je stale off. Takze je jasne, ze nema zajem a dneska to vyresil dobre, ze radsi nedosel.....Jediny co nechapu, proc mel teda na zacatku zajem a tedka se chova, jak by nic..
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #291 kdy: 28. Listopad 2008, 01:09:12 »

Aj ked ja som predtym vravel, ze mu uz nemas pisat, tak teraz mas aspon ciste svedomie, ze si spravila maximum. Ked je to tlk, ze sa nevie ani vymacknut, a zbabelo sa vyhyba nejakemu vyjadrenu, tak s tym uz nic nenarobis - ak ti to pomoze, tak normalni chlapi to urcite nerobia. Pacit sa mu sice nemusis, ale mohol ti to dat najavo aj inak...Nechaj to tak, mas na lepsieho Mrkající
« Poslední změna: 28. Listopad 2008, 01:12:45 od asdf » Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #292 kdy: 28. Listopad 2008, 13:12:23 »

Nechaj to tak, mas na lepsieho Mrkající

Tak tak, s takovým ubožákem, kterej neví co chce a nedokáže se nijak vyjádřit, se přece tak milá a hezká slečna nebude zahazovat  Mrkající
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #293 kdy: 29. Listopad 2008, 17:11:11 »

No dekuji za komplimenty. Byla to i moje chyba, ze to nevyslo, to uznavam. Ale kdyz pak ztratil zajem nebo tak neco, tak mi to mohl dat najevo a ne to takto to protahovat. a hrat mrtvyho brouka.
Jinak zitra jdu do kina s kamoskou a nejakyma 2 borcama. Vek 29 a 26. Tak jsem celkem zvedava co bude. Prijde mi to celkem hodne jak jsou stari, ale uvidi se...
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #294 kdy: 29. Listopad 2008, 17:26:58 »

Ať ti to kino dobře dopadne Mrkající
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #295 kdy: 30. Listopad 2008, 22:08:11 »

Vek 29 a 26. Tak jsem celkem zvedava co bude. Prijde mi to celkem hodne jak jsou stari, ale uvidi se...
Staří? Smějící se Mně je 29 a moje holka je mladší než ty... Super! Takže s tím věkovým rozdílem to asi nebude tak hrozné Úsměv
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #296 kdy: 30. Listopad 2008, 23:31:34 »

Staří? Smějící se Mně je 29 a moje holka je mladší než ty... Super! Takže s tím věkovým rozdílem to asi nebude tak hrozné Úsměv
doufam, ze je ji aspon vic jak 15 Úsměv
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #297 kdy: 30. Listopad 2008, 23:33:58 »

doufam, ze je ji aspon vic jak 15 Úsměv

Za chvíli už to bude stejnak legální od 14
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #298 kdy: 01. Prosinec 2008, 13:28:17 »

doufam, ze je ji aspon vic jak 15 Úsměv
20 jí sice ještě není (jo, 15 už jí bylo dávno - nejsem sebevrah), ale mentálně by klidně strčila do kapsy i některé mnohem starší, takže ten "věkový rozdíl" mezi námi není zas až tak velký Úsměv
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #299 kdy: 05. Prosinec 2008, 03:48:20 »

hustejdym: pokud si spolu rozumite, tak je to ok. Ja jen, ze kluk v 29 bude asi spise hledat holku se kterou bych uz chtel dite, a prece jenom bude taky chtit aby mela nejake zkusenosti a vedela co a jak...

Jinak dneska jsem mela moznost zase nasbirat nejake male zkusenosti. S jednim klukem ze skoly jsme sli sednout a pokecat, celkem si rozumime a mame si co rict.  Ale z obou stran tam chybi ta pritazlivost. Takze z toho nejspis nic nebude.

Jinak se k mne doneslo, ze se na me ten borec ze cvika vyptaval. I kdyz teda nachapu co tim sleduje na maily nereaguje a ja to minuly tyden definitivne asi zazdila, kdyz jsem ho s kamoskou potkala na obede, a proste jsem si ho nejak nevsimala. A zitra se asi zase potkame na obede, tak uvidim co ten chlapi zase vymysli....


Zaznamenáno
Stran: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS